Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość paulina199119911991
nawet nie wiecie jak wam zazdroszcze ze duac wam pomaga... mi niestety tylko szkodzi. szkoda:( ciekawe czy te hormony mi pomoga... i ta dieta... czytalam duzo o diecie na forum luskiewnika i bylo wiele bardzo pochlebnych opinii. moze rzeczywiscie cos w tym jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
teraz to nie wyjade. moze za tydzien. jak mam TE dni to wole siedziec w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
a we wrzesniu nowa szkola i nowi ludzie. nie znam prawie nikogo. jak ja sie pokaze z tym na twarzy... ale mam przejebane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Oj Paulinka nie zamartwiaj sie tak :) Cos musi pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
no nie wiem. jestem po tylu nieudanych probach... ciekawe dlaczego moj tradzik ma taka postac skoro ciagle sie lecze u dermatologa od samego poczatku. niby powinni cos pomagac a to nie prawda. jedyna nadzieja w tabsach i diecie. jak to zawiedzie to lece po izotek. a jak i to zawiedzie to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
dobra ide spac. zycze wam milej nocki. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Ja do szkoly sredniej tez startowalem z pryszczami, no ale nic najwazniejsze to sie nie poddawac i nie dawac sobia pomiatac. A tak w ogole to w szkole sredniej sa naprawde fajni ludzie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
Dobranoc :* :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miya
dokładnie.. wykorzystaj każdą wolną chwilę na wypady z przyjaciółmi.. nie będziesz o tym mysleć i nie będziesz miec czasu patrzeć itd. dzisiaj cały dzień spędziłam z małym siostrzeńcem.. i przez ten jeden dzień wogóle zapomnaiłam, że mam trądzik:):) nie możemy się zamartwiać, bo to nam nie pomoże awręcz przeciwnie, jeszcze bardziej zaszkodzi!!! stresior nasila trądzik:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a paulinka przemyślałaś to, że bedziesz już na zawsze uzależniona od tabletek?bo na pewno dostaniesz diane albo yasmin a po nich na pewno przytyjesz...a jak odstawisz to tradzik znowu wróci, poza tym bedziesz miała bardzo rozregulowany okres.. moim zdaniem jestes na to zdecydowanie za młoda. ja się lecze z tradziku koło 10 lat i tez go miałam jak byłam w Twoim wieku, no i jak miałam 13 lat też, ale cieszę się, że nie zaczełam brać tabletek, bo jestem teraz zgrabna a pryszcze powoli dają sobie spokój. nie warto zniszczyć całej swojej figury dla twarzy,która i tak wróci to terazniejszego stanu jak tylko odstawisz anty/ a tetralysal na mnie działa dośc chyba srednio, bo niby mniej tego przybywa, ale wydaje mi się ze duac też by sam dał taki efekt.. tak myśle. a co do wypadania włosów, to nie wiem, ale mi zawsze strasznie wypadały to teraz nie zauażyłam, żeby wypadało icg więcej, wypada ich po prostu d użo.. jak zwykle.... a nie jestem jeszcze łysa, choc włosy mi tak wypadają już od nastu lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bravia...przystopuj troszke ;) nie kazdy robi sie gruby od tabletek ;) ja bralam pare lat i ok. moze 2-3 kilo mi przybylo ale bez przesady. W ciagu ostatniego pol roku przybylo mi 8kg i to bez tabletek ;) Poza tym z tego co pamietam to dziewczyny sie martwily zeby jeszcze nie schudnac...wiec chyba raczej sa szczuplutkie :) okres tez sie nie musi rozregulowac - u mnie ok. bez tabletek jest 2-3 dni dluzszy cykl i tyle..przez jakis czas po odstawieniu mialam dluzszy o jakies 1 dzien niz 28, potem o 2, a po jakims czasie wrocilo do moich 31 ;) ok - tabletki maja wady i to sporo ale nie starsz az tak :) najwieksza wedlug mnie jest pozniej strach przed odstawieniem...bo diane nie mozna lykac bez konca...a potem czlowiek sie boi przestac bo nie che by tradzik wrocil...to jest chyba najgorsze. ja przyznaje sie ponad pol roku to przekladalam...ale jakos w koncu przestalam je lykac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulina...tylko prosze nastaw sie, ze ta dieta to moze zaczac dzialac za jakies 3 miesiace albo i pol roku...to napewno szybko nie pomoze, organizm potrzebuje czasu :) a co do szkoly \"a we wrzesniu nowa szkola i nowi ludzie. nie znam prawie nikogo. jak ja sie pokaze z tym na twarzy... ale mam przej**ane.\" nie ty pierwsza i nie ostatnia idziesz do szkoly z syfami... i kazdy daje sobie tam pozniej jakos z tym rade ;) naprawde jest to mniej straszne niz sie wydaje przed... glowa do gory :) i spotykaj sie z przyjaciolmi nawet jak masz syfy :) masz dwie opcje poki co: - miec tradzik i miec przyjaciol - miec tradzik, siedziec samej w domu i nie miec przyjaciol co wybierasz? :) kiedys beda jeszcze dwie opcje zaczynajace sie od \"nie miec tradziku\" ale wtedy moze byc za pozno na \"i miec przyjaciol\". naprawde dla przyjaciol twoje syfy czesto nie maja znaczenia...liczysz sie ty jako ty...wiec nie trac z nimi kontaktu bez sensu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
jednak nie moge spac... jesli chodzi o figure to pare kilo by sie przydalo. mam niedowage. dieta.. wiem ze na to potrzeba czasu... nic nie dziala tak raz dwa. jestem juz zagubiona i po prostu chce sprobowaz wszystkiego. moze cos i na moj tradzik zadziala. no i wszyscy tak strasza tabletkami.. jezeli to ma mi pomoc chociaz na jakis czas to i tak chce to brac. no i sa przypadki ze po odstawieniu tradzik nie wrocil. moze nie bede wsrod tych szczesliwcow ale moze bede zobaczymy... zamierzam jeszcze diete stosowac i dbac o siebie bardzo. z reszta nie mam juz kasy zeby wydawac 150 zeta na leki miesiecznie. tabletki kosztuja dwie dychy. to chyba jest roznica. a masci ktorych mam w kosmetyczce starczy mi na pol roku chyba. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
nie jestem taka bogata zeby tyle wydawac. przez te leki bardzo wielu rzeczy musialam sobie odmawiac. moze teraz sie to skonczy. jeszcze tylko zainwestuje w sok z aloesu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze tylko pamietaj o jednym...zdrowie jest wazniejsze od wszystkich pieniedzy! tak wiec znajdz naprawde dobrego lekarza, ktory Ci zrobi wszystkie dokladne badania przed przypisaniem tabletek, a nie tylko zapyta \" czy sa jakies ktore pani by chciala bo np. kolezanki polecaly?\" ...to nie zart!!! ja tak trafilam do ginekologa gdy jeszcze bylam dziewica i chcialam tabletki by uregulowac wlasnie poziom chormonow...nie musze wspominac, ze wiecej do tej lekarki nie poszlam :) no i pamietaj by regularnie robic proby watrobowe itp...nie wazne, ze lekarz bedzie marudzil czy ze bedzie trzeba zaplacic za jakies badania tabletki wielu osobom moga mniej wiecej nie szkodzic....tylko trzeba regularnie sprawdzac stan swojego zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyn89
He widze ze nie tylko ja cierpie na bezsenność, czyzby to kolejna przypadlosc ludzi z tradzikiem? O tabletkach zabardzo nie moge sie wypowiedziec, siostry brały/niebraly teraz (niektore :>) biora ale zawsze wygladały/wygladaja dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
w sumie to mam te tabletki od marca. leza sobie niepozornie w szafce... dostalam je od dermatologa ktory raz mnie widzial na oczy. jak mu powidzialam co mialam i ze mi nie pomagalo to powiedzial ze dla mnie to tylko hormony nic innego. a na pytanie czy nie jestem za mloda odpowiedzial ze mlodsze biora... nie ufam temu kolesiowi ale chce sie tego pozbyc... moze jeszcze z miesiac poczekam. zastanowie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
pewnie. cilest. jedno opakowanie mam w domu a na drugie recepte bez daty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
mi wlosy wychodzily garsciami. po kazdej kompieli byla w nich cala wanna. wszystko w moich wlosach powaga... lekarz przepisal mi silice. nie jest droga. po dwoch miesiacach problem ustapil. juz jest git. wypada mi tyle ile powinno normalnemu czlowiekowi. listek silicy 20 tabletek kosztuje 5 zlotych. to na 10 dni. kiedys mialam revalid. duzo drozsze. efekty super. tak jak po silicy. moze troche szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
to bylo do bravi oczywiscie. ciesze sie ze sie o mnie martwisz i pewnie potrzebnie ale teraz przezywam trudne chwile i w duzej mieze przyczynil sie do tego tradzik wiec chce go jak najszybciej zniwelowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez lykam silice...100 tabletek jest najtansze - kosztuje jakies 20 zl...wiec wypada 7zl na miesiac ;) tyle, ze nie wiem czy to cos da...mi od paru lat wlosy jak wylazily tak wylaza ;) a co do cilestu...to lykalam kiedys :) i nie chce straszyc...ale wachania nastrojow mialam takie, ze bedac w szczesliwym zwiazku ryczalam codziennie z jakiegos powodu...i wydawalo mi sie to normalne ;) Potem kiedys zalila mi sie kolezanka, ze placze codziennie...pytam sie jej o nazwe tabletek, a ona mowi cilest ;) tak wiec pewnie one moga byc ok...ale mi tez przypisal je lekarz bez badan i zdecydowanie nie byly dla mnie ja teraz juz bym nie zaczela brac zadnych tabletek bez sprawdzenia badaniami wczesniej czy pasuja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
heh... teraz tez mam takie nastroje ze duzo placze... ale to przez to ze nie mam kontaktu z ludzmi chociaz z natury jestem bardzo towarzyska. jak bedzie jeszcze gorzej to ja nie wiem... od wrzesnia bede kujonka i boje sie ze przez ta placzliwosc nie bede mogla sie skupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
ale jednak sprobuje tych tabletek. przeciez to nie na kazdego tak dziala. jak nie bede miala tradziku to bede baaardzo happy. i zadne tabsy tego nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapewniam cie, ze zmieniam... ja nie mialam tradziku, mialam super faceta i ryczalam codziennie i nie zdawalam sobie sprawy, ze to przez tabletki dopoki ich nie odstawilam...niestety tak to jest z hormonami, ze czesto nie kojarzysz, ze to one moga cos powodowac co innego jak ma sie dolka i sie placze...co innego jak sie placze bez powodu i nie wie sie nawet dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo, ze nie na kazdego to tak dziala...ale ja naprawde dobrze Ci radze nie probuj hormonow na zasadzie \"sprobuje, moze nie zaszkodzi\" - znajdz sensownego lekarza, przebadaj sie a potem bierz :) i tak bedziesz musiala go znalezc...bo tabletki na dwa miesiace to za malo by mogly cos pomoc, a jak rozumiem na tyle masz recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
jak te recepty sie skoncza to podbije po nastepne. i nie na kazdego gormony tak dzialaja. mam wiele kolezanek. kumpela brala i nie odczuwala ze cos bieze. tylko jak byl wieczor to patrzyla ktora godzina zeby wziasc a tak to zawsze super humor. siostra to samo. zadowolona z zycia byla. przyklady moge mnozyc. jezeli na Ciebie tak dzialalo to nie znaczy ze na kazdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bylam biorac np. diane bralam przynajmniej 4 rozne rodzaje...i nie twierdze,ze po kazdych mialam taki placzliwy nastroj. Tabletki bralam w sumie jakies 3-4 lata...w tym cilest raptem kilka miesiacy mowie tylko, ze hormony powinny byc indywidualnie dobrane...a nie przepisywane bez badan! wiesz mnie sie wlasnie zapytala \"czy moze jakies kolezanki mi polecaly\" a to jedna wielka bzdura...na inne osoby cilest dzialal ok, a na mnie nie za to diana wielu osobom szkodzi, a u mnie byla najlepsza... po prostu tu nie nalezy tak eksperymentowac jak z zewnetrznymi lekami na tradzik bo to moze dac grozniejsze efekty przede wszystkim regularne proby watrobowe to podstawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak - tabletki moga nie dawac zadnych efektow ubocznych (przynajmniej tych zauwazalnych i \"krotkoterminowych\") - na szczescie bo przeciez o to chodzi :) wiekszosc dobrze dobranych nie daje tych efektow... podkreslam dobranych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina199119911991
dobra przekonalas mnie. w tym miesiacu z nich zrezygnuje. planowalam w tym miesiacu moja pierwsza wizyte u ginekologa. pogadam najpierw z ginekolozka o tym. w sumie wiekszosc moich znajomych miala diane. a cilestu zadna. yeanine jeszcze krolowala. mama brala to troche i takie jej krosty zaczely wyskakiwac... a nigdy z tradzikiem nie miala problemow. jak byla mloda to dwie krosty na krzyz nic wiecej. teraz spokoj ale bieze jeszcze jakies hormony na przekwitanie wiec... nadal mam nadzieje ze ta dieta da u mnie jakies rezultaty.l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×