Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba baba

waze ok 140 kg i nie radze sobie z soba

Polecane posty

Luli nie stresuj się ,że nie podjełaś pracy Twoje dziecko jest najważniejsze a ten czas który mu teraz poświecasz zaprocentuje w przyszłości .Prace zawsze możesz znależć a twój synek zawsze mały nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszko, Agawa Dziękuje Wam strasznie. Podniosłyście mnie na duchu. Bałam się, że ktoś pomysli, że zasłaniam sie dzieckiem żeby nie iść do pracy. :( Test suwaczka (na prośbe Eulalii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luli suwaczek jest gicik :-) Decyzji absolutnie nie potepiam, przyjdzie jeszcze czas na prace, póki masz mozliwosc i brak przymusu ciesz sie domem i synkiem :-) duszkasku dziekuje Ci bardzo za zdjecia. dzieci masz cudne :-) po mamusi ;-) iti Tobie tez dziejuje za fotki. domyslam sie teraz ze jestes z nami ze wzgledu na mile towarzystwo bo chudnac to Ty zupelnie nie masz z czego wg. zdjec Mam racje?? Postaram sie jeszcze dzis wyslac mailem swoje oblicze.. zamieszczam perelki wage: TABELKA: Nick............waga........biodra(cm)......uda.......ta lia.......biust dodzia..........92kg..........119cm..........56cm.....10 6cm........... duszkasek.....90kg..........111cm..........63.......104c m....112cm eulalia..........83kg.........108cm..........105cm....86 ,5cm...103cm gruba baba....132kg.........141cm.....................107cm....... ..... luli laj...........89,3kg........................................ ................. naszata.......88kg..........117cm..........66cm. ....94cm.....108cm perelka........115kg................................... ....................... wioli................................................... ......................... gugajnaa....108kg....................................... .................. gonia73............................................ ....... ...... ............ agawa99.......99kg...................................... ..................... dodziu Droga Milego odpoczywania dzisjiaj i oczywiscie Gratuluje malenstwa w rodzinie!!! Niech Wam rosnie zdrowo 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... bardzo dietowo... duszko dobrze Ci idzie, ja mam tez wagę 90 kg fajnie... kupiłam sobie zieleniny furę... jak to wchłonąć???? potem wpadnę papapaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duszkasku wyslalam ci zdjecia.. min. jedno sylwestrowe na którym wygladam jak paczek w masle :-O Zdjecia z sylwka tegorocznego mam tragiczne ale pewnie nie dalo sie inaczej skoro wygladam jak wygladam :-O Ale to sie zmienia, czuje ze brzuchacz spadl. W poniedzialek wazenie i mierzenie, podam rezultaty. dzis póki co jestem na owocach, miseczce platków owsianych z musli oraz twarogu i kompletnie nie jestem glodna! Popijam zielona herbate i ciesze sie ze daje rade walczyc ze soba :-D Milego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny widze ,że macie pierwsze sukcesy w walce z kg naprawde gratuluje i zazdroszcze też tak chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luli Laj 🌻- nikt cię nie potępi! Spokojnie poszukaj sobie pracy blisko i w realnych dla ciebie godzinach. Tak , żeby wyjść między ludzi , być zadowoloną i mieć kontakt z własnym dzieckiem . Przesada w żadną stronę nie jest zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jest ktoś kto by mnie kopnął w tyłek i powiedział że o tej godzinie nie wolno jeść bo jestem głodna i zaraz skocze do kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ci mogę powiedzieć , ale niestety lubię sobie zajrzeć do lodówki. Dlatego ku zapchaniu żołądka mam jabłka i pomarańcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agawa jesc o tej porze nie wolno jesli chcesz schudnac!!!!! Zrób sobie herbatke. Zajmij sie czyms. To trzeba przetrwac Powodzenia! padam na twarz ze zmeczenia. dzis mialam ciezki dzien. i potrzebuje masazu bo kark mnie boli coraz bardziej :-( czemu gruba baba nie pisze do nas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki dla mojego kompa odbilo-dopiero koniec instalacji na nowo-niema polskich liter!wcielo mi cala poczte!!!!eulalio,nawet nie zdazylam otworzyc zdjec!!!!!!ratunku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!! duszkasku wysle jeszcze raz :-) przykro mi. Nie martw sie, ja tez nie mam polskich znaków, oprócz \'ó\'. Zloslowosc przedmiotów martwych :-O Wyspalam sie dzis jak dziecko :-D Ide robic sniadanko, owsiane platki z musli :-) mniamm Bede pózniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sę cieszę:D-już wszystko ok. z kompem.....możesz wysłać zdjęcia....buziaki wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam....witam.... w dzień okropny.... pogoda się ustaliła.... w każdym razie zdążyłam przed deszczem.... zakupy zrobione, odwiedziłam siostrę ... już po obiadku.... mieliśmy gdzieś pomaszerować.... ale nie ta pogoda???? u mnie dietkowo super, najważniejsze jest to że zaczął mi smakować biały ser chudy, którego robię sobie przekąski, drugie śniadania itp.. a to nie... nie ... było łatwe, jakoś udało mi się szybko przestawić na tę dietę tylko to dla mnie za dużo żarcia... dziś nie będzie 5 posiłków bo nie daję rady.......... ale jeszcze kawałek mnie ubyło!!!! teraz brykam na dobrą herbatkę.... potem wpadnę do WAs, ale pisać..kochaniutkie pisać .... zaraz nadrobię zaległości w czytaniu... luli,.... wszystko oki!!! tak trzymać duszko jak dietowanie??? agawa ja Cię kopię w dupala.... po 18-tej zakaz wchodzenia do kuchni.... bo tam stoi wesoła lodówka!!!!! ZAKAZ dziewczyny wpadajcie częściej pozdrawki w padającej deszczem Warszawki................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posprzątane,dzieciaki pokąpane po obiadku i mam wolne.....poklikam sobie z wami. Ale.....muszę akyualizować tabelkę..:D TABELKA: Nick............waga........biodra(cm)......uda.......ta lia.......biust dodzia..........92kg..........119cm..........56cm.....10 6cm........... duszkasek.....88,5kg..........110cm..........62.......103c m....111cm eulalia..........83kg.........108cm..........105cm....86 ,5cm...103cm gruba baba....132kg.........141cm.....................107cm....... ..... luli laj...........89,3kg........................................ ................. naszata.......88kg..........117cm..........66cm. ....94cm.....108cm perelka........115kg................................... ....................... wioli................................................... ......................... gugajnaa....108kg....................................... .................. gonia73............................................ ....... ...... ............ agawa99.......99kg...................................... .....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo! duszkasku gratuluje!!! waga Ci spada na leb na szyje :-) studiowanie tabeli skladnia mnie do refleksji jak to waga o niczym nie swiadczy i jak rózna mamy budowe.. np. ja i duszkasek mamy prawie tyle samo w biodrach a róznica w talii wynosi ponad 15 cm.. z kolei duszkasek i naszata waza praktycznie tyle samo a w biodrach róznia sie o 7 cm.... ciekawe, nieprawdaz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś dzień pełen przygód. Antek śmiga już na nogach jak dziki. Jak juz zacznie derptać to sie nie potrafi zatrzymać. Najgorsze, że tak pada i pada ale nie chce nawet przez sekundę usiąść. I tak po raz któryś z kolei upadał tylko tym razem zamist wstać i dalej maszerować wisk... Ja podbiegłam go pożałować... patrzę a u nigo całą buzia, rączki we krwi. :O Wpadałam w panikę za telefon do męza, żeby przyjezdzał a sama małego pod kran. Jak już go umyłam a On sie uspokoił (po 2 ciastku)to zobaczyłam, że Anti padając przygryzł sobie warge i z niej tak sie lało. Maz przyjechał, obejrzał fachowym okiem, że zszywac nie trzeba tylko warga jak serdelek spuchnieta. Dalismy gryzaki z zamrażalnika do przyłożenia na opuchliznę ale guzik pomogło. Teraz Mały wyglada jak zbir. :O I nic sie szałaput nie nauczył bo jak tylko przestało boleć to znów sie zaczął wyrywac do chodzenia. :O U mnie dietkowo ok. Wzór konspekt. :) Tylko na spacerze mnie przypiliło i strasznie mi sie pic zachciało więc łyknełam kilka łyków Antkowej herbatki owocowej. A tak bez poślizgów. Lece bo Antek właśnie usilnie stara sie ściągnąć fax na ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio! przecież ty bardzo fajnie wyglądasz???mój mąż akurat zerknął jak otwierałam zdjęcia i mówi:,,,ooo jakaś fajna dziewczyna...,,No kochana tej wagi na tobie nie widać...Ładna z was para.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam z imienin mojego taty ,nie pytajcie o nic od jutra przysiegam ,a teraz jestem jednym wielkim wyrzutem sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doradca Suplementacyjny
gruba baba, jeśli potrzebujesz fachowej pomocy a nie komentarzy typu "jedz mniej" to napisz do mnie. Pomogę ci skutecznie obniżyć masę ciala bez efektu jo jo. Wiem dużo na temat wiecznego "jutra" w zaczęciu diety, ucieczki od wszystkiego czy przez wszystko w jedzenie...sama to przeszłam. Badź dobrej myśli. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tu wszystkie nie tylko Gruba Baba walczymy z kilogramami więc podzie lsię z nami swoją wiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doradca Suplementacyjny
zapraszam na prywatne konsultacje (kontakt podany) Drogie Panie, nie oszukujmy się, tluszczyk odkładany miesiącami czy nawet latami w oponce nie zniknie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Gazetowe diety to kpina! Jak można stosować taki sam model diety do różnych osób o różnych potrzebach, nie ma rozgraniczeń na płeć, stopień otyłości...totalne ksero? Przecież tu chodzi o ludzi. Polecam dietę składającą sie z pysznego odżywczego koktajlu na śniadanie i kolację, a obiad jecie jak reszta rodziny. Dieta ułożona pod daną osobę, zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Ale co najważniejsze -DZIAŁA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otyłość nie jest moim problemem -i trudno mi zrozumieć osoby które mają z tym problem.. Niestety to podobnie jak z rzucaniem palenia też nałóg.. trzeba walczyć -wista wio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×