Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość panikararra

PANICZNIE boję się dentysty, a wiem, ze robi mi się dziura!!!

Polecane posty

Gość gość
Poszłaś już do tego dentysty? Szkoda, ze tak późno traafiłam na ten wątek bo mogłabym CI polecić eko med w chełmie. U nich można zaleczyć zęby laserem, to dość niszowa metoda, nie wszystkie gabinety mają taki sprzęt. Jest ona za to bardzo skuteczna i zupełnie bezbolesna. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie pozwolę na wiercenie w kłach .tylko mówię o wyrwaniu . Ostatnio miałem wyrwaną jedynke górną i po wyrwaniu poprosiłem o drugą jedynke górną za jednym razem dwa ząbki wyrwane i już nigdy nie będą boleć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina

Po pierwsze jak się już dziura robi to nie jest za fajnie a po drugie, wiem, że to nie jest pocieszenie ale myślę, że nie ma się czego bać. Bo teraz się czasy zmieniły i wszyscy bardzo się starają, żeby pacjenci nie tylko mieli zęby wyleczone ale też, żeby czuli się dobrze, jak przychodzą na wizyty. Ja mam super gabinet Bamed. Przy nich pomyślałam, że naprawdę można zapomnieć o strachu przed dentystą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ma co się bać, jak się trafi na odpowiedniego stomatologa to nie ma strachu. ja się panicznie bałam ale odkąd trafiłam do dr Cichonia jest spokój. Także warto szukać odpowiednich stomatologów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wybrać dobrego stomatologa, żeby się nie bać. Mój brat panicznie się bał dentysty po leczeniu jeszcze u szkolnego stomatologa. Przełamał się dopiero gdy nie mógł wytrzymać z bólu. Poleciałam mu stomatologów z Lux Med. Poszedł, przeżył i teraz leczy żeby tylko tam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei trafiłam na Stomatologię Cichonia i juz sie nie boję - mają tam na prawdę fajne podejście do leczenia zębów. na prawdę mają dobre podejście i kompletnie teraz taka wizyta mnie nie stresuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu poszukaj sprawdzonego dentysty. Chyba każdy chociaż troche boi się dentysty, ja się zawsze stresowałam, aż w końcu trafiłam do świetnego dentysty i teraz wizyty u stomatologa to czysta przyjemność. Naprawdę! Nie wiem skąd jesteś, jeśli z Krakowa to moge Ci polecić dr Adama Balczyńskiego, wydaję mi się, że chyba tez w Warszawie przyjmuje. Pan doktor jest bardzo delikatny, wszystko tłumaczy bardzo dokładnie, a leczenie zębów jest całkowicie bezbolesne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się, bo ból zęba, ani jego naprawa nie należą do najprzyjemniejszych 😉 W sumie, to przez długi czas podzielałam twój lęk. Polecam ci klinikę L’experta, bo mają tam naprawdę świetnych specjalistów. Dzięki komfortowemu podejściu lekarzy, człowiek czuje się bezpieczniej i ten irracjonalny lęk nagle przemija ☺ Czuję się przez nich bardzo zaopiekowana, a i próchnica nagle zniknęła… 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×