Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gosia1142

zapalenie dróg moczowych

Polecane posty

Gość gosiagor
Bardzo dobra jest żurawina, ale sama żurawina to za mało. Ja wyleczyłam zapalenie dróg moczowym naturalnym preparatem Ginjal urit, który w składzie ma wyciąg z owoców żurawiny, liścia rozmarynu, owoców bzu czarnego, liścia mlecza polnego oraz korzenia źeń-szenia. Dodatkowo piłam bardzo dużo wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zasadniczo w temacie chodzi o furaginum, żurawinę lub antybiotyk. Wpisz ulubiony preparat z żurawina. Jest jeszcze lekarz urolog, sa szczepionki, testy i zabiegi laserowe. Przyjrzyj sie diecie, basenom, stosunkom płciowym i nie wp*****laj aż tylu suplementów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urofuraginum, neofuraginum (bez recepty jest dostępne) ibuprom przeciwzapalnie herbatka z żurawiny duże ilości witaminy c najlepiej z rutyną np. rutinoscorbin, rutimax itp. pić dużo wody, chłodnej, ciepłej, nie powinna być z lodówki moczyć nogi w ciepłej wodzie z dodatkiem soli np green pharmacy (rozmaryn i lawenda), ziołowa (Farmona) wchodzić pod prysznic i masować nerki i pęcherz ciepłymi strumieniami wody można włączyć probiotyk np. lactovaginal bardzo dużo pić uważać na nogi, żeby nie zmarzły ograniczyć cukier w diecie, ostre przyprawy, kofeinę itp. zrobić badania w kierunku bakterii profilatycznie można brać coś z żurawiną w kapsułkach (jeśli komuś służy, ) np. urinal, vimont żurawina plus, żuramix, można pić też soki rozrobione w wodzie (uwaga kwaśne) np.EkaMedica przyczyny: bakterie, zła dieta, stosunki płciowe,sporty, przemarzanie, przewianie, alergie, powirusowe powikłania, przyjmowane leki, hormony, nadreaktywność, basen, kąpiele w wodzie, zmiany temperatury i może coś jeszcze..,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikaya25
ja dużo dowiedziałam się o tej wstydliwej dolegliwości z http://zdrowypecherz.expert/problemy-zapaleniem-pecherza/ i przynajmniej wiem jak z nią walczyć moje drogie bardzo pomocna jest zurawinka duzo wody witamina c i te wszystkie rzeczy o ktorych napisal poprzednik. Urofuraginum tez daje rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosienka094
Moja mama zawsze się zmaga z pęcherzem, już była u kilku lekarzy no ale nic. Zawsze ma przy sobie właśnie urofuraginum mam nadzieję że wszystko będzie ok z tym pęcherzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosienkaplm
zapalenie dróg moczowych może być bardzo niebezpieczne dla naszego organizmu szczególnie jesli sobie to zaniedbamy. Poczytajcie sobie własnie na tym portalu zdrowypecherz.expert tam jest wlasnie wszystko opisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szybko musiałam zrobić usg dróg moczowych a na nfz to jakaś porażka. Moja znajoma poleciła nam przychodnie www.endomed.com.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina00299
Jeśli poważne schorzenia zostały wykluczone, a problem dalej się pojawia, to warto spróbować leki ziołowe. Urofort świetnie się sprawdza. Tutaj http://www.lekinatury.pl można sobie o nim poczytać. Myślę, że jest to dobre rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też czasem dopadają tego typu infekcje :( No nic, trzeba jakoś z nimi walczyć :) Ostatnio mam spokój, ale nie bagatelizuję tego i często się badam, w aptece znalazłam nawet takie specjalne testy na infekcje dróg moczowych, są z domowego laboratorium, to szybki i niedrogi sposób na sprawdzenie, czy wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepszy będzie dobry specjalista w tej dziedzinie. Ja mam super urologa w www.gabineturologicznylodz.com.pl. Teraz chodzę na kontrolę ale co jakiś czas a często zmagałam się nawracającą infekcją dróg moczowych i ten lekarz mnie z tego wyleczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy takich objawach należy bardzo dużo pić, przyjmować witaminę C, dobrze działa też żurawina, np sok z niej :) Można też samemu zrobić test w domu w celu sprawdzenia czy nie ma się infekcji dróg moczowych, np ten http://sklep.domowelaboratorium.pl/product-pol-274-Infekcje-drog-moczowych-TEST.html , sprawdzałam kiedyś na sobie, u mnie była to już mocno zaawansowana infekcja i nie obeszło się bez interwencji lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapalenie dróg moczowych to jeden problem, a nietrzymanie moczu to drugi, bardzo wstydliwy... Boże, ile ja nerwów straciłam przez to. Człowiek się boi śmiać w towarzystwie, kasłać, itd... Ale bardzo pomógł mi artykuł na stronie http://www.kobiecesprawy24.pl/gdy-kichanie-to-problem, z którego dowiedziałam się, co powinnam zrobić, by poradzić sobie z tym problemem. Wiadomo, ze nie zniknął cudownie, leczenie jest w trakcie, ale jest juz dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniższe rady są jak najbardziej wskazane. Z tego co piszesz to nadal problem jest nierozwiązany. Diagnoza jest postawiona. Może warto się skonsultować jeszcze z innym urologiem. Porównać opinie. Może będzie inne spojrzenie na daną sytuację. Moja koleżanka miała podobne problemy. Leczyła się u pana doktora Piotra Krysta w Warszawie. Spróbuj jeszcze raz. Podam na wszelki wypadek namiary : https://gdzieskierowac24.pl/lekarz/piotr-kryst-urolog-warszawa?miasto=warszawa&specjalizacja=urolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukulka
ja zimą staram się dbać bardziej o układ moczowy, jem więcej żurawiny, zakwaszam organizm, noszę bawełnianą bieliznę, ale też w apteczne mam na wszelki wypadem rofuraginum max gdyby trafiło się jednak zapalenie pęcherza, bo wiadomo pomimo dbania o siebie różnie to bywa i zaplenie może się zdarzyć mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakażenie układu moczowego dopadło mnie po wizycie na basenie. Myślałam, że samo przejdzie, ale pomogła dopiero wizyta u lekarza. Przepisał mi naturalny preparat Ginjal urit http://ginjalurit.pl i picie dużej ilości wody, by wypłukać bakterie. Na mnie taka kuracja zadziałała szybko i mogę ją polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dawna śledzę to forum i różne preparaty stosowałam. Jak dla mnie najbardziej skuteczny jest Ginjal urit i mogę po polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość232121
Tutaj http://www.euroimmundna.pl/zakazenie-drog-moczowo-plciowych znalazłam ciekawy artykuł na ten temat, zerknijcie sobie. Ogolnie wiem, że takie infekcje sa bardzo nieprzyjemne, bo sama 2 czy 3 razy w życiu miałam. Grunt to zacząć działać od razu, bo później to robi się naprawdę nieprzyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkonia
Zapalenie pęcherza to rzeczywiście nic przyjemnego. Najbardzej wstydliwą rzeczą jest to, że biega się co chwila do łazienki. Przy pracy w open space to męczące. No i sam organizm też jest osłabiony. Masakra... Ale zawsze można sobie wziąć tabletkę urofuraginym max i szybko pozbyć się objawów, a potem wyleczyć zapalenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze słyszę. Ja się leczę zawszę urofuraginum. Ostatnio tym w wersji max. Sprawdzony lek od lat i zawsze działa, a że jest w podwójnej dawce to mam mniej tabletek do połknięcia. Zawsze już następnego dnia czuję się lepiej, mimo, że pełna kuracja trwa 5-7 dni i nie wolno jej przerywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś tu jeszcze zagląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trecka
u mnie to samo ostatnie zapalenie leczyłam też urofuraginum max, plusem jest to, że lek jest bez recepty w każdej aptece i jest naprawdę skuteczny, bo tygodniowa kuracja wystarcza i zapalenie odchodzi na bardzo długo. Dodatkowo staram się na codzień pić dużo wody z cytryną i soki z żurawiny, ale same domowe sposoby na pewno nie wystarczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Soki z żurawiny i cytryna zawierają dużo witaminy C, dlatego się sprawdzają, chodzi o zakwaszenie moczu, żeby bakterie się nie namnażały. warto też nosić przewiewną bieliznę z naturalnych materiałów, żeby skóra w tamtych okolicach oddychała. A jak mimo wszystko infekcja się pojawi to z leków bez recepty urofuraginum max nie ma sobie równych, nawet w ciąży to brałam, szybko pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłam podzielić się moim doświadczeniem z chorym pęcherzem. Może komuś pomogę. Ukończyłam 65 rok życia. Jestem po przejściach z pęcherzem,. Na skutek wypadnięcia przedniej ściany pochwy nabawiłam się tzw przepukliny pęcherza moczowego, która powodowała ciągłą walke z bakteriami w pęcherzu i stanami zapaleniowymi. Po usunieciu defektu ginekologicznego pozotała wrażliwość pęcherza. Objawia sie dolegliwościami podobnymi do stanów zapalnych po zjedzeniu lub piciu okreslonych pokarmów owoców, płynów. W konsekwencji dochodziło do namnażania bakterii i stanów zapalnych. Pomocne były kąpiele w wodach solankowych: Ciechocinek, Kołobrzeg oraz siarkowych - Busko Zdrój. 2 lata nie mogłam skorzystać z pobytu w sanatorium i problem wrócił. Sama znalazłam na to lek. Pomaga na wrażliwość pęcherza i likwiduje w zarodku stany bakteryjno - zapalne. Jest to lek bez recepty. Nazywa się UROSAL. Działą bakteriobójczo i przeciwzapalnie Praktycznie nie ma działań ubocznych. Działa doskonale. Biorę tuż po pierwszych sygnałach, że coś zamierza się dziać w pęcherzu. Warto przeczytać ulotkę jak stosować. Ja biorę trzy razy dziennie przez 3-5 dni, potem stopniowo zmniejszam dawkę do 2 i 1 pastylki na dobę. Warto wypróbować. Dla mnie jest lekiem idealnym. Jest tani i można go kupić bez recepty. Polecam Nie wiem dlaczego lekarze nie polecają prostych i tanich sposobów, tylko leczą nas antybiotykami - dobrze jeśli choć celowanymi - lub każą pić hektolitry kwasów ???.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonelka
Na taką dolegliwość to tylko i wyłącznie urofuraginum od grupy Adamed i oczywiscie jak najwieksze ilosci plynow warto tez wzbogacic diete w zuarwine - taka kuracja 2/3 dni i powinno wszystko przejsc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igna123
Może masz piasek w nerkach? Ja miałam podobny przypadek i też po urodzeniu córeczki. Okropnie się męczyłam, leki brałam i problem wracał. Udałam się prywatnie do dr. P. Cieślińskiego w Luboniu, który na miejscu wykonał niezbędne badania i analizy oraz USG. Okazało się, że mam piasek. Pan doktor zalecił usunięcie bezinwazyjne metodą PCNL w znieczuleniu bo zakładany był cewnik do moczowodów. Muszę powiedzieć, że doświadczenie mojego lekarza i jego profesjonalizm pozwolił mi pozbyć się problemu i choroby. Obecnie czuję się swietnie i nie mam powikłań. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na problemy z nereczkami to dobra jest fitolizyna, ziołowa pasta z perzem, liśćmi brzozy itd. Ułatwia wydalanie piasku z dróg moczowych, skuteczna też w stanach zapalnych dróg moczowych, bo działa moczopędnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piaskowyKamyk
Fitolizyna to wg mnie najskuteczniejszy preparat pomagający wydalać złogi "piasku" z nerek oraz wspomagający leczenie niewielkich stanów zapalnych. Mamy w rodzinie wiele przypadków problemów z układem moczowym, ot takie geny i dlatego u nas wszystkich w apteczce znajduje się fitolizyna. I co jakiś czas robimy sobie dłuższe kuracje tą pastą i większe problemy z kamieniami nerkowymi nie nawracają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×