Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wstrzyczasowymaczka

zespół na wesele woj. lubelskie - szukam

Polecane posty

Gość Nina_lbn
Proszę :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka1234
witam.a ja mam juz zesł FIORELLO . co o nim sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha100
czy ktoś był na weselu na którym grał zespół voice-band z Lublina? co o nim sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam zespół Make Me Feel Strona zespołu: www.wokalisci.pl.tl Jedyny zespół który naprawdę wie jak zabawić ludzi i robi to dobrze. Ostatnio miałem przyjemność z nimi grać przez chwilę na próbie... wokaliści zespołu są wizytówką tego zespołu no i muzycy, przyjemność współpracować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatrycebeatryce
A ja uważam, że super zespołem jest Niagara Band. Jest to dwóch chłopaków i dziewczyna. Są chyba z Lublina, albo ze Świdnika. Fajnie grają. Byłam na weselu koleżanki. Byłam druhną. Super ludzie się bawili. Wokalista grał na klawiszach, super wykonywał polki i walczyki (z ręki), no i super dawał radę na akordeonie. Goście byli zadowoleni i chwalili. Grali długo, nie robili zbyt wielu przerw i dawali z siebie wszystko. Widać, że granie sprawia im przyjemność. A poza tym wokalistka ma nieprzeciętny wokal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wybrałam LED WESSELIN. Możecie sprawdzić na ledwesselin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannaruda
a co wiecie o zespole sami swoi w okolic lubartowa? czekam z niecierpliwością na Wasze opinie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opinie o Red Rose Świdnik
u nas wszyscy Goście byli zadowoleni:) minus to taki, że drugiego dnia na poprawinach witali Gości przed wejściem i zbierali pieniądze od Gości. My (młodzi) o tym fakcie dowiedzieliśmy się dopiero oglądając kasetę z wesela. Wydaje mi się, że powinni nas poinformować o taki zwyczaj. Bo u Nas takiego nie ma i zażenowanie Gości widać było na filmie. U nas ksiądz nie zbiera tacy na ślubie, bo przecież za tą usługę płacone było wcześniej. Więc wydaje mi się, że zespół nie był uczciwy nie informując nas o tym zwyczaju. Gdybyśmy wiedzieli oczywiście nie zgodzilibyśmy się. A tak nie mieliśmy wyboru. Drugi minus. Zespół poinformował nas, że grają określoną liczbę godzin(u nas chyba było to do 3) a jeśli będziemy chcieli dłużej to ok. ale płatne dodatkowo 200zł. Chcieliśmy dłużej zespół jednak stwierdził, że oni są zmęczeni i nie będą dłużej grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdziewesele
Szukacie profesjonalnego zespołu na wesele? Koniecznie wejdźcie na http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Zespol-DJ/ Znajdziecie tam same sprawdzone, profesjonalne zespoły weselne, które doskonale rozbawią Gości na Twoim przyjęciu. Dane kontaktowe, zdjęcia, nagranie, szczegóły oferty-wszystko znajdziesz w jednym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodzi z Grójca
Właśnie przeczytaliśmy chyba wszystkie posty i komentarze na temat zespołów na wesele, a także widzę że poprzednik napisał i podał linka do portalu z dobrymi zespołami... tam też wszystkich przesłuchaliśmy ale zaciekawił nas zespół Make Me Feel. Wydaje nam się że to dobry wybór. Głosy profesjonalne, muzyka ciekawa, dobrze dobrany repertuar... polecam nam się spodobał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K i P
Chcielibyśmy serdecznie podziękować zespołowi ACTIV za oprawę muzyczną naszego wesela, które odbyło się 26 maja 2012. My i nasi goście byliśmy bardzo zadowoleni. Zespół grał bardzo różne znane przeboje przy których świetnie się bawiliśmy. Goście bardzo chwalili zespół i wokalistkę. Jesteśmy zadowoleni, że to Państwo grali u nas na weselu, bo impreza była super. Z ogromną przyjemnością polecamy zespół ACTIV każdemu kto szuka profesjonalnego, rzetelnego zespołu muzycznego!! Pozdrawiamy Kasia i Piotrek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grejt-Frut
Grupa Grejt-Frut oferuje swoje usługi na weselach, studniówkach, eventach, dancingach, festynach i innych. http://www.grejt-frut.pl/ Zespół muzyczny Lubuskie - wesele Lubuskie - Zielona Góra Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MSeAP7
Proszę o szczerą opinie na temat zespołu muzycznego LibertaBand, o ich pozytywnych i negatywnych stronach. Dziękuję z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funky Town
Witam Zespół Funky Town zapewni profesjonalną oprawę muzyczną na Państwa weselu. Gramy covery utworów znanych i lubianych na całym świecie, umiejętnie dobieramy repertuar tak, aby każdy, bez względu na upodobania, mógł znaleźć w nim coś dla siebie. Potrafimy z powodzeniem poprowadzić imprezę taneczną w stylu disco/funky, natomiast bardziej wymagającym słuchaczom możemy zaoferować nastrojowy koncert w klimacie jazz i soul. Zapraszam na naszą stronę www.funkytown.com.pl - można tam posłuchać naszego demo. Jesteśmy również na facebooku http://www.facebook.com/pages/Funky-Town/486893361338084 Pozdrawiam, Marcin tel. 792-428-619

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebsi84
W sierpniu tego roku byliśmy z TŻ na weselichu w Krasnobrodzie gdzie grała kapela niagara i z czystym sumieniem mogę ich każdemu polecić (jak mój TŻ się w sobie zbierze to u nas też zagrają:)). Świetny dobór repertuaru, zarówno dla dla młodych ale też moi rodzice byli bardzo zadowoleni. Bardzo ładne wykonania utworów szczególnie dla wokalistki duży szacun. Bardzo kulturalni ludzie, oczepiny bardzo zabawne i bez prymitywnych zabaw typu banan i sznurek, była biesiada za stołami, grali dużo kawałków na życzenie gości z dedykacją - także ja bardzo chwalę. W necie łatwo ich znaleźć - niagaraband.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespol the lejkers 5500zl
Zespół Muzyczny The Lejkers Gramy muzykę rozrywkową na żywo Imprezy jakie obsługujemy: - Wesela 5500zł - Imprezy firmowe - Dancingi - Bale - Bale sylwestrowe - Studniówki Posiadamy profesjonalny sprzęt muzyczny [ tj nagłośnienie do sali na 300osób, mikrofony bezprzewodowe za stoły, światła, dym itd] przy czym korzystamy z takich marek jak Yamaha, Shure, Dixon. Strona internetowa http://www.thelejkers.pl/ Filmy http://www.youtube.com/zespolthelejkers telefon: 667-134-314 email: thelejkers@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta kwota 5500zł
to za 2 dni wesela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta kwota 5500zł
po przesłuchaniu kilku kawałków w Państwa wykonaniu muszę przyznać szczerze, że niestety kwota jest zupełnie nieadekwatna do Waszych możliwości zarówno wokalnych ( choć tu jeszcze nie jest najgorzej ), jak i instrumentalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy może ktoś był na weselu gdzie grało Funky Town? Bo na stronie bardzo dobre wrażenie na mnie zrobili ale chciałabym jakieś opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszata22
in-dianka posłuchaj sobie kapeli NOWAK BAND. Ja się bawiłam z nimi na weselu pod Radomiem we wrzesniu 2012 . Mogę Ci z czystym sumieniem polecić! :) wtedy zagrali z perkusistą i wiolonczelistką .. dodatkowo jak się dowiedziałam od młodych to ta Pani na wiolonczeli zagrała też w kościele. Zobacz w google ich strone bo nie pamiętam jaką mają dokładnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 66556
I co z tym zespołem STOLAT ? Możecie coś powiedziec na ich temat, chciałabym ich wziąć na wesele na przyszły rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basienka4
STOLAT ? To świetny zespół, ja nigdzie się tak dobrze nie bawiłam jak z nimi ;D Potrafią rozkręcić imprezę na całego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spajderJA
a mi np zalezy zeby w zespole koniecznie był perkusista. takie mam zboczenie muzyczne :D nie wyobrazam sobie zespołu dobrego bez perkusji. możecie coś polecić w tej kwestii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moczarka
Przesłuchaj sobie ich demo na stronce. http://www.imprezka.com.pl/ Na zyczenie właśnie mają w kladzie perkusistę i na takim weselu właśnie byłam. Bardzo dobrze się bawiliśmy :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojdas900
Demo dobre. ale polecam spotykać się z zespołami na żywo. to najlepsze jak się szuka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martunia403
witam a słyszał ktos moze o zespole benway? co o nim myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×