Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba baba

waze ok 140 kg i nie radze sobie z soba

Polecane posty

Gość Wioli
Hejka! Ja dopiero co wstałam więc najgorsze godziny poranka mam za sobą, właśnie zrobiłam sobie herbatkę zieoną ale niestety cytrynową bo innej to się nie napije. I zobaczymy ile dam Ci siaj rady wytrzymać bez jedzenia, coś czuje że będzie ciężko bo dawno nie oczyszczałam sie:((( Narazie będę sie trzymać zobaczymy co dalej:) Trzymam za Was kciuki, G. Babo Twój tato to super gość, tylko Ci pozazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze moj tato jes super i do tego fantazje ma 2 m w pasie hahaha ja dzis mam dzien pasibrzucha caly czas jestem glodna grrr a najgorsze ze marzy mi sie smazony kotlet albo nalesniki ze smazonym kurakiem kukurydza groszkiem itp buuu ja dzis oszaleje a do tego snil mi sie w nocy wielki ananas ktorego probowalam przekroic ale zak kazdym nacienciem robil sie 2 razy wiekszy cale szczescie ze jutro do pracy nie bedzie obzarstwa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach Karola znalazłaś się... a co zrobisz ze spodenkami???? fajnie że wpadłaś bo tu dziś pustawo, no ten dzień pasibrzucha??? nie... nie stanowczo nie!!!! popieram... kotlet owszem tak.... ale z wody...hehehehe nie smaż!!!! tylko ananas!!!! jest oki!!!! jesteś głodna napij się wody!!!!! taka moja rada!!!! papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Ja skorzystałam z okazji, że mąż był kilka dni w domu i zabrałam sie za porządki przedświąteczne. Pomyłam okna w całym mieszkaniu a tych okien trochę mam. :O Poprałam firanki i zasłony i sprzątnęłam na błysk 2 pokoje... naszą sypialnie i pokój Antusia. Jeszcze zostały mi salon, pokój komputerowy (tak go nazywamy bo tu stoi komputer i właściwie tylko do tego służy), kuchani i łazienka. Mąż następne wolne dopietro będzie miał 1 grudnia także musiałam skorzystać z okazji. Tak w telegraficznym skrócie: Antek w porząku.Zdrowy jak koń. Siedzi właśnie i je rogalika z marmoladą. Cały się upaparał ale zadowolony niesamowicie, że je sam. I od dwóch dni dziamgocze w kołko :"mamamamamamama". :D No i wyszły muw końcu zęby na górze. :D Ma już cztery na górze i dwa na dole. :D Ściełam włosy. Miałam długie, do pasa a teraz ledwo sięgają mi ramion. Średnio mi sie podoba nowa fryzura ale to dlatego ściełam bo mi strasznie wyłaziły po ciąży i wyciągałam garściami przy czesaniu. Także ściałam dla wzmocnienia. Tak na prosto, bez stopniowania i cieniowania. Mój mąż mówi, że wyglądalm na 16 lat. :D Jestem dziś na głodówce. Wish me a luck. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim!!! Po glebszym zastanowieniu zmienilam wczoraj zdanie co do glodowania dzis. Stwierdzilam ze nie ma to na dluzsza mete sensu. Po piatkowej glodówce zarlam 2 dni jak wyglodzone zwierze jakies :-O Musze sie nauczyc jesc rozsadnie, to jedyne wyjscie. Takze dzis rano twarozek, w pracy jablko a przed chwila lunch skladajacy sie z 3 kanapeczek z pelnoziarnistej Wasy i szynki chudej. Popijam wszystko kawa i jestem najedzona póki co. Na obiad przewiduje piers gotowana w ziólkach i fasolke szparagowa.. gruba babo- dodzia ma racje calkowita, nie smaz kotletów! Ty wiesz ile w tym tluszczu?? Juz lepiej w piekarniku upiec albo na grillu jesli masz takowy w domu. A na dzien pasibrzucha czy jak tam go zwiesz sie nie zgadzam!!! Przeciez sie odchudzasz! To po co pasiesz brzuch?? I przestan marzyc o jedzeniu!! Powodzenia. Nie zapominaj ze masz cel.. Trzymam kciuki mocno za wszystkie Was dzis glodujace! Dacie rade! luli przeslij zdjecie w nowej fryzurce, ocenimy. pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luli a co do wlosów to ostatnio chyba wszystkim wypadaja. Mi leca strasznie i wszystkim moim znajomym kolezankom, i mojej mamie. Nie pomagaja ani kosmetyki, odzywki ani witaminy. Chyba trzeba przeczekac... Ale mysle o scieciu wlosów równiez jak zajade do Polski... I wymyslily mi sie dzis czerwone pasemka... Tylko ze dopiero co tydzien temu pofarbowalam wlosy, wiec jak pofarbuje je znów za miesiac to juz mi wogóle wszystkie wyjda :-O ;-) Moze na wiosne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.🌻 Zajadam hormonki i włosy przestały mi wypadać. To jedyny sposób. Cieszę się , że Antuś zdrowy. Eulalio , nie głoduj. Ja też mam apetyt z odbicia. To się nawet nie wyrównuje, bo drugiego dnia jem tyle ile przez 3 dni. Wtranżalać sałaty i ogóreczki bez ograniczeń , a na deser pomidorka. I wtedy jest OK. Jest drugie wyjście , ale rodzina nie lubi jak go stosuję.-Trzeba gotować potrawy niesmaczne. Wtedy zjadamy tylko tyle żeby nie umrzeć z głodu. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naszata z tymi nie dobrymi potrawami to sprytne. Tylko ze maz by sie wkurzyl :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Gdzie Wy?? Gb co ugotowalas kumplowi na obiad? mam nadzieje ze to jakies pyszne dietetyczne danie?? ;-) Ja wlasnie gotuje fasolke. Milego wieczorku Wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioli
Ale tu puściutko, niestety nie dałam rady żeby być na głodówce bo dopadła mnie comiesięczna dolegliwość i czuje się nabrzmiała jak balon, więc nie czułam do popołudnia czy mnie cokolwiek oczyściło. Ale może później jak już będę po to wtedy. Dziś udało mi się znaleść kwaterę na sylwestra za 210zł za 3dni na 2 osóbki, fajna kawelrka 10 min do morza. Starsznie się ciesze :))) Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasdewa
gruba babo, wiem ze to glupie proponowac ci to, ale w lumpeksach są ogromne rozmiary, i naprawde jest duzy wybor, szkoda ze w naszych sklepach sporadycznie trafia sie 50 czy 52, nie mowiac o wiekszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... gruba ... duże rozmiary są w katalogach BOn Prix, Moda plus, Neckerman.... Karola czy w Twoim mieście są sklepy C&A... w rych sklepach mozna kupić super ciuchy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halooo!!! witam wszystkie drogie panie... jak tam? śledze wasze wypowiedzi linijka po linijce, ale siedze cichutko, bo \"jako tako\" na razie nie ma co doradzać:) dajecie sobie rade same!!! POZDRAWIAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pusto tu dzisiaj :-( Ja mialam ciezki dzien i ciesze sie ogromnie ze juz weekend!!!! Dietowo dzis ok. Chociaz odwazylam sie stanac na wage i ..... poszla w góre 😭 😭 Nie duzo bo ok.1 kg ale mimo wszystko.... 😠 Uaktualniam tabelke. Swoja droga tabelka ma ok. miesiaca a nikt nie wpisuje zmian... Nie ma takowych czy zapominacie sie pochwalic?? Wioli- uzupelnij prosze swoje dane, i Britka takze jesli jeszcze z nami jest naszata- Ty równiez :-) Piszcie!! Nadal wierze ze do wyjazdu na swieta pojawi sie 7 z przodu.... Nick.........wzrost......waga poczatk......waga obecna... ubytek eulalia........173 cm..........80,6kg................80,6 kg.........0. gruba baba..170 cm.......136,7 kg...............132,4 kg.........4,3 kg. lady_in_red.. 169 cm.......79 kg.................66,5 kg.........12,5 kg luli laj..........158 cm .........95 kg.................85 kg..........10 kg. dodzia.........164 cm..........110,8 kg............90,5 kg.......20,3 kg. perełka.......173cm...........110kg......................................... naszata.........................90 kg.......................................... Wioli.............................................................................. Britka............................................................................ luli laj, perelka- jak wczorajsze oczyszczanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz bo zapomnielam wpisac ze mnie przybylo :-( :-( Nick.........wzrost......waga poczatk......waga obecna... ubytek eulalia........173 cm..........80,6kg................82kg.........0. gruba baba..170 cm........136,7 kg...............132,4 kg.........4,3 kg. lady_in_red.. 169 cm.......79 kg.................66,5 kg.........12,5 kg luli laj..........158 cm .........95 kg.................85 kg..........10 kg. dodzia.........164 cm..........110,8 kg............90,5 kg.......20,3 kg. perełka.......173cm...........110kg......................................... naszata.........................90 kg.......................................... Wioli.............................................................................. Britka............................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaaaaa
czesc dziewczyny!!!poczytalam wasz topik i bardzo chetnie bym sie do was przylaczyla. Mam nadzieje, ze przyjmiecie mnie do swojego grona. Waze 80 kg niestety i bardzo bym chciala schudnac. Od poniedzialku zaczelam zdrowe odzywianie i tez od poniedzialku nie zjadlam ani kromki chleba :) Wy i wasz temat bardzo mi sie spodobal dlatego tutaj weszlam. Juz duzo razy probowalam sie odchudzac, ale nic, schudlam i zaraz efekt jojo, ale teraz chce powoli, ale skutecznie tak zeby zostac przy swojej wadze. Co ja tam sie rozpisuje nawet nie wiem czy mnie zaakceptujecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj karolciaaaaaaaa !!!!! Jestes juz druga Karolina u nas :-) Napisz nam cos o sobie, skad jestes, ile masz lat, co porabiasz na codzien... I wpisz sie do tabelki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaaaaa
ok Eulalia :) mieszkam od czterech lat w Niemczech i tutaj tez pracuje, mieszkam razem ze swoim chlopakiem. Mam 23 lata 165 cm i 80 kg. wagi :( moim marzeniem jest zgubienie ok. 25 kg., oczywiscie najpierw marze zeby wazyc 75kg., a potem coraz mniej i mniej. Mam nadzieje, ze mi sie uda i ze znajde u was wsparcie. Odchudzanie zaczynalam juz 100 razy niestety nigdy nie konczyly sie dobrze. Kiedys schudlam na diecie cambridge wazylam 58 kg. czulam sie super, ale nie trwalo to dlugo. Wiem, ze takie drastyczne diety nie sa dla mnie, ale z drugiej strony jak nie widze szybkich efektow to sie bardzo podlamuje i koncze dietowanie :) dlatego bardzo sie ciesze, ze znalazlam ten temat i widze, ze juz pare dziewczyn ladnie schudlo tez bym chciala :) zastanawiam sie nad zakupem diety na www.vitalia.pl ale sama nie wiem :) moze ktos mi cos poradzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim kupisz cokolwiek wspomagajacego spróbuj sama. Bedziemy Cie oczywiscie wspieraly! A w Polsce skad pochodzisz? Bo my tu jestesmy z przeróznych miejsc.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaaaaa
z Polski jestem z Bialegostoku. Mysle, ze tez sama powinnam sprobowac, mam taka cicha nadzieje, ze z wami mi sie uda :)oj jakie to by bylo piekne wazyc tak ok. 55 kg. :) najpierw chce 75 to jest moj pierwszy cel pozniej powoli 70 itd. :) a ty eulalia jaka diete stosujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale numer!! Ja tez jestem z Bialego!!! I jest nas wiecej bo luli tez, i lady_in_red!! :-D Ja stosuje diete bez konkretnej nazwy. Mniej zrec zasadniczo, slodkie ograniczyc (nie umiem przestac jesc calkowicie, chyba jestem uzalezniona od cukru :-O ), nie jesc wieczorami i takie tam zdrowe nawyki. Walcze ze soba kazdego dnia. Ostatnio miala chwile slobosci i przybylo mi ponad kilogram. Porazka calkowita.. :-( Takze wiem ze pilnowac musze sie stale Nie kupuj zadnej chemii, same damy rade!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karociaaaa
hehe no szok to tutaj jest nas wiecje z Bialego??ale sie ciesze :) zadnej chemi nie chce kupowac, bo to nie jest na pewno dobre dla organizmu, bo zeby bylo to by nie bylo tyle tlusciochow na tej ziemi :) ja tez sie ograniczam, jak juz pisalam od poniedzialku nie zjadlam ani kromki chlaba i wcale mnie do niego nie ciagnie. Jem troche mniej, ale nie gloduje, kolacji tez nie jem, a bez tego mi ciezko :) zawsze lubilam jesc wieczorami, a najbardziej zima, jak jest tak ciemno na podworku, a ty siedzisz w domciu i ogladasz tv i cos jesz :) ale teraz to sie zmieni i na dobre juz, oczywiscie mam nadzieje , ze to sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uda sie!! A na wieczory przygotuj marchewke w drobne paseczki, jabluszka, suszone owoce i takie tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spiesze doniesc ze jest juz 66 !!!! niestety malo zagladam na forum bo jest u mnie moje kochanie i na kompa mam malo czasu. odezwe sie jak pojedzie. na bank bede potrzebowala poecieszenia i lepiej, zeby nie byla to czekolada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Gratuluje!!!!!!!!!!!! Milosc Ci sluzy :-) Uaktualniam tabelke wobec powyzszego :-) Cieszcie sie soba i nie zapominaj o nas ❤️ Jeszcze raz bo zapomnielam wpisac ze mnie przybylo Nick.........wzrost......waga poczatk......waga obecna... ubytek eulalia........173 cm..........80,6kg................82kg.........0. gruba baba..170 cm........136,7 kg...............132,4 kg.........4,3 kg. lady_in_red.. 169 cm.......79 kg...................66kg............13 kg luli laj..........158 cm .........95 kg.................85 kg..........10 kg. dodzia.........164 cm..........110,8 kg............90,5 kg.......20,3 kg. perełka.......173cm...........110kg......................................... naszata.........................90 kg.......................................... Wioli.............................................................................. Britka............................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziole dla wszystkich cos komp mi sie wali nie objadlam sie jakos przetrwalam kumpla a co do spodni to moj tato sie uparl ja mam full ciuszkow na ich brak nie moge narzekac najwyzej na nadmiar ;p tata boi sie ze znowu wyjade i cuduje teraz no ale co na to moge poradzic - nic cze karola wita cie karola :)) a gdzie w niemczech jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tutaj taka cisza???? Karolciaaaa Witaj. To szczęśliwy topic dla Białostoczanek. Jakoś wszytkie nas tu ciągnie. ;) Ja mam jutro WOLNE!!!! :D :D :D Teściowa zabiera Antiego do siebie na calutki, boży dzień!!! Mamy go zawieźć o 7.30 rano a odbierze go mąż ok 19.00. :D Mąż idzie do szkoły od 8.00 do 18.30 także mam cały dzień dla siebie!!! A tak poważnie to będę sprzątać chatę. Mam w planach wyszorować piekarnik, rozmrozić lodówkę i zamrażalnik, uprać zasłony (bo prałam tylko firanki) no i pewnie się coś jeszcze znajdzie... Najchętniej poleżałabym do góry brzuchem przed TV ale muszę wykorzystać fakt, że nie ma Antka i posprzątać... bo z nim to naprawdę nic się nie da zrobić.... chyba, że nabałagnić. :D Później nie będzie kiedy sprzątac a chciałabym mieć czysto na święta... :) Ciekawe tylko jak wytrzymam bez tego mojego szałaputka cały dzień. Ja tak przywykłam, że On zawsze ze mną... Od urodzenia nie rozstawiałam się z nim na dłużej nić 4-5 godzin, kiedy to trzeba było pojechać cos załatwić albo zakupy zrobić. Pewnie będę dzwonić co pól godziny i dręczyć teściową. :D Ja się dziś wazyłam i.... nadal stoję. Wiecie ja juz zaczynam tracicć cierpliowść!!!! Już od m-ca nie podjadam. Ścisła dieta a waga nie drgnie nawet o 1 gram!!!! Dostałam w końcu wizytówę do tej super dietetyczki ale zadzwonię dopiero PO świętach... bo u niej to straszny reżim jest... co tydzień komisyjne ważenie i mierzenie i krzyczy za każde 100 gram na plusie... A ja na święta chciałabym karpika zjeść. :) Jakie macie plany na Sylwestra? Ja siedzę sama w domu. Tzn z Antim. Mąż pracuje. Smutno i nudno będzie. :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mały pojechał do babci. A mnie już sie do niego chce!!! 😭 Idę trochę pospać bo jak czegoś ze sobą nie zrobię to wsiądę w autobus i zaraz przywiozę go do domu. :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×