Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba baba

waze ok 140 kg i nie radze sobie z soba

Polecane posty

całuski dziewczyny ale tragedia w tej kopalni ( * ) czlowiek durnym odchudzaniem sie przejmuje ........... dzis znów próbuje oczyszczanie przestaje myslec o odchudku i zucam sie w wir pracy 🖐️ dodzia❤️ wiola👄 eulalia🖐️ g.babo❤️ naszta🌻 i dla całej reszty nie wymienionych ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbuję żyć na zieleninie ale to strasznie trudne jest. Mam nadzieję , że nie zmienię się w królika. Znowu odpuściłam ćwiczenia i chyba nie był to najlepszy pomysł. Miłego dzionka. Zrobiłam sobie Puerh. Czy któraś reflektuje ? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zaczęłam się odchudzać... to przestawiłam się na zileninę... jadłam same warzywa... tylko te o niskim indeksie glikemicznym....faktycznie moja rodzina uważała że jem trawę.... tak mój syn mówił o moich obiadach, bo jadła same warzywka... surowe, gotowane, zresztą teraz też jem dużo, ale wprowadziłam trochę więcej mięsiwa do diety.... hehehe i może dlatego nic nie chudnę?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz naszata a ja ćwiczeń nie odpuszczam, wręcz przeciwnie teraz ostatnio to codziennie ćwiczę juz doszłam do 1 godziny... ćwiczonka super, takie typowo dla kobiet... nogi- uda-posladki, brzuski.. ręce - rozpiętki.. mam tyle samozaparcia i gimnastykuję się sama, .... początki były okropne, zdychałam po kilku seriach, a teraz juz kondycja mi się poprawiła i to znacznie... zdecydowanie lepiej się czuję.... wszystko mi się chce... nie łapię dołków... ale prócz gimnastyki. to ja dużo chodzę... maszeruję....jeszcze muszę zacząć wchodzić na moje 10 te piętro piechotą... to już będzie coś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioli
(*)(*)(*)(*)(*)(*) dla górników ze Ślaska Cześć Dzieczynki Ja nadal kuruje sie, wczoraj byłam u lekarza pierwszego kontaktu to powiedziała że za moją tusze zamknie mnie w komórce i nie da jeść:))) Teraz usilnie próbuje znaleść nocleg gdzieś nad morzem żeby móc oderwać się od wszystkiego:))) Do miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Mam dzis nastrój dolujaco- depresyjny Waga nie spada, jesc sie chce. W cholere z tym wszystkim 😡 I zimno na dodatek... I jeszcze z tymi górnikami taka tragedia.. :-( A za miesiac bede w domu! To akurat jedyne co pozytywne na dzis Spadam narazie. Baj baj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta przegieta totalnie. Nazarlam sie dzis jak slon czy inny wieloryb. Pozostane gruba przez cala reszte zycia 😭 😭 Gdzie wy sa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eulalia zaczynamy jestem za ,,,jutro wybywam ...nie bedzie mnie az do wieczora ..ale jak czytałam ze ty potrafisz to i ja oki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. Jutro znów nie jem. Ale nie ma innego sposobu skoro nie umiem racjonalnie jesc. Czemu nie umiem?? Kiedys umialam. czy czlowiek glupieje z wiekiem czy samozaparcie mu slabnie?? Mialam schudnac do Swiat, do wyjazdu do domu a tu co?? Przytyje jak tak dalej bedzie(o ile jeszcze nie przytylam bo wagi unikam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ciagle myslimy jak schudnac a mało w to inwestujemy zebysmy przeznaczyły ten czas na ćwiczenia to mylse ze juz bysmy były szczypiorki hihiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioli
No ładnie właśnie pomyślałam sobie że jutro nic nie jesm będę pić herbatki, wode nic poza tym i ciesze sie że nie będę sama:) Mam nadzieje że wytrwam, trzymam za Was kciuki dziewczyny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioli
Opisy ujda szkoda tylko że włączają w to jakieś środki, które można kupić. Już nie chce mi się tak tego czytać, ale napiszcie czy znalazłyście tam coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chetnie bym dolaczyla do was ale wiem ze jutro nie dam rady bo obiecalam kumplowi ze zrobie mu jakis dobry obiad wiec wiem ze mu pomoge zjesc :(( ale w piatek nic nie bede jadla no moze poza skromnym sniadaniem bo w pracy bym z glodu jeszcze jakis glupot narobila dzis sie w pracy tak wynudzilam ze wszystkie szmatlawce przeczytalam :)) moj kochany tato chcial zrobic mi niespodzianke bo marza mi sie fajne jeansy ale niestety takich malych rozmiarow na mnie nie ma :)) kupil material zeby krawcowa uszyla ale biedak nie wiedzial ile ma kupic przeliczyl ze skoro mam 2 metry w pasie to na spodnie potrzeba 5 metrow (nie wiem skad to mu przyszlo) kupil 6 metrow jeansu bo 1 m dodatkowo na kieszenie jak zobaczylam ten namiot z materialu to myslalam ze padne ze smiechu :)))) oj moj kochany glupiutki tato :P buziaczzki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, w pochmurny poranek!!!! u mnie pogoda nie nastraja do wielkich czynów.... praca... praca... ale dziś czwartek... to jest ważne że niedługo weekeknd!!!! pozdrawiam Was cieplutko???? jak przebiega oczyszczanie???? jak maluch się ma Luli...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wioli superrrrrr ja jak na razie na herbatce zielonej jade dzis po moja mame zamieszka u mnie przez zime tak sie ciesze ale ona super gotuje bede jak kazac chowac przede mna hihi g.babko hihi twój tatko to szalony człowieczek i jakze dobry :D dodzia hihih buziolki eulalio mam nadzieje ze wytrzymasz? hmm ja sama mam nadzieje ze wytrzymam podobno nadzieja odchodzi ostatnia lece sie ubierac i friuuuu friuuuu po mamuske całuje was wszystkie i luli laj tez i reszte zagladaczy hihihih 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perełko!!! pisz!!! pisz!!! jak oczyszczanie??? nie masz siły dziś pisać??? co się dziś z Wami dzieje???? fdzie się podziałyście???? puk.. puk... Eulalio wielkie dzięki za bąka??? muchę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znów przelotem.🌻 🌻-G.B.masz super tatę . Teraz będziesz mogła uszyć 3 pary spodni. na pewno dobrze wyjdą. Wczoraj znowu zeżarłam bułkę, choć mi nie była potrzebna. trzymajcie się. Pozdrowionka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×