Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Crimsson

Dlaczego dziewczyny staja sie grube

Polecane posty

Gość Crimsson

nie rozumiem tego.... zamiast dbac o siebie jedza ponad miare a pozniej tyja... pozniej wchodza na to forum i zakladaja topiki w stylu NIKT MNIE NIE CHCE JEST MI ZLE JEST MI SMUTNO... ale przeciez kazdy grubas sam zgotowal sobie ten los !!!! tak jak czlowiek dba o swoje wnetrze, uczy sie zdobywa wyksztalcenie tak samo MUSI DBAC O WYGLAD !!! nie moze byc tak jak jest ze pelno jest zaniedbanych grubych dziewczyn... wiem ze teraz na mnie naskoczy stado zakompleksionych wariatek ale sadze ze wieksza czesc ludzi przyzna mi racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfffffffffffffffff
jemy z żalu, że faceci sa tacy beznadziejni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3d3k z krainy kr3d3k
W polskiej rzeczywistości ubezpieczycielem jest de facto państwo finansowane z kieszeni podatnika. Grubasy - stali klienci opieki zdrowotnej - obciążają swoimi schorzeniami szanujących się obywateli. Nie mówię, żeby obżartuchów nie leczyć. Powinni mieć jednak świadomość, że korzystają z systemu opieki zdrowotnej w większym zakresie niż ludzie prowadzący mniej gnuśny styl życia. i dalej: Jeśli ktoś żre bez opamiętania, to znaczy, że nie wie, co to charakter, godność, człowieczeństwo. Człowiek, który stacza się do poziomu pochłaniającego wszystko tucznika, nie jest godzien szacunku. Wziąć się za siebie, trochę honoru, samozaparcia. W USA ulicami suną opasłe potwory zadowolone ze swojego wyglądu - do tego właśnie prowadzi konsumpcyjny styl życia. Grubasy - wstydźcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qgwgq
crimsson, dziewczyny stają się grube z tych samych powodów co mężczyźni (czyli z wielu różnych) i co z tego? zajmij się sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniej żreć
mniej żreć miniej narzekać, już sobie wyobrażam że zakładają topiki -od jutra dieta- a siedzą całymi dniami rzy kompie i obżerają się chipsami i orzeszkami i popijają to colą a fuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego faceci latem smierdza w autobusach? nie stac ich na mydło? mamy wiek XXI - a mydło kosztuje 2,50 zł - metr wody z podgrzaniem 10,00 zł dlaczego? dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy mężczyzna z klasą
te grube świnie wszystkie na latarniach powywieszał (jakiś wzmacnianych na pewno), wyglądają jak lochy, w lato śmierdzą jak te swoje Michaeliny toczą na tych nożkach- Kolumnach Zygmunta i śmierdzi im z pyska bo wiecznie głodne. Płyty chodników się uginają i płacę więcej na fundusz remontowy dróg. Rzygać się chce jak widzę takiego balerona na ulicy, powinny mieć zakaz wychodzenia przed zmierzchem z domu albo obozy jakieś dla nich założyć. Obudzi się taka i zeżre cala świnie na śniadanie niewinna ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crimsson
chciałbym dodać że jeżdżę podtuningowanym Trabantem i lubię gdy przypadkowi mężczyźni lekko smyrają mnie po jajkach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram zalosny tak samo jak zalozyciel topicu..............a laski tyja bo ich faceci mowia \"kochanie oc na pizze, przeciez nie bede jadl sam a Ty i jak jestes szczupla i sliczna\" buhahahaha a pozniej narzekacie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniej żreć
ale ile jest facetów grubych a ile bab??? na ulicy co druga to tłusta locha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cantara
tylko nadwage mozna zdobyc jedzac za duzo otylosc to kwestia genow,chorob,przyjmowanych lekow nie wadza mi grube laski,potrafia miec wiele wdzieku za to grubi zapuszczeni faceci-dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli pseudoelita
to od trezyksoonaskadryny i kryptoonanizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cziken - nie generalizuj bo kobiety czasami bardziej śmierdzą niż mężczyźni. poza tym nie ma co pisać która płeć bardziej jest zaniedbana bo i wśród nas jak i Was są \"inne\" osobniki nie dbające o siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego facetom nie staje
kompletnie o siebie nie dbaja...... nie rozumiem tego nie może być tak ze jest pełno facetów którym nie staje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniej żreć
no to jak przytuje po pizzy to niech kawałek zje a nie całą wpie...oli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy mężczyzna z klasą
a przy okazji,lubię chudych facetów,wylizwać im rowka mrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli pseudoelita
i nie myją orgazmu i dlatego śmierdzą potem myszami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qgwgq
a ja prowadzę aktywne życie i raz złamałam rękę jadąc na rowerze zaprzęgniętym w psy, takie do psiej pracy, w ramach ich treningu i co, mam mieć społeczeństwo na sumieniu że lekarz włożył mi rękę w gips, co zostało spowodowane moim aktywnym trybem życia?? nie lubię głupoty (a propos, niektóre fobie można nieodpłatnie leczyć, nawet dołożę się z podatków byle tylko nie czytać chorych wypocin frustrata/frustratki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy mężczyzna z klasą
lubię też posuwać chude zwierzęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli pseudoelita
wykręcacie się a czyściutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cz lowiek gruby - moze byc schludny i zadbanyy a faceci smierdza w autobusach - niestac mnie na własne auto - wiec podruzuje empekiem - tam to dopiero oaza smrodu spod pach facetów - nie mówiąc juz o wyzwiewach z ust FACECI - MYJCIE SIĘ WODA TOALETOWA BRUTAL - NICZEGO TU NIE ZAMASKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli pseudoelita
bezbrzeżnie kocham męszczyzn brudnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniej żreć
w kieszeniach batony, w torebce wafle a pozniej sie dziwią że są takie tłuste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli pseudoelita
i te grube nogi wysmarowane wielorybim tuszczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy mężczyzna z klasą
martwe zwierzątka też:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli pseudoelita
piersi jak palisada prasłowiańskiego grodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniej żreć
i wypinają baby później obtłuszczone dupska afuuuj i sadło im sie wylewa spod bluzki, cyce do pasa a brzych wiekszy od cyców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy mężczyzna z klasą
no to chłopcy,powiem wam ,że dlategon ie lubie grubych bo jestempedałem i cycki mnie deprymują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×