Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezradnabezradna

Co robić jeśli chłopak ma stulejke i nie chce jej leczyć?

Polecane posty

Gość a do czego potrzebny napletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto jeszcze ma ten problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafal435
Ja tez mam stulejke!!!komu to lepiej powiedziec mamie czy tacie chyba tacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafal435
Ja tez mam stulejke!!!jak mam to powiedziec tACIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktosu
Mam 17 lat i częściową stulejkę, chce rozpocząć współżycie ale boje sie powiedzieć matce ze mam taki problem, dziewczyna o wszystkim wie i karze mi isc do lekarza, ale do urologa muszę iść z matka i tego sie właśnie boje żeby jej powiedzieć. Macie jakaś poradę jak jej o tym powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktosu
Pod wodą już robiłem i nie pomogło, do urologa na zabieg niepełnoletni nie mogę;/ Chce jej to jeszcze dziś powiedzieć bo dziewczyna już naprawdę dostaje świra bez seksu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktosu
I byłem już z tym u rodzinnego, i powiedział że do urologa muszę z rodzicem, a ojciec się do tego nie nadaje porostu :( skierowanie też już mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to idź może z wujem albo poproś ciocię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do mamy nie możesz iść z tym problemem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktosu
Nie mam takich pod ręką :/ Myślałem o dziewczynie bo ona ma 18 lat skończone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktosu
No właśnie do matki się tak wstydzę ze masakra, nigdy z nią nie gadałem na tematy wszystko co z seksem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktosu
Dupa, idę do niej, raz się żyje. Napisze efekt rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to idź z nią..... mam syna w twoim wieku ale nie mamy takich problemów....to znaczy takie wstydu.....rozmawiamy na wszystkie tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz.....sama jestem ciekawa jak wam poszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktosu
Rozmowa wyszła sprawnie bo 10 minut nie całe, w poniedziałek z nią jadę i otwarcie nazwałem rzeczy po imieniu :) I też powiedziałem że jestem na nich zły, że w dzieciństwie tego nie dopilnowali. DLA WSZYSTKICH RODZICÓW!!!!!!!!! POMAGAJCIE DZIECIOM W ICH SPRAWACH INTYMNYCH TO NIE BĘDZIE ZABIEGÓW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktosu
A ja swoje dziecko już odpowiednio przypilnuję... w końcu ludzie uczą się na błędach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja swoje przypilnowałam w czas.....i dziś nie ma stulejki:) a ogólnie to gratuluję odwagi i mądrej decyzji.....mama to jednak mama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Micheal
witam! mam 17 lat i mam stulejke chyba cakolwita bo mam calkowicie schowanego zoledzia i mi wgl skora nie schodzi...chce ja usunac bo pewnie podzczas stosunku bede mial dyskomfort albo wgl nie bede mogl uprawiac seksu...1 pytanie:czy musze isc z mama lub tata do lekarza 2 pytanie:jak cos to juz isc do urologa czy do lekarza jakiegos ode mnie z osroda zdrowia publicznego 3 pytanie:czy to bedzei kosztowalo ten zabieg 4 pytanie czy po ukonczeniu 18 moge zrobic to sam bez wiedzy rodzicow? 4 pytanie poki co uznaje za alternatywne bo nie chce juz zwlekac dziewczyna czeka :D wstydze sie powiedziec o tym rodzicom ale to chyba normalne i jest to ich winbaa ze teraz mam ten problem...dzieki za pomoc i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój i jego problem
witam :) może ktoś ma jakieś doświadczenie w tym temacie i mi pomoże. Mianowice dzisiaj przekonałam się o tym że mój facet ma stulejkę. jestem z nim 2 lata i wyobraźcie sobie że dopiero dziś to zrozumiałam,. Miałam jakieś tam domysły że coś z jego sprzętem jest nie tak ale nie bardzo znam się na schorzeniach męskiego układu rozrodczego. Ale wpadł mi dziś artykuł w ręce i już wiem że to to. Powiedzcie mi czy możliwe jest że facet (23) letni nie wie że ma stulejkę? i czy możliwe jest to że go nic nie boli podczas stosunku? Nigdy nie mieliśmy problemu w kontaktach seksualnych nie jest to jakiś szał bo ciągle się siebie uczymy no i on jest moim pierwszym, ale nigdy się nie skarżył że go coś boli. Chociaż częstotliwość naszych zbliżeń nie jest wielka (raz tygodniowo czasem dwa). Przeszperałam dużą część internetu zgłębiając ten temat i zdjęcia i ogólnie to co piszą potwierdziłoby tą przypadłość jednak zastanawia mnie ten barak jego reakcji nigdy mi nie mówi że za mocno czy że tak nie. A jeśli moje obawy się potwierdzą (a jestem tego pewna na 99%) jak mu mam o tym powiedzieć żeby go czasem nie urazić?. Może jacyś panowie bądź panie się tu znajdą i udzielą mi rady jak mam delikatnie przeprowadzić tą rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deszcze spokojne
Przede wszystkim porządnie obejrzyj mu małego. Czy napletek schodzi z żołędzi. Jest tyle zdjęć w necie stojących penisów, że z łatwością poznasz czy jest ok. Oczywiście musi stać. Nawet stojący pen może mieć napletek na żołędzi, ale powinno się go dać z łatwością zsunąć. Przy stulejce będą problemy z higieną. Przy małej stulece będzie bolało, bo przy wchodzeniu do pochwy napletek będzie go bolał, a jak ma dużą stulejkę to być może upraiwa seks z całkowicie zakrytym żołędziem. Jak rozmaiwać? Normalnie. Zabieg jest prosty w miejscowym znieczuleniu, później nic nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba1994121
mam stulejke i jak mi stoi to skorka sie sciaga ale dopiero od polowy penisa i to troche tylko a tam gdzie napletek nie sciaga sie wgl czy bede mogl wejsc zatem do pochwy w jakis sposob jesli tak to jak? i czy jak uzyje prezerwatywy to bedzie mi latwiej wejsc? DZiekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 30 tke i tez
zorientowalem sie ze mam stulejke majac 20parelat ale brak mi odwagi i motywacji aby cos z tym zrobic..... bez seksu mozna zyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę pomóżcie :)
Mam już 14 lat i chyba mam tą stulejkę...Nawet niewiadziałem, że skóra ma schodzić, dopiero jak przeczytałem o tym w necie... Jak mi nie stoi to mogę trochę sciągnąć, ale jak ustanie to już z tym gorzej. Ale jest taka sprawa...Czy skóra powinna schodzić od dziecka ??? Bo jeszcze pamiętam jak byłem małym chłopcem i tata mi trzymał jak sikałem ;d... I nic nie mówił, że mi skóra nie schodzi albo coś...Proszę mi pomóc bende bardzo wdzięczny... Zaczęłem rozciągać napletek w ciepłej wodzie i naprawdę to działa :)... Widzę jakieś małe efekty :)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhhhhhhahkjhljkpo[o[p
bez seksu mozn zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto jeszcze ma
taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1998
Witam mam 13 lat i mam stulejkę.Krępuję się o tym pogadać z rodzicami.Jak przebiega zabieg usuwający stulejkę i czy boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabieg
Udajesz się do urologa na zabieg - najlepiej prywatnie. Podczas zabiegu dostajesz miejscowe znieczulenie, potem dokonuje się zabiegu obrzezania, trwa to godzinę i nie jest straszne. Po wszystkim możesz wrócić do domu i tak jak radzi mortus - założyć slipy, ponieważ w bokserkach penis będzie latał, co poskutkuje bólem podczas drogi powrotnej. W domu moczenie prącia w rumianku i czekanie, aż opadną szwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PATRICK
WITAM.Ja mam też stulejkę, ale u mnie w ogóle nie odsłania się żołądź mam 14 lat.Boję się iść do lekarza i boję się że koledzy będą się ze mnie śmiać. Co mam robić?????POMÓŻCIE!!!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PATRICK
Jeszcze jedno A czy zabieg usuwania stulejki boli i ile to trwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabieg
Nic nie boli, dostajesz znieczulenie. Po za tym zabieg nie jest straszny i trwa od ok. 30 min do godziny. Nie rozumiem czego masz się wstydzić? Nie mów im o tym zabiegu. Udaj się do lekarza urologa, ponieważ wygląda mi to na stulejkę całkowitą lub krótkie wiązadełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×