Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba baba

waze ok 140 kg i nie radze sobie z soba

Polecane posty

Dzień doberek, oj laski, sorki wielkie ale dzieciaki mi nie dają wytchnienia. mam jeszcze do pilnowania 2 latkę więc,urwanie głowy. Pamiętacie ,,perełkę,,?, jeszcze.,prosiła ,żebym was pozdrowiła... Ma ciężkie chwile , dobrze by było,żebyście w poniedziałek trzymały za nią kciuki,.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj pózno, nie bylo jak wczesniej... dodziu udanego balu :-D Wytancz sie i niech usmiech nie schodzi Ci z twarzy. Napewno bedziesz królowa wieczoru :-D Napisz koniecznie jak bylo... perelke pozdrawiam i bede trzymala kciuki w poniedzialek, wszystko bedzie dobrze :-) duszkasku nie latwo miec na codzien troje maluchów. Badz dzielna, w koncu wyrosna ;-) pozdrawiam i zycze milego weekendu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!! dziewczyny witajcie!!! w karnawałowe przedpołudnie!!!! humorek dopisuje.... zaraz brykam do fryzjera,dodać urody a może odjąć lat??? hehehehe trudna sztuka????? w pewnym wieku ???? heheheheh pozdrawiam Was karnawałowo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... witam.... ale ja tu pusto.. ostatni mój post i znowu ja???? co się dzieje absencja chorobowa??? wracać mi tu w tej chwili!!!!! chciałam podzielić się wrażeniami, ale tu komu?????? no to ja czekam na Wasz powrót!!!!! pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisz dodziu pisz jak bylo!!!!! U mnie maz byl na wolnym i komputer okupowal, dostac sie nie bylo mozna :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki!!! Chorowitek z tej strony, niestety tak mnie rozłożyło od niedzieli że nie mam na nic siły. Niestety co sie okazało to mam angine, jak to lekarz określił taka piekną że musze siedziec w domu i tak oto mam zwolnienie do końca tygodnia i przymusowe siedzenie w domu. Wpisuje się do Waszej tabelki:) Mam nadzieje że mogę:) TABELKA: Nick............waga........biodra(cm)......uda.......ta lia.......biust dodzia..........92kg..........119cm..........56cm.....10 6cm........... duszkasek.....87kg..........108cm..........61cm .....99cm....109cm eulalia..........82kg.........106,5cm......102cm....82 ,5cm...102cm gruba baba....132kg.........141cm....................107cm....... ..... luli laj..........89,3kg........................................ ................. naszata.......88kg..........117cm..........66cm. ....94cm.....108cm perelka........115kg................................... ....................... Wioli..........113kg........127cm........82cm.....121cm.......128cm Ło matko tak patrze na te swoje wymiary i jak nic z tym nie zrobie to sie normalnie załamie. Nie dość że niska to kulka jestem, pocieszam się mój men kocha mnie za to jaka jestem, ale chyba podobaja mu sie moje kształty, pewnie dlatego że rzem tyliśmy, nie chciał pewnie abym czuła się samotnie:))) hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie... witam!!!!!!!!!! Eulalio???? było bosko... superancko... fantastycznie... oj dawno tak się niw wytańcowałam oj nie... jak weszłam na parkiet po 21.... to zciągnęli mnie ok 6 tej... w chacie byłam po 7 rano!!!!! jak bal to bal.... wyspiewałam sie za wszystkie czasy!!!!!!może trochę byłam za sportowo ubrana... ale ja jestem spodniara!!!! do dziś mam zakwasy.... i chrypkę... taką po śpiewach??? ubawiłam się po pachy.... ale miałam taki niedosyt???? dziś ostatki i... po balu?????? ach zaraz nam stuknie 70 tka ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Wiola!!!!! choróbsko Cię dopadło???? ale jakieś przeziębienie??? zdrowiej laska ... zdrowiej nam szybciutko!!!!! pozdrawaim Cię cieplutko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodziu to super ze bylo super!! Przeslij fote jakas z imprezy. wioli wracaj do zdrówka, dobrze ze jestes.. mi jakos sennie, pogoda ponura, i napady glodu przed @ mam.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety starszne choróbsko bo mam angine, wszystkie mięśnie mnie bolą że normalnie nic mi się nie chce. Ale plusem jest to ze nie chce mi sie jeść to może schudne co nie co:) cwana ze mnie pestyjka nie???:) W domu do końca tygodnia siedze także wybycze sie od pracy. :))) w pracy to chyba pomyślą że chyba ich kantuje:))) olać to:))) klade sie zaraz pod kołderkę. Odezwe się później:) Pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wieczorową porą!!!! ja po gimnastyce już zaraz wanna, i wieczorny relax.... jutro .środa... co się dzieje tu u nas? ostatnimi czasy... pusto się robi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wiesz no jak stara czterdziestka może się lansować??? nie???, za to mam starego męża??? heheheheheh cały czas to mu mówię!!! no ale wielkie dzięki za komplement!!!! Eulalio a jak z odchudzaniem??? jakie efekty??? no napisz coś?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bez efektów... waga wacha sie pomiedzy 82- 82,5kg. Teraz @ czyli najblizsze dni bez zmian... pózniej do dziela!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam....witam.... dziewczynki !!!!!! u mnie wszystko spoko.... waga stoi w miejscu!!! ale tak ma być!!!! wieczorkiem popiszemy więcej... bo jestem w tej chwili pod obstrzałem mojego bosa, który czyta mój post.... więc nie mogę się uzewnętrznić papapatki pozdrawki z Warszawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie... i zrobiła się zima, a tak czekam na wiosnę??? pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie deszcz :-( Ale poza tym Ok, tylko zanotowalam wzrost apetytu niestety.... moze to przez @.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochaniutkie . :D Wróciłam z ferii. cała , zdrowa , nie uszkodzona i niestety najedzona. O wadze będę mogła pogadać za jakieś 2 tygodnie głodówki , bo może wtedy da się wrócić do danych sprzed ferii. O wejściu na net w ciągu dnia nawet nie myślę . Ferie jeszcze trwają i dzieciaki jak przyrośnięte. Ale to do poniedziałku. Wczoraj przejechaliśmy Polske suchą oponą , a dziś -proszę . Śnieżyca od świtu, nie nadążamy z odśnieżaniem . Chciałam zimy -to mam . Ciekawe ile to jeszcze potrwa. ?? 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!!!witajcie !!!! babki u mnie zima na całego -12 od rana... opatuliłam się po uszy??? fajna pogoda? słonko świeci..... dzień pełen pwerspektyw... piątek... jutro ma decydujące spotkanie... do pewnej organizacji dla kobitek!!! to jak pójdzie oki to Wam napiszę!! dietowo dobrze... gimnastyka codziennie!!!! niedługo zrobi sie ciepło to dojdzie rower!!! już nie mogę się doczekać??? no dziewczynki muszę zabierać się za robotę, obok siedzi mój boss.. hehehehe muszę zrobić jakieś ruchy pozorne, a potem coś nasmaruję!!! dobrze naszata że się odezwałaś... bo ja tu bardzo ostatnio narzekam, że tak mało nas??? Eulalio nie przejmuj się wzrostem apetytu... jest zima i mamy inną termogenezę... chyba to jest to??? duszko ja wyrabiasz z maluchami??? pewnie dajesz sobie radę...hehehehe a jak z karmieniem małej \"czarownicy\"??? pisać dziewczynki pisać!!!! pozdrawki z zimnej Warszawki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U mnie tez chlodno, ok 10\'C :-P I deszczowo do tego...nic milego w pogodzie Apetyt jakby spada, i znów trzeba walczyc... Dodziu masz racje, zima, trudniej o motywacje...ale wiosna tuz tuz...a ja mialam do 75 dojsc i chyba nic z tego nie bedzie :-( Poza faktem odchudzeniowym wszystko w najlepszym porzadku. Maz parce zmienil, mam nadzieje na lepsza, okaze sie za jakis czas. Poza tym mamy w planach przeprowadzke, ale to gdzies okolo Wielkanocy dopiero.. Naszata fajnie ze jestes juz z nami pisz - byle czesto :-) luli co z Toba?? karolina, wiola??? duszko??? hop hop pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedynym ćwiczeniem który teraz uskuteczniam jest machanie łopatą . zima na całego . dziubaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....witajcie wieczorową !!! siedzę sama przy kompie obok stoi butla czerwonego wytrawnego wina i ja!! jest mi źle.. mam doła....i dziś wszystko ma dla mnie czarny kolor!!!! dobrze że mam Was i mogę.. sobie poklikać na klawiaturze może.... ktoraś poczyta???? chce mi się płakać mam podły nastrój... to chyba składowa wielu wydarzeń 1 nie mogę jechać pożegnać się moim ulubionym szwagrem, który jutro leci do Dublina, a chciałam mu podarować mojego najszczęśliwszego anioła którego mam w swojej kolekcji, bo mój pan pracuje i nie mam jak?? taka cienka jestem że nie mam prawa jazdy, ale z tym koniec... samochód stoi... muszę zrobić w tym roku i koniec.....2 jestem kilka dni przed .... ciężkimi dniami i wszystko drażni mnie bardzo... dosłownie wszystko ... bajzel zostawiony przez młodego w chacie....och!!! ale już ze wszystkim się uporałam...... a najbardziej jest mi źle.... że mój pan H dziś tak długo pracuje... i nigdy nie ma go... jak jest potrzebny tylko mi, a to się zdarza bardzo, bardzo rzadko bo z natury jestem mocną babą, ale dziś pękłam??!! to jest pech bo czasami ... nie pracuje klika dni.. a teraz pech.... taki stan ducha to zespół napięcia......... pewnie tak jest??? 3 waga stoi nie chudnę ostatnio nic... to działa na mnie destrukcyjnie.. chyba?? nie wiem co mam dalej robić z moim odchudzaniem???? jakieś prochy??? nie mam pomysłu???? mam klasyczny objaw przygnębienia... ale mam nadzieję... że jutro będzie lepszy dzień... może jak zacznę działać aktywnie w organizacji... to mi się polepszy i moja samoocena wzrośnie... ale dziś .... jestem straszna cierpiętnica i tyle..... rzadko miewam takie stany duszy .... no ale czasami .... koniec użalania się nad swoim kiepskim losem..... wypiję Wasze zdrowie laski... trzymcie się ciepło.... bo ja dziś marudzę jak pierdzielewska.... staram się nie poddawać nastrojom...a tu taka kaszana??? obiecuję poprawę..... buziole... papole!!!! wpadnę jutro po zebraniu!!!! sorry że taka jestem namolna.......jestem ostatnio jakas sentymentalna?? to chyba starość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodziuniu kochana- kazdy tak czasem ma ze mu wszystko wydaje sie byc beznadziejne, zwlaszcza gdy @ nadchodzi... my baby znamy ten ból ;-) Wypije z Toba za lepsze chwile, tez mam czerwone wino :-D Uwaga- nalewam.... Twoje zdrówko!!!! :-D A co do wagi to teraz przed @ nie spodziewaj sie jej spadku... poczekaj. I nie bierz prochów, spróbuj mocniej zacisnac diete... To lepszy sposób.. trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam sie cieszę jak nie tyję . To niezbyt budujące , ale życiowe. Jakbym nie przyjęła tego do świadomości to chyba opiłabym się w trupa. jakoś od lat waga idzie w górę i końca nie widać . A próbowałam różnych diet . Cóż , gdy nuda mnie zabija . Jak się denerwuję ,albo nie robię tego na co mam ochotę to wpierdzielam co w ręce wpadnie . To zabijanie własnej apatii i bezsilności. Ale jak godzić siebie z resztą rodziny. chcesz pomóc wszystkim , a ze sobą jesteś w niezgodzie . i efekt murowany. A wszystkie byłyśmy młode i szczupłe . A potem mąż dzieci i kilogramy. Cholera jasna... Jak tu się z tego wyrwać . no i koniec użalania . Idę sie wypluskać do wanny. Może sobie jakieś winko strzelę?? 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło mi bardzo .... cierpię... ale jest mi lepiej że jesteś zemną Eulalko to jest super.....mam koleżanki wirtualne to jest suppper.... uwielbiam WAs....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioli
Witajcie Dziewczynki, pisze z cieplego lozeczka bo u mnie zimnica, piec Nam sie popsuł i tak wyziębił mieszkania ze szkoda gadac. Trzeba porzadnie dogrzac, dlatego wskakuje do wyrka zanim rusze na podbój świata:) Waga ani drgnie i znowu jakos moje postanowienia szlag zaraz trafi. Kupie sobie Shapea, smieszna plytka jest dolaczona taniec brzucha:) mój to naawet potrafi sie trzaść jak galareta:) Poza tym nawet nie wiecie jak sie ciesze bo mój men znalazl prace w Aglii i bede migola do niego juz w maju jechac, co najlepsze rzucam prace bo co mi po tym??? Myslicie ze dobrze robie??? Nie zarabiam w Polsce kokosów wiec co ja mam do starcenia, chyba to że w końcu zyskam świety spokój z daleka od mojego 13;etniego brata który od 6 lat życ mi nie daje:) Eulalio moze tam gdzies kiedys spotkamy sie na partyjke polo???:))) hihihihihi Pozdrówki dziewczynki, zajrze wieczorkiem bo lece niedlugo do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio!!! Dodziuchna jak nastrój Kochana???? Lepiej dzis? Odpedzilas smutki? Pisz co sie dzieje.. Wiola a Ty do Londynu jedziesz czy innego miasta??? Kto wie- moze bedziemy mieszkaly blisko siebie- chociaz Londyn ogromny... Powodzenia i grzej sie zeby Cie jakie chorubsko nie dopadlo :-) Matko, wlasnie zjadlam kilka wafelków w czekoladzie i jest mi tak slodko ze zaraz puszcze pawia :-O Glupia ja- i po co mi to bylo??? Ale pocieszam sie ze jak juz sie przeprowadzimy to przestrzeni bedzie troche wiecej i bede mogla regularnie cwiczyc!!! I bede- obiecuje!! Zarezerwowalam wlasnie bilety na wakacje do Polski, lecimy 2 lipca.. bede odliczac dni :-D A najpierw miesiace :-P Znów deszcz zaczal padac a ja musze na zakupy lezc... :-O pozdrawiam, milego dnia!!! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 bo nie bardzo jest o czym pisać.....-a gdzie dokładnie Eulalio będziesz spędzać te wakacje????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×