Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba baba

waze ok 140 kg i nie radze sobie z soba

Polecane posty

Czarna nie rezygnuj tak szybko.. u nas nie zawsze tak pusto.. yohimm witaj i zagladaj czesciej! gdzie reszta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszkasek się melduje.-już mi lepiej:D Eulalio,przyszło do mnie to co do każdej z nas przychodzi.... Ból właśnie przeszedł,ale..........potrzebny mi hydraulik bo nie wyrabiam z uszczelkami......:D:D:D Pozdrawiam was kobietki....Czarna zostań,będzie fajnie-to tylko dziś coś wszyscy To pewnie ta zmiana pogody..... Na powitanie dla czarnulki..🌼👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i pozdrawiam,... u mnie pełno śniegu przechodziłam dziś przez zaspy po kolana.................taka pora roku???? wczoraj laski nie pisałam wieczorkiem po padłam na twarz, tylko zaliczyłam gimnatyskę....miałam w pracy audyt... tak nas wymęczono???? ale dziś już jestem w pełnej gotowości!!!!! witam nową odchudzaczę!!!! niech moc będzie z Tobą.... co do pieczywa to zgadzam się z Eulalią ja już nie jem chlebka.... oj to już się zaczął drugi rok!!!tylko że ja nie jadam żadnego... zero!!!!! w zamian chleba jem sobie kapustę pekińską, sałaty wszelkiego rodzaju.... można się zapchać do syta.... można!!!! jak po raz kolejny, rozpoczęłam walkę z kg moja waga wyściowa ze stycznia zeszłego roku była 110,8...... dziś nie ważyłam sie ale pewnie mam już 88, z małym haczykiem...... uwierz!!!! w siebie bo to połowa sukcesu!!!!! zapraszamy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ WITAM dzięki że mnie tu chcecie i mobilizujecie Ja wczoraj też dostałam swoje dni ale zawsze wezmę appap i po bólu . Nie będę ukrywać że wczoraj nie wytrzymałam i troche czekolady spróbowałam ale zawsze muszę przy tych dniach ,dodaje mi to energii A tak po za tym to sama nie wiem czy zacznę się odchudzać przeraża mnie ten długi czas który będę musiała przejść.:( Chciała bym żeby to trwało co najwyżej 2 miesiące .Fakt myślę że juz tak nie będę wyglądała jak kiedyś ale chociaż te 80 kg by mnie uszczęśliwiło . Proszę poradzcie co tu zrobić aby szybciej to poszło 😭 A ogóle to mam problem z dużą pupą i biodrami i oczywiście uda ,okropność .Brzuch ok ujdzie tydzień brzuszków i kłopot z głowy . Ale reszta reszta tragiczna ,okropna Znacie może jakieś skuteczne ćwiczenia co ? Proszę ratujcie ja też chce zacząć tylko jakiś kop na zapał by się przydał... Całusy pozdrawiam 👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ponownie . Tak dzisiaj sobie przeglądałam dietki i chyba coś znalazłam dla siebie a może i wy skorzystanie :) Ta dietka to AMERYKAŃSKA 5 kg w 5 dni jest bardzo rygorystyczna ale daje efekty . :) Ja bym chciała ją stosować do czasu aż nie pozbędę się 10 kg tylko nie wiem czy nie ucierpię na zdrowiu ... ale co tam .... A później ograniczenie się do 1000 kcal i powinno być ok Teraz strasznie jestem spuchnięta przez te kobiece dni i ogóle humor mój nie taki co trzeba ...Ale jeszcze dwa dni i wracam do normy .. Bardzo mało piszecie dziewczyny a ja tak się rozpisuję i na pewno was zanudzam jako nowa ? :( POZDRAWIAM 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yohimm 🌻 Eulalia 🌻 duszkasek🌻 dodzia🌻 DZIĘKUJE DZIĘKUJE ŻE ZEMNĄ JESTEŚCIE DZIEWCZYNY proszę was odzywajcie się częściej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od 3 dni jestem na forum.. nie mam zbytnio doświadczenia a raczej wyników w odchudzaniu.. Ale mogę się przyłączyć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna... jak chcesz pogadać to służę, obejrzyj sobie kilka diet... tylko amerykańska to taka terminowa, 14 to dniowa........ chyba z tego co pamiętam..... jak zaczęłam się odchudzać... to najpierw się zagłodziłam.... tzn.. ustawiłam sobie min jedzenia...heheheh e schudłam 3 kg.... więc zastosowałam reżim... żywieniowy, polegał na tym, że wyrzuciłam niektóre produkty....ziemniaki, kasze, ryż, pieczywo każdego rodzaju..zaczęłam jeść pieczywo chrupkie... ale po dwóch miesiącach... odstawiłam, wtedy zaczęłam podjadać warzywa i owoce bez żadnych ograniczeń...... jadłam tak kilka ładnych miesięcy.... na śniadanie jadłam samą wędlinę z warzywami, potem owoce, potem, obiad warzywa i mięso.... potem owoce........ piłam bardzo dużo wody to było w zeszłym roku...... zakaz napojów wyskokowych.... ach ale wiesz jak to bywa w życiu... jakaś impra... coś na ząbek chipsik browarek, czy drink??? miałam takie wpadki.... a potem znowu brałam się w karby!!!! obecnie jestem na takiej diecie podobnej do South Beach... plaż południowych..... chudości tylko i warzywa bez owoców, tylko dla mnie jest to dobre że nie jestem głodna!!!!! taką dietę!!! to się rozumie???? właśnie pożarłam 3 posiłek.... kalafior z wody sam bez niczego, kawałek schabu z patelni grillowej, sałatka różności skropiona sokiem z cytryną i oliwką z oliwek,,, a w niej ogórek, pomidor, seler naciowy, kapusta pekinska, sałata lodowa, sałata rzymska, cebulka dymka, czosnek..... taka zrobiona z resztek,,, pojadło się pojadło... teraz popijam herbatkę czerwoną... po jedzonku super?!! a Ty jaki masz swój plan ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście zapraszamy!!! dziewczyny jeszcze są zajęte... ale zaraz wpadną??? a ile kilosów masz w nadmiarze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! Ja nie wierze w diety typu \'\'5 kilo z 5 dni\'\' czy inne tego typu rewelacje. Prawa jest taka ze nie mozna zgubic w tydzien tego co zbieralo sie latami.. Jedynie rozsadne odzywianie daje efekty dlugoterminowe, a przeciez na takich wlasnie nam zalezy. Czarna najlepiej nie mysl o tym ile to potrwa, pomysl co ci da, ze z kazcym miesiacem bedziesz wazyla mniej. Postaw sobie male ale realne cele- np. do Wielkanocy 8 kilo. To jest mozliwe do zrobienia. A pozniej koejne...itp. Niestety cierpliwosc i konsekwencja to cechy najwazniejsze przy gubieniu sadelka.. duszkasku rozumiem Cie i lacze sie z Toba w mekach :-O Mam to samo, dzis drugi dzien:-O pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Eulalio ja też do takich diet cud, mam stosunek..... podstawą jest zmiana sytemu żywienia, i oceny otyłości.... tylko dieta ż/m.... chyba jest oki!!!, ja jestem tego namacalnym przkładem... dieta... ruch..... ruch....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jakby któraś chciała mądry artykuł o przygotowaniu się do diety (głodówka) to mogę przesłać na e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 super.... że już jesteście :) zrobiłam małą przerwę... Ja chcę zastosować jednak tą dietę amerykańską zobaczę jak będzie w sumie nic nie tracę... Gorzej jak teraz być nie może... Zobaczymy może akurat mi ona posłuży przecież każdy jest inny inne ma spalanie i inne są reakcje na różne diety.. Jak wcześniej pisałam na początku dietę 1000 kcal już przechodziłam i tylko 4 kg ubyło w ciągu miesiąca ...troszeczkę za wolno ja chcę do maja pozbyć się co najmniej 20 kg to jakieś 5 kg na miesiąc to chyba nie będzie głodówka Oczywiście dietę amerykańską to tylko na początek jakieś 10 dni a później zostaje 10000 kalorii a może 9000 zobaczymy jak będę się czóła.... TAK to naradzie grafik zrobiony i od jutra bez oszukiwania zaczynam bitwę ze swoim ciałem..... A tak na marginesie to przecież jemy żeby życ a nie ...żyjemy żeby jeść gdzieś to czytałam ale 100% prawdy ..... A ta anegdotka to tylko żebym motywacji więcej nabrała 🌻 bo wy dziewczyny już dużo osiągnęłyście i brawa brawa wam za siłę woli ]kwiat]🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SORKI nie 10000 kcal tylko 1000 nie 90000 kcal tylko 900 chyba troszkę za dużo razy kliknełam :):):):):):):):):):) hi hi JA też serdecznie witam Mgielka 26 🌻 Napisz ile chcesz zrzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj.... 4 kg na miesiąc.... to super wynik, takie systematyczne odchudzanie ma swoje zalety.... skóra się lepiej wchłania.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uwazam ze 4 kilo na miesiac to swietny wynik. Dietetycy tyle wlasnie zalecaja zdrowo chudnac, i bez efektu jo-jo. Ale kazdy sam ocenia siebie. Ja czekam z utesknieniem az minal mi babskie glupie dni bo wypadlam z rytmu odchudzeniowego. Cwiczyc nie dam rady, czuje sie spuchnieta i mam zachcienki ale na szczecie zadnych slodyczy pod reka... Dobranoc moje mile. jeszcze tylko jutro i weekend!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ WITAM DROGIE PANIE 🌻 Brrrr.. strasznie zimno na dworze .... Jestem właśnie po kawie trochę za późno wstałam bo po ósmej ale co tam... Zaczęłam tą dietę zobaczę czy wytrzymam... Ja was rozumiem że szybko to nie znaczy zdrowo , ale to moja ostatnia deska ratunku żeby zacząć i się zmobilizować może i będzie efekt jojo ale będę się starała żeby do tego nie dopuścić.. Życzę miłego dnia pa pa:):):):):):) 🌻🌻🌻 🌻❤️🌻 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff, weekend :-D Potrzebuje sie wyspac.. póki co ide po zakupy bo lodówka pusta... i rachunek zaplacic musze.. Czarna powidzenia! Dodzia a Ty czemu dzis nie piszesz? lulu?? tesknimy :-( a reszta gdzie?????????? do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, jestem już!!!! tak późno ale jednak..... dziś był dzień lenia, nie byłam w pracy...mam kilka dni do odbioru i tak sobie odbieram, bo piątki to fajne dni.... rano były roboty.... domowe..... potem zakupy ............ obiad i dzionek przeleciał???? dietowo nieźle.... trzymam odpowiedni kierunek, aby jak najdłużej??? napiję się herbatki no i karimatę czas rozwinąć????? pozdrawiam, później wpadnę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka już po wfie, jestem akumulatory naładowane, jutro w Wawie ma być mroźny dzień ale na jakiś spacer się udam, do parku nakarmić wiewióry.... a noc będzie brrrrr zimna... ale to już połowa za nami ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobryyyyy:D ja tylko na momencik, ale z wielka prośbą!!! bo jestem zgniła i niechce mi sie książek szukać- mam nadzieje, ze mi to wybaczycie... ale na czym polega dieta MM?? jakie produkty dozwolone, zabronione? jakie są zasady w tej diecie?? moze być w wielkim skrócie... czy któraś z was ją stosowała? potrzebuej dobrych argumentów, ze to działa:) dzieki wielkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja was kręce!!! gdzie wyście są??? snieg was zasypał??? tak sie nie robi..ładnie to tak??? no halo!!! wstawać! no co wy robicie;) nie no, ja sie w \"chowanego\" bawić nie bede...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to coś wszystkie forum zaniedbuję:( wiecie co,sprawdźcie skrzynki,wczoraj posłałam wam śmieszne załączniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co u mnie? ehh...teraz mam praktyki w szkolnym warsztacie dietetycznym...NUDAAAAAA! nie wiem co my tam robimy jako przyszli dietetycy, ale już mnie to wkurza- to tak z narzekania... a poza tym nie optrafie sie juz doczekać ferii, bo lece do chłopaka do Anglii:) no i wolne przez bite 2 tygodnie:D uhu uhu... no i ładna pogoda dzisiaj jest (przynajmiej w moim mieście) nie za zimno, delikatny snieżek pada...czuje sie jak przed świetami bozego narodzenia;) duszkasku ja dostałam.... to o tym co sie dzieje na stoliku przy komputerze w nocy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×