Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość redaktorka FAKTU

legginsy getry do czego włozyc?

Polecane posty

Gość W zimniejsze dni
mój maz nie chcę slyszec o kalesonach, wiec przekonalam go do leginsow. :) Nosi czarne. I wychodzi Mu to na zdrowie. Co za roznica, co ma na sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kocham nie tylko legginsy z lycry ale i stroje kąpielowe! To jest dopiero jazda! Jak założy się legginsy z lycry ze strojem kąpielowym! Noszenie takiego zestawu pod ubraniem też jest bardzo przyjemne! Bardzo ciekawe jest doświadczenie kiedy to dziewczyna ma na sobie legginsy z lycry i ewentualnie kostium kąpielowy z lycry i z nią uprawiasz wrestling... Normalne ORGAZM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lycra_men
jestem mężczyzna ale też lubie legginsy i najlepiej z lycry sa miłe w dotyku i wygodne , a niezapomniany jest widok kobiety która spogląda tam gdzie sie coś uwypukla :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knaz
Hej dziewczyny polecam świetny dodatek - kołnierzyk, prosto od debiutującej projektantki ANNY KNAŹ kilka pierwszysch sztuk na start w niższych cenach :) na żywo jest o wiele piekniejszy :) dysponuje większa ilością zdjęć do takiej ozdoby nie trzeba nosić kolczyków, ani bransoletek, świetnie ożywi spokojna sukienkę czy zwykłą bokserkę polecam:) http://allegro.pl/elegancki-kolnierzyk-knaz-projekt-autorski-cekiny-i2192369972.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lycra_men
My tu o leginsach a nie o kołnierzykach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabian6989
Witam jestem swiezy i mimo ze lubie lajkre (mam sporo leginsow rajstop i kalka kombinezonow z lajkry w ktorych chodze codziennie) to przykro mi za wszystkich meszczyzn ktorzy nie potrafia sie pochamowac i wypisuja jak to im staje w lajkrach... Fakt jest to przyjemne i nie potrafie wytrzymac dnia bez rajstop na nogach czy getrow ale na litosc boska po co tak malowniczo opisywac co i jak wam staje i sie podoba... Popieram wszystkich ktorzy maja odwage sie przyznac ale stanowcze nie dla zboczencow z tego tytulu... Zal mi i wstyd za niepochamowanych samcow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabian6989
Do spodenek:) ale koniecznie rajstopki:) to moje zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karooolciagam
legginsy najlepiej pasują do jakiejś fajnej tuniki. Nie byłam za legginsami do czasu jak sobie jednych nie kupiłam. Teraz ciągle je noszę bo czuje się jak w dresach:) ostatnio sobie kupiłam bluzkę do legginsów taką: http://www.bhclub.pl/Sklep/Moda/Bluzki/Koszula-scieta-pod-biustem-Figl-54-rozmiar-S-36 powiem szczerze że uwielbiam ją do tych legginsów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona29s
Widzialam i ostatnio wlasnie nawet faceci zakladaja legginsy. Do biegania czy do jazdy na rowerze - wystarczy sie wieczorem przejsc po jakims parku i widac. A nawet kilka razy spotykalam chlopakow wlasnie w legginsach z lycry jak w sklepach zakupy robili. Albo przed/po bieganiu tak przyszli, albo tak chodza zamiast dresow. Mi tam sie podoba, o ile figure maja niezla :) Do jakiejs sportowej bluzy bardzo fajnie to wyglada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaaCPZ
Dokładnie tak-jak się zobaczy jakiegoś przystojnego i wysportowanego faceta w legginsach to aż mokro się robi. Nie zaprzeczajcie, chyba że jesteście less...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karoool25
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helena J. 90
Nie przesadzaj,wydaje mi sie,ze to już przegięcie jeśli facet nosi legginsy. Nie jest to miły widok i mało estetyczny. Co innego atrakcyjna kobieta,wtedy jak najbardziej tak. Pozdrawiam www.Oczarovana.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tfdghj
Helena J. 90 A to niby dlaczego? Legginsy ladniej wygladaja od nog meskich ubranych w kalesony :). No i po co ta reklama? Specjalnie wpisalas tresc kontrowersyjna nie poparta dowodami, aby osoba zainteresowana kliknela twoj link, ktory nie jest zbyt wartosciowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek10112
do ona29s marek10112@wp.pl gdzie widziałaś? jesteś może z wawy? chętnie poznałbym kogoś komu się to podoba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabian 6989
wlasnie... moze sa kobiety ktorym podobaja sie faceci w leginsach??:) prosze o kontakt ddc@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivonka000 :)
A ja dziś smigam w czarnych legginsach z lycry, pod spodem mam cieliste rajstopki i bez bielizny. :) A Wy??? :) Milego weekendu!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabian6989
ivonka daj namiar!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabian6989
ivonka daj namiar!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doradzicie jakieś sportowe legginsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja ostatnio zamawiałam sobie legginsy w 2 skin i jestem zadowolona! Mega wygodne o fajnym wzorze nie mają szwów tak wiec nic mnie nie obciera i co najważniejsze przeszły test wypiętego tyłka.Czyli nic nie prześwituje a tego własnie w legginsach sportowych nienawidzę! Polecam zajrzeć sobie tutaj: https://www.2skin.pl/blog/legginsy-sportowe-wszystko-co-powinnas-wiedziec-na-ich-temat W sklepie jest opisane jak dobrać dla siebie legginsy sportowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×