Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba baba

waze ok 140 kg i nie radze sobie z soba

Polecane posty

Gość duszkasek
dodzia to chyba ty dawałaś te namiary do p. anety. napisała mi,że kosztuje to nie mniej niż 300zl. na miesiąc.nie stety nie stać mnie. przecież nie będę głodzić dzieci.siebie mogę ale nie ich. cóż Może poradzę sobie sama.Tfuu,co ja mówię! na pewno sobie poradzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie namiary do p Anety nie kojarzę???? albo pamięć mnie zawodzi??? o co biega???? jakieś 300 co to ma być????? cena czego????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszkasek
sorki. to nie od ciebie-t od laski z innego forum.jest taka pani anetka, która w ciągu 10miesięcy schudła 65kg! i teraz ,,pomaga,, chudnąć innym.napisałam do niej maila-ona układa diety i jakieś specyfiki daje ale odpisała mi,że koszt to nie mniej niż 300zl. miesięcznie.odechciało mi się,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe to pani Anetka jest niezła???? podobnie jak Aneta K... hehehehehe... ona jest konsultantka w sprawie gubienia kg???? ach to szkoda kasy,,, ja się mogą z Tobą wymienić dośwaidczeniamy,,, za friko!!!!!!!! a może jej chodziło o Meridię???? ten nasz topik tyo kompendium wiedzy na temat odchudzania?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszkasek
hej jestem otwarta na korespondencję. Trochę przeszłam i wolę podziękować takim paniom anetkom co to chcą ,,pomóc za nie mniej niż 300zl. mies..,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Moje Drogie ! Ja jestem pani Aneta i pomoge za darmo :-P Zyje juz wyjazdem :-D Odliczam, obmysalm jak sie spakuje, co wezme i co w jakiej kolejnosci bede zalatwiac jak juz zajade :-) Och, jeszcze troche cierpliwosci... Dostalismy dzis pierwsza kartke z zyczeniami swiatecznymi :-) ja wysylam w piatek, musze dokonczyc wypisywanie.. dodzia ja Tobie tez wyslalam maila z anorektyczkami.. nie dostalas? gruba baba przepadal, perelka milczy, wioli tez sie nie odzywa... Co z Wami baby?? Pisac, chwalic sie sukcesami, albo o czymkolwiek ale pisac!! pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszkasek
DO GRUBA BABA- CHYBA KAROLINKA TAK? odezwij się-wszystkie czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonookaaaaa
ty! 25 latka z niedowagą - spierdalaj a ty drugi. druga " jak mozna" - won! Nie umiecie doradzić to wypierdalać! Co za prosciuchy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Urwałam się z pracy . Super p Anetka . Do mojego męża pisała wrózka, że jak 100 zapłaci to poda mu 100% numery na wygraną w totka. Ciekawe czemu sama nie wygrała??? O super modelki chodziło. Anorektyczki- wymarzony rozmiar niektórych. Dodziu🌻-gdzie mieszkasz , że śnieg u ciebie pada?? OOOOOO-język cię nie bobi??? Uważaj ,bo jeszcze ktoś cię przestraszy i tak ci zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pije sobie herbatke malinowa :-D A Wy to pewnie sprzatacie pelna para skoro Was nie ma... albo szukacie prezentów ...:-) czarnulka czemu nie piszesz? I cala reszta.. dodzia dzieki za maile :-) Milego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioli
Witajcie Dziewczynki!!! Zaniedbałam Was ostatnio, ale nie dość że net mi nawala to czasem jak wracam do domu to nic mi sie nie chce. Dziś jestem w pracy do 22ej ale że szłam na 16ta to poleniuchowałam sobie dzisiaj:))) Nie mogę sie jakoś zmobilizować żeby sie wybrać na siłownie, jak mi sie będzie chciało jutro to skocze. Zresztą ostatnio chodze teraz troche przybita bo mój chłopak jedzie do Anglii, fakt że jeszcze 2 mce, ale ja nie wiem jak ja to wytrzymam, tylko że ja jade potem do niego także poźniej mam nadzieje jakoś się to wszystko ułoży. W ramach prezentu na gwiazdkę jedziemy sobie na Sylwestra nad morze i nawet sie ciesze że nic nie wyszło z górami, bo wogóle śniegu nie ma:) Wiecie co dostałam dietkę od koleżanki, a ona jeszcze od innej która jest trenerką fitness i ponoć ta dietka działa bo jest rozłożona na zasadzie jedzenia białka, węglowodanów i cos tam jeszcze. Kochane które chcą to prosze info na mojego maila puszek23@orange.pl, prześle a do tego będę mieć Wasze mailiki bo mam tylko dodzi i elalii. Wow ale się rozpisałam:) A może poradzicie mi co można kupić 13-latkowi??? Nie mam pomysłu a to mój brat i już sama nie wiem. czekam na Wasze propozycje, rozpatrze każdą, widzę że jesteście bardziej ode mnie zorientowane bo połowe zakupów macie za sobą:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój syn ( 15 lat ) twierdzi , że wszystko co ma coś wspólnego z kompem się nada. Książki, karta do telefonu-jeśli na kartę, MP-3 ( ok. 100 zł) w marketach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioli
MP3 dostał w zeszłym roku, w tym od ojca dostanie MP4, na karte do tel mi szkoda kasy. Najlepiej to jakby dostał komputer bo mój okupuje i tylko potem zawiesza sie. Ja nie wiem dałabym mu kase i sam by sobie coś kupił, ale uparciuch nie chce. Musze sie porządnie napracować żeby go zaskoczyć, musze pomyślec porządnie nad tym bo skończy sie na tym że kupe forsy na niego wydam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszkasek
hej eulalia i cała kochana reszta. Ja byłam odcięta od netu bo całe osiedle było bez prądu. jakoś wytrzymałam ten kolejny dzień. o 15 kawa,potem pół szklanki płatków+pół szkl.mleka zimnego. o 20 kromka razowego z moim schabikiem i wypiłam herbatkę mandarynkową. a teraz wsypałam sobie do małego kubeczka po serku pół kubeczka otrębów pszennych i żuję sobie po troszeńku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszkasek
zielonooka sorki ale pomyliłaś chyba topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny??? ah czynki???? u mnie pogoda taka sobie????? Eulalio dostałam maila, z zasuszone śliwki.... ale to mi nie grozi... heheheheh jescze mam ok 40 kg do........ pozdrawiam Was cieplutko!!!!!!!!!! święta tuż...tuż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszkasek
no właśnie-święta,co to będzie? Ja mam zamiar trzymać dietkę do wigilii,a w wigilię to będę próbować po pół łyżeczki od herbaty-i to aby nie zaszkodziło.w święta diety ciąg dalszy oczywiście-to już będzie wtedy pewnie kopenhadzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całuski dla internetowych laseczek :) własnie rozpoczełam prace zaraz zrobie kawusie i do bojuuuuuuuuu nawał pracy przed swietami waga wacha sie hihih ale nie w ta strone co powinna ale zawsze rano jak wstaje i zrobie make up :P TO WCHODZA WE MNIE NOWE SIŁY PATRZE I MÓWIE JAKA JEstEM PIEKNA HIHIHIHI pomaga ale dziewczyny wicie macie jakis pomysł 30 juz mineła a ja mam takie since i wory pod oczami to pewnie od pracy na kompie likwiduje podkładami ale to tylko ukrycie a jak sie ich pozbyc? a co sie dzieje z karolcia? wogóle steskniłam sie za wami eulalia widze z dodzia podtrzymuja topiczek ❤️ duszekkkk tez 👄 i wiola tyle napisała ze hoooohohhhhhhoooooo i naszta 🖐️ i kogo nie wymieniłam tez 🖐️ ale staram sie szybko pisac bo szef ma wpasc z kontrola zmyka do obowiazków wioli wysle ci maila dawaj ta dietke a co myslicie na temat oczyszczania ale tak 3 dni same grejfruty? tak mnie dzis naszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszkasek
perełko. mogę ci pomóc za ,nie mniej niż 300zł miesięcznie,,-ha.ha.-żartuję oczywiście.Jeśli ktoś pisał o pomoc do pani Anety to wie o co chodzi. A tak na poważnie to wypróbuj krem aloesowy ,,Alluring Eyes,,-potrafi zniwelować ciemne cienie pod oczami,zmniejszyć obrzmiałość oraz wyraźnie spłycić zmarszczki-tworzące się wokół oczu.Można go nakładać na noc i pod makijaż.-w sam raz dla ciebie .Ale mimo wszystko powinnaś zrobić badania krwi i moczu,bo często siniaki mówią o różnych chorobachnp.:nerki,wątroba czy nie dobór witaminy K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze stare laseczki :)) i te nowe oczywiscie tez :) oj nie mam humoru diete szlag trafil jem duzo zdecydowanie za duzo ale to jest jedyny sposob w jaki umie sobie poradzic z zalem i bolem po utracie mojej kochanej cioci tak ciocia odeszla do lepszego swiata w niedziele dzis za chwile ide na pogrzeb oj smutno mi zajrzalam do wac bo tu emanuje cieplo i zyczliwosc potrzebuje troche pozytywnych wibracji bo moj swiat ostatnio jest zdecydowanie czarno-bialy no poza momentami kiedy otwieram lodowke wtedy jest kolorowo ale ja tak nie chce nie poto tyle walczylam z soba zeby to zaprzepascic dzis jeszcze odpuszczam ale od jutra rana postaram sie ograniczyc jedzenie bo nie chce juz pozwolic zeby jedzenie mna rzadzilo u was widze przygotowania do swiat choinki a u mnie jak narazie tylko smutek i pustka oj tegoroczne swieta chyba beda nieciekawe pozniej moze zajze jak bede miala sile duszkasek chetnie porozmawiam ale najpierw musze sie zebrac i nabrac sil bo w tej chwili czuje sie bezsilna i bezbronna 😘 dla wszystkich spieszmy sie kochac ludzi tak szybko odchodza!! [ * ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszkasek
Chociaż cię nie znam ale na prawdę bardzo się cieszę,że się odezwałaś! Strasznie mi przykro,że cierpisz z powodu straty bliskiej ci osoby. Ale teraz-kiedy już odeszła,jak wrócisz z pogrzebu,zapal proszę w jej intencji białą,zwykłą świecę i poproś aniołki,żeby poprowadziły ją do światła. Teraz kiedy odeszła na pewno będzie wspierać cię z ,,góry,, Jestem pewna!i nie pytaj dlaczego.Nie jestem ,,nawiedzona,,.A co do tej świecy to postaraj się nie rozpaczać przy niej tylko powiedz to,czego być może nie zdążyłaś powiedzieć.pozwól świecy aby wypaliła się cała i sama zgasła.A kiedy będziesz gotowa-wróć do nas.NIE JESTEŚ SAMA!Przytulam do serduszka i wspieram w cierpieniu.Jesteśmy z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duszku co to za krem???? ja poszukuję takiego specifiku , którym się mozna smarować i foliować, taki rozgrzewający, bo ja sam sobie taki robię.... no dziewczynki czy wpadłyście w szał świątecznych zakupów... bo ja nie...nie... nie... w tym roku tego nie bedzie... bedą skromne święta w domowyvh pieleszach z moimi chłopakami i kotami...hehehehe niedługo startuję do domu, później coś napiszę w domu... bo mam takie drobiazgi kupić... a mężusiowi chce się jakieś zupki??? tylko jakiej???? cos wymyslę???? chyba??? potem wpadnę tutaj i nosy do góry!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszkasek
dodziu. to krem na cienie(since) pod oczami.[no oczywiście nie takie,które ktoś nabije]-przepraszam,nie śmieszne.lecę do garów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duszkasek
k...a m.ć! makaron przypaliłam! garnek do wyrzucenia.ładnie,ładnie. za dużo obowiązków kobiety mają na głowie,nie dość,że muszą pogrzebać w necie to jeszcze i gary,o. i właśnie jakiś szkrab w chodziku ciągnie mnie za nogę... buziaki. do potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duszku nie martw się makaronem!!!!! wiesz ja pod oczy używam taki żel ze świetlika- super, wiesz ja to już starsza pani się robię, więc dbam o się bardzo, ostatnio przetestowałam krem kolagenowy do ujędrniania piersi, bardzo fajny polecam firmy Bielenda.....a taki preparat na wyszczuplenie ud sama sporzadzam... smaruję się zawijam folią, potem pod kocyk na ok 1h, taka domowa sauna... potem kapiel, a samopoczucie po takim zabiegu fantastyczne!!! duszku to tylko my tu jestesmy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×