Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zadzwonic do niej

Zadzonic do niej? czy sie osmiesze? doradzcie prosze

Polecane posty

Gość Do Casanova
Wklejam Twoje wypowiedzi z topiku obok... Proponuję zejść na temat seksu i zapytać się go, co sądzi o seksie na pierwszej randce? No a potem pociągnąć dalej ten temat i ... przekonać się, jaki jest ten chłopak. Do nieba nie chodzę Bo jest mi nie po drodze Teraz jestem tu Co ma być to będzie Niebo znajdę wszędzie 15:32 karina84 hmm dziękuje za odpowiedz. Pewnie powie.. że nie.. by nie odstraszyć mnie.. czyli osobe pod ktora sie podszywam.. On nie zawsze ma duzo czasu by rozmawiac na gg bo pracuje przy komputrze, mysle by napisac za pare dni i zaplanowac konkretny dzien i godzine. Schowac sie i zobaczyc czy on bedzie, a co jesli wyjdziemy.. a on powie wiedzialam ze cos tu nie tak, jak to faceci robia.. odwracaja kota ogonem. ;/ 15:38 Casanova A przy okazji zapytaj się go, czy dobrze całuje i czy lubi to robić. A potem zapytaj się, czy ma dziewczynę... A TERAZ MI WYTLUMACZ , JAKIM PRAWEM DZIEWCZYNA MOZE SPRAWDZAC CZY CHLOPAK JA ZDRADZA (JESZCZE RADY DAWALES) A ZONA NIE! CHYBA ZONA MA WIEKSZE PRAWA , CO????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może był na kacu
zadzwoń,nie masz nic do stracenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniechaaaa
witam . sluchaj "zadzwonic ... " mam podobny problem . z tym , ze ja wiem o niej "wszystko " , wiem czego chce i co on na to . probowalam problem rozwiazac , ale jakos mi to nie wyszlo . tez niewiem co robic dalej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupupupupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×