Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość redaktorka FAKTU

legginsy getry do czego włozyc?

Polecane posty

Gość redaktorka FAKTU

jest ponoc moda na te lata co były dawno temu - długie swetry ze sciągaczem i leginsy błyszczące, bądz ponczoszkowe cienkie. Tylko czy ktos tak juz chodzi? czy do mini tez mozna to włożyc?a buty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko bedzie dobrze
ojezuuuuuuuuuuuuuuuuu, chyba będę nie modna. :o pamiętam te stroje z cielęcych czasów szkoły podstawowej (tak gdzieś do 6 klasy) i okropnie nie chce do tego wracać, a fuuuuuuuuuuu :o cóż, pozostanę przy moich dżinsach i zwykjłych rajstopach do spódnicy. na pewno nie chcę nosić znowu za dużych swetrów 😭 tym bardziej ze ściągaczami 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redaktorka FAKTU
wiesz te leginsy to dobry pomysł.zakładasz sweterek za pupe i zamiast spodni to raz dwa i leginsy wciskasz. No chybaze korzystniej wyglądasz w dzinsach. Mi tam obojetnie. To co modne każdy nosi więc i ja moge;), oprócz tylko trwałej barankowej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko bedzie dobrze
nie wiem czy korzystniej wygladam w dżinasach, spódnicy czy legginasch (chyba raczej we wszytskim dobrez ;) ) ale jakoś moje wspomnienia o podobnych stroajch są chyba nieco za świeże, wiec ja się tej modzie nie poddam, podobnie jak barankom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redaktorka FAKTU
ale w leginsach plus taki ze jest wygodny , mozna leżęć, skakac, nie gniecie się, nic nie ciśnie, nie wystaje......a w biodrówkach to tu cis nie tam majtki wyjdą, tam psipsi się zciśnie. Biodrówki sa Ok ale leginsy .aniech wejda w mode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie znoszę legginsów
tysiąc razy bardziej wolę zwykłe, kryjące rajstopy i do tego krótka spódnica. Dzisiaj właśnie kupiłam świetne rajstopy z wzorkiem z boku, całe matowe, kryjące, ciemne. Mam rajstopy w każdym kolorze chyba już:) Oprócz żółtych i różowych:p A najbardziej lubię spódnice długie i zwiewne, bo one się tez nie gniotą i są wygodne i kobiece. Na zime idealne są takie za kolano, do połowy łydki. I takie przed kolano (ale nie za krótkie, najwyżej do połowy uda) też bardzo lubię. Ostatnio widziałam w centrum handlowym taka ofiarę mody, że mi szczęka opadła...:O Trzy włosy na krzyż cieniowane w takie cienkie pióra-strąki:o Oczywiście modna długość za ramiona:o Ale ta dziweczyna po prostu nie miał prawie w ogóle włosów! A jeszcze to cieniowanie...:o Do tego legginsy na grubawych i zwlistych nóżkach i przykrótka, dżinsowa mini, w której ta osoba LEDWO SIE PORUSZAŁA:o Do tego szpileczki klapiące, chyba o rozmiar za duże.... Matko. Czasami sobie myślę, że ludzie lustra nie mają:o Jak można ważyć z 70 kg i wbic się w takie legginsy i mini tak ciasną, że ledwo się w niej idzie?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek1234567
leginsy to BYLY modne w tym sezonie, a nie, zaczynaja byc. a nosi sie je albo do krotkiej jeansowej spodnicy albo do jakiejkolwiek spodnicy +/- do kolan, rozkloszowanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legginsy dobrze wygladają z długim, szerokim swetrem, króciótką spódniczką, do płaskich balerinek (dziewczęco) lub do obcasów (bardziej elegancko). Dobre są czarne legginsy do połowy łydki, całe kryjące. Jak widzę jakieś kwieciste, kolorowe, pończoszkowate lub dziurawe to ręce opadają. Ale zaczyna sie robić coraz chłodniej, więc taki strój to raczej nietrafiony pomysł. To był hit sezonu na wakcjach (mimo to mało kto je wtedy nosił, bo są ocisłe a upały były okropne;) ). Poza tym najważniejsza zasada 0 nie odkrywaj nigdy pupy w legginsach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czorta kawał
do gumowców i worka jutowego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja kocham legginsy!!! zwykle czarne do połowy łydni lub w paski:) o wiele lepsze sa niz zwykle rajstopy, nie lubie rajstop. a w legginsach jest wygodnie, nie zaciagaja sie tam szybko jak rajstopy i jest w nich o wiele cieplej! a pasuja najbardziej do jeasowych spodniczek mini lub tez innych mini lub dlugich swetrow za tylech czy bluzek. a i buty do tego rozne pasują-od balerinek po glany (no w sumie to wykluczajac adidasy:P) no i pasuja w sumie do kazdego stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
fajne sa legginsy... :) niestety mam krótkie i raczej przygrubawe nóżki, więc jak już się odważę je założyć, to tylko do spódniczki, która sięga do kolan :( a szkoda, bo z dżinsową mini wyglądają super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka18
Ja uważam, że legginsy są super! Zakładam je do dżinsowej mini i wyglądam modnie, a nie jak większość dziewczyń - w dżinsach! Zastanawiam się czy takie błyszczące z lycry też by pasowały do mini?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama szpinakowa
nie znoszę leginsów choc doskonale pamietam szał jaki panował 16 lat temu na ten rodzaj odzienia. Szczytem marzeń było posiadanie legignsów jak najwiekszą zawartoscią lycry .skubane były jak druga skora i swieciły się na dupsku . Do tego nosilo się dlugie tuniki badż przedłużane bluzy z szerokim sciągaczem u dołu.Ściagacz mozna było opuscić luzem badx podciągnąć na biodra . Moda powraca podobnie jak szał na kowbojki , ktore nosilo się 4-5 lat temu wstecz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam błyszczące czerne legginsy z lycry i zakladam je do jeansowej mini. w tych z lycry jest przynajmniej cieplej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuroikaze
No tak do Polski moda jak zwykle dochodzi poźniej. W Irlandii do spodnicy co druga dziewczyna nosi getry, i to nie od tego sezonu ale chyba od dwóch, sama tak chodziłam czasem połtora roku temu i niektóre dziewczyny dziwnie patrzyły. a teraz co druga będzie się tak ubierać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykrase
ale chyba nie włolzymy ich zimą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LosAngeles*
no tak, ale zimą... jak je nosić, z cienkimi cielistymi rajstopami pod spodem?? Bo nie wyobrazam sobie np, na mrozie golych stopek..... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LosAngeles*
bo fakt faktem, są naprawdę fajne i z krótką spodniczką wyglądają ekstra... ale nie, zimą to chyba nie wyjdzie, bo co... do kozaków?? bez sensu... chyba grube czarne rajstopy to będzie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kuźwa no ja nie mogje
wszystkie nosicie te leginsy z minówkami, no tak, przynajmniej jesteście oryginalne:o Bo teraz w gimnazjach jakby deja vu- wszystkie klony łaża w mini z leginsami:o Ale jaka oryginalność!:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIRSZAAA
DO JEANSOWEJ MINI I NP. DO BALERINEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIRSZAAA
DO SZ[PILEK TEŻ MOŻE BY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lycraboy
Witam wszystkich czytajacych. Dla mnie legginsy to rewelacja, w szczegolnowsci blyszczace z lycry. Jestem 100% facetem trenuje kolarstwo, sam uwielbiam nosic legginsy z lycry lecz tylko na rowerze nie jest to czyms dziwnym jak dla faceta.... Co sadzicie czy gdyby facet wyskoczyl na ulice w legginsach zamiast "standardowych" jeansow przeszlo by to..??? i co ewentualnie do tego zalozyc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noszę
lycraboy na to pytanie odpowiedziałeś sobie sam. W sporcie to jest normalny ubiór, który nikogo nie dziwi, ale na ulicy wypadało by na leginsy nałożyć długie spodnie, co czynią niektórzy mężczyzni w zimie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geterki
geterki byly modne juz od dawna za granicami polski,tak jak juz ktos wspomnial w uk i irlandi kazda dziewczyna je nosi do spodniczek czy do sukienek,latem byly modne geterki tuz za kolanko teraz na zime te dluzsze! do tego wysokie obcasiki lub fajne kozaczki i jakis dlugi sweterek z paskiem koniecznie w tali lub z jakimis spodniczkami sukienkami jak i rowniez z bardzo krotkimi szortami! Fakt ze wyglada to lepiej na kobietach zgrabniejszych.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znów co druga dziewczyna wyglądająca bardzo podobnie? i znów wszystko to samo w sklepach? ja dziekuje..Chyab każdy chcialby byc troche oryginalny? czy teraz oryginalnosc to znaczy \"wygladaj tak jak polowa dziewczyn w kraju\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noszę
mnie sie podobają bo sa praktyczne i ubieraja je dzieci, kobiety i mężczyźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×