Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość redaktorka FAKTU

legginsy getry do czego włozyc?

Polecane posty

Gość a jak w zimie
żeby nie było zimno w stopy, zakładacie coś pod leginsy, to chyba głupio wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pr. Eliza
przenosimy się do lat 70...wtedy noszono legginsy oraz bluzkę za uda do tego lakierki(buty)...nie najlepiej wkładać je na zimę... z dodatków można uznać że jedynym rozwiązaniem jest kapelusz z kokardką...polecam taki ubi€r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANDREW26
ja jestem normalnym chlopakiem ale uwielbiam gdy mam na sobie legginsy z lycry sa takie podniecające idealnie dopasowują sie do ciala . przez calą zimę noszę takie pod spodniami jest super. podoba się mi widok ubranej dziewczyny w geterki powala z nóg bardzo sie jej przyglądam aby apamiętać jej postać. dziewczyny co wy myślicie o tym aby chłopak nosił legginsy czy wam też sie to podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppatie
Gratuluję fantazji ANDREW.Sama uwielbiam chodzić w legginsach i niedziwi mnie to że niektórym facetom też się one podobają,to kwestia gustu.Jeśli szkoci mogą chodzić w spódniczkach to dlaczego faceci niemogliby chodzić w legginsach,są one przecież rodzajem spodni.Co prawda nigdy niespotkałam faceta w długich legginsach ale w lato widziałam na ulicy chłopaka w takich krótkich ,błyszczących i wyglądał w nich naprawde super.Bardzo mi się to spodobało ,chciałabym aby mój chłopak chodził w takich legginskach ale on nawet niechce o tym słyszeć .Szkoda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eM--
Chłopak w legginsach mnie jakoś nie przekonuje, chyba że na rowarze :P Ostatnio kupiłam sobie legginsy za kolana i mierzyłam np. do khaki miniówki w \"bojówkowatym\" stylu (kieszenie z przodu) i wyglądało to fajnie. Teraz do szkoły nie możemy chodzić w mini, ale jak ubiorę pod spód getry (jak się ociepli oczywiście :D) to chyba nikt sie nie będzie czepiał aż tak bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam pytanie czy leginsy bedą nadal modne tej wiosny i tego lata (2008) ? Bo mam problem czy kupić krutką spódniczke tu jest do niej link ( http://www.allegro.pl/item313433647_jeansowa_spodniczka_mini_z_szelkami_i_cyrkoniami.html ) ...Mam dosyć grube nogi i leginsy mi je wyszczuplają, ale jeśli nie beą modne, to raczej nie włoże tej spódnicy eh ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noszę
Dla mnie rajstopy, rajtuzy czy leginsy są strojem uniwersalnym. W zimne dni ubieram je pod spodnie, a w zeszłym roku trzy razy chodziłem po górach i lesie w granatowych rajtuzach i letniej kurtce częściowo zasłaniającej mój tyłek. Widziało mnie wtedy kilkadziesiąt osób i najwyżej trzy dziwnie się na mnie patrzyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czego włożyć
do czego? najlepiej do worka na śmieci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka86
a ja waze 99 kilo i sobie kupie leginnsy spodnice dzinsowa i mam gdzies co powiedza inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananas910
Legginsy dobrze wyglądaja do krótkich spodnic ale u dziewczyn raczej szczuplych a nie wlasnie takie 70 kg ni eobrazajac nikogo. Chcialabym zapytac co myslicie o takim zestawieniu- biala bluzeczka + dzinsowa spodnica taka przed kolano max do polowy uda normalne rajstopki bo jeszcze chlodnawo jest + sportowe buty takie na plasiej podeszwie? biale;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchla
Ostatnio widziałam dziewczynę w czarnych legginsach ¾ długość z rozcięciami na bokach i zawiązane końcówki na kokardkę. Do tego miała dłuższą bluzeczkę. Wiec nie były one cienkie, ale raczej kryjące. Czy ktoś wie gdzie można kupić takie cudo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lycraboy_bi
słuchajcie jestem chłopakiem biseksem! gdybym nigdy nie widział sportowców w seksownych biegówkach albo kolarza w dopasowanych spodenkach podkreślających męskie kształty mięśni - nigdy nie pomyślałbym że kiedykolwiek zbliżę sie do chłopaka.... Kiedyś na basenie zobaczyłem chłopaka w getrach z Lycry jako kąpielówki - bardzo mi sie to spodobało (ok10lat temu - nie było wtedy do pomyślenia coś takiego w stylu bokserek z nogawką!). Niestety napór społeczny że to damski ciuszek był taki mocny ze zacząłem udowadniać sobie że tak nie jest - bo przecież nie chciałem jako 100% chłopak chodzić w damskich.... Najprościej było oglądać sportowców - wtedy widząc wysportowanych mężczyzn udowadniałem sobie że i ja mogę w takim wdzianku pomykać. To że wpatrywałem sie w ładnie zbudowanych sportowców zaowocowało tym że i chłopcy zaczęli mi sie podobać - zwłaszcza w LYCRACH! Gdyby nie było takiego naporu społecznego tylko prawdziwa wolność do ubrania - sam chodziłbym w getrach - byłoby to dla mnie normalne i zapewne nie byłbym teraz Biseksem (co uznaje za negatywne) Niestety traktowanie tych fajowych ciuchów jako fetysz u mężczyzn nie podoba mi sie. Chciałbym po prostu wyjść na ulice w Lycrach - nie czuć latających nogawek! - podziwiam kolesia który napisał że tak robi - mieszka zapewne w bigCity ja od razu dostałbym w pape od dresów! Odchodząc od moich ble ble ble... odpowiem na pytanie Chłopcy - do czego włożyć getry ? - na rower - KONIECZNIE (kiedy po raz pierwszy włożyłem getry na rower poczułem niesamowita swobodę ), co jeszcze do biegu - KONIECZNIE. Sam chcę uprawiać NORDIC WALKING - tylko po to żeby poudawać sport - a tak naprawdę pochodzić w seksownych biegówkach. Co do dziewczyn! - NOŚCIE JE ZAWSZE I DO WSZYSTKIEGO CO FAJENI WYGLĄDA :) jesteście sexi w nich - podkreślają piękne kształty. DOTYK JEST NIESAMOWITY POLECAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LYCRABOY
W Polsce... zapomnij !!! tutaj jak wygladasz odrobine inaczej niz wszyscy jestes brany za geja... jestem hetero i lycre zakladam tylko na rower, niestety widocznie nie jestem osoba zbyt smiala i nie chce byc przez kogos widziany jako gej (homofobia???).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia_16
A ja ubóstwiam legginsy, są super wygodne , praktyczne a do tego niesamowicie seksowne. Moge je nosić przez cały rok; w zime do długiego puloweru a w lato do t-shirtu. Najbardziej podobają mi się takie błyszczące; uwielbiam mieć je na sobie kiedy świeci słońce bo błyszczą wtedy cudownie i przyciągają wzrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłem rajstopy w getrach
poszedłem do pewnego lumpexu i ajpierw obszedłęm go całego w poszukiwaniu legginsów z lycry. znalazłem dwie sztuki długie nogawki takie jakich zawsze szukam.kolory getr tych to zielony i czarny. te czarne były dodatkowo ze stopką. obie sztuki b. małe rozmiary. nawet do nich nie podchodząc widzę je z daleka i mówię do kobiety z za lady czy nie ma może jakichś spodni czy kaleson na zime pokazuje za okno a był mróz -20 C. ona podchodzi i mówi w trakcie że napewno coś ma i szpera w duzym koszu i wyjmuje męskie kalesony z rozporkiem. kiam głową przecząco że mają rozporek i są rozciągnięte. chodzi i szuka dalej w koncu podchodzi do legginsów i wyjmuje je mam coś takiego ale to DAMSKIE LAJKRY nie wiem czy będą panu pasowały bo to dla kobiet i do tego bardzo mały rozmiar. mówię że nie do końca o to mi chodziło ale pytam czy moge przymierzyć. pokazuje mi przymierzalnie biorę dwie pary.wychodzę z przymierzalni i chodzę z getrami po sklepie dochodząc do koszyka z rajstopami i pończochami luzem.kobieta rzuca tylko na mnie okiem. biorę 3 pary grubych rajstop z mikrofibry. płacę za wszystko.getry po 3 zł rajstopy po 1zł. kobieta pewnie pomyślała że to dal mnie napewno te rajstopy. potem pakuje je do plecaka i idę do sklepu z bielizną.wchodzę i mówię do kobiety że potrzebuje grubych rajstop na zime. więc ona wyjmuje mi męskie rajstopy z rozporkiem takie w prążki ze sztucznego materiału dosyć lużne. były zapakowane w duze opakowanie kartonowe z obrazkiem jakiegoś faceta. mówię że zależy mi na jakichś mniejszych rozmiarach bardziej przylegających i żeby były bez rozporka.ona mówi że wszystkie jakie ma dla facetów są z rozporkiem. i co mnie zaskakuje proponuje mi damskie rajstopy z mikrofibry grubość 150 den mówi że tak samo się je w sumie nosi jak męskie co za różnica. mówię no nie wiem. nigdy nie nosiłem. nie wiem co moja matka na to pewnie będzie sie śmiał. kobieta ta na to lepiej żeby się śmiła niż żeby pan marzł. kupuję je i wychodzę idę do przychodni stomatologicznej. obowiązkowa jest szatnia w której siedzi kobieta po 40stce. daję jej kurtkę i plecak na chwilę zatrzymuje i proszę żeby nie wieszała jeszcze kurtki. z plecaka wyjmuje czane getry a pod nimi opakowanie rajstop kładę na blat lekko z boku kurtki. getry zsówają się z pudełka z rajstopami odsłaniając obrazek kobiety która stoi w rozkroku w czarnych rajstopach i mini pośród śnieznej scenerii.kobieta szybkim ruchem zabiera kurtkę i plecak przez przypadek plecak szelkami zawadza o lekkie pudełko i getry zsuwające je z blatu. kobieta nieśpiesząc się podaje mi numereki schyla się pod pudełko i kładzie na nie lajkry. biorę w rękę i idę przez cały korytarz ludzi głównie kobiet starszych po 40 jest kilka przed 30 stka i jeden facet ok łącznie 15 osób przechodze koło nich i zamykam się w WC na końcu korytarza. zdejmuje spodnie. rozpieczętowuje rajstopy wkładam je szybkim wprawnym ruchem jedna nogawka i druga potem gety i na końcu białe długie skarpety. zwijam spodnie. wychodzę z ubikacji w ręku trzymając jeansy i na nich opakowanie po rajstopach. kobieta w szatni daje mi numerek i wychodzę na dwór w kurtce w tych rajstopach i getrach jest mi naprawdę ciepło i przyjemnie. jak wychodziłem z przychodni to widziałem jak szatniarka pokazywała coś na mnie pielęgniarce młodej może 27-28 lat. i w takich getrach podzedłem do sklepu z rajstopami i poprosiłem rajstopy damskie grube.wyobrażcioe sobie zdziwnienie kobiety facet w getrach 25 lat kupuje u niej w sklepie rajstopy dla kobiet. hahahah wiadomo co pomyslała pewnie dla niego. potem idę do różnych lumpeksów.na koniec idę do lump. w którym kupiłem getry zdejmuje kaptur kobieta mnie poznaje jest z nią jeszcze dziewczyna w moim wieku może jej córka podchodze do nich i ówię że fajne gtry i pani sprzedała ona się uśmiecha i mówi że jak będzie jakieś mieć to mi odłoży. jeszcze raz kupuje u niej rajstopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chtosia
Hej a legginsy będą ładnie wyglądać do spódnicy dżinsowej nieco nad kolana?? Proszę o odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chtosia
Hej a legginsy będą ładnie wyglądać do spódnicy dżinsowej nieco nad kolana?? Proszę o odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chtosia
Hej a legginsy będą ładnie wyglądać do spódnicy dżinsowej nieco nad kolana?? Proszę o odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LYCRABOY
Nie tylko ja uwazam ze jeansowa spodnica ni cholery nie pasuje do legginsow....... jeszcze w dodatku taka dluga... no ale widac ze duzo dziewczyn tak nosi wiec mozesz byc kolejnym klonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem beznadziejnie wygląda noszenie leginsów do spodniczek czy krotkich spodenek. najbardziej podoba mi sie połaczenie z dłuzsza tunika lub długim swetrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LYCRABOY
czarny_snieg daje rade !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leginsik D
moim zdaniem to leginsy wyszly juz z mody. zwykla dziwczyna jak zalozy leginy to bedzie wygladac masakrycznie. to musi byc dziewczyna ktora ma ten swoj styl. np bogate laski :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dareksa
Legginsy to swietna rzecz.Sa bardzo sexy a dziewczyny wygladaja w nich wystrzalowo.Teraz sa bardzo modne te z polyskiem, niesamowicie seksowne.Podoba mnie sie taka moda ,wyglada to fajnie i przyciaga wzrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wowxxe
Ja popieram chlopakow ktorzy nosza Leginsy bo grubsze leginsy to jest to samo co kalesony tylko wygodniejsze i nie maja dziury na ptaka :] Wiec nie widze w tym nic dziwnego. jakbym spotkal chlopaka w leginsach to bym sie nie zdziwil. Sam sie zastanawialem na kupnem meskich ale tylko pod spodnie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×