Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gosia1142

zapalenie dróg moczowych

Polecane posty

Gość gość
Bez żadnych obaw i z oczekiwanym efektem możesz zastosować Urolact. To preparat zalecany w leczeniu zakażeń dróg moczowych i płciowych a jego stosowanie dzięki naturalnemu składowi jest całkowicie bezpieczne. Możesz sprawdzić informacje na jego temat odwiedzając stronę pod adresem www.urolact.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Infekcyjna
Dziewczyny słyszałam od znajomego lekarza o Uronerze, to coś nowego, naturalne składniki. Ja lecę do apteki wypróbować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja ostatnio wróciłam z nad morza nabawiłam sie jakieś infekcji bakteryjnej- masakra świństwo, W aptece babki gadały o Uroforcie i kupiłam Polecam naprawdę super, ma nie dobry smak ale LEK ma leczyć a NIE smakować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żurawina owszem, można brać ale nie wyleczy zapalenia dróg moczowych do końca, będą nawrtoty, ale mnie na te dziadostwo najlepiej pomaga urofuragina. dwa dni i już po bólu, po tygodniu nie ma sladu po infekcji. Tabletki sa super, leczyła się nimi nawet moja babcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iłąka
Ja też jak coś czuję, że się zaczyna to biorę urofuraginum, im szybciej tym lepiej, żeby bakterie nie zdążyły się roznieść. Do tego najlepiej coś z witaminą C, żeby zakwasić mocz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na zapalenie pęcherza stosowałam dafurag max. Z tego, co wyczytałam jest mocniejszy od innych środków z furaginą i mogłam przyjąć mniejszą liczbę tabletek. Działa skutecznie od samego początku, ale chce wybrać całą kurację by infekcja nie wróciła, a podobno tak się dzieje jak się pełnej kuracji nie przejdzie.No i jest bez recepty także nie trzeba lecieć do lekarza, aby go przepisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zapobiegawczo biorę preparat żurawina+skrzyp polny. Zamawiam na stronie Apteki pod Smokiem. Bardzo dobrze działa i dzięki temu nie mam problemów z układem moczowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BEZ RECEPTY urofuraginum, neofuraginum (bez recepty jest dostępne) ibuprom przeciwzapalnie herbatka z żurawiny duże ilości witaminy c najlepiej z rutyną np. rutinoscorbin, rutimax itp. pić dużo wody, chłodnej, ciepłej, nie powinna być z lodówki moczyć nogi w ciepłej wodzie z dodatkiem soli np green pharmacy (rozmaryn i lawenda), ziołowa (Farmona) wchodzić pod prysznic i masować nerki i pęcherz ciepłymi strumieniami wody można włączyć probiotyk np. lactovaginal bardzo dużo pić uważać na nogi, żeby nie zmarzły ograniczyć cukier w diecie, ostre przyprawy, kofeinę itp. zrobić badania w kierunku bakterii profilatycznie można brać coś z żurawiną w kapsułkach (jeśli komuś służy, ) np. urinal, vimont żurawina plus, żuramix, można pić też soki rozrobione w wodzie (uwaga kwaśne) np.EkaMedica przyczyny: bakterie, zła dieta, stosunki płciowe,sporty, przemarzanie, przewianie, alergie, powirusowe powikłania, przyjmowane leki, hormony, nadreaktywność, basen, kąpiele w wodzie, zmiany temperatury i może coś jeszcze..,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie!!! Posiadam na sprzedaż cipronex 500mg jeśli ktoś potrzebuje. Zainteresowanych proszę o kontakt na maila malgoskar110b@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babbinka
handel lekami poza apteką jest chyba w Polsce zakazany... Na zapalenie dróg moczowych można kupić urofuraginum bez recepty w każdej aptece. Też skuteczny lek i nie trzeba gdzieś po necie szukać okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żurawina w kapsułkach w dużych ilościach i soki owocowe rozrobione w wodzie bardzo dużo pić probiotyki lacibios femina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
picie dużej ilości przegotowanej wody z cytryną, a jak nie ma świeżych i dobrych cytryn to łykajcie chociażby rutimax, fullrutin czy rutinoscorbin, do tego soki żurawionowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie można łykać tak bezkarnie ogromnych ilości urofuraginum. To wyjaławia organizm. Żurawina regularnie stosowana naprawdę pomaga. I koniecznie badania w kierunku bakterii u dobrego urologa. Zamiast kawy herbatka z żurawiną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważajcie na urofuraginum zwłaszcza w ciąży. Absolutnie nie łączyć z alkoholem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxii165
zgadzam się, że urofuragina w duzych ilosciach jest szkodliwa, ale niektorym bardzo pomaga i ja zaliczam sie do tych osob. Jezeli do tego bedziemy pamietac o witaminach i zdrowym trybie zycia + odpowiednich ilosciach wody to wszystko bedzie okej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gagaghusia
U mnie się sprawdza zawsze urofuraginum, szybko działa i łatwo go można dostać w aptekach bez recepty. Moje problemy z drogami moczowymi zaczęły się dawno, co jakiś czas się powtarzają, ale to nic poważnego w moim przypadku. Biorę wspomniane tabletki zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka353
właśnie mnie dopadły takie problemy :( urofuraginum na pewno pomoże? dużo koleżanek mówiło, że to biorą i pomaga, nie ma żadnych skutków ubocznych ten lek? pójdę chyba do apteki dziś zapytać i kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natajkutof
Ja urofuraginum biorę już sporadycznie. Teraz jak mnie dopadnie, to gotuję wodę, dodaję sok ekologiczny. Potem piję herbatkę żurawinową, Gdy mi trochę przejdzie, to kuracja miesięczna suplementem z żurawiną. Jak duża dawka to urinal. Mi troszkę za duża. W stanach dochodzenia do siebie stawiam na żuramix z pokrzywą. Z witaminą C nie przeginam, bo mi się wydaje, że obciąża nerki. Z dala od basenów, przeciągów i krótkich kurteczek. Ciepło w stopy. Probiotyków też nie jem za często, bo drogie i lepiej się nie przyzwyczajać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natasza838383
Nie mam odkąd noszę kozaki do maja i długie kurtki. Od czasu wzięcia prysznica trzeba poczekać przynajmniej z dwie godziny. Basenu zero, nie przećwiczam się. I jem witaminę C, bardzo dużo, ostatnio, jak mam czas to mieszam chemiczną C do szklanki, a potem ładuję Fullrutin jeszcze. Żurawiny nie ruszam, bo strasznie po niej sikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awaryjna
No właśnie o to chodzi żeby szybko wysikać te bakterie przez, które boli nas pęcherz, akurat kozaki do maja to wcale nie jest taki super pomysł jeśli już w kwietniu bywa 20 stopni. trzeba się ubierać odpowiednio do pogody a będzie dobrze. U mnie się sprawdził urofuraginum max plus dużo wody i herbata żurawinowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
urofuraginum, neofuraginum (bez recepty jest dostępne) ibuprom przeciwzapalnie herbatka z żurawiny duże ilości witaminy c najlepiej z rutyną np. rutinoscorbin, rutimax itp. pić dużo wody, chłodnej, ciepłej, nie powinna być z lodówki moczyć nogi w ciepłej wodzie z dodatkiem soli np green pharmacy (rozmaryn i lawenda), ziołowa (Farmona) wchodzić pod prysznic i masować nerki i pęcherz ciepłymi strumieniami wody można włączyć probiotyk np. lactovaginal bardzo dużo pić uważać na nogi, żeby nie zmarzły ograniczyć cukier w diecie, ostre przyprawy, kofeinę itp. zrobić badania w kierunku bakterii profilatycznie można brać coś z żurawiną w kapsułkach (jeśli komuś służy, ) np. urinal, vimont żurawina plus, żuramix, można pić też soki rozrobione w wodzie (uwaga kwaśne) np.EkaMedica przyczyny: bakterie, zła dieta, stosunki płciowe,sporty, przemarzanie, przewianie, alergie, powirusowe powikłania, przyjmowane leki, hormony, nadreaktywność, basen, kąpiele w wodzie, zmiany temperatury i może coś jeszcze..,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja próbowałam domowych spososób i dałam sobie spokój, niby było lepiej ale po tygodniu czy dwóh wszystko wracałało bo było niedoleczone, teraz jak mnie męczy to biorę urofuraginum max i mam spokój, szybciej to działa, ale lekarz mi mówiłżeby brać przez tydzień i tak zawsze biorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz zacząć wypłukiwać bakterie i oczyszczać organizm. Najlepiej preparaty z żurawiną. Ten preparat jest świetny: https://www.cefarm24.pl/zuramix,n.html?name=%C5%BCuramix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po leczeniu urofuraginum max już nie biorę niczego zapobiegawczo, zapalenie wyleczyłam dokładnie i nawrotów nie było. Ale przyłożyłam się dobrze, piłam dużo wody z cytryna, wygrzewałam pęcherz no i 7 dni tabletki. Pomogło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BEZ RECEPTY urofuraginum, neofuraginum (bez recepty jest dostępne) ibuprom przeciwzapalnie herbatka z żurawiny duże ilości witaminy c najlepiej z rutyną np. rutinoscorbin, rutimax itp. pić dużo wody, chłodnej, ciepłej, nie powinna być z lodówki moczyć nogi w ciepłej wodzie z dodatkiem soli np green pharmacy (rozmaryn i lawenda), ziołowa (Farmona) wchodzić pod prysznic i masować nerki i pęcherz ciepłymi strumieniami wody można włączyć probiotyk np. lactovaginal bardzo dużo pić uważać na nogi, żeby nie zmarzły ograniczyć cukier w diecie, ostre przyprawy, kofeinę itp. zrobić badania w kierunku bakterii profilatycznie można brać coś z żurawiną w kapsułkach (jeśli komuś służy, ) np. urinal, vimont żurawina plus, żuramix, można pić też soki rozrobione w wodzie (uwaga kwaśne) np.EkaMedica przyczyny: bakterie, zła dieta, stosunki płciowe,sporty, przemarzanie, przewianie, alergie, powirusowe powikłania, przyjmowane leki, hormony, nadreaktywność, basen, kąpiele w wodzie, zmiany temperatury i może coś jeszcze..,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O herbatkach z zurawiny i witaminie C to wiedzialem, ze pomagaja, ale Urofuraginum to już jest must have jeżeli zaczyna bolec pecherz. Jest to najgorszy bol jakiego doswiadczylem kiedykolwiek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od lat stosuje Urofort, jest to lek ziołowy i dzięki niemu o wiele rzadziej doświadczam infekcji dróg moczowych, a niestety zmagam się z tym problemem od lat. Jak raz nas to spotka to problem nawraca, taki urok. Ale z Urofortem przechodzę to o wiele łagodniej. Jest do kupienia bez recepty w aptekach i sklepach zielarskich, zainteresowanym tu znalazłam więcej informacji - http://www.lekinatury.pl/pl/nasze-produkty/urofort.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×