Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba baba

waze ok 140 kg i nie radze sobie z soba

Polecane posty

łoooosica! z czego by nie był to i tak im się podoba-jak sie rzucają na silikon???to tym bardziej z tłuszczyku imposmakuje.A co do dupy to nie wiem jak innym ale mi nie zawracasz-a jak zawrócisz to jeszcze lepiej,bo jak obejrzę ją sobie z przodu to dostanę większego powera.ha.ha.hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zrozumiałam :) o co chodziło z tym tyłkiem...:) Ale dzieki ty to chyba jakis brat blizniak kacp\\erka taki dobry duszek ...:) Jaaa jakbym nie chciała zeby spod spodni wylewało mi sie moje 10 kilo za duzo ...tylko jak to zrobic...do jutra :D a ze zapytam z ciekawosci odchudzasz sie moze albo cwiczysz lub cos w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee...10 kilo na loozaku az tak z biustu nie powinno mocno zejśc jesli faktycznie masz sie czym pochwalić...luuzuj kobieto bedzie dobrze... dasz rade...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łsica jak juz to duszkasek to siostra ducha kacpra... faktycznie ja tez nie zrozumiałam dobrze duszkaska ale chyba chodziło jej o to ze nie zawracasz jej tyłka, ze nie ma problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie pochwalic sie to pojecie wzgledne zawsze lubiłam minimalizm wiec nawet moj biust mi nie odpowiadał swego czasu..:( Rozmiar stanika mam zreszta nie wazne chociaz moge powiedziec D75.... Jutro bede piekna a on bedzie moj...i tak musze myslec a jutro napisze jak było....moze wysmaruje sie jakimis rtruskawkami czy czyms...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej skołuj sobie jakieś Feromonki może?-nawet jak będzie chciał-to nie da rady się oprzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz co yohimm???Masz kosmate myśli!-normalnie,no. ...Takie ,,małe,,-zwierzątko,czasem chce pić,jest z nim jednak coś nie tak,najpierw pije ze swojego źródełka-a potem wymiotuje-no nie wiesz co to jest?BULIMIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten drobiazg nie pasuje mi do bulimi...isałaś, ze posiadaja go faceci i dlatego nie potrafimy sie im oprzeć...i co? to jest bulimia?:D eh nie czaje moze jestem juz zbyt śpiąca... ide w kimono jutro próbny egzamin..jak bede nieprzytomna to nic nie napisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiem tak zeby bez tych feromonow nie mogł mi Sie oprzec.... Ojj ciezkie jest zycie nastolatki któtej podoba sie jakis głupi dres:( ehh :) Teraz mnei pewnie skreslicie ale...on naprawde jest idealny mimo tego ze chodzi w dresach...czasem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHULIMIA.........-choroba,która dotyka każdą kobietę związaną z facetem. To ja tez biegnę na ciepłą,,nogę,, do męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łosica są gusta i guściki i o nich sie nie dyskutuje...i co ze nosi dres? jak ci sie podoba to pox i nie przejmuj sie znowu tak innymi, bo sie dziewczyna pogrążysz * ) .. dobranoc ) \' *..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łosico.ON będzie idealny dopiero gdy je zdejmie... Chyba,,zboczyliśmy,,z glównego tematu laseczki.Życzę miłej nocy. A tobie yohimm .Zdaj nen egzamin.Dobranoc laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki skarby kochane jestescie jutro sie wszystko okaze :) Moze o tej porze bede jeszcze w jego ramionach...:) ehhh MARZENIA SIE SPEŁNIAJA :) Buzki na dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie.A jak ma ktoś mi zamiar w tym tyłku zawrócić to tak,żebym go zobaczyła s przodu-bez lusterka to wtedy zobaczę jaki on jest na prawdę straszny i dostanę większego powera do odchudzania. Ja biegnę.Pa.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem plotę,wiec proszę was,żebyście nigdy nie myślały,że ja coś chcę źle. Coś wampowiem. Chyba już pisałam,że moją dietę układam sama, i że byłam u lek.rodzinnego i badania są ok.ale tak się dziś wystraszyłam,że dzwoniłam do niej czy nie za szybko mi waga leci w dółPowiedziała,że to dlatego,że dieta drakńska i jestem otyła,to dlatego teraz leci szybciej,ale badania ok.i żebym się nie martwiła.Teraz się nie martwię,ale nie dowierzam,już biegałam na wagę do koleżanki-to samo.hura!!! wzrost 164cm. 10.12 -102kg. 13.12 -100kg. 15.12 -98kg. spadek wagi po 5 dniach=4kg.! (od 13.12 zażywam C.L.A-kupiony w rosmanie),to to samo co BIO C.L A.-tylko,że więcej kapsuł i niemal o połowę tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halu... no i juz po egzaminie...ale kicha... to było gorsze niż myślałam, ale nie dlatego, ze mam niski poziom wiedzy (wręcz odwrotnie) ale dlatego, ze pytania i wytyczne do zadania są wyjatkowo nie zrozumiale napisane- nawet nasz opiekun roku to twierdził, ze te pytania nie mogą być na naszą interpretację ale powinny być w 100% zrozumiałe...a nawet on sam gdzie nie gdzie widzi niedociągnięcia w tych testach... to jest paranoja!!! za pół roku examin, a my nie potrafimy go pisać...bo co z tego, ze ja napisze wszystko na temat choroby i żywienia, ale jak nie napisze tego tak jak oni chcą kolejnością i nie tak jak jest w kluczu odpowiedzi? wtedy moge sie w tyłek pocałować... i co? bedę poprawiać? to jest bezsensu jak człowiek wie a nie potrafi tego napisac tak jak komisja okręgowa chce!!! dobra juz sie wyżaliłam:D no a teraz...co tak pusto??? nikogo nie ma...ehhh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam kiepski dzień.wszystko mnie wkurz.kiedy ja w końcu odpocznę od tych dzieciaków?Mój Kubuś(3.5roku)jest czasami straszny,teraz-podczas diety jestem bardzo drażliwa.Malutki(8miesięcy)-jeszcze niema ząbków i ciągle marudzi.humor mnie opuszcza.Wczoraj było lepiej.Mąż wziął ,,batonika,,może uda mu się go uspać-to odsapnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.... odchudzaczki..... hehehehehe która chce perfumki take super to można nabyc je w sexshopie..... też widziałam takie na allegro ..... potem wpadnę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko co za dzien :-O jak dobrze ze juz skonczyl. Wrócilam z roboty zorana jak rumak po westernie i padam na pysk .. Jak dobrze ze juz weekend!! spadam narazie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie..... co słychować u Was, fajowo , że to już piątek.....odpoczynek....tylko albo aż dwa dni.....hehehehe znowu byłam na przyjęciu świątecznym, niedawno dotarłam do domu.... nic dziś nie robię.... jutro nadgonię.... dziś surfuję po necie!!!!!!! pisać... pisać.... a co do perfum... to jest ich cała masa... ceny wg uznania.... tak 27 -100 złotych za 30-50 ml...... jakie chcecie..... zapachy..... do wyboru... no i fakt działają!!!!! hehehehehe warto!!!! no chyba sama tu dzis nie będę???? buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzkasek
no dobry wleciał dziewuszki. ja to dziś mam takie huźdawki emocjonalne,że szok. już się poryczałam. z dietą ok. ale cała reszta do d..y dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzkasek
wiecie co? muszę chyba się wziąć w garść.jutro będzie gorzej,będę pilnowała dwu letnią dziewuszkę+ dwa moje urwisy...o ja biedna!!! ale dobre i 20zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duszku życie to kloaka???!!!!! ale nie martw się czasami są takie.... dni... a wiesz że w życiu piękne są tylko chwile!!!!!!! no pisać laski pisać....... Eulalio jak.... spakowana jesteś???? czy będąc w Polsce to coś nam naklikasz?????? no chyba tak???? Karola co się dzieje z Tobą????? Lady.... pokaż się tu czasami??? naszata a Ty gdzie???? perełko????? dziewczyny dopadło już Was szaleństwo świąteczne??????? pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×