Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość redaktorka FAKTU

legginsy getry do czego włozyc?

Polecane posty

Gość StudKasia
Pewnie mnie wysmiejecie ale dopiero kupilam sobie leginsy i mimo że normalnie jestem bardzo skromna to od razu po zakupie zamarzyłam żeby nosić je zamiast spodni na dodatek bez majtek pod spodem, ta myśl mnie kręci ale obawiam się to zrobić. Czy to wogóle wypada? Na dodatek mam wrażenie że te leginsy nie są w 100% kryjące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia_16
Mnie też kręci noszenie samych legginsów bez majteczek pod spodem i nie uważam by było w tym coś szczególnie krępującego. Najbardziej lubie takie błyszczące które przy chodzeniu rozkosznie ślizgają po skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LYCRABOY
Błyszczące z lycry sa najfajniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domynyka
Elo ;] mam pytanie, nie w temacie ale też o legginsach. Według Was pasuje męska koszulka z napisem PROSTO NP taka http://www.skate-europe.com/common/zdjecia/69294-1.jpg do siwych legginsów z reserved ? raczej jestem skate'ciarą więc to mi sie podoba. albo bluzka z napisem I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LYCRABOY
Moim zdaniem bardzo pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legginsy blyszczace z lycra
Hej hej :) Najfajniejsze sa blyszczace legginsy z lycra. Jestem facetem i uwielbiam je nosic, strasznie sie wtedy podniecam. One tak milo opatulaja skóre, takie miekkie i cieple i obcisle ze az milo. Naprawde sexy sa te legginsy blyszczace z lycra. Kurcze ludzie noscie je, one sa nadal cudowne. Kupilem se te pierwsze czarne legginsy z lycra blyszczace na targu w Starej Kiszewie. Teraz nie potrafie bez nich zyc. Zawsze je nosze pod spodniami (oprocz lata, kiedy nosze je na zewnatrz), jest tak o wiele milej z nimi, od razu czuje sie bardziej sexy. Bardzo podobaja mi sie tez dziewczyny co nosza czarne lyszczace legginsy z lycra. Zachadzam czasem do galerii handlowych by sobie na takie poptarzec i sam wtedy mysle o moich legginsach i czuje sie cudownie. Dziewczyny noscie te blyszczace legginsy z lycra, swiat jest lepszy, kobieta piekniejsza, facet szczsliwszy. Ja wam zazdroszcze tego chodzenia w legginsach ale nauczylem sie nie przejmowac. Wazne bym ja czul sie dobrze. Wtedy uslyszalam ze te czrne blyszczae legginsy z lycra sprzedaja w ciuchlandach to i sie tam wybieram co jakis czas i kupuje sobie nowe. Nie potrzebuje, ale nie moge sie powstrzymac. Naprawde super sa te blyszczace legginsy z lycra. Kazdy powienien ich sprobowac. Ja polecam. Jestem facetem i uwielbiam je nosic. W domu zawsze jak robie pompki to tylko w tych legginsach. Na silke tez chodze w czarnych legginsach blyszczacych z lycra. Na basen tez bym chodzil, raz sie nawet wybralem ale kazali mi sciagnac. Kiedys stroje cokowleik odslaniajace byly zakazane teraz czlowiekowi nie pozwola nawet ubrac blyszczacyh legginsow z lycra. A po prostu nie wiedza jak naprawde super sa te czrne blyszczace legginsy z lycra. Takie sexxxxyyy flexxxi ze miód. Mysle o miodku gdy mysle o czarnych blyszczach legginsach z lycra. Bo tez takie slodkie i i milutkie. Dziewczyny noście te super legginsy blyszczae z lycra. Ale tylko z lycra, te sa lepsze, o wiele. Sam to wiem i sprawdzalem. Wyciagnalem siostrze z szafy takie czrne legginsy nie z lycra i kurcze mowie wam to nie to samo. Tylko blyszczace legginsy z lycra. Noscie je dziewczyny i faceci tez bo wygladamy w nich naprawde super. Teraz tez mam na sobie czarne blyszczace legginsy z lycra. Jest wspaniele jak to pisze. Te blyszczace legginsy z lycra to szał. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko i wylącznie skórzane
dla kobiet oczywiscie !! facet w legginsach jesli nie jest tancerzem baletu (na nawet jak jest) wyglaada po prosty SMIESZNIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LYCRABOY
Wiec wszyscy lekkoatleci i kolarze sa wg ciebie smieszni ?? coz twoje zdanie, ja sie jednak z nim nie zgadzam. Majac odpowiedno umiesnione nogi pasujace do reszty to nie ma tu nic smiesznego, co innego jak sie jest "kasztaniakiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dareksa
Zgadzam sie tu z poprzednimi mowcami.Te legginsy są niesamowite? Seksownie uwodzicielskie.Chociaż te legginsy najpiękniej wyglądają na dziewczynach i zgadzam sie że tylko te błyszczące z lycry i te latexowe są najseksowniejsze i najbardziej pociągające ale nawet mężczyżni jak je maja na sobie to też fajnie to wygląda .Jestem chłopakiem i też mnie one pociągają i sam takie zakładam na rower albo w domu i nawet przy mojej dziewczynie nosze ,i bardzo jej sie podoba .Nie ma sie co przejmować że komus moze sie one nie widzą , mam to gdzieś każdy ma swój gust i nalezy to uszanować.Ja kupiłem sobie kilkanaście par tych letexowych i te z lycry i trenuje biegi albo jazde na rowerze i naprawde zauważyłem ze podobają się one wszystkim bo jadąc w nich duzo osób zwraca na mnie uwagę a zwłaszcza dziewczyny,no i domyślam się tu dlaczego ale my faceci tez patrzymy na te ich pupy i nogi i pośladki a więc ubierajmy legginsy i nośmy je.Pozdrawiam wielbicielki i wielbicieli legginsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienormalni jacys tu jestescie
blyszczace legginsy u faceta??? hahah....PORAŻKA bleeee faceci co sie z wami dzieje?? kobiety męznieją a fececi robia z siebie cioty!!! niestety juz od 2 lat zauwazam taka prawidlowosc;/;/ tfu na psa yrok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StudKasia
Czy ktoś mi doradzi? Chce iść tak jutro na uczelnie ale potrzebne mi wsparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aska 3321
Mi sie podobaja faceci w leginsach :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekkekekke
ja pierdole - jakies gejozy sie tu zebrały - weź koles sie tak nie podniecaj tymi legginsaOi bo sie obsrasz ze szczęścia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nabaranska
legginsy to świetny pomysł tylko ja obstawiam te grubsze, najlepiej 100den ;) na jesień i zimę jak znalazł :) moje ulubione to te z kolekcji zimowej Knittex :) nie mechacą się i nie rozciągają po kilku praniach :) jeszcze muszę sobie sprawić takie grafitowe :) do botków jak znalazł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Nbarańska, sprawdzałam na ich stronie, faktycznie mają ładne modele i dobre ceny:) Jeśli idzie jeszcze w parze za tym idzie jakość- tak jak piszesz- to chyba sobie zakupię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola;p
;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam leginsy z firmy Marilyn, na razie mam jeansowe i takie błyszczące z lycrą, z koronką na dole i obie pary są super!!! Bardzo jakościowe są moim zdaniem. W sklepie internetowym mają duży wybór takich kryjących ale też rajstopowych. Polecam: http://e-marilyn.pl/pl/2287,legginsy,kategoria.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam leginsy z firmy Marilyn, na razie mam jeansowe i takie błyszczące z lycrą, z koronką na dole i obie pary są super!!! Bardzo jakościowe są moim zdaniem. W sklepie internetowym mają duży wybór takich kryjących ale też rajstopowych. Polecam: http://e-marilyn.pl/pl/2287,legginsy,kategoria.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się bardzo podobają leginsy do długich koszul --> bardzo sexy choć nie ukrywam że trzeba mieć zgrabną figurę żeby w ogóle nosić leginsy, nie chce nikogo urazić, ale 80 kilowa dziewczyna może już w nich nie wyglądać za dobrze... chyba że są czarne i ma mega szpilki to wtedy jest super bo obie rzeczy wyszczuplają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda legginsy świetnie wygladaja do długich koszul. Ja osobiście lubię też je łączyć z wszelkiego rodzaju tunikami. Legginsy bardzo podkreślają sylwetkę a poza tym są bardzo wygodne. Wyglądają dobrze zarówno do baletek jak również do zimowych kozaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania2467
No ja w tamtym roku widzialam nad jeziorem dziewczyne, ktora legginsy - czarne, dlugie do kostki, z lycry wlozyla... do kapieli. :) Do tego miala koszulke. Nie wiem dlaczego, ale zwracala uwage wszystkich... Chyba wiekszosc facetow się na Nia patrzyla. :) Aż przez chwile pomyslalam żeby zrobic to samo. :) A Wam się cos takiego zdarzylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek10112@wp.pl
ja taz uwielbiam chodzić w lycrach!i jestem chłopakiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izzzaa
Chetnie bym zobaczyla mojego chlopaka w lajkrach. Najlepiej czarnych. :) Chyba nie mialabym nic przeciwko, żeby się tak ubral do chodzenia po domu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia_16 - skad jestes?
Podaj maila, albo nr GG jeśli mozesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do czego wlozyc?
Do kapieli. :) Widzialam tak jedna laske w tym roku. Poszla się kapac w getrach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poukładany artysta
Musicie się niestety szanowne Panie pogodzić z przykrym faktem, że my mężczyźni jesteśmy cholernymi wzrokowcami i wygląd kobiety nie jest dla nas obojętny. Miłość jest owszem zjawiskiem, które potrafi przysłonić wygląd zewnętrzny, stąd mówi się, że miłość jest ślepa. Mimo wszystko pierwsze miejsce w kolejce po serce przystojnego mężczyzny mają kobiety seksowne i atrakcyjnie ubrane. Jeżeli chcesz, by mężczyzna zwrócił na Ciebie uwagę, najpierw oczaruj go swoim wyglądem. Nie bez znaczenia jest zarówno ciało jak i ubiór. O ile ciało nie we wszystkich aspektach daje się kształtować, tak ubiór daje całą paletę możliwości. Brak atrakcyjnego ciała wymaga więc odważnych kroków i większego zaangażowania na poziomie poznawczym. Mężczyzna nie musi być modnie ubrany, żeby poderwać seksowną kobietę. Nawet w niektórych środowiskach utarł się stereotyp o tym, że mężczyzna zajmujący się modą lub który jest zbyt modnie ubrany to gej. Kobieta natomiast powinna znać się na modzie i doskonale powinna zdawać sobie sprawę z faktu, że im lepiej jest ubrana, tym więcej przyciąga męskich spojrzeń. Ja - mężczyzna mówię NIE, gdy kobieta: - nosi płytkie biodrówki odsłaniające fragment brzucha - ma na sobie szerokie jeansy - pod długimi nogawkami spodni ukrywa szpilki w celu optycznego wydłużenia nóg - nosi na co dzień fabrycznie powycierane na ciemno jeansy - ma na sobie szerokie rybaczki lub dzwony - łączy ze sobą kilka wzorów, np. poziome paski z pionowymi, cętki z motywem kwiatowym - paraduje w przezroczystym stroju - pokazuje publicznie zbyt dużo ciała, np. poprzez noszenie sukienki z dużym wcięciem, minispódniczki, czy koszuli odsłaniającej plecy - łączy jeansy z tuniką lub sukienką - na co dzień chodzi w glanach lub ciężkich butach turystycznych - łączy kolor brązowy z czarnym, lub żółty z pomarańczowym - chodzi w trampkach lub w adidasach z wysoką cholewką - nosi obcisłą spódnicę do samych kostek - nosi spódnicę nisko opuszczoną - nosi szerokie bluzy z kapturem lub szerokie T-shirty - chodzi na wysokich koturnach Ja mężczyzna mówię TAK, gdy kobieta: - potrafi ubrać się adekwatnie do powagi sytuacji - wybiera stroje eleganckie i zmysłowe - perfekcyjnie łączy kolory i poszczególne elementy garderoby dbając o najmniejszy szczegół - dobierając strój bierze pod uwagę typ urody, figurę, a także charakter - wie co jest eleganckie bez względu na to, co narzuca jej w bieżącym sezonie moda - chodzi w zwiewnych sukienkach mocno ściskanych w talii - do tuniki zakłada seksowne legginsy - zamiast trampek wybiera tenisówki - gustuje w klasycznych obcasach bez otworów - nosi spódnice długie maksymalnie do kolan - do spódnicy ściskanej mocno w talii zakłada koszulę na guzik, koniecznie wkasana - nie ukrywa obcasów za nogawkami spodni, ale odpowiednie je eksponuje np. poprzez odsłonięcie całych łydek - zamiast ciężkich butów, wybiera seksowne balerinki - unika obszernych bluz z kapturem oraz szerokich T-shirtów - unika grubych, długich i do tego obcisłych topów - wybiera ubrania z delikatnych materiałów Części garderoby, które uważam za jedne z najbardziej atrakcyjnych z mojego męskiego punktu widzenia: - zwiewna sukienka koktajlowa, długa maksymalnie do kolan i mocno ściskana w talii z kokardą - luźna spódnica długa maksymalnie do kolan + koszula na guziki z delikatnego materiału - sukienka długa maksymalnie do kolan, koniecznie przylegająca w talii - legginsy + delikatna tunika - niezbyt długi płaszcz z dużymi guzikami ściskany w talii - delikatna marynarka z podwiniętymi rękawami - klasyczne szpilki bez otworów - balerinki zakrywające całe palce - z butów sportowych jednokolorowe (np. białe) tenisówki (nie mylić z trampkami!) - kozaki zimowe na nieznacznym obcasie Części garderoby, które uważam za jedne z najmniej atrakcyjnych z mojego męskiego punktu widzenia: - powycierane, ciemne jeansy - dzwony - szerokie spodnie na całej długości - spodnie nisko noszone - rybaczki - spodnie błyszczące - spodnie skórzane - luźne spodnie z kieszeniami (bojówki) - sindbady - poncho - obcisła spódnica jeansowa - długa spódnica ze sztywnego materiału - spódnica długa po same kostki - szeroki i gruby top - szeroka bluza lub T-shirt - biodrówki + krótka bluzka odsłaniająca fragment brzucha - luźne sukienki na całej długości - jeansowa kurtka lub koszula - nisko noszona spódnica - mokasyny - klasyczne trampki (nie mylić z tenisówkami! ) - koturny - szerokie kapciowate eskimoski - buty typu skate - moro - buty na obcasie z językami - białe kozaki na wysokim obcasie - sandały wyglądające identycznie jak męskie Proszę się nie zrażać moją znajomością typowo kobiecych części garderoby. O tym jak się nazywają dowiedziałem się przy okazji tworzenia tekstu. Moje zdanie na temat kobiecego ubioru nie jest efektem regularnego przeglądania katalogów kobiecej mody, ale obserwacji na żywo tysięcy warszawianek, bowiem na co dzień przemierzam komunikacją miejską pół Warszawy i jednocześnie obserwuję setki kobiet lepiej lub gorzej ubranych. Nie sądź, że gdy założysz byle jakie spodnie i bule jaką koszulę to wywrzesz duże wrażenie wśród mężczyzn, tylko dzięki temu, że masz piękne, ponętne usta lub zgrabny nos. Oczywiście w kwestii gustu się nie dyskutuje. Ubiór może być podyktowany indywidualnym charakterem czy przynależnością do pewnej subkultury. Stąd zawsze znajdzie się grupa mężczyzn, którym podobają się kobiety w ciężkich glanach, z tatuażami na ciele i kolczykami na całej twarzy. Kobieta, która stosuje się do moich skromnych rad dotyczących ubierania się, może liczyć na to, że przyciągnie moją uwagę i myślę że większości mężczyzn również. A to już pierwszy krok do tego by nawiązać bliższą znajomość. Stąd niech żadna kobieta dodajmy - będąca na etapie poszukiwania, nie twierdzi, że nie interesują ją preferencje mężczyzn odnośnie kobiecego stylu ubierania się. Najsławniejszymi projektantami mody damskiej są właśnie MĘŻCZYŹNI! To oni również zajmują się projektowaniem damskich perfum, a także biżuterii. Chodzicie więc w tym co wam narzucają mężczyźni. Zjawisko to daje się łatwo uzasadnić, zwłaszcza w przypadku perfum. Dobierając zmysłowy zapach, zależy Wam na tym by podobał się mężczyznom. Interesuje was więc opinia mężczyzn na jego temat, a nie kobiet. Głupotą jest zwracać się do kobiety , z pytaniem czy ten zapach jest seksowny? Analogicznie ma się rzecz z damskim ubiorem. Gdy wybierasz się na bal i chcesz wyglądać seksowanie, zwróć się z pytaniem do kolegi lub brata czy uważasz, że wyglądam w tej sukience atrakcyjnie i spodobam się mężczyźnie, w którym się zakochałam? Oczywiście, kobieta może doradzić w sprawie odpowiedniego kroju, koloru, wzoru, ale jej opinia na temat atrakcyjności jest małowartościowa , a już na pewno mniej cenna od zdania mężczyzny. Podsumowując to mężczyźni, wbrew pozorom mają najwięcej do powiedzenia jeśli chodzi o seksowny ubiór kobiety czy zapach. Mężczyzna projektant mody projektuje stroje piękne z męskiego punktu widzenia i to jest jeden z argumentów, żeby je nosić. Czy myślicie, że szpilki zostały wymyślone dla wygody, podobnie jak gorsety? Czy zastanawiałyście się skąd się wzięły sukienki czy spódnice i dlaczego w nich chodzicie? Wszystkie te wynalazki zostały wymyślone przez mężczyzn, właśnie po to byście wyglądały bardziej kobieco! Nie ubierałybyście się tak jak dzisiaj, gdyby nie my mężczyźni. Uważam, że najbardziej seksowny strój kobiecy to lekka sukienka koktajlowa ściskana mocno w talii z kokardką i do tego klasyczne szpilki. Strój ten jednak nadaje się bardziej na okazje wizytowe. Na co dzień uwielbiam kobiety w legginsach i lekkich tunikach. Śmieszą mnie kobiety, które zakładają wyłącznie to co narzuca im w danym sezonie moda, tylko dlatego, że to jest modne. W głupiej gazecie pod tytułem Avanti, czy jakoś tak, napiszą artykuł- w tym sezonie nosimy sindbady. Wychodzę na ulicę w Warszawie i widzę jak kobiety szorują w workach. Wszystko tylko po to by wyglądać trendy. Czy zdajecie sobie sprawę z tego, że istnieją ubrania kobiece i te które odbierają seksapil? Projektanci mody dwoją się i troją by wymyślić coś czego jeszcze nie było. Pomysły powoli się kończą i cofamy się tak naprawdę do mody międzywojennej. Wtedy królowały sukienki zdobione białymi kołnierzykami, żabotami kwiatami lub koronkami, a na głowach kapelusze z dużymi rondami. Jest to jednocześnie koronny dowód na to, że nie da się wyeliminować z mody damskiej pewnych elementów garderoby, ponieważ są wciąż atrakcyjne i stanowią wyznacznik kobiecego stylu ubierania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×