Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba baba

waze ok 140 kg i nie radze sobie z soba

Polecane posty

Dodziu🌻-utknęłam między garami i bieganiną świąteczną. Dziś prezenty dzieciom, a ze tow. nastolatków więc każdego pod pachę i niech sam wybiera. Ale to też gechenna.Na wszystko kręcą nosem. Teraz pierożki. Czas do roboty. :D Dobrze , że to każdemu smakuje bo najgorzej jak się narobimy a powiedzą , że niedobre. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Sobota! :-D Wyspalam sie na maxa! dodziu nie wiem jak to bedzie z klikaniem podczas pobytu w Polsce. W domu nie mamy dostepu do Internetu bo rodzicom nie jest potrzebny. Brat ma Internet i jak bedzie mozliwsc to napewno napisze co i jak i sprawdze co u Was. Ale to bedzie pewnie dopiero po swietach. Coprawda bede u niego w piatek ale to urodzinki Malego wiec glupio zeby ciocia siedziala przy komputerze zamiast bawic sie z dzieckiem :-) Ale jesli sie okaze sie komp jest wlaczony to wykorzystam moment :-P Pakowania jeszcze nie zaczelam. Wszystko lezy na szafie w reklamówkach i pudelkach i strasznie mnie ta gromada wkurza. Pewnie dopiero we storwk bedziemy sie pakowac. Ja jeszcze do wtorku pracuje niestety. Zaraz sie biore za robote. Pranie, sprzatanie, zakupy.. A za tydzien bede pewnie pomagac mamie w przygotowaniach.. :-) I bede juz w domu!! :-D Dostalismy dzis od kolezanki propozycje kameralnego domowego sylwestra. moze byc milo, sprawdzone towarzystwo... I stroic sie nie trzeba :-) spadam bo dzien mi ucieknie. Musze kartki swiateczne wyslac, a najpierw dokonczyc wypisywanie. Mialam to zrobic kilka dni temu ale oczywiscie zapomnialam :-O Milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejcia dziewuszkI:) tak tylko wpadłam zeby powiedziec czesc:) wiecie co NALEZY WIERZYC W SWOJE MARZENIA i pommo tych 7 kilo nadwagi cały czas czuc sie piekna ...:) Bo to pomaga:) mi pomoglo......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Losico ja mam ok. 15 kilo za duzo a czuje sie calkiem Ok. Lubie siebie :-D Nie lubie tylko tych fald na brzuchu :-P Ale tym to juz chyba po Nowym Roku bedziemy sie zamartwialy, no nie? Pranie sie pierze a jak sumiennie wypisuje kartki swiateczne :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam....witam.... jestem już z Wami już!!!!! cały dzień... hhhhee popracowałam, odgruzowanie chaty, pranie i inne pierdoły....ale zrobiłam sobie malutką przyjemność, byłam w herbaciarni, na wspaniałej białej herbacie... pycha...... dziewczynki to u nas troszkę ostatnio pustawo się robi??? ja myślicie skoro świeta tuż tuż.... co dajemy sobie luziku???? czy nie???? grupo wsparcia proszę o zajęcie stanowiska???? pozdrawki z warszawki później tu wpadnę.... buziole....ach, zapomniałam,od dziś mam nowego Anioła Stróża ...... potem poklikamy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam....witam.... jestem już z Wami już!!!!! cały dzień... hhhhee popracowałam, odgruzowanie chaty, pranie i inne pierdoły....ale zrobiłam sobie malutką przyjemność, byłam w herbaciarni, na wspaniałej białej herbacie... pycha...... dziewczynki to u nas troszkę ostatnio pustawo się robi??? ja myślicie skoro świeta tuż tuż.... co dajemy sobie luziku???? czy nie???? grupo wsparcia proszę o zajęcie stanowiska???? pozdrawki z warszawki później tu wpadnę.... buziole....ach, zapomniałam,od dziś mam nowego Anioła Stróża ...... potem poklikamy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrócilam z zakupów. Matko jak ja nie lubie tego przedswiatecznego szalu!! Wszedzie miliony ludzi, do przymierzalni kolejki. Okropnosc Kupilam sobie spodnie bo stwierdzilam ze nie mam w czym wystapic na swieta a i na sylwka moge je zalozyc. jak wam przysle zdjecia ze swiat to zobaczycie jakie :-) Mezowi prezentu jeszcze nie kupilam bo sie zdecydowac nie moge... A czasu coraz mniej Spadam narazie bo pózna pora maz za chwile bedzie a obiadu nie ma bo caly dzien sie obijam :-P nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodzia dostalam fotki! pazury super!! bardzo ladnie zrobione I wlosy masz jasniejsze. a chyba rudawe byly... ?? Git laska jestes :-P Co tu tak pusto???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewuszki. ja dzisiaj też w ruch-no i dobrze! najpierw 2 godziny spaceru z mężem i dzieciakami,potem na zakupy, potem apteki itd. wróciłam,zjadłam,kliknęłam co nie co,wypiłam kawencję i do garów..i na chwilę przyszłam do was i zaraz idę bo kotleciki na patelni i kurczak w piekarniku-zaraz będzie to,co ostatnio z makaronem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalko miałaś nas odwiedzić i co??? Karolina????? Lady....???? Luli....????? Pereło????? Naszata???? i wszystkie inne forumowiczki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj laski.My to mamy,,lekki,,żywot... Narobiłam się przy tych garnkach,a kwasy żołądkowe ruszyły,ruszyły,no ale nie uległam.wypiłam herbatkę odchudzającą-mandarykową,duuuuży kubek. dzisiejszy dzień: 9.-kawa 15.20-plaster chudego mięska+1pomidor+1ogórek kiszony+1liść kapusty pekińskiej 16-kawa 18.15-5 różyczek brokułow(ok.4cmśrednica)odgotowane.+ 1jajko.(to wszystko smażone na 1łyżce mleka z odrobiną jarzynki) 19-1 małe jabłko 22.30-herbatka mandarynkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiałam się jak smakują te moje kotleciki i kurczak bo nie próbowałam,ale już są upieczone,więc nawet jak coś nie tak toi tak nic się nieda zrobić.e..jak będzie zasolone to winę zrzucę na męża-tylko nie dopieszczona żona przesala hi.hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łochochoooooooo... panie jeszcze nie śpią??:D heh ja zaraz idę w kimę...jutro niedziela, dzień leniuchowania ale nie chce wstać o 12.00... szkoda dnia choć uwielbiam spać, szczególnie gdy pójde tak późno spać... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.... witam..... ja też miałam kiepską nockę.... ale to już historia.... duszko dzięki za wpis na gg....ale już siedzę przy kompie pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!! Milego dnia zycze tym które dzis tu zajza!! dodzia, duszkasek- 🌻 Karola co z toba??? luli, lady?? I inne dziewczeta?? U mnie dzis brrr zimno. Coraz blizej swieta, coraz blizej swieta :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak własnie jest tylko ja nie czuję klimatu.... dlaczego trudno mi powiedzieć!!!!! może w przyszłym tygodniu dopadnie mnie szał bo tak się może zdarzyć.....mam trochlę urlopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie czuje klimatu, moze dlatego ze sniegu brak... A moze na daleko od domu jestem... Ale i tak bedzie milo, zobaczycie. dodziu jak zaczniesz przygotowania ostatnie i zapachnie Ci w domu to poczujesz..choinka zablysnie, koledy zagraja... nastrój zrobi sie wyjatkowy... Juz za tydzien!! Tak blisko a rzeczywiscie jakos daleko sie wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myślę że mnie weźmie.... przy takich zwykłych robotach domowych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja teraz wychodze na male zakupki, maz chce buty kupic. Bede pózniej (jesli mnie dopusci do komputera :-O ) Narazie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz porządki... dekoracje... gotowanie..... własnie wczoraj przyprawiłam sledzie w korzennych przyprawach, a dziś dokończę i pychota będzie..... dla moich panow dziś w Warszawie jakaś imperza jest i mnie wyciąga w ramach spaceru mąż, młody w szkole.... pospacerujemy sobie, ładnie ale zimno , a to czapkę rękawce bo ja lubię chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj.Eulalio.mamy ten sam problem.my z mężem też się ścigamy do kompa-jak tylko dzieci pozwolą to czychamy,jak on pójdzie do łazienki to ja już zalogowana... idziemy na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×