Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba baba

waze ok 140 kg i nie radze sobie z soba

Polecane posty

dodzia, ja myslalam, ze ty moze jeszcze z 10 chcesz zrzucic, ale chyba gdzies przegapilam. podziwiam cie dziewczyno. kiedys ogladalam taki program, kwadrans na kawe. pokazywali konkurs na miss i mistera odchudzania, czyli tych ktorzy schudli najwiecej w ciagu roku. i przyniesli im tyle sloniny w skrzynkach ile zrzucili. razem ponad 120. facet 65 a kobieta chyba jakos 57. przerazilo mnie to. tyle sadla nosic na sobie. naprawde naprawde cie podziwiam. ja chyba bym sie poddala przy takiej wadze. ale dobrze ci idzie a tym roku kto wiec, bedziesz jak miss polonia :D 20 kilo to strasznie duzo i pewnie kazdy ci gratuluje :D wiec ja tez. no i nowego imidżu też. w koncu nic kobiecie tak nie poprawia humoru jak fryzjer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKI ZA WSPARCIE I SLOWA OTUCHY OD RANA POSTARAM SIE OGRANICZYC JEDZENIE MOZE NIE NA 1000 ALE CHOCIAZ 1500-1800 ZEBY ZA DUZO NIE PRZYTYC DLA POPRAWY HUMORU ZAMOWILAM SOBIE DZIS PRZEZ NETA SONY ERICSSONA W300I POWIEDZCIE CO ONIM SADZICIE BO MNIE SIE SPODOBAL WAHALAM SIE MIEDZY NIM A NOKIA 6103 BO OD ZAWSZE MAM ROZNE NOKIE ALE WYBRALAM JEGO BO MA PAMIEC ZEWNETRZNA IDE SPAC RANO DO PRACY KOLOROWYCH SNOW PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo ktoś mi ukradł nik albo ja komuś.-za cholerę nie mogę.ciągle krzyczy,że hasło nie prawidłowe! chyba musi mnie polubić czerwoną bo to jest moja prawdziwa ksywka i nie chcę się z nią rozstawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka laski!!!! duszko lubię Cię!!!!! wszystkich dziś lubię,,,, mam super dzień.... humorek dopisuje... wyjątkowo... potem popiszemy później.... pozdrawki z warszawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry paniom:) oooo duszkasek widze, ze na nygaske sie zrobiłaś:) tak jak my po czarnemu... no ja jestem po praktykach...ide drzemać... trzymajcie kciuki ;) jutro mam egzamin próbny z dietetyki...ale bedzie jazda huhu... to narazinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.... wreszcie w domu???? wszędzie kupa ludzi chyba ja łapię jakiegoś dziwnego doła????? poszłam sobie kupić buty, ale nie pomogło.... zaraz tu wpadnę zrobię sobie herbatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiolecia pazurki super! Ja mialam aktyke na slubie, frencha z ozdobionym palcem na obraczke, zeby sie narzeczony nie pomylil ;-) strasznie mi sie to podobalo. Moge Wam podeslac fotke jesli chcecie chociaz french to nic niezwyklego..Ale niestety musialam sie pozbyc... po praca i takie tam, za drogo byloby tu uzupelniec.. Ale jak kiedys bede miala prace biurowa to sobie znów zrobie :-) dodzia zapodaj zdjecie z nowa fryzura, i Ty Wioli tez- chce Cie zobaczyc w czarnym kolorku Ja dzis dlugo pracowalam temu tak pózno pisze, potem zadzwonilam do brata (bratanek zaczal dzis chodzic!! ) i do mamy, i tak mi zeszlo do teraz. A zaraz obiad musze grzac bo maz lada moment wraca.. gruba babko ja mam Sony Ericsona W300i i jestem zadowolona, duza ma pamiec. Moze potam zajrze, ide ten obiad robic, i pranie musze wstawic.. Baj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam na poczatku to o akryle chodzilo oczywiscie, cos mi sie literki machly :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.... wioli pazury zajefajne... to tipsy, ja sobie zrobiłam żelowe, też super, się prezentują, od niedawna sobie robię, zawsze nosiłam swoje długie..... trzeba isc z duchem czasu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny.... fryzura była ładna w zeszła sobotę, bo ja nie suszę swoich piór, puszczam je na żywioł, jak wyschną takie są!!!! nie mam cierpliwości dziś się muszę zabrać za siebie jakaś maseczka, pomoże nie warto dac sobie szansę??? jakaś fotkę wrzucę z tej imprezy... za chwilę.... wiesz lady ja to jestem prawdziwym grubasem... wiem to , bo tak jest.... staram się odchudzić..... plan trzy lata???? dam radę.... nie???? sie zzobaczy????? ostatnio mam za mało zajęć.... więc chyba pojde do szkoły co Wy na to????? może przed emeryturą warto zrobić mgr, takie uzupełniające??? koleżanka mnie namawia.... może od lutego????? co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszkasek.
super pazurki. Ja to będę się zmieniać jak zrzucę trochę tego ciała.a potem...-to mnie nikt nie pozna.hm.hm.-ale w zasadzie to teraz jak mnie widzą to mówią:O jej! nie poznałam ciebie-jak ty się zmieniłaś?!---jakie to miłe kiedy się wie o co chodzi....ale to już nie długo ię zmieni.na sylwester 2007 mam zamiar być już kopciuszkiem-nie ,,kopciuchem,,!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszkasek.
no nie! znowu jestem czerwona!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zapraszamy na świąteczną promocję sadełek i tłuszczyków. dołącz do nas..tem-po tem-po tem-po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) ....ludzie sa chyba fajni a najfajniejsi sa ci co maja 10 kilo za duzo...ja pierdykam tylko czemu faceci patrza najpierw na tyłek laski potem nba brzuch potem na buzke nio i na koncu na cycki;( nigdy nie bede miała faceta...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj łosico... faceci najpierw patrzą na biust, potem ewentualnie na tyłki i twarz, a brzuch widzą wtedy jak sie bardziej zbliżą...:D ale to są pustaki... don\'t panic..don\'t worry be kapa :) znajdziesz faceta...jesteś tu..schudniesz i na pewno wtedy nabierzesz pewności siebie i to juz bedzie sukces.... i wtedy bedziesz mogła pokazać w pełni swój tyłek bez kompleksów i usłyszysz tylko \"I see you babe...shake your ass\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja droga. hola,hola.nigdy nie mów nigdy-nie jedna z nas się zarzekała,ale cóż;oni posiadają pewien ,,drobiazg,,a my- bardzo lubimy drobiazgi..dostawać,mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojaaa dzieki naprawde :) jezeli to jest szczere to ja chde samych takich ludkow poznawac jak ty...:* jak patrza na biust to moze nie jest zle bo to chyba jedyne czym obdarzyła mnie natura a moze to przez ten tłuszcz juz sama nie wiem.... dobrta w sumie nie zawracam wam dupy biore sie za siebie poprostu czasem potrzebuje takiej motywacji naprawd dzieki:* A jutro bede piekna obiecuje...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łosica nawet jeśli na biuście jest tłuszcz to pomyśl... schudniesz..bedziesz mieć ładną figure..biuścik tez sie zmniejszy ale nie az tak bardzo (zalezy ile do schudniecia i jakie masz uwarunkowania genetyczne) bedziesz miała idealna figurę a wtedy bedziesz mogła spiewać: \"I\'m too sexy\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem tylko trzeba wybrac tego odpowiedniego faceta a jak mi sie własnie ci nie odpowiedni podobaja :( ehh chyba jestem nie normalna...i na dodatek podoba mi sie taki sliczny chlopiec....:( i tak bardzo chciałabym go zdobyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do schudniecia mam jakies mhmm 10 kilo wiecej bym nie chciała chociaz chyba powinnam ale ja nie chce byc wychudzona laska chce miec kragłosci ale bez przesady terz waze...mhmm 74 kilo...:( a chciałabym 65 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×