Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość na pewno pomozecie

niedrogi a bardzo trwaly lakier do paznokci??

Polecane posty

Gość hurtana
New nails nie niszczy paznokci. Jednocześnie korzystam z ich oliwki i odżywki - paznokcie są cały czas w naprawdę dobrym stanie - płytka twarda, a samo malowanie przynosi jakościowy efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harocia
New nails, lakier hybrydowy - problem rozwiązany. Gadanie o szkodliwości hybrydowych to jedna wielka bzdura. Nie ma czegoś takiego - a przynajmniej ja po sobie tego nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moim zdaniem koniecznie powinnaś pomysleć o Miracle Gel od Sally Hansen. Zdecydowanie numer jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych wszystkich własnie przeze mnie sprawdzonych musze sie zgodzić z Wami ze to Miracle Gel jednak jest takim numerem jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoszno
New nails, używam od dosyć dawna, lakier się zdecydowanie sprawdza, po prostu na hybrydach nie muszę ciągle czegoś poprawiać, paznokcie wyglądają zdrowo, ładnie, estetycznie - bez kosmicznych zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie bezkonkurencyjna jest Sally Hansen . Kosztuje niecałe 30 zł a trzyma się naprawdę długo na paznokciach. W dodatku teraz jest fajny konkurs z malowaniem paznokci , wzór do naśladowania ja już swój zrobiłam i trzyma mi się juz tydzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ma być trwały to nie może byc tani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczka na Dowód bez Zaświadczeń http://www.kredytyt.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Kredyty na Wakacje 2015 - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Pożyczka na Samochód bez BIK, Chwilówki Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę Kredytu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie tez Miracle Gel jest super, przynajmniej dzieki sporemu pędzelkowi naprawde wygodnie maluje sie paznokcie. Jest dla mnie mega wygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hasssana
Hmm... new nails, hybryda. Tutaj maluję raz na mniej więcej 8 tygodni i paznokcie mam w dobrym stanie. Nic nie odpada. Momentami odrosty irytują, ale dalej paznokcie wyglądają naprawdę ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ambanika
Również głównie jestem na hybrydowych i znakomicie się sprawdzają. Przede wszystkim paznokcie wyglądają ładnie, zdrowo, estetycznie - diametralna przemiana. Pracujcie nad nimi - efekt powinien nadejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gastala
Lakier hybrydowy - używam go od kilku miesięcy - jest cały czas ok. Dla mnie różnicę robi samo to, że tygodniami mam święty spokój, nie muszą czegokolwiek poprawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli chodzi o dbanie o paznokcie i trwałe lakiery zobacz sobie na trenie. to sklep internetowy , kiedyś zamawiałam od nich odzywkę, całkiem dobra ale nie pamiętam czy mieli tez lakiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dawna new nails, ich hybryda, systematyczne stosowanie odżywek i dzięki temu paznokcie są zdrowe. Pewnie, że nie od razu można uzyskać fajny efekt, on będzie widoczny dopiero po czasie. Pytanie - kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prywata
ja ostatnio przerzuciłam się na paznokcie hybrydowe.....widziałam ze moja kosmytka ma szeroki wybór, kupowała na blueskynail.pl - widziałam ze tam szeroki wybór i całkiem przystepna cena.....a takie lakiery to się trzymają nawet bardzo długo....myślę ze warto zainwestować w hybrydę i miec na 2 tyg z głowy malowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bareks
Hybryda od new nails - bardzo tania jak na hybrydowe, a jednak święty spokój z paznokciami, bo utrzymują się w doskonałym stanie nawet tygodniami. Nie twierdzę, że w każdym przypadku będzie tak samo, ale podejrzewam, że podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kesaneks
Zdecydowanie najwięcej daje new nails, ich hybbryda. W sensie takim, że paznokcie nie wymagakają poprawek, kosmetyk nie ma nie negatywnego wpływu - wszystko wygląda ładnie, zdrowo, estetycznie i pozytywnie. Z mojej strony - ocena wyłącznie pozytywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barboteks
Używaj new nails, ale lakierów hybrydowych. To powinno ci bez większych problemów przywrócić święty spokój. Bo jednak na hybrydach nawet tygodniami nie musisz czegokolwiek zmieniać, poprawiać. Paznokcie będą zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajmak
Sprawdź hybrydę od new nails - działa znakomicie, szybko i nie sprawia problemów. Jeden z lepszych tego typu produktów. Najważniejsze - nie ma to negatywnego wpływu na paznokcie - są w idealnej kondycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garetas
Od dawna lakiery hybrydowe new nails - nawet całe tygodnie bez wdrażania poprawek, nic nie odpada, paznokcie wyglądające ładnie i zdrowo, mocno odmienione. Ja nie wrócę do normalnego manicure!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurazkrainy
Ja osobiście na wyjazdy zabieram lakier Butterfly, dobre się trzyma,a kosztuje zaledwie 4,5 ,6 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metens
Wystarczy odpowiednie podejście do pielęgnacji i paznokcie powinny wyglądać jak należy. Na hybrydzie można mieć nawet tygodniami święty spokój, nie przywrócicie paznokciom zdrowia od razu, tzn. nie przywrócicie im świętego spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hybrydy wychodzą zdecydowanie najlepiej. Bo może i nieco droższe od tradycyjnych lakierów, ale za to nie trzeba nimi malować co dwa dni. Ja też używam Semilaca i naprawdę jest bardzo trwały, na paznokciach utrzymuje się około dwa do trzech tygodni. A samodzielne robienie hybryd wcale nie jest tak trudne jak mogłoby się wydawać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilianaq
No właśnie a jak z kryciem tych lakierów? wystarczą dwie warstwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paznokcieeee
Ja zdecydowanie mogę polecić lakiery Essie - http://www.nocanka.pl/essie-m-80.html, bardzo lubię ich kolory, są również mega trwałe, spokojnie wytrzymują na moich paznokciach 7 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lakiery prodigy od golden rose to dla mnie numer 1 ! Wygladaja jak manicure hybrydowy, a nie trzeba uzywac lampy. zmywa sie je zwyklym zmywaczem, bez acetonu. I sa mega trwale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×