Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gosia1142

zapalenie dróg moczowych

Polecane posty

Gość baniaKol
ja miałem problem z pęcherzem nie tak dawno - też co wyleczyłem, to wracało. pomogła zmiana lekarza i zrobienie badań na posiew - dopiero wtedy lekarz przepisał właściwy lek i kazał osłonowo i wspomagająco na pęcherz brać przez dłuższy czas prouro. polecam, bo to bardzo skuteczne kapsułki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YooooToooo
też używałam Prouro i potwierdzam - są bardzo skuteczne. Jak się je bierze regularnie przez jakiś czas, to można całkowicie wyeliminować nawroty zapalenia pęcherza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuska87
Witam, ja również od kilku dobrych lat( tak od 16 roku życia, a teraz mam 26 lat) systematycznie dostawałam zapalenia dróg moczowych , ból podczas oddawania moczu i częste wizyty w toalecie co było dośc uporczywe i bolesne. Zawsze takie infekcje kończyły się kuracja antybiotykowa która owszem pomagała ale za jakiś czas znowu poajwiał sie ból infekcja wracała i znowu antybiotyk i tak w kółko co jakiś czas ( śrdenio raz na rok).2 lata temu koleżanka poleciła mi provag w tabletkach , robie sobie taka kuracje raz na rok czyli miałam juz dwie kuracje i narazie od 2 lat mam spokój "odpukać".... ;) z infekcjami dróg moczowych, ale zobaczymy co będzie dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciazy to byl moj czesty problem, osobiscie moge polecic pregnofer uro. Dostepny jest na stronach oleofarmu. Jak dotad najskuteczniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej siostrze zawsze pomagał Urinal jako suplement, ja nie miałam na szczęście jeszcze takich problemów, a kiedy już doszło do infekcji to miała jakąś inną wersję tego leku, ale nie pamiętam obecnie jego drugiej części nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej się odżywiajcie i znajdźcie tego przyczynę, a nie będziecie musieli brać leków :). Serio sprawdzone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie dorwała kiedyś ta niemiła infekcja-pomogło bez lekarza i bez recepty urofuraginum,provag, żurawina i dużo picia-najlepiej wody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prossrak, spamerko, szlag już trafia od tych twoich debilnych reklam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt żurawina to dobry kierunek jeśli chodzi o leczenie układu moczowego, można albo przyjmować ją w naturalnej postaci albo w postaci jakichś suplementów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oglądaj tv i nie słuchaj radia, to nie będą Cię denerwowały reklamy. Sprawdzone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika1977
Ten drugi urinal, który bierze sie jak juz infekcja sie rozwinie to urinal intensive. Ma taki sam skład tylko jest mocniejszy. Sprawdzone, pomaga juz po 3 tabletkach. Ulga niesamowita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelllll
rozumiem, że korzystałaś z niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja korzystałam, ale zrobiłam tak trochę odwrotnie - najpierw kupiłam, a później dopiero zaczęłam się interesować tematem i czytać. Ta wersja Intensiv trochę się różni składem od zwykłego Urinalu. U mnie zadziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oba suplementy są wskazane na nieco inne przypadłości, mają nieco inne przeznaczenie i w innym przypadku się je stosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kufffa, przestańcie spamować tym guuwnalem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalna123
Kazdy ma prawo do swojej wypowiedzi a dyskusje na forach sa po to żeby sobiedoradzac. Na kazdego dziala inny preparat a kilka osob wypróbowalo urinal ze zadowalajacym skutkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilku osobom ZAPŁACONO za debilną reklamę g000wnalu, którego nawet na oczy nie widzieli. 5 sekund w g00gle i wasza debilna kampania jest jak na talerzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie rozumiem rozgoryczenia, jeśli coś przetestowałam, to nie mogę się opinią podzielić, bo za spam to będzie uznane? To po co te fora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia1122
kochani co drugi post musiałby zostac uznany za reklame. fora sa po to żeby wyrazac swoje opinie. Wszyscy z nich korzystamy. Jednym pomaga taki lek a innym inny. Jak cie złapie zapalenie pecherza to skorzystasz z rad i bedziesz łykal zurawinke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwcia no i prawdę rzekłaś! każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii a fora właśnie temu służą. Jak mamy mówić o naszych dolegliwościach i o tym, jak sobie z nimi radzimy, skoro używanie konkretnych nazw konkretnych specyfików zaraz zostaje uznane za reklamę? to nie telewizja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffinka
Często przyczyną nawracającego zapalenia dróg moczowych są ZATOKI .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwcia1122
Oj bo sie wkurzylam ze ktos osadza opinie nasze nie majac pojecia o czym mowi. Ja nie ukrywam że urinal jako jedyny mi pomogł i kto chce moze uznac to jak chce. Co wspolnego z pecherzem maja zatoki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi przy zapaleniun pomógł zestaw: fitolizyna- pasta, nie dobra ale czego sie nie robi... ponadto jeszcze pokrzywa do picia i urosept, po cipronexie prawie zeszłam, a furagina mi zaszkodziła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też na urinal złego słowa nie powiem, ale zainteresowała mnie to powiązanie z zatokami, bo z nimi też mam odwieczny problem. A o tej furaginie - którą strasznie ludzie chwalą, też słyszałam że potrafi zaszkodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Ja przetestowalam kupe srodków i na furaginie tez sie zawiodlam strasznie. O cipronexie wogóle nie wspominam bo jest okropny! Mi pomaga urinal i picie duzej ilisci wody i czeste opróznianie pecherza. Naturalne metody sa najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też staram się sporo pić, ale np od urologa jakiś czas temu usłyszałam, że przyjmowanie zbyt dużej ilości płynów też wcale nie jest dobre... a wiecie - tu nie chodzi o samą wodę, ale wliczamy w to wszelkiego rodzaju kawy, herbaty, zupy itd. To wszystko podobno obciąża nerki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też pomaga pice dużej ilości płynów, bo to oczyszcza organizm i nerki, poza tym wpływa dobrze na układ moczowy, do tego żurawina to też cenny składnik jeśli chodzi o dbałość o układ moczowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×