Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość na pewno pomozecie

niedrogi a bardzo trwaly lakier do paznokci??

Polecane posty

Gość olka676
Myślę, że największy wybór lakierów do paznokci i innych kosmetyków znajdziesz w sklepie pod adresem www.nocanka.pl Jestem jego stałą bywalczynią! Często w ofercie możesz znaleźć promocję na wybrane produkty a nowości, które pojawiają się na rynku kosmetycznych od razu trafiają na jego wirtualne półki. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję niedrogo produkty,w tym lakiery do paznokci w drogerii internetowej www.nocanka.pl - naprawdę lakiery essie mają chyba najtaniej - nigdzie indziej nie znalazłam tak tanio lakierów essie. Nie wiem szczerze jak z innymi lakierami, bo essie to moje ulubione i głównie na nie poluję, a hybryd raczej nie robię. Jednak podobno semilaca mają też w dobrych cenach, albo mają jakieś ciekawe promocje, na przykład patyczki, pilniczki czy waciki w gratisach do lakierów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedrogi to różnie, ja Ci mogę polecić lakiery hybrydowe z Makear, kosztują tylko 35 zł za buteleczkę, a jeden raz trzyma się nawet do 6 tygodni (wiadomo że zmienisz po około 3..) więc trwalszego nic nie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gertrudie
seria Prodigy Gel od Golden Rose- aż sama nie uwierzysz jakie są trwałe! lepsze od hybrydy bo nie ma problemu ze zmywaniem go a wiadomo zdjąć hybrydę to się można przekręcić, a trwałość ta sama niemalże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuj systematycznie new nails, będzie na pewno lepiej - wiem jak długo musiałam pracować nad swoimi paznokciami, teraz są rzeczywiście zdrowe, ładniejsze, w znacznie lepszej kondycji. Mocno się nad nimi napracowałam. A ich hybryda jest wyjątkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A próbowałyście lakierów Semilaca? Ja ostatnio tylko ich używam i nareszcie to jest to :) a próbowałam naprawdę wiele innych. Stosunek jakości do ceny jest mega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najsolidniejsze są hybrydy new nails - też kiedyś byłam przeciwna, ale po prostu widzę efekty jakie mi to przynosi. Tzn. skoro tygodniami nie robię poprawek, a paznokcie wyglądają idealnie, to oznacza, że wszystko jest w najlepszym porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgonetka
niedrogi jeśli o inwestycję i przeliczenie w czasie chodzi to będzie lakier hybrydowy. sama zainwestowałam w zestaw z semilac, który kupiłam na topdrogeria.pl i używam już rok, na pewno kwota się zwraca i czas czas czas!! czas przede wszystkim na czekanie aż lakier doschnie do zera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
New nails ma świetne lakiery hybrydowe i przynajmniej ja przy nich nie miałam żadnych problemów. Dojście w tym zakresie do normalności musi trwać, ale niczego od razu nie da się zrobić. U mnie hybrydy nie miały negatywnego wpływu, raczej płytka w idealnym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triangle
nie wiem, ja odkąd spróbowałam pracować na pazurach z hybrydą wiem, że do starych metod nie wrócę. nie niszczą paznokcia a są trwałe i nie trzeba piszczeć po jednym dniu nad garkami że połowa się starła a przecież w domu zrobić coś trzeba. no i oczywiście może kupno semilaca do supertanich nie należy, ale za jakość trzeba płacić jednocześnie nie przepłacając, więc zamówienie go np na topdrogeria.pl obniży koszty i jeszcze z gratisami przesyłki przychodza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hybryda new nails - robi swoje, poprawia sytuację, sprawia, że paznokcie wyglądają dużo lepiej, ale nic od razu się nie dzieje. Używam odżywki. Na hybrydach nawet przez kilka tygodni niczego nie robię z paznokciami i wyglądają normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki871
Myślę ze 29 zł za buteleczkę semilaca to nie jest jakas wygórowana kwota, a naprawdę starcza na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używasz new nails, ich lakieru hybrydowego, do tego dokładasz odżywkę new nails i masz całe tygodnie świętego spokoju. Tak to wyglądało u mnie, powiedzmy, że paznokcie sobie totalnie odmieniłam, mniej problemów - codzienne poprawki to już nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wzmocnienie płytki świetnie działa new nails - ich odżywka, a używam jednocześnie ich lakierów hybrydowych - wiem jaki to daje efekt. Póki co nie mam żadnych problemów z paznokciami. Raczej dokładnie przeciwnie, są ładne, zdrowe, pozytywnie odmienione. I obu tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam Sally Hansen Complete Salon Manicure, zamawiam na abckosmetyczne.pl. Bardzo trwały i niska cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepis na trwały lakier
1. konieczna odżywka pod lakier ja używałam: nail tek foundation II eveline 8w1 2. Lakier: - najtrwalszy lakier jakiego używałam to lakier piaskowy polecam kolor nr 59 Golden Rose seria Holiday - jest boski - lakier bedzie również trwały, jeśli po pomalowaniu paznokci co 2-gi dzień będziecie dokładać warstwę bezbarwnego topu polecam top matowy, świetnie wyglądają matowe paznokcie w kolorze brudnego różu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo trwałe są te żelowe lakiery od Miss Sporty. Ja ostatnio kupiłam sobie pomarańczowy i zielony - śliczne kolory, a utrzymują się 5 dni bez odpryskiwania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostratka
Nie bardzo jestem przekonana do żeli. Raz miałam i strasznie mi zniszczyły paznokcie. Od dawna jesli już to nakładam hybrydy. Przyzwyczaiłam sie i to się nieźle sprawdza. Przetestowałam rózne i najlepiej mi sie sprawdziły Semilac wiec głównie je kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam Sally Hansen Diamond Strength z abckosmetyczne.pl. Bardzo trwały i ładne kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również głównie mam hybrydowe - skoro kilka tygodni mam na tym świętego spokoju, to nie widzę powodów by kombinować. Jestem zadowolona, płytkę sobie wzmocniłam, ogólnie doprowadziłam je do normalności, ale nic nie dzieje się od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila221
29 zł za buteleczkę semilaca to nie jest kosmiczna cena a i starcza na długo, do tego utrzymuję się długo na pazurkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miss sporty z tej nowej kolekcji metalicznej :) według mnie super! Są cztery kolory i każdy wyglada fajnie na paznokciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasha20
Semilac króluje, dziewczyny widziałyście jakie nowości mają na stronie, nic tylko kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie, ze względu na pracę manicure zawsze jest wykonany w stonowanych, spokojnych kolorach. Na szczęście stosuję lakiery do hybrydy semilac dzięki czemu nie muszę co kilka dni odświeżać efektu - utrzymują się piękne dlugo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajanapik
Najtrwalsze lakiery to hybrydowe. Prawie miesiąc świętego spokoju i zero problemów z odpryskującym lakierem. Sprawdź np. te z http://em-nail.pl/ używam ich już prawie pół roku i są trwałe, łatwo się je zdejmuje, a oferta sklepu jest bardzo szeroka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytałam tu sporo nazw i udało mi się w moim sklepie kosmetycznym kupić semilaca. Jest ok, ale koleżanka poleciła mi na necie coś takiego https://pawpaznokcie.pl/pl/c/Hybrydy/19 i powiem szczerze, że nie widzę różnicy. Nawet buteleczki są bardzo podobne (te są ciut mniejsze). Zastanawiam się na ile ten semilac itd to marketing a na ile jakość. Bo na prawdę nie widzę różnicy w tym jak długo się to trzyma na moich paznokciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×