Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiiichał

Wybór między 26 letnią kobietą a 17 letnią, taki mi się życie ułożyło

Polecane posty

Gość Wrom
Przecież tak naprawdę już wybrałeś i tylko chcesz się upewnić w przekonaniu, że ta młodsza jest tego warta. 9 lat to nie tak strasznie dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlet
czemu to faceci zawsze oczekuja od dziewczyny tego zeby byla dziewica ? jesli sami zaczynaja ekhm 16 lat ? moze nei wszyscy wiekszosc chetnie juz by "porzeleciala" taka panienke idaca chodnikiem. a dziewczyna co ? jak nei dziewica to juz zla ... bullshit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka sobie jedna
przestań , taką małolate, :o po co Ci ona , chyba tylko do sexu , o czym wy będziecie gadać , no jedynie że ty też emocjonalnie masz 17 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Przecież to było wiadome od początku - przynajmniej dla mężczyzn. Gdyby np. 22 i 17 to już inaczej ale rówieśniczka zwykle jest na dużo gorszej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są jeszcze inne różnice, kobiety z wiekiem tracą luz wesołość taką dzikość i bunt. no i chęć do zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlet
tez facet - > nie wiem ale wydaje mi sie ze traktujesz kobiete jak rzecz, bo uzywana to moze byc szmata ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
Używana czy nie to nie ma większego znaczenia, równie dobrze 26 latka mogłaby być dziewicą a ta 17 już nie a on i tak wybrałby 17. Faceci to wzrokowcy i tym w dużym stopniu się kierują + radość życia i dzikość reprezentowana przez młodość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka sobie jedna
to chyba normalne że kobieta jak ma 27 lat to ma inne priorytety niz ta szalona 17 którym jedynym problemem jest" w co się na dyskotekę ubrać " Ehh... ale jak widzę co po niektórzy naprawde do takich pasują :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esperanzan
lubisz przebijać błony co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
----------->Miiiiichał Dziewictwo ma według ciebie aż takie duże znaczenie. Ale czy myślisz, że ta 17-stka jest taka porządna i niedostępna, kiedy już po 2 spotkaniach z tobą pozwala się całować + przypuszczam że i dotykać (o ile nie było tego na 1 spotkaniu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlet
Michale sam powiedziales ze nie chcesz sie pchac w powazny zwiazek wiec poprostu chcesz sie zabawic z ta 17 latka no i jeszcze ze dziewica podwojny + czyz nie ? tez facet => a ty jak huja dawales to co ? szmata ! -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esperanzan
Chce wyruchać 17 letnią dziewicę Potem ją zostawi bo używana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlet
dobrej zabawy pfffff moze poprostu przelecenia mlodej dupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrom
----------->Miiiiichał "Mam dobry bajer" Buahahaaaa. Dobre sobie. Każdy może tak myśleć - zwyczajnie łatwa i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlet
esperanzam = > 100% sie z taba zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka sobie jedna
kurcze chlopaki, ile wy macie lat , ja mam 21 i naprawde nie moge czytac jakie bzdury tu piszecie , "chęć do zabawy" :D nie faceci to jednak dużo pózniej dojrzewają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlet
no ten jeden 26 ale zachowuje sie jak 15 latek ktory tylko by ruchal i sie zabawial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy okazji z boku
no ale że 17 latka jest dziewicą są większe, nić 26 latka :D. Swoją drogą, ja swoją dziewicę, przeleciałem:P na 2 spotkaniu:). Do dziś się śmiejemy (to już 3,5 roku) że tak na nią zadziałałem:D>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×