Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dam wam dobrą radę

Dziewczyny o wielkich tylkach-dam wam dobrą radę!

Polecane posty

Gość dam wam dobrą radę

Od 2 lat sama borykam sie z tym problemem, w biodrach mam 98cm i nie czuje sie z tym dobrze. Nie potrafilam dopasowac sobie zadnych dzinsow, a raczej jestem wybredna, dostawalam szalu jak widzialam moja wielka dupę w obciskajacych biodrowkach... Ale ostatnio cos mnie podkusilo i przymierzylam w sklepie męskie dzinsy. Kobietki.....po prostu rewelka!!! Wzielam je bez namyslu. Maja klasyczne proste nogawki, ale zupelnie inaczej ukladaja sie na biodrach, moj tylek wyglada w nich o jakies 5 cm mniejszy! Sa luznawe w udach i nie podkreslaja zbednych kraglosci. To chyba jedyne dzinsy, w ktorych (po przytyciu) czuje sie swietnie :) A co najwazniejsze w ogole nie widac ze to meskie dzinsy... Naprawde polecam wam z czystym sumieniem, przymierzcie kiedys takie spodnie a gwarantuje wam ze znajdziecie cos ekstra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie patrzyli się w sklepie na ciebie dziwnie?? albo pani ekspedientka nie wyskoczyła z uwagą typu: \"ale proszę pani damskie spodnie są na tamtej półce\" :o ja mam taki sam problem ale nie mam odwagi mierzyć w sklepie męskich spodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam, ekspedientkę trzeba sobie ustawić. Poza tym są sklepy, w których można buszować, a obsługi nie uświadczyć, New Yorker na przykład. Tyle, że męskie spodnie są strasznie aseksualne... Ja sie w nich czuję fatalnie. Chociaż w wersji przytytej w desperacji swojej tez je mierzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam na [pomysł przymierzę jutro sobie spodnie męża i zobaczę mniej więcej jak to wygląda a jak będzie w miarę to może z nim pójde do sklepu i poprzymierzam zawsze to jakaś przykrywka z facetem tym bardziej że to nie za wielkie miasto i wszystkie prawie twarze znajome :o brakuje mi właśnie takich sklepów typu H&M, New Yorker, Terranova itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusi 555
dziewczyny nie przejmujcie się dużymi tyłkami.ja też ma co nosić 100 cm w bioderkach.duża pupa jest sexi chodzę na areobik żeby ją ujędrnić .POZDRAWIAM PA DUPKA DO GÓRY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam wam dobrą radę
No w sklepie patrzyli trochę dziwnie, ale co mi tam, zbylam ich smiechem i tyle... Ale te moje dzinsy nie wygladaja wcale na męskie. Aha...jest jeszcze jedna smieszna sprawa z tym zwiazana...Otoz meskie spodnie maja inne szycie przy rozporku, tzn sa tam troche luzniejsze, heheh wiadomo czemu...:) Ale ja je dobrze dopasowalam i nikt sie raczej nie domysla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolagen
A moim zdaniem to naprawde dobry pomysl :D Sama pracuje w sklepie z dzinsami i czasem zaproponuje klientce, ktora nie moze dobrac spodni, wlasnie te meskie.Jak sa fajne materialy, ciekawa stylizacja, no i co najwazniejsze, dobrze leza, to malo kto pozna, ze to nie damskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłam coś takiego, że męskie dżinsy są często uszyte z lepszego wg. mnie materiału, tzn. z takiego klasycznego, dobrego w stylu "starych" levisów czy mustangów. Do damskich dodają spanex co mnie strasznie wpienia. Nie lubię kiedy dżinsy opinają moje nogi jak rajstopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i wyszło na jaw w końcu
dlaczego męskie tyłki wydaja sie być takie małe i seksowne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 98cm
ile macie wzrostu,ze 98cm to dla was dużo?Ja mam tyle i wcale nie mam duzego tyłka,wręcz wyglada bardzo wąsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo pewnie masz minimum 180cm
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdfaddafd
Jestem facetem , zobaczylem ten topic przypadkiem i rozsmieszylo mnie to ze piszecie tak jakby chodzenie w meskich dzinsach bylo rownoznaczne z kradzieza itp. ze trzeba sie tego wstydzic i ukrywac to chociaz jakbym ja chodzil w sukienkach dziewczyny .... nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 98cm
Nie ,mam 170,nie tak dużo,ale biodra wydają sie naprawdę wąskie i to nie moja opinia.Ze spodniami mam zawsze problemy,też kupuję męskie jeansy,damskie spodnie na tzw elegancko są w większosci za krótkie,albo za szerokie w biodrach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie żartuj
ja mam 169cm wzrostu i w biodrach 89cm, a wydaje mi sie, że mam dupsko jak chałupsko:O naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 98cm
chyba przesadzasz.89cm to naprawdę nie jest dużo. Ja i tak uważam,ze mam tyłek jak facet:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie żartuj
no nie wiem, mnie się wydaje, że mam za duży tyłek:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 98cm
jaki rozmiar nosisz?ja 38 i uwazam,ze akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kiedyś
szukałam dżinsów w całym mieście i w jednym sklepie, użalając się, że nie mogę nic sobie dobrać, pani ekspedientka sama mi zaproponowała "A proszę przymierzyć te męskie spodnie. Kobiety je kupuja i dobrze sie w nich czują". Przymierzyłąm i kupiłam. I bardzo je lubię, dobrze się w nich czuję i dobrze w nich wyglądam. Mam szerokie biodra 102, talia 67, faceci się za mną oglądają gdy w nich idę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie żartuj
zależy jaka firma, ale na przykład w Levisy wchodzę w rozmiar 26 albo 27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko też to odkryłam
:) i kupiłam ostatnio męskie dżinsy w Big Starze - najpiekniejsze jakie w życiu miałam! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 98cm
tez nosze akurat levisy,28 dl 34,musze isć sie zmierzyć chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie żartuj
jeśli nosisz rozmiar 28 to na bank nie mozesz mieć aż 98cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 98cm
poszłam sprawdzic na spodniach bo zawsze kupuję z moim facetem i on wie jakie noszę:),nie moge znaleźć miary:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dobry sposob
moja kumpela tez od dawna juz kupuje meskie jeansy i naprawde bardzo dobrze spelniaja swoja role maskowania mega-tylka..tylko ja sie zabieram do tego jak do jeza..a chetnie bym sprobowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dam wam dobrą radę
Witajcie! Ja mam 98cm w biodrach i 172 cm wzrostu, ale wydaje mi sie ze to o dużo za dużo...:( Przed przytyciem mialam 87 cm i bylo super a teraz... Tylko meskie pory mi pozostaly heh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zawsze się to sprawdza, ja mam w biodrach 100, w pasie 73 a męskich spodni nosić nie mogę bo jak w biodrach są dobre to pas odstaje koszmarnie. A jak pas jest niższy to mi wiszą na tyłku. Jaki wy fason tych spodni kupujecie bo mnie to zaciekawiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mMasumi
Ja chodzilam kiedyś w spodniach mojego brata, ukryly wszelkie niedoskonałości, a koleżanki sie pytaly jak to zrobiłam,że tyle schudłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×