Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość na pewno pomozecie

niedrogi a bardzo trwaly lakier do paznokci??

Polecane posty

Hej dziewczyny ostatnio odkryłam świetny lakier do paznkoci, piękny kolor, super trwałość a co najbardziej mnie zaskoczyło niesamowity zapach lakieru po wyschnięciu! osobiście ujął mnie cudowny zapach, kolor i trwałość lakieru malinowego i jeżynowego, są fantastyczne, do nich można dokupić płyn do kąpieli o tym samym zapachu i kolorze, zakochałam się w tej serii.... :) wyślę Wam link: http://www.betterware.pl/ilonapietrzak/product/375 http://www.betterware.pl/ilonapietrzak/product/376 naprawdę warto kupić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barneys
Co do promocji na lakiery to warto śledzić Klub Miłośniczek Pięknych Paznokci (www.facebook.com/klubmilosniczekpieknychpaznokci) - tam można znaleźć informacje o promocjach w drogeriach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pionierkaa88
obadajcie sobie klub miłośniczek pięknych paznokci na fejsie, tam jest mnostwo fajnych ciekawostek pazurowych w tym o lakierach i ich trwałości, ostatnio odkryłam i aż się zachwyciłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama_z_Gotham_City
Sally Hansen - Complete Salon Manicure - szczerze polecam, trzyma się około tygodnia na paznokciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam lakiery taniej firmy Bell, linię Fashion Colour, kosztują ok.8zł, są trwałe, wystarczy raz pomalować by uzyskać intensywny kolor. Właśnie mam odcień 20 (ciemna fuksja) i jestem zachwycona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mniej więcej od kilku lat wyłącznie lakiery hybrydowe new nails - są genialne, a przede wszystkim dają fajne, trwałe zmiany. U mnie przez całe tygodnie nie było konieczności poprawek na paznokciach i można powiedzieć, że przywróciłam im normalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salomejaa
ja polecam z firmy golden rose ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monniśB
jak chcecie trwały lakier do paznokci, to ja polecam położyć sobie hybrydę - robicie taki manicure i macie spokój na 2-3 tyg. :) Mi najpierw hybrydy robiła kosmetyczka, ale niedawno kupiłam sobie zestaw do ich robienia z cosmetics zone i robię sama w domu - trzymają się naprawdę dobrze, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joko, Astor i Inglot są ok, Golden Rose- zależy, u mnie różne kolory mają różną trwałość... ale generalnie jak na takie ceny ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka3740
Niedrogi i trwały to przymiotniki opisujące lakier bella

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gandzianna
Od dłuższego czasu stosuję wyłącznie lakiery hybrydowe - i to ma sens. Po prostu nie muszę czegokolwiek zmieniać na paznokciach, wyglądają ok, nie wymagają żadnych poprawek, nie widać również na nich żadnych śladów zniszczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje dobre i trwałe lakiery tutaj http://isabellenails.pl/ maja duży wybór kolorów czasami nie moge się zdecydować i zamawiam kilka takie piękne kolory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajczarek
lakiery new nails, moim zdaniem są najlepsze - mówię o hybrydowych. Bardzo wysoka jakość, ttrwały efekt, bo ja nie robię nawet tygodniami poprawek na paznokciach, a przecież o dokładnie coś takiego chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre są golden rose, szczególnie te z serii Galaxy, robiłam sobie na sylwestra mani tym lakierem i trzymał się spokojnie do 3ch króli :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio po namowach zajrzałam na allinside.pl i widziałam tam lakiery w wieeeeeeeelu kolorach za zupełne grosze ;) Koleżanki bardzo chwalą sobie ten sklep, więc wydaje mi się, że powinny się długo trzymać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palesia
Jedyne rozwiązanie - lakiery hybrydowe. U mnie to się sprawdziło, paznokcie wyglądają ładnie, zdrowo, estetycznie - diametralna odmiana. Oczywiście stosuję do tego odżywkę - staram się dbać o paznokcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość30
Ja uzywam glownie tych malych lakierow z miss sporty. Większość lakierów wytrzymuje mi ok 2 tygodni, ale jest jeden warunek :) pod lakier i na lakier uzywam utwardzacza z inglota. Hybrydy sa owszem fajne, trzymaja sie dlugo i tu jest problem :) ja po 4 tygodniach mialam juz takie odrosty, a lakier jak nowy, niestety trzeba bylo wszystko spilowac :/ A uzywajac top coat zmieniam kolor kiedy mi pasuje, a efekt do 2 tygodni utrzymuje sie bez problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania malicka
Na hybrydowych jest mi dużo łatwiej bo nie poprawiam tak często paznokci - w zasadzie raz na kilka tygodni robię nowy manicure, używam także odżywki do paznokci i jakoś je utrzymuję w zdrowiu. A przy klasycznym manicure co chwilę coś poprawiałam ;/ To nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuję swoje lakiery do paznokci w Negozio.pl, ponieważ jest tam duży wybór kolorów / odcieni lakierów do paznokci Essie. Są to bardzo trwałe lakiery i bardzo fajne kolory. Dodatkowo lakiery Essie nie niszcza plytki zewnetrznej paznokcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barkonik
Od dawna lakiery new nails - problemów nie ma, lakiery hybrydowe są najbardziej trwałe i na pewno akurat w tym względzie niczego nie zmienię. Co istotne - nie widzę żadnych zniszczeń na paznokciach, są cały czas zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniqu
ja polecam Ci Sevonie - mają i lakiery i różne akcesoria - generalnie polecam bo są trwałe - może nie najtańsze ale majątku nie kosztują. zresztą wielokrotnie widziałam je w salonach kosmetycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na pewno do tej listy warto dodać coś jeszcze Miracle Gel od Sally Hansen. To tak w nawiązaniu do tego o czym pisałyście w kwestii lakieru hybrydowego albo żelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marimana
Czy hybrydy new nails nie niszczą paznokci? Proszę o konkretne informacje - jakie zmiany widzieliście u siebie? Bo wiem, że efekt utrzymuje się bardzo długo, ale jak z wpływem na paznokcie? Używacie jednocześnie odżywki do paznokci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×