Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ange

Jak sprawić żeby facet się zakochał

Polecane posty

Gość ange

Krotkie spojrzenia już są, pierwsza rozmowa już była , on daje jakies nie wyraźne sygnały jak znowu dobitnie i jasno mu pokazuje że mi się podoba. Na tym stop i co dalej ? jak sprawić żeby sie zakochał, co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agne nic nie zrobisz bo nikogo do miłości nie można zmusić człowiek albo kocha albo nie tak pozatym to Ty chyba chcesz na siłę być z tym chłopakiem który już ma dziewczynę .... nie polecam rozbijać czyjegoś związku bo na dobre to Ci nie wyjdzie tak poza tym jedna rozmowa o niczym jeszcze nie świadczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup sobie feromony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ange
a gdzie sie je kupuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
bądź sobą -do zakochania nikogo się nie zmusi . Albo będziecie dla siębie albo nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ange
no maleeńkaa dam sobie chyba spokój, albo przynajmniej nie bedę wpływała na bieg wydarzeń. Niech sie dzieje wola Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup sobie feromony
na allegro po 8 żl ,naprawdę dzialają !Wyrywam na Nie kilku facetow na tydzień ,to staje sie czasami meczące ,a gdy tancze z Nimi na dyskotece ,czesto szepczą mi do ucha ,że pięknie pachnę ,prawią komplementy:)Moje spostrzezenia podzielają rowniez moje kolezanki ,ktore zakupily wraz ze mną te cudowne perfumki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ange
Piszesz poważnie o tych feromonach,?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup sobie feromony
jak najbardziej ,moze źle sie wyrazilam ,to wlasnie plec męska mnie podrywa i wyrywa a nie odwrotnie ,ja nie zabiegam ,wystarczy ,ze spryskam się owymi feromonami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ange
maleeńkaa ale jak dac sobie spokój z kimś kto ci sie niesamowicie podoba? to trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma nic prostszego
niż sprawić żeby facet się zakochał,zwałszcza że to takie mało skomplikowane istoty:P rozmawij znim,bajeruj,spogladaj potem sie odwracaj,potem zniknij z czasem zacznie mu Ciebie brakować,no nie ma nic prostszego ale po co Ci to.....zakochany facet to same problemy:p a poza tym to on powinien sie starać nie Ty🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ange
dzieki za radę, nie wiem kim jestes (feromony)ale dzieki. miłość to chyba jednak głupia rzecz przez nia sa same problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ange
dlaczego to ja zawsze sie zakocham, a we mnie zakochuja się nie ci co bym chciała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
może w Tobie się zakochują ci których nie chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ange
co do tych feromonów.. przeglądałam teraz i nie wiem które wybrać i śmieje sie sama z siebie. Pomozesz mi wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ange
a inne kobiety maja tych których chca mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup sobie feromony
moze nr 3 -alternatywa dla dolce gabbana light blue?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ange
a inne kobiety maja tych których chca mieć ... dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNA-AJ-
hmm - zdarza się ,że "niektóre kobiety mają tych którzy im się podobają ". Moim zdaniem wynika to w dużej mierze z ich pewności siebie . Faceci lubią kobiety które znają swoją wartość ( i nie mówię tu o zarozumialstwie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Feromony rzeczywiście działają, sama się o tym przekonałam. Za namową koleżanki kupiłam jedną buteleczkę ze sklepu pherowin.pl i po ich użyciu nie mogłam odpędzić się od mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×