Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezradnabezradna

Co robić jeśli chłopak ma stulejke i nie chce jej leczyć?

Polecane posty

Gość gość
Witam. Proszę nie czytać wiadomości typu stulejkę trzeba usunąć chirurgicznie. Ja miałem stulejkę mocną.Umówiłem się na wizytę u specjalisty.Czas oczekiwania trzy tygodnie.Oczywiście skierowanie od lekarza rodzinnego.Lekarz rodzinny zaleci mi ćwiczenia.Dodał "przecież to tylko skóra".Na początku nie moglem ściągnąć napletka poniżej 5 mm.Po tygodniu ćwiczeń napletek zaczął schodzić ale nie do końca.Po 10 dniach wszystko jest już O.K. Na początku nawet nie ukazywała się żołądź.Teraz jest o.k.Trochę jeszcze uwiera ale na szczęście odwołałem wizytę,które miała skończyć się salą chirurgiczną. Mi pomogła ciepła woda i noszenie rajstop.Rajstopy cały czas powoduję ******arządu.Nie ma co się krępować.Mężczyźni na świecie noszą rajstopy i są takowe produkowane w Polsce.Ponoć taka moda. Ja jako osoba religijna dodatkowo się modliłem.Może kto nie uwierzy ale modlitwa była przełomem ponieważ po godzinie od niej napletek zszedł mi prawie cały. Pozdrawiam i proponuję zapomnieć o okaleczaniu.Lekarze proponują zabiegi bo mają z tego pieniądze.Nie robią tego dla prawdy ale kasy. Nie okaleczajcie się.Proszę zobaczyć jak wygląda obrzezany członek a przejdzie wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubert brodalka
wyj****e jajca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź na E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Były stulejarz
Miałem stulecie i odkrylem to w 6 klasie szły podstawowej, w 1 gimnazjum zacząłem naciagac i zajelo mi 3 lata zlikwidowanie całej. Najgorzej bylo gdy juz ściągnąłem za zoladz, a trochę na siłę. Nie mogłem założyć z powrotem i prawie siwial juz. Ale udało sie i dalej rozciagalem. Wytrwałości trzeba i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do @Pechowiec28 Też miałem problem. Bo stulejkę robiłem jeszcze jakiś czas temu w domu rodzinnym. Niedawno zdecydowałem się na pełne obrzezanie u dr Burkackiej we Wrocławiu. Wolałem iść do kobiety, jeśli wiesz o co mi chodzi :) Dziś jestem mega zadowolony i trzeba to było zrobić dużo wcześniej. Jeśli się wahasz to gwarantuje że wiele problemów sobie rozwiążesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak będziesz mu robić loda to z zaskoczenia nagle odgryź mu napleta xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćp
mam stulejkę i nie ukrywam , że boje się iść na zabieg więc nie wiem czy kiedykolwiek to zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×