Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

w moim zyciu jest za dużo facetów i za mało kobiet!

Polecane posty

Gość poddołowana
Asiunia własnie w tym problem mają rodziny czy nowyuch znajomych a Ciebie olewają albo wykorzystuja. A jak mają rodziny to cały czas schodzi na mężu dzieciach. Miałam tez przyjaciółke która po urodzeniu dziecka znikneła bez sladu. Czasem na gg wejdzie na chwile a tak to tylko praca mąz dzieci:( kurcze trudno naprawde znalexc takie osoby ale nie trzeba sie poddawać. W końcu jest na pewno wiele takich dziewczyn jak my. Tylkon problem w tym ze tutaj np sa one w róznych czesciach Polski i to tez trudno nawiązac taką znajomosc:( ehhh nigdy nie myslałam ze będe cierpiec z naddatku mężczyzn i niedoboru kobiet a jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ujawnie nika
up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiunia76
Dokładnie tak, cóż nam zostało możemy jedynie sobie pogadać na forum, bo raczej do spotkania nie mogłoby dość, ze względu na odległe miejsce zamieszkania, kiedyś weszłam na stronę „klubu wysokich” czy coś takiego oni to mają super, zakładają w jakimiś mieście klub i tam się spotykają, robią imprezy a przede wszystkim zawiązują się przyjaźnie, parę razy do roku robią spotkania klubów z całej Polski. My samotne kobiety (tzn. te, którym brakuje przyjaźni kobiecej) chyba powinnyśmy zareagować i też stworzyć takie kluby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poddołowana
kiedys próbowałam z kolezanką na czatach tak zribic był jeden czat gdzie sie znalismy i regularnie gadali dosc długo ale to nie wypaliło;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nas jest za mało lub za mało chętnych, szkoda tylko, że nic nie da się zrobić, niestety w dalszym ciągu jesteśmy skazane na samotne zakupów, picie kawy, wspólne babskie noce itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poddołowana
ja sie nie poddam :) na pewnoe jest duzo dziewczyn w tej sytuacji i znajde takie albo one przyjdą tu i znajda nas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polishejks
ej no co jest dziewczyny!!!!!! co Was tak mało na pewno wiecej jest takich dusz!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam identycznie
nie zaglądałam kilka godzin i widzę że topik się rozwinął :) jestem z Białegostoku, może któraś z Was jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×