Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiiichał

Wybór między 26 letnią kobietą a 17 letnią, taki mi się życie ułożyło

Polecane posty

że z każdą z nich umowiłem się dwa razy i muszę wybrać jedną . Sam mam 26 ale zawsze uważałem że dziewczyna powinna być kilka lat młodsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli myślisz poważnie o związku to tą młodszą a jak chcesz szybko się zabawić to starszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiter
ta co ma 26 chlopie!!! oja ma 27 i jestmi znia super zadnej malolaty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieprawda czymm kobieta starsza to i luz i poczucie humoru traci zresztą gdyby myślał powaznie o związku to chcialbym aby dziewczyna była dziewicą a trudno wymagać od 26 letnie dziewczyny dziewictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daida84
moja kobieta ma 29, ja 23 - nic mnie lepszego w życiu nie spotkało, a jesteśmy razem już 3 lata i małolatom mówie nie.....szybko sie znudzisz młodej pannicy....może jak ona będzie miała 25 a ty 30pare, będzie inaczej, ale nie teraz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Małolata jest głupiutka ale ma inne zalety. Starsza dąży do związku a ta młodsza nie wiadomo do czego i za 2 tygodnie możesz jej się znudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nano------------> chyba odwrotnie. małotaty chcą się bawić i nie mieć zobowiązań. Mam kumpla, który niestety \"leci\" na takie małolaty,wiąże się z nimi, a one zawsze wcześniej ,czy później wykręcają mu numer i chłopak jest obecnie rozstrojony emocjonalnie przez takie panny właśnie. jeśli myślisz o poważnym związku - tylko ta starsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daida84 ---> masz racje zgadzam sie z Toba!! Koless ---> dziewice a to dobre myslisz ze ona nia jest????? teraz dziewczyny zaczynaja w wieku 15 lat wsppółrzyc mam sasiadke 16 letnia i sie nasluchalam co nie co... z reszta nawet jak to wyglada w oczach Twoich znajomych zaprosisz ja do towarzystwa????wyjdziesz do klubu! NIE BO JEJ NIE WPUSZCZA bo sa zazwyczaj te porzadne od 21 lat!!!a ona nawet 18 nie ma porazka brac sie za dziecko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no kumple ze studiów by mi zazdrościli jestem tego pewien-------->dziecko z Ciebie wiec jak najbardziej ta mlodsza a sadze nawet ze taka 12 letnia byla by w sam raz jesli chodzi o rozwoj emocjonalny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość dziewczyn mając 17 lat jest dziewicami, nie przesadzajmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Kumple może by ci i zazdrościli ale ich kobiety strasznie nie lubią takich młodych dziewczyn i reagują wrogością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super,zrobisz jak bedziesz chciał to Twoj wybor i wybieraj tak by dobrze Ci bylo...ale nie raniac nikogo..wiec \"wybierz\" szybko bo szkoda babek... ps jak wybierzesz 17...to nie rob tu topika za pare miesiecy no 2-3 pod tytulem \"zostawiła mnie dla mlodszego heh\" :P dobrej nocy lece spac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak...faceci są emocjonalnie lata świetlne do tyłu w porównaniu do kobiet w tym samym wieku...tak więc jeśli mentalnie masz nadal lat 17...a chyba masz, to idź w tango z tą młodszą, tylko później nie zakładaj topików w stylu \" rzuciła mnie,nie mogę się pozbierać\" :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno dziewica bo nawet całować się nie potrafiła:D a mi wyjątkowo dużo przyjemności sprawiło edukowanie jej:Djak Boga kocham przyjemna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to idź pod gimnazjum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daida84
a kolegów żony jej będą zazdrościć młodszych kochanków...ech....nie wiesz co znaczy kobieta około 30....jak on cię wyedukuje....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×