Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szukammmm

normalnego faceta

Polecane posty

brak czegoś czego nie znalezlismy w stałych związkach ...ja zonaty ona meżatka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupełnie nie rozumiem... takie to dla mnie dziwne.. jeśli kogoś kocham, to całą sobą, oddaję mu siebie, a on w darze daje mi swoje serce.. gdzie Ty tu widzisz miejsce na braki czegokolwiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sygryda córka wikingów>>> Witaj 🌻 miło Cie widzieć :) rozglądałem sie za \"rzurnalistą\" ale go nie ma :D a ten temacik jest dość sensowny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sygryda córka wikingów>>> Witaj 🌻 miło Cie widzieć :) rozglądałem sie za \"rzurnalistą\" ale go nie ma :D a ten temacik jest dość sensowny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukammmm
Jestem zmeczona tym szukaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24małgoś
DrWars na co Ci nieistniejący topik w stopce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:51 rozkoszna_ona zupełnie nie rozumiem... takie to dla mnie dziwne.. jeśli kogoś kocham, to całą sobą, oddaję mu siebie, a on w darze daje mi swoje serce.. gdzie Ty tu widzisz miejsce na braki czegokolwiek?................ nie czytałaś wszystkiego ;) 22:39 Noah.. o widzisz i to jest szkopoł miłość w necie ma szanse na przetwanie tylko wedy gdy dwoje wierzy w to uczucie i przesciga sie w dawaniu siebie drugiemu ...dodam ze oboje tkwimy w stałych zwiazkach i to od wielu lat ale brak czegoś skrzyzował nasze drogi ...To brak czegoś ! w stałych związkach spowodował ze obdarzylismy sie uczuciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to własnie w stałych związkach nie moglismy odnależć tego czego nam naprawde brakowało ....Miłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra raczej
jak mozna szukac faceta przez neta:|??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra raczej
Przeciez jest tyle miejsc gdzie mozna kogos poznac, naprawde spory wybor, a tu przez internet:) Nie wiadomo Czy wysle Ci prawdziwe zdjecie, czy nie jest zboczencem czy nie 78 lat zamiast 27, czy nie rozwiodly z sie z nim 3 zony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×