Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba baba

waze ok 140 kg i nie radze sobie z soba

Polecane posty

Gość Doradca Suplementacyjny
W zależnosci od potrzeb układa się indywidualny program, który to póżniej mozna modyfikowac. Zasada jest taka, chcecie szybsze efekty- większa inwestycja miesięczna w siebie, mniejsza inwestycja-efekty nieco wolniejsze. Jeśli koszt śniadania czy kolacji oscyluje w okolicy 7-10zł to dieta powinna, jak to się mówi być po kosztach, bo suplementy stosuje sie ZAMIAST, a nie dodatkowo. Jeśli komuś ułożyć program proszę kontakt ma maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż,wydaje mi się ,że to po prostu kolejna próba wykorzystania naiwności zdesperowanych kobiet,a po koktailach tak samo jak i po wszystkim-jeśli nie zmienisz nawyków żywieniowych efekt jojo,niestety murowany.Ja rozumiem,że każdy chce zarobić ,ale to już tanie wyjdzie ułożona dietka przez lekarza,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Doradcy powiem ci tyle próbowałam wszystkiego herbalajf , cembrige ,kopenchadzka iwiele innych i wiem jedno jak nie przestane jeść ponad swoje zapotrzebowanie to nie schudne nawet jak wywale kupe forsy na suplementy.I nie pomożesz bo nie jesteś Duchem Świętym a ja już walcze z otyłością 8 lat iwiem że nie ma cudów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszm, że bez pytania i pukania wpycham się na Wasz topik, ale musiałam :) Duszkasku czytam topik zmniejszajacej się, tam Cię spotkałam. Pod Twoją stopka odnalazłam info, że jesteś z Ełku. :) To tak jak ja. Dodam, że ja też kiedyś odchudzałam się . Z wagi 72 zeszłam do 55 . Nadal ją trzymam. Jednak uważam na to co jem i regularnie ćwiczę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!! w niedzielę w pogodny ranek.... pogoda nastraja do czynów wielkich!!!! ja dziś już krzątam się po chacie od 7-mej, wszystko już mam przygotowane.... już mi się chce iść na spacer.... młody ma zajęcia.... wybieramy się we dwójkę!!!1 no dziś Dzień Babci..... czy tutaj takie mamy????? wszystkim babciom... sto lat... sto lat.... samych pogodnych dni!!!!! zdrowia... zdrowia.....zdrowia..... a wszystko pozostałe to sobie kupią???? pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!! duszkasku dziekuje Ci za mile slowa. Mnie ratuje to ze wysoka jestem (173cm)i waga mi sie rozchodzi po centymetrach. Ale biodra i uda sa moim problemem bo zawsze wszystko mi sie tam zbiera :-O agawa powodzenia w walce. I juz nie od jutra, tylko od teraz!!!! I nie ma diety cud! Zadne suplementy! Tyle mniej jesc i wiecej sie ruszac! luli jak Twoja dieta? dodzia jak niedzielka?? milego dnia wszystkim!! A Babciom Sto Lat w zdrowiu i radosci !! 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze laseczki wszystkiego naj wszystkim agnieszkom babciom i dziadziom :)) ale duzo nowych twarzy pozdfawiam wszystkich serdecznie jakos nie mam ochoty na kompa wlaczam go sporadycznie cos poczytam iznikam ale nie oznacza to ze was juz nie kosiam:) kosiam was mocno i mysle o was obrzerac tez sie nie obzeram ale i pisac za bardzo nie mam co bo waga stanela w miejscu ide was poczytac buziaki i pamietajcie ze ja nadal jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hop...witam kochane kobitki:) hmm...widze, ze do tego topicu doszło pare koleżanek:) co do \"Doradcy Suplementacyjnego\" to któraś z pań miała racje, ze zadne koktajle nie pomogą jeśli nie bedziemy trzymać diety i jeść mniej.... wszystkie tabletki na odchudzanie, koktajle, zupki, herbatki tylko mogą wspomóc, lecz wszystko zależy od tego jak bedziecie jeść i ile...i niecvh sie doradca wypałuje z takimi textami typu:\"jeśli potrzebujesz fachowej pomocy a nie komentarzy typu \"jedz mniej\" to napisz do mnie. \"- i co ten ktoś wie o odchudzaniu? myśli, ze co? jak bedziecie pić cudowne koktajle a jeśc tak samo to sie schudnie? bujda...ale wy dobrze dziewczyny o tym wiecie:) brawo bije dla waszych sukcesywnych wyników i dalej również mocno podziwiam za upór... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was serdecznie :D Karolcia-może spróbuj jakiegoś wspomagacza na początek,to potem będzie ci łatwiej samej, buziaki.Jak ktoś będzie chciał poggadać to służę gg: 5905199

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam rodzine w Elku :-D dzien byl w miare ok, spokojny relaks bez rewelacji. Jedyny grzech to kilka delicji bo mnie strasznie przycisnelo na slodkie.. Ale raz w tyg. to nie grzech, nawet nie mam wyrzutów sumienia za duzych.. jutro wazenie i mierzenie.... dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No albo stety albo niestety, ale od 19.12 jestem na Meridii 15,+ dieta oczywiście i od kilkunastu dni rowerek + brzuszki,ale tylko po pół godz. rowerek i 50 brzuszków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zadowolona,bo przynajmniej ona pomogła mi zmienić nawyki żywieniowe,dużo pomaga,ale trzeba dać też coś od siebie,sama M cudów nie zdziała,ale pomaga wytrwać na dietkach :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dziwaczna egzystencja. Po zakończonej kuracjii (za kilka miesięcy),umówimy się na browarka może-teraz póki co nie tykam alkoholu....:D🌼 Jak ktoś ma ochotę poggadać to moje gg:5905199

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski oj chyba w tym tyg wiecej luzu a ja przed okresem i tak brzusio boli dzis zwazylismy sie w domu i niestety efekty nieciekawe po przyjezdzie mojej mamy kazdy utył czy macie dizewczyny jakies sposoby? ja juz nie wiem mam gotuje tłusto i duzo ja mam dobrze bo wciaz w pracy jesem ale mój syn niestety nie pogadałam sobie dzis rano z nimi i stwierdzilismy ze po godiznie 18 nie ma jedzenia zaczynam biegac z synem najbardizje tuczy jedzneie kanapek i podzeranie mama mnie w dzieicnstwie spasła i teraz wciaz walcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duszkasek napisz coś o tej meridi czy na recepte i czy trzeba robic jakieś badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc tak: aby lekarz ci wypisał Meri musisz mieć otyłość lub sporą nadwagę, zrobić badania:morfologia,cukier,TSH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,, jeżeli chodzi o wspomagacze to tak ostrożnie, duszko nie nalezy ich tak polecać na forum.... bo każdy ma swoje preferencje zdrowotne, i w Twojej stopce Adipex... tak polecasz go wszystkim ludziskom gdzie się wpisujesz, a jesteś swiadoma tego że adi jest zabroniony w Polsce, a drugi obieg, karalny???? nie czyłałaś o wpadce handlarzy A...., przymycanego z Czech???? Zeliksa to nowy preparat , który ma ten sam skład co Meridia czy Lida... sibutramina, która zwiększa proces termogenezy, działając na przysadkę mózgową, likwiduje uczucie głodu.... co jest bardzo zgubne!!!! agawa na kafe, masz wiele tematów gdzie możesz się dowiedzieć na temat wspomagaczy.... ja wyznaję zasadę.... nikomu nie polecam chemii, bo ja sama osobiście faszerowałam się czym się da.......moją przygodę z chemią zaczynałam kilka razy , pożerałam chyba wszystko co można było zdobyć, oficjalnie... i w drugim obiegu..... po rak kolejny,,, od stycznia zeszłego roku zaczęłam się odchudzać..... tak.... jadłam wiele wspomagaczy.... również Meridię, którą kupowałam sobie gdzieś??? znałam jej zasady działania.... wszystko wiedziałam byłam mądra i co ?????? straciłam apetyt, jadłam wydwało mi się że to jest to ..... pojadłam trzy opakowania Meridii, najpierw nie chudłam a potem waga zaczęła mi rosnąć.... wyladaowałam u specjalisty od grubasów......co się okazało że za mało jadłam stosując M.... trzeba jeść i to dużo a produktów niskokalorycznych, o odpowiednim indeksie glikemicznym,.. w zeszły roku schudłam sporo stosując Lida i dietę South Beach..... a potem najlepsza Meridka nie działa??????? M stosowana jest u ludzi otyłych i zdrowych, ponieważ po M mogą wystąpić różne powikłania, np z nerkami,,, kołatanie serca??????? ja schudłam przez kilka dni ponad 2.5, bez żadnych wyrzrczeń... prosto .... dieta i gimnastyka................. alkohol,,,, przy każdej z diet jest niepożądany!!!!! ja osobiście polecam najpierw konsultacje z lekarzem specjalistą, a nie konowałem przepisującym tylko receptę.... jaką pacjent sobie chce????? zastanów się, bo lepiej zmienić nawyki żywieniowe samemu, co duszka pisze jest nieprawdą że M pomaga jej zmienić te nawyki.. to jest fałszywe myslenie, jej się nie chce po M jeść i tyle jak odstawi M, jak napisane jest w informatorze leków to u 80 % badanych, po przerwaniu kauracji występuje.... owczy głód???? agawa na kafe jest wątek o Meridii. poczytaj sama nie sugeruj się .... zdaniem żadnej z nas????? taka moja rada????? bo na branie chemii zawsze masz czas jesteś młodą laską i dla Ciebie Twoje zdrowie powinno być najważniejszym dobrem!!!!! nie ma cudownych środków na odchudzanie... to już wiesz...zobacz ilu jest wszędzie grubasów???? gdyby był!!!! świat oscylowałby w rozmiarze 38-42.... a nie 52-58 a nawet w USA powyżej 60... to jest kraj wysokiej cywilizacji???? zastanów się !!!! a wybór należy tylko do Ciebie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm.....dodziu,chyba źle zrozumiałaś przesłanie mojej stopki....przecież tam jest po prostu ostrzeżenie,pytają dziewczyny o Meridię to im piszę i przecież jestem pod kontrolą lekarza. Tylko na ten temat mogę się wypowiedzieć. O innych wspomagaczach nic nie mówię bo nie stosowałam,a stopka jest po to,żeby uświadomić ludziom,że to są jednak niebezpieczne środki......chyba mnie źle zrozumiałaś......,więc nie zarzucaj mi proszę,że namawiam ludzi do stosowania. Nie wszyscy mają możliwość biegać do dietetyka bo na przykład u mnie niema ani jednego w mieście,więc jestem prowadzona przez moją doktor rodzinną i jestem jej bardzo wdzięczna,że się mną zajęła.Dziewczyna pyta jakie robiłam badania i u jakiego lekarza to jej odpowiadam i zupełnie nie widzę w tym nic złego..... .......czy w mojej stopce jest cokolwiek zachęcającego?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie spierajcie się ja tylko tak spytałam o tę meridie bo byłam ciekawa czy na recepte ja pewnie i tak nie moge jej stosować bo mam kłopot z nerkami i wysokie ciśnienie choc przydał by się jakiś cudowny środek na poskromnienie apetytu ja o dietach wiem naprawde sporo ale wiadomo co innego wiedzieć a coinnego wpro\'wadzić w życie te wiedze właśnie z konsekwencją u mnie najgożej ale wiem że musze nad sobą pracować bo bez tego nigdy nie schudne .Zaraz wybieram się z moją mama na długi spacer a jutro 2 wizyta na basenie więc jak widzicie poczyniłam już pierwsze kroki w tej walce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duszko same nazwy leków działają zachęcająco i to bardzo zwłaszcza dla osób nieznających tematu.... one to czytają jako coś super... fantastycznego... co zadziała jak różdżka czarodziejska wróżki.... duszko.... tak własnie odbiorą, bo jak ktoś chce, coś dowiedzieć sie to znajdzie źródło info.... na pewno.... oczywiście to jest moja opinia, osobista... przecież to Twoja stopka!!!!! ja bym takiej sobie nie zrobiła.... bo wiem sama po sobie jak takie info działa na grubasa??? agawa nie mam zamiaru się spierać... bo nie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis luzik w pracy buzka dziewczyny duszkasek dziekuje za rady na gg na pewno bede pisac w chwilach walki rozumu nad głodem dodziu widzisz przy bradzo duzej otyłosci leki te naprawde wspomagaja owszem kazdy ma prawo do swojego zdania ja wiem jedno czym wiecej jem tym wiecej chce mi sie jesc i błedne koło meridia pomogła przetrwac mi te najgorsze chwile kiedys bo diete jak czesto powtarzam nalezy rozpoczac od mózgu zmiany myslenia zmiany nawyków to nie jest lek na otyłosc to tylko wspomagacz i trzeba brac odpowiedzialnosc za jego skutki uboczne ale jest skuteczny owszem to jak z dieta jesli sie wróci do starych nawyków zywieniowych to efekt jojo murowany tak jak ciesze sie ze jest taki lek bo tylko grubas grubasa zrozumie jak trudno wyrwac sie z tego błednego koła myslenia o jedzeniu ja podizwiam ludiz którzy jednego dnia potrafia powiedizec STOP zucaja na zawsze palenie ,chudna i nie tyja ....tylko kazdy jest inny moze kiedys dorosne i mój mózdzek naprawie hihii a na razie programuje mózdzek na oszczedny tryb jedzenia i dam mu dzis dawke cwiczen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×