Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba baba

waze ok 140 kg i nie radze sobie z soba

Polecane posty

dodziu zaniechalam cwiczen... nie mam sily.. nadrobie jak tylko bede w formie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio. nie ćwicz póki się ospa nie skończy bo będzie cię cholernie wszystko swędziało po ćwiczeniach-jak się spocisz..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duszkasku mnie juz wlasciwie nic nie swedzi, bo to juz poprzysychalo.. tylko jakas oslabiona jestem temu nie cwicze.. poszlabym juz do pracy chetnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam...witam.... co słychać??? Eulalio jak kropki odpadają???? jakie samopoczucie???? co u Was słychać.... bo tu coś to pusto jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Nie odpadaja niestety, ale czytalam ze to moze nawet dwa tygodnie potrwac zanim odpadna... :-O Boli mnie glowa.. juz chyba trzeci dzien.. dzis cala noc bolala i teraz ... ja wezme jakiegos perocha to pomaga ale na krótko...:-( Nie wiem o co chodzi... Samopoczucie byloby niezle gdyby nie ten bolacy leb... Za oknem jak zwykle szaro.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalko??? nie daj się??? strupki same odpadną..... a jak dietowo???? pogoda umiarkowana, u mnie już po 14 tej.....do 15 trochę czasu zostało.... ale bardzo humor mi dopisuje.... dziś wieczorny WF-... potem coś nasmaruję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dietowo b. wrecz dobrze, nie mam wagi ale centymetrowo ubylo 1cm w udach i 1 cm w biodrach talia bez zmian :-D wlasnie popijam zielona herbatke... Zamierzam dzis zjesc normalny obiad, potrzebuje sil by wydobrzec, bo ciagle mi slabo... a za oknem czuc wiosne ... :-) nawet slonko sie przebilo... do potem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wam.Eulalio,mam nadzieję,że już dochodzisz d siebie.🌼 a dodzia to sie pewnie cieszy,bo dzisiaj piątek.:) luli,co u ciebie?,perełko,karolinko,naszata,lady_in_red21,łosica,wiolecia.GDZIE WY WSZYSTKIE UCIEKŁYŚCIE?niektóre mają swoje topiki,ale tutaj też wpadajcie...:(Jak kogoś pominęłam to sorki....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.....witam.... dziewczynki jestem cała happy... dziś piąteczek... ja już po obiadku, hehehehe już odgruzowałam chatę , teraz herbatka, no i Wami pogaduchy!!!! dzięki Bogu już piątek!!!! mój ulubiony dzień tygodnia.... ze mną już lepiej!!!!!! na jutro mam plany napięte???? teraz pisać... pisać... mam takie długaśnie pazurki że mam problemy z klikaniem po klawiaturze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodziu jak milo ze chociaz ty tu piszesz, i duszkasek. Bo bysmy odpadly calkiem.... U mnie Ok. Zostaly mi tylko strupki. W pon wracam do pracy (szefowa dzwonila dzis pytajac kiedy sie pojawie) Pogoda ponoc ladna (nie wiem napewno bo siedze w domu od niedzieli), mówia ze cieplo.... Upieklam dzis zaj....sty sernik i zjadlam juz 3 kawalki.. malutkie :-D Nabieram sil ;-) piszcie!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio ale z Ciebie gospocha??? moje ulubione ciasto.... sernik??? oj pyszota......mniam...mniam aż ślinka leci!!!! ja nie mogę podjadać żadnych takich smakołyków.... ale przyznam się do ogromnego grzechu w czasie mojej,,,odtruwającej diety pojadłam Michałki,,, byłam tuż tuż przed okresem.... mogę powiedzieć że napchałam się po uszy!!!! tak na co dzień nie pojadam nic słodkiego??? ale w te dni..... oj to mogę.... mogę???? miałam dziś ciężki dzień w pracy kolesiowa, jest na urlopie, ja tylko pracuję z moim szefem.... roboty w huk.... ale jakoś poradziliśmy sobie???? a jakie plany karnawałowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio,ale ciesz sie,bo zobacz,te strupki też coś ważą-będziesz lżejsza jak odpadna :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karnawal zaraz sie konczy..... Nawet poszalec nie bylo kiedy.... Moze cos jeszcze wymyslimy. Sek w tym ze czasu nie ma.. a i ochota srednia :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja też nie poszalałam w tym karnawale.. oj nie... ale 17 lutego chcę namówić mojego pana H na bal!!!!! idziemy mamy zamiar iść taką dużą paczką... ach mój szwagier wpadnie do nas na urlop z Irlandii... no to idziemy pobalować!!!! trzeba się zabawić.... raz na jakiś czas w większym gronie.... jakieś ciuszki się znajdą??? chyba i na na bal!!!!! umówię się fryzurkę... pazury, jakieś rzęsy i już ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech zyje bal bo to zycie to bal jest nad bale..... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... no właśnie tak !!! dokładnie tak!!!! dziewczyny a jak z ćwiczeniami??? coś robicie? bo ja już mam coraz lepszą kondycję.... zasuwam 200 a nawet 300 bez odpoczynku... bardzo poprawiła mi się kondycha.... aż się sama sobie dziwię.... heheheheheheh, zmieniłam hantle z 1 kg, na 1,5 kg..... i fajnie, fajnie!!!! a co u Was????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie nie cwicze.. Ale pochwale sie ponownie ze centymetrowo mnie ubylo :-D I wogóle jakos tak lzej sie czuje, ksztalty mi sie zaczynaja naprawiac :-P Brzuch spada. Jest Ok. Bedzie jeszcze lepiej... A pózniej zajde w ciaze i wszystko od nowa :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znów pustki....:-( Ide na zakupy.. wychodze z domu po raz pierwszy od niedzieli.. :-) Czuje sie juz dobrze i wygladam znacznie lepiej pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj eulalio,to dobrze,że już się lepiej czujesz:) Ja też już się coraz lepiej czuję.,lużniejsze ubrania,wogóle niektóre muszę poprać i sio! bo za duże zdecydowanie,mąż się tylko martwi,że ,,jego biuścik,, mocno zmalał.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duszkasku gratuluje!!!!!! 🌻 Niestety nie mozna miec wszystkiego... albo duzy biust albo zgrabna figure :-O Ale pociesz meza ze przeciez tak zupelnie Ci nie zniknie, bedzie tylko troszke mniejszy :-O Przyzwyczai sie Ladne przedwiosnie u nas sie robi, slonko swieci, zyc sie chce!!! I chudnac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!!! laski z wieczora!!!!! Moje babeczki co słychać????? dziewczynki pozdrawiam!!!! cieplutko jutro coś napiszę!!!!!! dziś cały dzień byłam na biegu...na zakupach, poprawiłam sobie nastrój... potem byłam w gościach.... dopiero co wróciłam do chaty....z wojaży.... dzień nie należy do superancki... bo zepsuł nam się samochód.... ale już został holowany do warsztatu.... ten incydent.... nie spaskudził mi humoru......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach tylko nie było czasu na gimnastykę.... jutro nadrobię.... tak sobie obiecuję!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam....witam.... babeczki!!!! jakoś pustawo się u nas ostatnio robi..... na forum??? co się dzieje ???? czy muszę przywoływać Was do porządku???? dziś niedziela super mija.... tylko... nasi jakoś złapali kryzys w finale..... w piłkę ręczną??? ale zobaczymy co będzie dalej??? Może Adasiowi się dziś poszczęści???? a ja zapraszam na forum dzisiaj....bo z kim mam pisać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja jestem znowu chora-pęcherz:( ale już mam leki od lekarza,więc może się wykuruję. Od dzisiaj zaczęłam kolejne oczyszczanie,-głodówka na 9 dni. pozdrawiam a na dzień wczorajszy podaję wymiary. TABELKA: Nick............waga........biodra(cm)......uda.......ta lia.......biust dodzia..........92kg..........119cm..........56cm.....10 6cm........... duszkasek.....87kg..........108cm..........61.......99c m....109cm eulalia..........82,4kg.........107,5cm......103cm....82 ,5cm...103cm gruba baba....132kg.........141cm.....................107cm....... ..... luli laj...........89,3kg........................................ ................. naszata.......88kg..........117cm..........66cm. ....94cm.....108cm perelka........115kg................................... ....................... wioli................................................... ......................... gugajnaa....108kg....................................... .................. gonia73............................................ ....... ...... ............ agawa99.......99kg...................................... ..................... Zamieszczam uaktualniona tabelke! Wpisujcie sie- te które jeszcze sie nie wpisaly!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... witam..... duszko obserwuj się bacznie bo sibutramina, która jest w Meridii... wpływa bardzo źle na nerki.... duszko dużo popijaj wody niegazowanej.... dużo!!! ja też muszę się obmierzyć... ale to dopiero 13 lutego mam wizytę u lekarza..... to podam moje gabaryty Eulalio jak kropki odpadają???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodziu,robiłam badania i nerki ok.a lekarz twierdzi,że ta skłonność do infekcji dróg moczowych to przez te .......cesarki,a dokładniej przez cewnikowanie.i od tamtej pory faktycznie to się zaczęło po 1 rzadziej ale teraz po tej to mały ma 10 mies. a ja już chyba 6 raz zapalenie (podczas przyjmowania Meri to drugie). Doktor twierdzi ,że byłam ,,dobrze cewnikowana,,....wiesz co ma na myśli, bardzo ostrożnie napewno i delikatnie, poubijać tych co to olewają i robią wszystko na odpier... a potem ludzie cierpią i na starsze lata mogę mieć problem z utrzymaniem moczu,,,,-super!, a rzekomo lekarze mają leczyć a więcej psują (w tym wypadku to położna cewnikowała)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze rybko to dobrze.... to musić gimnastykować swoje dolne cześci ciała....to pomaga właśnie na stare lata???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,staram się ćwiczy mięśni kegla-ale nie dziś... Jak to jest na tym świecie,jedni mają powołanie do swego zawodu,a drudzy się znęcają dosłownie... Ja kilka razy jeździłam do włoch,opiekować się staruszkami,różnie bywało ....w roli głównej oczywiście papmersy itp. nie było to miłe i przyjemne i wiedziałam co mnie czeka,pojechałam bo musiałam,,,było ciężko,,,ale nigdy nie traktowałam podopiecznych jak przedmioty, starałam się oddać całą siebie,nieraz płakałam ,że mi źle i z litości ,takie te babcie biedne,jedna miała zaledwie 75lat(jak na włoszki to zaledwie)-była w pełni zdrowo myśląca,jednak parkinson zaatakował jej mięśni,robiła w majtki i nie wiedziała i jak ją czyściłam to biednej łzy leciały bo ona nie chciała ale samo..... a tutaj ,pracują niektórzy w szpitalach a traktują pacjentów jak śmieci i najlepiej woleliby pracować ,ale na oddziale ,żeby nikogo nie było z chorych,a kasa do kieszeni, ,,fakt...grosze zarabiają ale to nie wina pacjentów tylko chorego systemu,,,ja byłam tam 24/h-nawet musiałam spać w jednym łózku z babcią,która miała zaniki pamięci, i dostawałam na polskie 2400zł. -to też nie jest dużo,a jednak zawsze myślałam,że ja mogłabym być na miejscu takiej babci i jakbym się czuła gdyby ktoś mną się zajmował. W życiu nic nigdy nie wiadomo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... też opiekowałam się moją teściową... znam to badzo dobrze!!!! wiesz chyba w sobotę w tv oglądałam program mówiący o takich przytuliskach dla staruszków... to jest okropna sytuacja że najbliższa rodzina podrzuca taką babinkę czy dziadka... do takiego ośrodka....????? okropne sytuacje!!!!! niestety życie czasami pisze takie scenariusze... niestety!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×