Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pivcia

kolejny topic ....od juztra zmieniam swoje zycie!!!ale tym razem................

Polecane posty

Gość pivcia
hej dziewczynki, wlasnie wrocilam z usg , okazalo sie ze mam wielkiego 18 mm kamienia na woreczku zolciowym:( , jestem zalamana ale dietki nie przerwe , bede sie trzymac, pozdrawiam was goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero z pracy wrocilam, zrobilam sobie zielonej herbaty z jasminem i zaleglam przed kompem :) U mnie dietowo dzis super, ale chyba tylko dlatego, ze jestem troche przeziebiona i apetytu nie mam :) Ostatnio jestem skupiona na innych rzeczach niz odchudzanie i hmmm...mniej jem! Nie mysle ciagle o jedzeniu i nie musze ciagle czegos przezuwac jak to bylo jeszcze niedawno :) pivcia - przykro mi, nie wiem jakie to ma konsekwencje, ale napewno wszystko bedzie dobrze! klaapka - zazdrosze zakupow, mnie dopiero czeka wyprawa po buty, snieg spadl, a ja nie mam w czym chodzic..ale musze czekac na wolny dzien i tez polatam po miescie stokrotka - wielkie gratulacje, podziwiam, powinnam brac z Ciebie przyklad i cwiczyc silna wole :) coooleczka - z Twojego szczescia tez sie ciesze, milosc to sens zycia, przynajmniej w moim przypadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny Dzisiaj pozwoliłam sobie na solidne śniadanie:Bigos, kanapka grahama z krakowską i plasterek żółtego sera.Jakie to śmieszne..... pisze że pozwoliłam sobie na\" solidne śniadanie \" a jeszcze niedawno było to tylko połową mojego śniadania. Na obiad chyba kupię sobie \"warzywa na patelnie\" - bardzo je lubie. Pivcia - znam ten ból ....jakiś czas temu złapał mnie taki ogromny ból i okazało się że mam kilka kilka małych kamieni, oczywiście dostałam skierowanie do chirurga, ale gdy ból ustąpił zlekceważyłam to i do tej pory nie odwiedziłam go.Ból co prawda nie powtórzył się - mam nadzieje że kamienie \"wypłukałam\" Pozdrawiam was ciepło 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaaapka
czesc dziewczyny sniadanie to kubek jogurtu +2 łyzki mussli obiadu nie bedzie bo jade na uczelnie a o kolacji pomysle później, wypiłam kawe i zaczełam pisac kolejny referat ale zaraz koncze musze troche pocwiczyc przed wyjsciem pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu mały ruch na naszym topiku, więc muszę trochę go podnieść. Właśnie zajadam mój obiad:\" warzywa na patelnie\" Około 16 zjem jeszcze jabłko a o 18 twarożek - i to będzie wszystko.Razem będzie to w granicach 700 - 800 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaaapka
wrociłam z zajec nawet nie chciało mi sie jesc wypiłam czerwona herbate i jednak zjadłam ale tylko serek danio miałam poskakac na skakance ale juz mi sie nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pivcia
hej dziewczynki u mnie z dietką dobrze, wlasnie wrocilam z aerobicu, stokrotka mam nadzieje ze Ci sie bol nie powtorzy bo to jest straszne, wogole bardzo sie boje tej operacji ale coz nie ja pierwsza nie ostatnia, moze to glupio zabrzmi ale wiem ze po takiej operacji sie duzo chudnie wiec moze to bedzie ten jedyny plus:) co u Was dziewuszki, jak minal dzionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Co u was słychać?? Coooooleczka się nie pokazuje , więc z pewnością spędza czas z ukochanym- oby nie w pizzerii. Dzisiaj u mnie śniadanie nietypowe: makaron z sosem pomidorowym (dzieci zażyczyły sobie wczoraj na kolacje i oczywiście wszystkiego nie zjadły, dobrze że wczoraj się powstrzymałam od zjedzenia makaronu- dodam że był jeszcze z żółtym serem) Na obiad będą warzywa na patelnię (wczorajszą paczkę podzieliłam na dwie porcja) Na razie to wszystko - odezwę się pózniej i mam nadzieje że będę miała co czytać :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaaapka
hej dziewuszki sniadanie przez ten tydzien chyba bedzie wygladac tak samo no prawie tak samo bo do jogurtu dorzucam płatki albo mussli albo tak jak dzis otręby na obiad pomidorowa bez dodatków czyli inaczej mówiac sam płyn:), stokrotka 65 nie zmuliło cie :) ja to chyba po takim jedzeniu na sniadanie nie najlepiej bym sie czuła ale jesli tobie smakowało to na zdrowie buźka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaaapka
ale jestem wkurzona nie nie z powodu diety, od rana sasiad na górze wierci uszy juz puchna głowa boli chciałam (a raczej musze )sie pouczyc na jutro ale nie da rady troche pocwiczyłam ten hałas jest okropny teraz siedze przed kompem z słuchawkami w uszach ale i tak nie jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Na poczatku uspokoje- nie nie bylam w pizzerii:D Chociaz nie obrazilabym sie gdyby mnie tam zabral. MOj ukochany jest studentem AWF, wiec duzo sie razem ruszamy:D Dzieki niemu nauczylam si grac w tenisa. Chociaz teraz jest dosc zimno i gra pod balonem to nie rewelacja, ale wszystko co z Nim robie jest suuuper!!! (nawet 2godzinne nauki na korcie:D) Jestem juz tak zmeczona fizycznie, ale z drugiej strony tak szczesliwa, ze nie umiem tego opisac:D Dzis idziemy na pierwsza taka prawdziwa randke:D Jemy kolacje u Niego:) Trzymajcie za mnie kciuki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :D Wczoraj pozwoliłam sobie na troche słodkiego : 1 czekoladowy cukierek, 1 kostka białej czekolady i 1 pierniczek.Było dobre ale troche żałuje że to zjadłam - do końca tygodnia miałam się trzymać dzielnie. Dzisiaj na śniadanie była kanapka białego chleba z żółtym serem i ogórkiem, na obiad ugotuje sobie ryż z jabłkiem a na kolacje może jajko? Wczoraj robiłam przegląd mojej szafy - mam już spódnice w której pójde na urodziny(wspominałam że w sobote mamy impreze?) do tego nowy sweterek i będzie całkiem dobrze.Zresztą ciuchów musze jeszcze poczekać bo np. spodnie dopięłam ale gdy troche w nich pochodziłam to zorientowałam się , że chodzę z odpiętym zamkiem ;) Pozdrawiam was serdecznie i czekam na wasze wpisy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaaapka
czesc ale dzis mam dzien od rana a wogóle to chyba juz od wczoraj w szkole pokłóciłam sie z kolezanka (jest strasznym samolubem ), potem spóźnił sie autobus - czekałysmy ponad 25 min gdy dojechałam do domu a raczej na miejsce strasznie lało a ja akurat byłam bez parasola zmokłam strasznie mam nadzieje ze do jutra mi przejdzie na sniadanie był tylko jogurt dzis bez dodatków po szkole wypiłam kawe i siemie lniane(od dzis wprowadzam je do swojej diety) potem był mały kotletschabowy i kubek maslanki przed 17 serek danio, strasznie chciało mi sie słodkiego to pewnie przez te nerwy ale naszczescie w domu nic nie było a strasznie padało wiec nie chciało sie wychodzic buzka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pivcia
hej dziewuszki, wlasnie wrocilam z aerobicu, ten tydzien tzn od poniedzialku zaliczam do udanych bo trzymam dietke i juz 3 razy bylam na aerobicu, w weekend troche pogrzesze pewnie bo w niedziele moje urodzinki wiec pewnie ktos przyjedzie i trza bedzie upiec torcik:) ale to nic, odlicze to sobie w limicie kalorycznym:) a co u Was? buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to sie dzieje, ze u Nas tak ubogo??? Cos sie zniechecamy:( Albo kazda z Nas ma juz wazniejsze sprawy:) PIVCIA- wiem, ze to jeszcze nie teraz, ale WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE:D W dzien urodzinek tez Ci czegos jeszcze pozycze:D JESTEM TAK SZCZESLIWA, ZAKOCHANA... ON JEST TAKI NIESAMOWITY... nie ma Go od kilku godzin a juz za Nim tesknie... (to byla taka mala dygresja:) ) Dziewczyny pamietacie, ze jutro mamy wazenie??? Ciekawe co tam sie podzieje:) Caluje Was i zycze slodkich snow:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, ostatnio nie mialam czasu nawet tu zajrzec. Zaraz ide do pracy, wiec czytac zaleglosci tez nie mam za bardzo kiedy, wiec nadrobie jutro, w koncu mam wooolne :) Na sniadanko byl serek wiejski z warzywami, i moze kawke jeszcze wypije, bo cos nauczylam sie ja pic czesciej, nie wiem czy to dobrze, heh. Schudlam 1kg i bardzo sie ciesze, tabelki w moim przypadku nie ma co zmieniac, bo i tak jest tam stary, najlepszy wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick wiek waga start wzrost ubytek cel:) Pivcia...........23.............71................167...........0..........55 Klaaapka .......25.............60................169...........2..........52 Coooooleczka..22.............56................165.........2,3..........52 Stokrotka65...36..............66................162...........3..........58 Samarkanda....22..............59...............164............2..........53 Uaktualnilam odrobine tabelke. Dziewczyny ktore usunelam mam nadzieje, ze sie nie pogniewaja, ale ostatnio i tak sie nie pojawiaja. Jak usunelam za duzo, to przepraszam:) Pozdrawiam Was serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny :D Moja waga od czasu diety trzydniowej nie zmieniła się. Ważę tak samo jak w poniedziałek tzn. 62kg . Chyba będę musiała zmusić się do ćwiczeń - może wtedy będą lepsze wyniki. Pivcia - wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Dużo miłości i ładnej figyrki przez całe życie.(wiem że urodziny dopiero w niedziele , ale mnie nie będzie przez weekend) Coooooleczka - dobrze że zrobiłaś nową tabelke i tak miałyśmy w planach usunąć dziewczyny, które się nie odzywają. Mam nadzieje że już nikt więcej nie zrezygnuje. Pozdrawiam 👄 nick wiek waga start wzrost ubytek cel Pivcia...........23.............71................167...........0..........55 Klaaapka .......25.............60................169...........2..........52 Coooooleczka..22.............56................165.........2,3..........52 Stokrotka65...36..............66................162...........4..........58 Samarkanda....22..............59...............164............2..........53

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaaapka
czesc dziewczyny dzisiaj juz jestem w lepszym humorze a to dzieki temu ze moj tród sie opłacał waga spadła o 1,5 kg :) na sniadanie był jogurt z mussli, siemie teraz popijam kawke nick wiek waga start wzrost ubytek cel Pivcia...........23.............71................167...........0..........55 Klaaapka .......25.............60................169.........3,5..........52 Coooooleczka..22.............56................165.........2,3..........52 Stokrotka65...36..............66................162...........4..........58 Samarkanda....22..............59...............164............2..........53

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaaapka
TRUD oczywiscie ta ortografia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzisiaj na śniadanie kanapka z chleba kukurydzianego + 1 plastrek szynki konserwowej+ kawa. Nieco pózniej 0,5 rogala \"marcinka\" + czerwona herbata Na obiad twaróg + 1 ziemniak gotowany w łupinie. Podwieczorek to jabłko lub jogurt a na kolację sałatka warzywna z odrobiną majonezu. Zastanawiam się czy nie kupić herbaty z senesem bo ostatnio mam problem z wypróżnianiem?? Czy wy pijecie takie herbatki?? Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pivcia
hej sloneczka!!!!!!mam dzis od rana bardzo dobry humor:) ,po pierwsze dziekuje Wam bardzo za zyczonka a po drugie zwazylam sie dzis u mojej kolezanki bo jak wiecie ja mam popsutą wage i wiecie co? schudlam 1, 5 kg , ja wiem ze to nie duzo ale ciesze sie i z tego, teraz juz mam nadzieje ze pojdzie szybciej skoro juz zaczela sie ruszac:) wszystkim Wam zycze milego weekendu !!!buziaczki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaaapka
ja sie własnie relaksuje i popijam jogurt kawowy:) przed chwilka skonczyłam robic sałatke warzywna ale chyba jej nie tchne moja dieta tego nie przewiduje:) wieczorem chyba pójde na basen stokrotka 65 ja pije taka herbate ale nie codziennie kiedys tak piłam i potem to dopiero miałam problemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaaapka
czesc dziewczyny na sniadanie był tradycyjnie juz jogurt z otrę bami siemie potem kawa teraz mam chwile zeby popisac prace mag miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaaapka
czesc ale was duzo wczoraj było:) dzis nie lepiej pivcia Urodziny obchodzisz dnia dzisiejszego, więc życzę Ci wszystkiego najlepszego, nadziei w sercu, wiary w samego siebie, trafnych zrządzeń losu, ile gwiazd na niebie, wielu wrażeń i morza radości, spełnienia marzeń i bezkresnej miłości, szczęście w swe ręce łap każdego dnia tego zycze Ci Ja miłego świetowania dzis na sniadanie to co zwykle potem siemie i kawa na obiad zjadłam tylko rosół (tłusciutki):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaaapka
:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaaapka
hej nawet nie chce myslec ze nam topik pada odezwijcie sie sama z soba mam gadac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Widze że ostatnia tylko klaaapka zagląda na nasz topik . Klaaapka - dziękuje że pamiętasz . U mnie z dietą tak sobie (wczoraj i dzisiaj zjadłam po sporym kawałku ciasta z kremem orzechowym). Od jutra będzie lepiej bo będę ćwiczyła (słowo harcerza). Kupiłam dzisiaj płyte DVD : aerobik z Carmen Elekcrą. Jak na razie tylko obejrzałam i chyba sobie poradze z tymi ćwiczeniami. Na obiad mam dzisiaj rybke i warzywa na patelnie. Pozdrawiam i czekam na was - mam nadzieje że to nie jest koniec naszego wspólnego odchudzania. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×