Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gosia1142

zapalenie dróg moczowych

Polecane posty

Gość adelllll
to prawda we wszystkim trzeba zachować umiar, ale jeśli chodzi o taką żurawinę czy herbatki żurawinowe to chyba przyjmowanie ich w dużej ilości nie zrobią Nam krzywdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjmowanie suplementów szkodliwe? Nie jest to mozliwe, przeciez to same naturalne składniki. Co do zurawiny to na pewno zadnej krzywdy nam nie zrobi, a pozytywnie wpłynie na układ moczowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie, że wczoraj moja koleżanka mi wspomniała, że widziała jakąś reklamę i podobno do urinalu dodawany jest jakiś test. Tylko nie wiem czy do zwykłego, czy do tego intensiv... i co to za test... niestety nie widziałam tej reklamy - ktoś może się na nią natknął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kijanka39 ten test dostajesz do każdego Urinalu intensiv, jest to test na infekcje dróg moczowych, za pomocą którego można sprawdzić czy ma się infekcje. Moim zdaniem fajny patent lepiej samemu najpierw sprawdzić czy coś Nam dolega niż od razu w panice biec do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiesz, że tam jest tez test zeby sprawdzic czy juz nam infekcja przeszła? Rewelacja. nie trzeba biegac po lekarzach żeby robic badania tylko samemu mozna zrobic i miec pewnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tylko do intensive, ale to pewnie dlatego że własnie ten urinal stosujemy przy rozwijajacej sie infekcji, ale pomysł bardzo fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie bo tak jak piszecie nie trzeba od razu biec do lekarza bo można samemu najpierw sprawdzić czy mamy problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie o to chodzi, żeby jak najwczesniej działac na to cholerstwo. im wczesniej tym lepiej a wiemy sami jakie w naszej kochanej Polsce sa kolejki do specjalistów. Test mozna zrobic szybko i latwo a wiemy czy cos sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt można samemu zbadać się w domu i sprawdzić czy jesteśmy narażeni na jakąś infekcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zdecydowanie wygodniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak bo można samemu najpierw potwierdzić swoje obawy co do infekcji jeśli test wyjdzie pozytywnie to dopiero wtedy udać się do lekarza, a jeśli nie to możemy się cieszyć ze nie straciliśmy czasu na marne żeby pójść do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwcia1122 2014.09.16 Każde tzw. ognisko zapalne w organizmie, czyli miejsce przewlekłego bytowania bakterii chorobotwórczych, może być przyczyną nawracających infekcji różnych układów, w tym moczowego. Udaj się do laryngologa, aby ocenić stan zatok. Pozdrawiam, Łukasz Narożny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sporo mozna teraz przeczytac o zurascinie URO, w sumie dla mnie nie jest to nowosc, juz jakis czas go stosuje bo pomaga mi w wielu nieoczekiwanych sytuacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja przyjaciółka brała ten żurascinURO, ale nie była jakoś szczególnie zadowolona, no ale z drugiej strony na każdego działa co innego... tylko oprócz tej naszej żurawiny to ma całkowicie inny skład: witamina C, a nie D, pokrzywa a nie nawłoć... no sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej pozostać przy tym co już sprawdzone, skoro urinal sprawdza się u Ciebie to po co kombinować z innymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nie kombinowala tylko stosowala to co mi pomaga. Oprocz zurawiny to skaldy maja calkiem inne, wiec podejrzewam ze skoro ci urinal odpowiada to ten drugi nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie macie rację... nie będę na siłę kombinowała. Za to przyjaciółce zaproponuję, żeby spróbowała - może bardziej Jej podpasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymaj się tego co znasz i co Ci przynosi skutki, zaczniesz kombinować zmieniać suplementy i tylko będziesz się wkurzać jak u Ciebie się nie sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo nie daj Boze wroca bolace infekcje. strrraszne. Najwazniejsze to dalej wspomagac swoj uklad moczowy urinalem. nie kombinuj inic nie zmieniaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dlugo jeszcze bedziesz w kazdym watku spamowac urinalem? gdzie nie wejde to ta frranca spamuje tym goownem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dobrze nie wyleczysz, a później nie będziesz stosować odpowiedniej profilaktyki to często bywa tak, że infekcje mogą nawracać także pamiętaj przede wszystkim o profilaktyce bo to ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tylko wydaje mi się, że jak infekcje powracają mimo wszystko, to jednak bez lekarza się nie obędzie. Ale oczywiście żurawinki nie odpuszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy że po zakończeniu leczenia nadal będzie stosowała profilaktykę mającą na celu przeciwdziałanie rozwojowi infekcji związanych z zapaleniem pęcherza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapobiegliwa
Bo profilaktyka to podstawa. w suplementach sa skladniki, które wspomagaja nasz uklad moczowy. Od zawsze czlowiek bierze jakies witaminki, albo stosuje suplementacje w celach odzywczych i zapobiegawczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to natura stworzyla wszystko to co jest nam potrzebne. Jestesmy czescia przyrody i musimy z jej darów korzystac, a nie od razu faszerowac sie jakas chemia. Ja swoja rodzinke wspomagam roznymi suplementami i nie narzekaja na zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×