Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutna Pusia

Szczuple drobne dziewczyny odbieraja nam chlopakow

Polecane posty

Gość Smutna Pusia

dlaczego jest tak ze takie dziewczyny chude anorektyczki wymalowane, wypacykowane moga soibe zmieniac facetow jak rekawiczki a nas - puszystych dziewczyn malo kto chce ?? one odbieraja nam szczescie !!! nie wszyscy moga byc szczupli i czy przez to ze mam 165 cm i waze cos ponad 90 kg sprawia ze mam byc sama a jakas inna tylko ze sztuczna i chuda zmienia sobie facetow co rusz ? to niesprawiedliwe !!!!! ja tak nie chce !!!!! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steel rain
Nie uogólniaj. Szczupła budowa ciała nie stanowi o powodzeniu. Ja jestem szczupła i mam zerowe powodzenie. Więc nie tu jest pies pogrzebany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedno Ci powiem
nie znajdziesz sobie faceta nie dlatego ze duzo wazysz tylko dlatego ze tyle w Tobie jadu i zazdrosci i uwazassz ze wszystkie szczuple dziewczyny odrazu musza byc tez sztuczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królll
a dlaczego sztuczna? Dba o siebie i jest szczupla (nie chuda!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiennnnka
słuchaj,sama możesz zrobic sobie makijaż,itd,to lepsze niż zazdrościć.ja mam ok 167i ważę 48.chcę przytyć.weż sie dziewsczyno za siebie,a nie siedż przed kompem i zrzędż.na gimnastyke!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sadze, ja tam mam 177cm wzrostu, waze 56kg i nie mam faceta, zreszta zawsze jakos tak trace zainteresowanie jak facet kogos ma albo flirtuje z inna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia*
zgadzam sie z autorka tego topicu na baletach kroluja tylko wychudzone sztuczne anorektyczki z pepkami na wierzchu, spodniczkami zakrywajacymi chyba tylko lechtaczki i tapeta nie lepsza jak w moim pokoju a porzadne fajne dziewczyny jak ja sa lekcewazone ze wzgledu na swoja tusze dla mnie to gorsze niz rasizm !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to dowodzi tylko
glupoty takch facetow ..... niestety tego nie zmienimy, faceci wybieraja zazwyczaj chude dziewcyzn ywypacykowane i potem po paru latach zwiazku sie dziwia dlaczego sie nie moga dogadac znim hehehhehe zalosni sa dobrze ze ja jestem ani chuda ani gruba "w sam raz" wiec jakos tak posrodkuje ten porblem hahaha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki tam jednostka
przynajmniej jak znajdziesz faceta bedziesz wiedziala ze jest z Toba bo Cie kocha ....a nie dla wygladu:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękno tkwi w nas
we wnętrzu.... w sposobie bycia, w uśmiechu.... czy na prawdę szukasz faceta który "leci" na puste opakowanie? po co ci taki, co z tego że można sobie ich zmieniać.... jak to tylko strata czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszysta a spasiona to tez roznica:/ jesli bylabys wesola radosna dziewczyna to nie mialabys takich problemow - ale jesli sama nie akceptujesz siebie, a w dodatku tak odnosisz sie do innych ludzi to sorry ale masz problem nie z waga tylko z glowa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bummff
To sie zacznij odchudzac! A nie narzekasz i zazdroscisz. I do tego wyzywasz szczuple dziewoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaSObieGruba
ech zgodzę się jedynie, ze puszystych malo kto chce:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna Pusia
ale kwesita jest ze mnie NIKT nie chce !!! doslownie nikt !! na studiach jestem traktowana jak dobra kolezanka ktorej mozna sie zwierzyc, pozalic, poradzic i nic wiecej... czuje sie podle :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xymox
czesc nocna nimfo mam tyle samo co Ty wzrost i waga i faceci mysla tylko o tym jakby tu puknąć i dlatego tez jestem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steel rain
Hehe nadal nie rozumiesz...przykre:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna Pusia
bo moze jestes ladna... ja jestem brzydka wiem to gruba i na dodatek prawie nie mam piersi co przy mojej budowie ciala wyglada paskudnie.... nikt mnie nie chce :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiennnnka
współczuje.ale powiedz szczerze-czy to wynika z choroby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo grube sa
grube i brzydke :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xymox trafimy kiedys na jakiegos porzadnego:) autorka topicu tez,trzeba tylko czekac i miec pozytywne podejscie-ja sama nie zawsze mam ale co tam... z tego co zauwazylam faceci wola delikatne slodkie bezproblemowe wiecznie wesole, zabawne , szczesliwe i nieco lolitkowate dziewczyny a to nie jest do konca typ charaktru jaki ja posiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutna pusia jedz na karaiby bo z tego co slyszalem to tam na plazy odbijesz wszystkich chlopakow :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna Pusia
nie jestem chora... to ze jestem puszysta odziedziczylam w genach od dziecka bylam wieksza jak inne kolezanki i nigdy nie mialam powaznego chlopaka... nie wierze ze mnie ktos pokocha za to jaka jestem bo moj wyglad wyraznie odpycha !! razi !!1 widze jak sie ze mnie smieja jak mnie wyzywaja od batonow :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękno tkwi w nas
ale na pewno masz w sobie coś pięknego, przyjrzyj się sobie i znajdź to.... wyeksponuj, skup się na pozytywach, staraj się je wyeksponować.... uśmiechnij się.... pokaż zainteresowanie czyimiś sprawami.... a zapomnisz o kompleksach.... takie proste rzeczy a potrafią zdziałać cuda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 76318746137
A lekarz pierwszego kontaktu też mówi Ci że jesteś puszysta i że z Twoim zdrowiem wszystko ok? nie wierzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiennnnka
to okropne,wiem....ale spróbuj wziąść sie za siebie... no i-pogodzić z tym-faceci lubią-pogodne:) znam wiele b.ladnych dziewczyn,ktore sa same-wnetrze tez sie liczy-dla tycj wartosciowych.a inni chyba cie nie interesuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci są wzrokowcami, estetami, lubią piękno nie lubią plastików, no ale żeby mieć powodzenie kobieta też musi sobie na to zapracować, to raczej samo od siebie nie przychodzi... czego zazdrościcie szczupłym kobietą? tego że chce im sie pracowć nad sylwetką??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna Pusia
lekarz mowi ze jestem puszysta i ze mam schudnac a jak mowie ze nie moge bo staram sie i nie siedze na tylku to mi nie wierzy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×