Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Crimsson

Dlaczego dziewczyny staja sie grube

Polecane posty

Gość pieknaZwenus
Crazy Bitch_22 i to mówi kosmetyczka zajmująca się upiększaniem ludzi?! nadajesz sie na rzeznika a nie na kosmetyczkę! współczuję wyczucia taktu:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam z mazur
myślę, że gdyby nie otyłość wiele kobiet nie maiłoby żadnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm........
odpowiedz na pytanie (bo sie domyslam ze to bylo pytanie) ...Dlatego ze chca zeby faceci nie mieli na starosc kompleksow ze maja "miesien piwny" a poza tym chca facetom ulatwic ich proces strzenia sie i tycia (zajmujac mysli tym ze kobieta jest gruba nie myslisz o tym ze sam jestes wieprz gruby i tyle) no to skoro mamy wyjanione dlaczego dziewczyny staja sie grube czas postawic pytanie dlaczego faceci maja wieksze bebechy ni kobitki w zaawansowanej ciazy? dlaczego faceci tyja i o siebie nie dbaja? dlaczego panowie jestecie grubi i oblesni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm........
do crazy bitch---faktycznie jestes swirnieta suka i co najwyzej skonczylas studiumn kosmetyczne....powiem ze zycze ci pwoodzenia z takim podejsciem do ludzi dlugo w zawodzie nie popracujesz-na szczescie...kosmetyczka musi miec takt i klase ty swoimi wypowiedziami udowodnilas ze jej nie masz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loloss
trzymamn kciuki ideal faceta jak dla wiekszosc kobiet 185 ok 80kg to jest niezle ciacho.A tak apropos faceci lubia pelniejsze kobiety a nie chodzace manekiny ale podkreslam prawdziwi faceci A ja nie mam 185 i 80kg i jestem "nanibowy" (czyt. nie prawdziwy). I ku Twojemu zdziweinu często widzę dobrze zbudowanych facetów z "manekinami". A, że Ty należysz do większości i nosisz koło zapasowe, to nic dziwnego, że masz takie poglądy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loloss
"jemy z żalu, że faceci sa tacy beznadziejni" - nie samym chlebem człowiek żyje. Z naciskiem na człowiek! Nie baba - bo Wy akurat poza zapełnieniem własnego brzucha nic nie widzicie! Jestescie żalosne-żygać się chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziusia92
Nie róbcie z tych dziewczyn aż takich potworów,nie każda dziewczyna jest gruba bo dużo je,są różne choroby przez które przybiera się na wadze,poza tym co kogo interysuje jak ktoś wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napychają swoje bębny
i to za ciężko zarobione pieniądze przez mężczyzn zresztą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak tak...
no wlasnie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pani wasza
bo twierdza ze to choroba buhaaaahhhhhhha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziusia92 Nie róbcie z tych dziewczyn aż takich potworów,nie każda dziewczyna jest gruba bo dużo je,są różne choroby przez które przybiera się na wadze,poza tym co kogo interysuje jak ktoś wygląda Taaak wększość choruje, chyba na lenistwo i obżarstwo .Zrozumiałbym kobietę która coś z nadwagą robi,stara się i walczy lub faktycznie jest chora ,tylko ile kobiet ma problemy z nadwagą z powodów zdrowotnych ? 10% ,20% a może 30% a co z młodymi dziewczynami które już jako nastolatki unikały lekcji wychowania fizycznego(bo nie trendy) i sportu w ogóle? Za to chipsy pochłaniały paczkami ,też chore? Na lenistwo i obżarstwo chore,a bardzo rozbawiają mnie teksty że powinno się je kochać niezależnie od wyglądu haha Jak ma się czuć facet który za żonę bierze sobie szczuplutką kobietę a po roku ma w domu hipopotama ? To jest zwyczajne oszustwo i żeby była jasność ,sam dbam o kondycję i tego wymagam ,zresztą ostatnio jestem bardzo zmotywowany przez szczupłą panią, na szczęście jeszcze takie są .Ale większość kobiet nic ze zbędnymi kilogramami nie robi bo im tak wygodnie,męża już przecież mają to poco ładnie i sexownie wyglądać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×