Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba baba

waze ok 140 kg i nie radze sobie z soba

Polecane posty

całuski skarby o witaj karolciu dziewczyny u mnie dietka porazka .... nawet na wage nie wchodziłam .... nie zgonie winy na stres ..bo to usprawiedliwienie mam dopasowane ciuszki i czuje ze sa ciasne :( dzis pracuje...ale jak wróce po 14 zaplanowałam przemeblowanie mojego pokoiczku troche kalorii strace poza tym...mojego rumaka rowerkowego odpale i pojezdze... jakos mi smutenko :( czy ja docholery nie moge sie wziasc za siebie ? wszystko jest ok. ale jak wracam wieczorem do domu to jakby we mnie była inna osoba moze ja zwarjowałam ?:o oj marudze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perełka szczuplejsza
zmieniłam nick nie bede perełka110 bo ta cyfra 110 mnie przesladuje ;) HIHIHIHIHI :D OD DZIS OD TERAZ moje kochane koncze uzalac sie nad zarłocznoscia nad soba jestem tym CO JEM zaraz zmienie tabelke 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perełka szczuplejsza
hmmm a czemu nie jestem na czarno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioli
Witajcie Dziewczyny Zarówno te stałe bywalczynie jak i te Nowe:) Ja dopiero co wstałam, przez te L-4 to sie totalnie rozleniwiłam. Od wczoraj po raz kolejny() mam nadzieje że tym razem skuteczniej biore sie za siebie. Już nie mogę tak dalej to mnie zaczyna przerastać, muszę swojego mena wyciągnąć na jakiś dłuższy spacer po łazienkach żeby tylko już ruszyć się z domu, bo mi to wcale nie słuzy. Normalnie ostatni raz zachorowałam:) Poza tym wczoraj jak nigdy ostatni raz zjadłam coś pod wieczór jakoś przed 20ta(to i tak nieźle), bo potem już nic nie tknełam. Ale śsie mnie teraz, ide zrobić sobie jakieś delikatne śniadanko i muszę spokojnie pomysleć co na obiad mogę zrobie. Miłej sobotki dla Wszystkich Ps. Luli laj może i ja się do Ciebie przyłącze jeśli chodzi o sprzątanie przydałoby się przed świetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perełka szczuplejsza
moze teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perełka szczuplejsza
mam klientke potem nad tym popracuje hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry sobotowo!!! Ale sobie pospalam :-) Tego mi bylo trzeba. Mam dosc wstawania o 6.30 :-O Na szczescie coraz blizej do urlopu i wtedy sobie poodpoczywamy na maxa!! Ubylo mi 2 cm w talii!!!!! :-D Od ostatniej soboty! Czyli waga to nie wszystko i nie ma co sie lamac. Najwazniejsze ze brzuchacz spada! Niech idzie precz! luli Ty pracusiu :-) Poczytalam wczoraj co masz zamiar dzis zrobc i jestem pod wrazeniem. Swietna z Ciebie gospodyni! Ale nie charuj caly dzien. Zrób sobie w trakcie przerwe na cos milego- maseczke albo poprostu mily relaks przy muzyczce. Ok? Zreszta ja Cie rozumiem- jak juz kiedys bedziemy mieli wlasne mieszkanko to tez bede o nie dbac, i pucowac, i pielegnowac.. perelka nie martw sie , w koncu ruszysz do przodu z tym chudnieciem. Tylko nastaw sie psychicznie- bo wszystko zaczyna sie w glowie a nie w zoladku. A zeby nick byl czarnu musisz go zarejestrowac. Trzymaj sie Wioli gratuluje- male sukcesy zlozone do kupy czynia z czasem duzy sukces!Jestes na dobrej drodze! Milego dnia Drogie Panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka88
Hej, czy można sie przyłączyć? Chcę schudnąć i potrzebuję wsparcia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj czarnulka!! Do nas zawsze mozna sie przylaczyc :-) Napisz cos o sobie. Skad jestes, ile masz lat. I wpisz sie do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka88
Chyba nareszcie szczerze mogę napisać:) Ważę 97 kilo przy wzroście 162:( A mam 18 lat dopiero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.........wzrost......waga poczatk......waga obecna... ubytek eulalia........173 cm..........80,6kg................82kg.........0. gruba baba..170 cm........136,7 kg...............132,4 kg.......4,3 kg. lady_in_red.. 169 cm.........79 kg..................66kg...........13 kg luli laj..........158 cm ........95 kg.................85 kg..........10 kg. dodzia.........164 cm........110,8 kg.............90,5 kg.......20,3 kg. perełka.......173cm..........110kg......................................... naszata.........................90 kg.......................................... Wioli.............................................................................. czarnulka88..162cm..........97kg.................97kg..............0.. Nie martw sie , pomozemy Ci na ile mozemy. Ale najwiecej zalezy od Ciebie. Kontaktowalas sie z dietetykiem?? W tak mlodym wieku bezpieczniej sie odchudzac pod opieka specjalisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick.........wzrost......waga poczatk......waga obecna... ubytek eulalia........173 cm..........80,6kg................82kg.........0. gruba baba..170 cm........136,7 kg...............132,4 kg.......4,3 kg. lady_in_red.. 169 cm.........79 kg..................66kg...........13 kg luli laj..........158 cm ........95 kg.................85 kg..........10 kg. dodzia.........164 cm........110,8 kg.............90,5 kg.......20,3 kg. perełka.......173cm..........110kg......................................... naszata.........................90 kg.......................................... Wioli...........160cm..........114kg......................................... czarnulka88..162cm..........97kg.................97kg..............0.. Nareszcie odnalazlam wage Wioli :-) Nie wiem na ile jest aktualna.. Wioli popraw mnie jesli wpisalam zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka88
Tak.Ale to była jakaś wredna baba:/ Zamiast dać dietę to się darła,że jak wyszłąm to się ludzie z pocvzekalni dziwnie patrzyli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka88
Kielce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo!!! jak tam dziewczeta?? dajecie rade? kurcze normalnie teraz z tego topicu to normalnie sie serio kafejeczka zrobiła...jeszcze kamerki i jazda... rozmawiacie tak jakbyscie sie znały lata...miło chociaż tu poczuc dobrą i sympatyczną atmosfere:) ehh..mam 2 dni na zaplanowanie diety i zaleceń dla pacjentki z podwyzszonych cholesterolem i nadciśnieniem tętniczym...tylko kurcze ta pani ma juz swój wiek a trzeba ja odchudzic...według BMi jest otyła...no ale przeciez ona tego psychicznbie nie wytrzyma...ja nie jestem psychologiem..jak ją przekonać? chyba bede musiała jej zrobic diete powolną w redukcji kcal..najpierw 300, potem 500, 7000 i 1000 kcal jej ubywac z diety... moze tak da rade?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yohimm wlasnie- ty dietetykiem jestes, mozesz pomóc czarnulce ulozyc jakas madra diete na jej wiek. Moglabys spróbowac?? O ile ona by chciala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka88
Zgadzam się na wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio z miłą chęcia, ale moge dopiero sie za to zabrac po wtorku bo teraz mam pacjentke, która musze na baczność ustawić:) szkoda tylko ze nie mogłabym czuwac nad czarnulką88... my zawsze kazemy przychodzic po 2, 3 tygodniach na kolejną wizyte i wazymy..i nie ma ściem i nie ma ze boli:) nie mówie ze nie ufam czarnulce ale oj oj oj ile ja juz z moją grupą nakryliśmy ludzi na kłamstwach:) a po co? przecież to dla ich dobra... no ale spox jesli zeche moge ułozyc dietke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM CZARNA jak ładnie mi w czarnym hhoohohohohohoho i dzis jestem ubrana w pracy na czarno przestawiam swój mózdzek na kochanie siebie mam cudowna rodzine dzieci prace.. jestesmy zdrowi .czegoz mi wiecej brakuje? utraty kilosków ...ale nie bede maniakalnie walczyc z głodem postanowiłam zmienic nawyki zywieniowe i cwiczyc...i bardzo duzo pic wody i herbatek przekonałam sie do herbatki zielonej lisciasta jest dobra ...robie sobie słaba i naprawde działa z kawy nie zrezygnuje bo ja lubie a do tego polubiłam cwiczenia i spacery małymi kroczkami pokonam głód ... bo to wszystko zaczyna sie w głowie jak pisze eulalia to jest prawda :D wierze ,ze obudziłam sie z letargu ..marudzenia i nazekania misiora przeistaczam sie w piekna misaczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulko po wtorku dam znac... a póki co to poczytaj sobie na stronie 25 i 26 pewne wskazówki pod moim nickiem:) zeby nie trzeba bylo pisac na nowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yohimm -jak cie dawno nie było 👄 ,czarnulka witaj w szeregach ...🖐️ umm popracowałam dzis troszke az sie spociłam hihihi:P czeka mnie wirr zakupów i sprzatania lubie to a w szczególnosci przez świetami :) te szalenstwo .. tylko sniegu brak uuuuuuuuuuu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnulka88
Ale ja oszukiwać nie mam zamiaru.Chcę schudnąć i jakbym oszukiwała Was to rónież samą siebie. A możliwe jest zrzucenie 40 kg w 6 miesięcy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bravo Perla!! Tak trzymaj A tak wogóle to my co niektóre wymienilysmy sie fotkami. Nie mam Twojej, Wioli, yohimm tez chetnie zobacze, no i czarnulke, i naszate oczywiscie :-) Milej jest pisac jak sie wie jak osoba wyglada :-) Mój adres jest pod nikiem. Czekam z niecierpliowscia. I inne panie pewnie tez by chcialy. Gruba baba juz o tym wspominala niedawno ale odzewu nie bylo.. yohimm moze byc od wtorku, 3 dni róznicy nie powinny zrobic. A do tego czasu proponuje czarnulce nie jesc po 19 i ograniczyc slodycze, na dobry poczatek :-) Oczywiscie czarnulka musi sie zobowiazac ze bedzie przestrzegac ustalonej diety i wazyc sie co 2 tygodnie i dawac Ci (i nam) znac, bez oszukiwania luli Kochana, jak sprzatanie?? Odpocznij ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulko w 6 miesiecy to najzdrowiej jest zrzucic ok. 25 kilo, w zaleznosci od przemiany materii. Co szybko spada szybko tez wraca, a chyba nie chcesz efektu jo-jo?? Ja samej sobie powtarzam ze nie mozna w kilka tygodni pozbyc sie czegos (czyt.tluszczu) co sie gromadzilo latami :-( Ile zcasu przybywalo tyle musi wybywac... niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka z tego co ja wiem to młode osoby bardzo szybko chudna ty powinnas w swoje zycie wprowadzic duzo ruchu jesli masz sie odchudzac zel to lepiej tego nie robic bo efekt jojo murowany łatwo popasc w chorobe mysle ze podstawa to racjonale odrzywianie 3 posiłki główne i 2 przekaski po 18 powinnas juz nie jesc i duzo pic mysle ze nas najbardziej gubi te podrzeranie a to ciasteczka ...słonecznik..kromal itp ciagle cos tam zujemy albo szybko jemy niby wydaje nam sie mało ale przez cały dzien sie nazbiera i aktywnosc fizyczna ja teraz tak zaczełam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co siała mak
czarnulko 40 kg w 6 miesiecy? hmmm...ile ty chcesz wazyc? bo troche nie mozliwe jest zrzucic 40 kg w pół roku zachowując zdrowie i pewność niepowrotu efektu jojo...powoli..najpierw musimy ruszyc z kopyta a potem zobaczymy jak szybko bedzie waga ci schodzic... badz cierpliwa a nagroda bedzie wielka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×