Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Hej dziewczyny. Mam do sprzedania Dermowas 100ml, Nadixa 25g i Duac Akne Gel 25g. W zeszlym tygodniu jakis geniusz zdiagnozowal u mnie Acne vulgaris, przepisal te leki, po ktorych wysypka sie dwukrotnie powiekszyla, a wczoraj okazalo sie, ze mam silna reakcje alergiczna na leki doustne i to bylo przyczyna moich problemow. Wiec jezeli ktos ma ochote, uzyte 3-krotnie, nie wiem czy ktos reflektuje, info na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_onikk
Kupię NOWY DUAC m_onikk@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lewandowska3
Nie polecam tego leku leczyłam się nim jakiś czas temu i bez rewelacji pryszcze nie zniknęły a pieniądze chyba lepiej by było gdybym wydała na kosmetyczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuje duac od roku. wysypka zeszła po ok miesiącu stosowania dzien w dzien wieczorem.Skóra wcale mi sie nie przesuszała,myślę ze to zalezy od cery.Teraz stosuje raz na jakis czas jak tylko zauważę jakieś zmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochani,za 2 tygodnie lece na mini wakacje do Egiptu,duac odstawilam 2 dni temu.. Moge sie poopalac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam od 3 dni używam żelu duac na dzień, a na wieczów epiduo ... Wczoraj wieczorem zauważyłam że moja twarz staje się czerwona gdy posmarowałam epiduo zaczeła mnie szczypać, natomiast dzisiaj rano po posmarowaniu duac nie mogłam już wytrzymać :o Oczywiście efekty są krostki znikają. Miał ktoś podobny problem? Co robić, najchętniej odstawiłabym lek lecz jak widzę jakie robi postępy to aż żal się robi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam duac, użyty 2 razy. Niestety musiałam odstawic z powodu uczulenia. Cena :30 zł z przesylka. Kontakt: 665 221 295

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TaCOjuzWIE
Tak, to prawda, umieraja kobiety od tabletek generalnie. Wystarczy przesledzic fora internetowe- zawsze sa takie wpisy od dziewczyn, ze mialy mega problemy z krzepliwoscia krwi. Najgorsze jest jak odpisuja im dziewczyny,ze powinny sobie zbadac krew wczesniej itd. Zniwo zbiera niezle w kazdej sferze :emocjonalnej, duchowej i biologicznej. Ja tez to badziewe bralam ale nigdy wiecej nie tkne nic co jest antykoncepcyjne. Zbyt wiele to kosztuje- zycie mi zabralo cale i szacunek do siebie i tozsamosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księżna jorku9
Używałam i odradzam, szkoda czasu i pieniędzy lepiej poszukać jakiego normalnego leku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelaaajn
Ja kiedyś stosowałam, to dość silny lek. Jakiś czas temu miałam nawrót trądziku w postaci małych krostek i grudek. Powiedziałam dermatologowi, że kiedyś stosowałam duac, ale odradził mi sięganie od razu po silne leki. Przy trądziku o mniejszym natężeniu doradził mi żel do twarzy Murad do cery trądzikowej. Muszę przyznać, że wygładził mi buzię w dwa tygodnie - nie wiem, na czym polega jego siła, ale zdecydowanie polecam! Pachnie trochę jak lek - takim mentolem z cytryną. Ale działa super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
parę miesięcy temu dermatolog zapisał mi DUAC, skończyło się bardzo ostrą reakcją alergiczną w postaci swędząco- piekącej wysypki na całej twarzy...właściwie to takiej kaszki białej. Poza tym był spory rumień, a ja miałam wrażenie, że mnie coś pali w środku! okazało się, że to składnik - nadtlenek beznzoilu, który jest także w leku Benzacne. Nie mam wielkich problemów z trądzikiem, czasem jakieś małe zmiany. Chciałam miec piękną cerę a skonczyło się na alergii. ?Pozytywny aspekt jest jeden.....wiem na co jestem uczulona :) a z trądzikiem walczę wizytami u kosmetyczki. Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bez komentarza maskarka
Ja użyłam go tylko 2 razy i mam całą czerwoną twarz i w dodatku ten cały DUAC nie chce mi zejść z twarzy !!!!! ;/ Czy to zejdzie pomóżcie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANETO
moj syn stosuje 2 tydzien zawsze na noc zostawia na buzi i sa naprawde rezultaty :) POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heelpme
Dermatolog przepisał mi kilka dni temu DUAC. Stosuje go 3 dni i nie widzę żadnych efektów. Może po prostu tylko ja ich nie dostrzegam...;) Ale mniejsza z tym;) Mój problem polega na tym że mam dużo przebarwień i blizn na twarzy i tu sie pojawia pytanie. Czy ten żel sobie z tym poradzi? Czytałam kilka stron forum i nie znalazłam konkretów na ten temat a czytać całe forum to cóż... chyba troche zbyt dużo;) Pomożecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genka8
Weź daruj sobie ten syf jest wiele innych lepszych i bezpieczniejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze lek ten nie jest żadnym silnym lekiem na trądzik! Jest stosowany na słaby do umiarkowanego trądziku. Po drugie nie rozumiem jak ktoś kto dostał ten LEK! Bo jest to lek tylko na receptę!! może nie wiedzieć/umieć go zastosować. Ponieważ dermatolog przepisujac go, napewno wyraźnie wytłumaczył jak należy stosować środek, a jesli dalej nie rozumiemy można dopytać lekarza! farmaceutę! albo przeczytać ulotkę! Stosuje sie go na noc ( z reguły) i tylko raz dziennie! To nie jest jakues smarowidlo które można nakładać wedlug uznania! Lek ten jak każdy inny może zaszkodzić nam albo nie zadziałać poprawnie jeśli jest źle albo nieregularnie stosowany. Jesli pojawia sie suchość, zaczerwienuenie należy zglosic sie do lekarza lub porozmawiać z farmaceutą! Poza tym wszystko wyjaśnione jest w ulotce! W razie alergii, wysypki nalezy koniecznie zglosic sie do lekarza zanim sie stan pogorszy. Bo tego leku od tak w aptece sie nie kupi! Dostajemy go od lekarza i pod jego ścisłą kontrolą stosujemy! Ja stosowalam i mi pomogl, ale trzeba ti robic regularnie i wiadomo ze 4-6 tygodni aby uzyskac właściwe wyniki leczenia. I tak !!! Koniecznie trzeba nawilzac skórę! Kazdy lekarz doda że najgorzej wysuszac dodatkowo i drażnić. O skórę trzeba dbać a podstawą jest NAWILŻENIE !!! Wiec na ten zaaplikowany na czystą, suchą skórę żel można nałożyć po odczekaniu chwili krem lekki, nawilzajacy! Nie tłusty! A na dzień zwłaszcza doborze regenerujący podrazniona skórę! Warto przejsc sie do apteki wytłumaczyć probkem i zapytać co farmaceuta by polecił. Najważniejsze to pytać i nie robić nic jeśli nie jest się na 100% pewnym co się robi! Inaczej się nabawicie problemu do końca życia przez głupotę. A sam żel umiejetnie stosowany goraco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duac jest na wypryski a nie przebarwienia! Na to nie ma leku! Blizn potrądzikowych nie da sie wyleczyć. Można usunąć częściowo w gabinecie kosmetycznym peelingami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może na wypryski ale ich nie leczy jak powinien moim zadnie jest kompletnie bezużyteczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem mega zadowolona z tego żelu. Mam małe krostki podskórne, które widać nawet pod makijażem szczególnie pod światło. Rzadko odwiedzam kosmetyczkę, ale postanowiłam zainwestować żeby się tego pozbyć. Robiłam mikrodermabrazję, oczyszczanie i szczerze mówiąc efekty były ale nie takie jakbym chciała. Solarium też pomagało, ale na krótką metę. Postawiłam zatem na lekarza. Przepisał mi Duac i już po 3 dniach jest znaczna poprawa. Skóra robi się gładziutka, nic nowego się nie pojawia a to stare dziadostwo wysusza bardzo szybko. Trzeba jednak dobrze nawilżać skórę.Trochę też rozjaśnia twarz, ale jedno woleć. Szczerze polecam bo nie sądziłam, że tak mi to pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keisy
Cześć wszystkim.Jestem tu nowa i nie zabawie długo.Na 1 stronie któraś z pań wymienia nazwe żelu DIFFERIN 0,1 % miom zdaniem jest on najlepszy jaki stosowałam.Od szkoły podstawowej aż mniej więcej do 35 roku życia miałam okropny trądzik,jak pewien lekarz dał mi receptę na ten żel problem prawie od razu zniknął.Obecnie mam 43 lata i twarz mam jak nastolatka ale bez trądziku.Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi Duac
Używam Duac od 7 dni po 3 dniach stosowania skóra zaczeła być bardzo sucha i skóra mi schodzi. Narazie mi to nie przeszkadza ale zobaczymy co będzie dalej. Co do malowania , lepiej nie próbować nakładać fluidu ani innych pudrów , ponieważ bardzo piecze skóra i nie da się nałożyć dobrze fluidu , ja od razu poszłam szybko zmyć bo myślałam że nie wytrzymam . Faktycznie wypryski schodzą i moja twarz robi się czysta i gładka , dlatego przez jakiś czas będę go używać , bo makijaż nie jest mi potrzebne do szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyleczony
Bez wątpienia jest to najlepszy preparat na trądzik, jaki w życiu stosowałem, a walczę z tym problemem od ponad 15 lat. Trochę kosztuje (60 zł za tubkę na 2 / 3 miesiące) ale rezultaty są fenomenalne i co równie ważne czekać na nie trzeba zaledwie kilka dni (!!!). POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxPaUlAaaxxx
Witam....Od wczoraj stosuje maść duac czytając Wasze opinie naprawdę się napaliłam i mam nadzieję że tez mi pomoże ;-) ;-) Kupiłam opakowanie 15 g na jak długo mi ona wystarczy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelczymipomoze
Ja bylam dzisiaj u dermatologa i przepisal mi duac dodam ze mam krostki na czole pojawily mi sie na zuchwie w prawej strony i kilka pryszczy(gule) na policzkach i zastanawiam sie czy stosowac lek na cala twarz czy tylko na te obszary bo np nos skronie szyja to nie sa miejsca gdzie skora mam idealna prosze pomozcie mi!!! i jeszcze jedna sprawa czytalam ze zel wysusza czy jak uzyje zwyklego kremu nivea albo bambino to dobrze mnie nawilzy i czy zel po stosowaniu przez kilka dni powoduje jeszcze wiekszy wysyp a pozniej dopiero zaczyna dzialac? Prosze odpowiedzcie <3333333333333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwna sprawa z DUAC
Ja gdy przechodziłam kuracje.. a było to dość niedawno.. stosowałam ten żel i inne leki jakie dermatolog mi przepisał, żalem DUAC smarowałam całą twarz, pomagało ale.. skóre miałam przesuszoną i lekko czeroną (wiadomo.. od tak silnych leków), czasami schodził i naskórek, ale wtedy smarowałam żelem co 2 dni, myje twarz emulsją Cetaphil - świetny jest, nie wysusza skóry, nie zawiera mydła. Cere starałam się nawilżać jak mogłam, w miejscach gdzie schodził naskórek - zazywczaj okolice ust, smarowałam kremem bambino - zawiera cynk, który jest dobry na cerę, jeśli chodzi o kremy nivea, dove etc. zawierają składnik który zatyka pory, powstaje trądzik. Pare dni temu u mnie trądzik się nawrócił z mniejszym skutkiem, ale chciałm się go pozbyć, więc zakupiłam DUAC, z przekonaniem, że mi pomoże w szybkim tempie jak wcześniej tak było.. posmarowałam twarz przed snem, rano jak się obudziłam miałam całą spuchniętą, czerwoną twarz. Przemywałam zimną wodą, robiłam okłady z rumianku, brałam leki przeciwalergiczne, brałam wapno.. kolejnego dnia jak się obudziłam.. opuchlizna jako tako zeszła, ale na brodzie powstała pomarańczowa wysypka, malutkie pęcherzyki.. nie jest to ciekawy widok.. Cierpię teraz przez swoją głupote.. ale zastanawiam mnie jedno.. dlaczego ten żel uczulił mnie po takim dłuuugim czasie.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirana97
Miała bardzo podobne objawy używania Duacu, twarz spuchnięta, zaczynało coraz bardziej swędzieć, w końcu przestałam używać, co jest bardzo nie tak z tym lekiem. Wiem, że każdy ma jakieś skutki uboczne ale ten ma tylko takie bo wynikiem leczenia (pełnego) jest to, że pryszczy mam tyle ile przed leczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupie
Witam, kupie żel duac i tetralysal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupię żel Duac: felixmusic@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam duac to kompletna ściema, na pewno nie usuwa trądziku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white_widow_88
Sprzedam zel DUAC, raz uzyty na pojedyncze zmiany wiec jest CALY!!!Kupiony 28.05.2014, mam tez na sprzedaz 2 opakowania tetrarysalu...zmieniam rodzaj terapii i te leki nie beda mi juz potrzebne a moze komus sie przydadza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×