Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość na pewno pomozecie

niedrogi a bardzo trwaly lakier do paznokci??

Polecane posty

Gość to co dziewczęta
odświeżamy wątek? ;) ciekawa jestem co polecacie, ale wszelkie posty z linkami ktore z kilometra widac ze SPAM zgłaszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umiliśka
ja wiem co odradzić. na pewno taniochy golden rose, no chyba ze natrafilysie na jakies co trzymaja kilka dni. ja takich ni epoznalam mimo ze inne ich kosmetyki lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaodjasia
moim zdaniem sekret tkwi w utwardzaczu, ja stosuję od jakiegoś czasu i widzę sporą różnicę na plus, polecam revlon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffgf678
najlepiej to sie trzyma Anny[w Douglasie mozna kupić], a z drogeryjnych, to ostatnio kupiłam Bourjois 10 dni i też nieźle trzyma. co do hybrydowego manikiuru, to jest to dobry pomysł, ale tylko dla osób, którym bardzo wolno rosną paznokcie!! ja np po tygodniu mam taki odrost, ze nie mogłabym tak chodzic, a na tydzień, to jestem bez trudu w stanie wykonać trwały normalny manikiur i nie opłaca sie niszczyc paznokci hybrydami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffgf678
ja tez uzywam utwardzacza revlon w połączeniu z lakierami tejże marki- ale to konieczne, bo bez topa, to te lakiery się słabo trzymają, a z topem już przyzwoicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bell to badziew, szybko sie wy
ciera. Najtrwalszy z tanich jest golden rose, ale trocher niewygodnie sie maluje (jest gesty). ale trzyma sie dluuugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejkaghgh
a utwardzacz inglot? jak myslicie? bo same lakiery nie trzymaja sie tak super:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja polecam teee
sprawdzonego mam inglota i lakiery neonail - nie spotkałam sie by mialy pekac po dniu czy dwoch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poilki
ja to mam wrazenie ze ciemne kolory szybciej dpadaja niz jasne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bell to badziew, szybko sie wy
inglot jest taki sam jak te wszytskie za 5zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham czerwienie
i nie kupie golden, bella juz nigdy, sa mega slabe. wygrywa neonail, czerwien kupuje juz tylko na stoisku w poznaniu. nie wiem jak to jest w innych miejsach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo hybrydy
nie sa jakies problematyczne. mozna w domu je robic, ja mam swoja lampke i dwa kolory poki co, ale chyb a dokupie bo sie sprawdzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneteczka malusieczka
DO albo hybrydy - a polecasz jakas firme wlasnie? zeby niedrogo i spoko:? bo zaczyna sie przekonywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo hybrydy
no nie wiem czy powinnam polecac bo nie mam porownania;p kiedys bylam na hybrydach u kosmetyczki i widzialam ze robilam mi paznokcie neonail wiec tez zdecydowalam sie na nich i jestem zadowolona. ale czy sa lepsze to juz sie nie wypowiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anastazya dzisiaj
Ja używam zdało by się mało trwałych lakierów z serii Sensique( do kupienia tylko w drogeriach Natura) plus do tego utwardzacz i jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko hybrydy
Przy hybrydach masz 10 razy mniej problemów. Nie poprawiasz paznokci, efekt jest ładny. Uwierz mi, że od kiedy za każdym razem maluję hybrydami new nails, nabrałam ochoty na malowanie, bo tak to mnie k^$$()) brała kiedy po jednym dniu już musiałam poprawiać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamanka
hybrydy są super, moja kosmetyczka pracuje na GELeration jessici, chyba sobie w tym tygodniu do niej skoczę na manicure :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sobie właśnie zamówiłam Vinylux- to nowy produkt firmy CND- tej od Shellaca. używa się go w połączeniu ze specjalnym topem[nie wymaga utwardzania lampą-staje się twardy pod wpływem światła słonecznego]. mam wielkie nadzieje, ale zobaczymy co będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielkag
A ja przy hybrydach new nails mam ten problem, że sama z siebie muszę zmywać paznokcie, bo po 10 tygodniach mam takie odrosty, że szok. A manicure cały czas w niezmienionym stanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdabargiel
O dziwo np. prawdą jest trwałość lakierów hybrydowych. Przy hybrydowym new nails przetrwałam w sumie 2 miesiące bez poprawek na paznokciach. Tak więc wcale nie jest tak, że manicure nie może być trwały ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tanich to nie wiem, nie trafiłam. Inglot okropny, szybko odpryskuje. Polecam Opi i Yoko a hybrydowych nie probowalam bo mi sie nie podobaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo duzy wybor lakierow do paznokci w sklepie http://e-sklepcolors.es24.pl/ ceny bardzo niskie,wybor bardzo duzy,a jakosc w pelni zadowalajaca, ostatnio zakochalam sie w piaskowych neonkach,sa przepiekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurelianalila
Ja jakiś czas robiłam sobie hybrydy, ale okropnie mi się płytka zniszczyła :( a jeśli chodzi o tanie i dobre lakiery, to ja np bardzo lubię miss sporty. Mają fajne kolorki, zwłaszcza teraz na lato i szybko schną, więc polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A stosowałaś jednocześnie jakieś odżywki? Ja tak, były to odżywki new nails i rzeczywiście paznokcie były ok. Ale generalnie hybrydy nie powinny niszczyć paznokci. Jakiej marki były to lakiery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurelianalila
Taaak, używałam odżywki sally hansen bodajże. Nie mam pojęcia jakiej firmy były te lakiery, bo chodziłam do koleżanki i jakoś nie przywiązywałam do tego większej uwagi..ale mojej innej znajomej też bardzo się płytka osłabiła. No nie wiem, może to jest kwestia zbyt kruchych paznokci, albo nieodpowiednich lakierów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurelianalila
nieee, przepraszam, odżywki sally hansen używałam już jak zrezygnowałam z hybryd i wtedy faktycznie widziałam mega poprawę. A w trakcie nie używałam, więc zawaliłam. No cóż, może spróbuję jeszcze raz, tym razem z odżywką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aurelianalila
a lakiery rimmel nie są teraz jeszcze jakoś w promocji? Coś mi się wydaje, że w Naturze jest -25%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki lakier do paznokci? Hybrydowy. Najważniejsza systematyczność, żeby dbać o paznokcie. Stosujcie porządne odżywki, new nails jest świetne. A na lakierach hybrydowych ładne paznokcie macie miesiącami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gronostajni
ja ostatnio używałam sally hansen complete care, takie w różowawej buteleczce- wg mnie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×