Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba baba

waze ok 140 kg i nie radze sobie z soba

Polecane posty

I pewnie na liczeniu się kończy , bo oni nigdy się nie zmieniają.. 🌻 -Słyszałem , że wszystkie grzyby są jadalne. - Oczywiście, tyle że niektóre tylko raz w życiu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naszta posłuchaj co napisała nasza dietetyczka NIE MA JUTRO TO NASZA DECYZJA NIE PODDAWAJ SIE idziesz pod górke ale uwierzm mi ja wiem ze niedługo bedzie z górki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na spacer bo w domu nie moge wysiedziec kaszel mnie strasznie meczy moze odwiedze znajoma nie wiem o kt bede milej pracki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mozna
sie doprowadzic do takiej wagi litosci co wczesniej nie widzialas ze tyjesz za bardzo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w jakim ty
swiecie zyjesz czlowieku, rozgladnij sie po ulicach i bedziesz widziala, ze mozna. I to nie sa pojedyncze osoby. Wiec nie zadawaj takich glupich pytan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj luli !!! 👄 👄 caluje Cie w oba policzki!! I Antosia tez 👄 Jejku jak fajnie ze znów jestes. Juz myslalam ze masz nas dosyc i temu nie piszesz ...:-( Witam równiez wszystkich pozostalych!!! GB jak glodóweczka? Radzisz sobie? Pamietaj- soczki mozesz pic, zezwalam :-) Ja sie póki co trzymam. Ale dopiero 12.50 :-O Od rana tylko woda i 1 herbata zielona. W razie naglego glodu mam sok marchwiowy (polski Pysio :-) ) Wioli- dasz rade. Na imprezie swiatecznej bedziesz wygladac bosko. Nie wiem kiedy ona jest ale do swiat jeszcze 5 tygodni. 4-5 kg mozesz zgubic spokojnie. Jestesmy z Toba!! Do dziela! A nad przebraniem pomyslimy ;-) Britka masz racje. Nie bede dzis pila kawy. Mam sie przeciez oczyszczac. Lepiej sie zdrzemne, dzien szybciej minie ;-) trzymajcie sie. do potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro jest nas wiecej powinnysmy uaktualnic tabelke, prosze sie wpisywac: Nick.........wzrost......waga poczatk......waga obecna... ubytek eulalia........173 cm..........80,6kg................80,6 kg.........0. gruba baba..170 cm.......136,7 kg...............132,4 kg.........4,3 kg. lady_in_red.. 169 cm.......79 kg.................66,5 kg.........12,5 kg luli laj..........158 cm .........95 kg.................85 kg..........10 kg. dodzia.........164 cm..........110,8 kg............90,5 kg.......20,3 kg. perełka.......173cm...........110kg......................................... naszata.........................90 kg.......................................... Wioli.............................................................................. Britka............................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.........wzrost......waga poczatk......waga obecna... ubytek eulalia........173 cm..........80,6kg................80,6 kg.........0. gruba baba..170 cm.......136,7 kg...............132,4 kg.........4,3 kg. lady_in_red.. 169 cm.......79 kg.................66,5 kg.........12,5 kg luli laj..........158 cm .........95 kg.................85 kg..........10 kg. dodzia.........164 cm..........110,8 kg............90,5 kg.......20,3 kg. perełka.......173cm...........110kg...............109kg...........1kg naszata.........................90 kg.......................................... Wioli.............................................................................. Britka............................................................................ czesc eulalio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eulalia oj to dopiero poczatek, ale dziekuje a ty słonko zaopatrz sie w tabl przeciwbólowe bo najczesciej w takich sytuacjach org. sie buntuje i zaczyna szalec i pij bardzo duzo bedziesz tez odczuwac zimno ale to krótkotrwałe ja wtedy wskakiwałam do wanny albo solarium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimno to mi wlasnie jest, ale pewnie dlatego ze za oknem wiatr szaleje i ogólnie nie jest za cieplo... Pije goraca herbatke malinowa :-) A zaraz wskocze do lozeczka troche sie zagrzac. A moze nawet sie zdrzemne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.........wzrost......waga poczatk......waga obecna... ubytek eulalia........173 cm..........80,6kg................80,6 kg.........0. gruba baba..170 cm.......136,7 kg...............132,4 kg.........4,3 kg. lady_in_red.. 169 cm.......79 kg.................66,5 kg.........12,5 kg luli laj..........158 cm .........95 kg.................85 kg..........10 kg. dodzia.........164 cm..........110,8 kg............90,5 kg.......20,3 kg. perełka.......173cm...........110kg...............109kg...........1kg naszata........165cm..........90 kg.................89,5kg.........0,5kg Wioli.............................................................................. Britka............................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale u mnie pogoda \'pod psem\'. Ulewa, wichura. Brrr. Dobrze ze nigdzie wychodzic nie musze. Spalam sobie troszke 😴 Przed snem wypulam kubek Pysia. Poza tym nic dzis. I wiecie co- glodna nie jestem. Mój zoladek prawdopodobnie ma zapasy na jeszcze kilka dni ;-) Karola jak u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje ubytku wagi tym co sie jej pozbyly:)) jak narazie nic nie jadlam ale czy przetrwam wieczor nie wiem nie jest mi ani zimno ani jesc mi sie nie chce ale znajac zycie to wieczorem mi sie ssanie wlaczy i wiem ze bedzie ciezko a do jak mozna hmmm widocznie mozna tak bardzo zapatrzylam sie na twoja idealna figurke ze nie zauwazylam swojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GB Nie przejmuj się tym pomarańczowym wypłochem. ;) My schudniemy i bedziemy ładne.... ale Ona to już chyba nie zmądrzeje... a że sobie ulży obrażając kogoś... no cóz tak pusty człowiek musi jakoś dowartościować swoje szare i nijakie życie. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przejmuje sie suporeksami boze czy to mozliwe ze ja !!!! wytrzymalam caly dzien bez jedzenia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioli
eulalia........173 cm..........80,6kg................80,6 kg.........0. gruba baba..170 cm.......136,7 kg...............132,4 kg.........4,3 kg. lady_in_red.. 169 cm.......79 kg.................66,5 kg.........12,5 kg luli laj..........158 cm .........95 kg.................85 kg..........10 kg. dodzia.........164 cm..........110,8 kg............90,5 kg.......20,3 kg. perełka.......173cm...........110kg...............109kg...........1kg naszata........165cm..........90 kg.................89,5kg.........0,5kg Wioli.............160cm........114kg...................................... Britka............................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gucci_bikini
Witajcie kobiety! :) W maju przy wzroscie 161 wazyłam 70 kg. W listopadzie waze juz 59 i chciałabym jeszcze zrzucic 4 kg :) Dołaczam się do was bo w grupie razniej. Zyczę wytrwałosci i pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki i wzajemnie gucci_bikini oj zazdroszcze ci twojej wagi chcialabym kiedykolwiek zobaczyc taka ale wiem ze to raczej nierealne dlatego marze chociaz o 6 z przodu :))) nie wierze ale przetrwalam dzien bez lodowki i nawet mnie nie kusi hip hip hurrrrra!!! ide sie polozyc kolorowych snow i udanego weekendu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gucci_bikini
oj babko, babko... sęk w tym, ze przede mna jeszcze duzo kilogramów na + bo nie byłam jeszcze w ciązy :) jak narazie to walcze ze sobą i swoim ciałem jak narazie jestem góra, ale zaliczyłam juz tysiace dołów [tak jak kazda z nas]. Nosy do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gucci_bikini
o matko ale masło maslane "jak narazie i jak narazie" fiu fiu polonistka ze mnie marna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
g.babko gratulacje i eulania ..no no wioli fajnie ze sie pokazałas a ja zrobiłam swojej rodiznce sałatke z makaronem która uwielbiam i tak łziłam do lodówki i ja wachałam i ten wieczór i dobrze ze weszłam tu teraz do was bo cholera glupie mysli juz miałam i znów byłoby od jutra napije sie wody i brzuchacze jeszcze zrobie i do łózka gucci bikini witaj gratulacje spadku wagi na pewno teraz po woli schodza kiloski co? ale osiagnełas sukces gratulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry. :) Ja dzis zarwałam nockę. :) Złapałam gdzieś przysłowiowego \"wilka\"... czyli cholerne zapalenie pęcherza i tak mnie ganiało całą noc, że nawet się oka nie zmrużyłam. :O Jem \"urogran\" łyzkami ale coś słabo pomaga... a raczej nie pomaga w ogóle. :( Jeszcze Anti marudny bo mu się druga górna dwójka przebija i dziąsełko mu krwawi. Od rana siedzę na necie i szukam pomysłów na prezenty. No i kiszka jest bo nic nie mogę znaleźć ciekawego. A jak mi się coś podoba to znowu kosztuje 150-200 zł. A, że musze kupić prezenty 8 dorosłym osobom + jakis super- hiper fajny Antusiowi... wiec 50 zł to max jaki mogę wydać na 1 osobę bo inaczej pójdziemy z torbami. No i mam problem... :O Jeszcze do tego nie mam pojęcia co kupić teściom i szwagrowi... Teściowie to ludzie bez żadnych pasji ani zainteresowań... Nic ich nie obchodzi poza wkurzaniem mnie i telewizją. Nawet mój mąż nie wie co mogłoby ich ucieszyć. Ciekawi ludzie, nie ma co... :O A szwagier to jeszcze gorzej... On mam mnóstwo zainteresowań... tylko to taki snobistyczny typ co nie uznaje prezentów poniżej 150 zł. Kupuje sobie tylko rzeczy z najdrozszej półki... majtki po 80 zł za parę, skarpetki tylko oryginalne po 30 zł za parę, perfumy to tylko Calvin Klein lub Hugo Boss... ostatnio sobie telefon sprezentował za 1 850 zł... A ma gówniarz 18 lat. :O Chyba kupię drewniane pudełka... Ozodobię je metodą decoupage\'u, do środka wrzucę sianko i zrobie takie \"kosze upominków\". Kobietom jekieś mydełka, sole do kapieli, balsamy do ciała i kremiki owocowe itp a męzczyznom jakiś dobry alkohol, jakieś zagraniczne słodycze lub cygara. Tylko nawet przy takim rozwiazaniu to się w 50 zł nie zmieszczę. :O Kurde, normalnie załamac się można. W grudniu świeta, w styczniu urodziny szwagra, a w lutym musimy urządzić imprezę na 30 osób z okazji 1 urodzin Antusia. Sam tort bedziemy musieli kupić ok 5 kg zeby tym 30 osobom wystarczył czyli 200 zł niewyjęte... nie mówiąć już o całej reszcie jedzenia, picia, balonów, zaproszeń i prezencie dla dziecka. I weź tu, człowieku, oszczedzaj!!! 😡 Co u Was? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi siw dopiero wstalo napilam sie wody i mysle nad sniadaniem a co dziwne wcale mi sie nie chce jesc no ale musze zjesc jakies sniadanie co do prezentow to ja tez nie mam jak narazie pomysla:) a gdzie reszta spiochow??? hmmm czemu mi sie nie chce jesc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perełeczka110
czesc dziewczyny luli laj oj to masz problemik hmmm wiesz ...ja uwazam ze liczy sie pamiec czy oni wszyscy tez tak o ciebie dbaja i o to bys dostała cudowny wymarzony prezent? ja wiem ,ja tez mam radoche jak robie komus niespodzianke i ktos jest szczesliwy ze dostał to o czym marzył mysle ze pomysł z pudełkami jest super tesciom mozesz kupic wspólny prezent np.zdjeice twojego synka z dedykacja ...do tego prosta ramka która cudownie ozdobisz .....to piekne dostac cos kto sam to robił i sie starał.... oczywiscie to moje zdanie.... b.babko ja wstałam 2 godz temu sałatka kusi jak cholera ale zaparłam sie .. jeszcze ile sałataek w moim zyciu bedzie hihihi ucze sie odmawiac ... asertywnosci ..odmawiac sobie i innym to trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robie kawke kto chetny?? wierze ze kusi salatka bo sama bym pewnie krazyla nonstop kolo lodowki a co do prezentow to tez mi sie pomyslalo ze moglabys ozdobic jakas ramke i wstawic zdjecie waszej trojki skoro non stop patrza na tv to by na was tez musieli skoro byscie \"stali\" na telewizorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×