Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dolaks

Laserowa Korekta WZROKU

Polecane posty

Polacy masowo wyjeżdżają do Czech na zabiegi usunięcia zaćmy. Tu jest strona kliniki PROVISUS: http://lepiejzobacz.cz/ w czeskim Cieszynie, która ma świetną renomę, a na zabiegi czeka się jakieś 2 – tygodnie. Kwalifikacje odbywają się w polskich placówkach, na miejscu mamy możliwość wyboru soczewki, w cenę wliczone są leki okołozabiegowe, dokumentacja w języku polskim, opiekę polskiego personelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania Larek
W łodzi w Optegrze można teraz mieć laserową korekcję wzroku metodą lentivu. Jestem jakies 2 tygodnie po tej korekcji. Co moge powiedzieć ? metoda rzeczywiście bezinwazyjna ;) zabieg bardzo krotki, może trwa 15 minut ? To wszystko. Następnego dnia wracacie do życia codziennego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginda
Warto o tym poczytać zanim zdecydujesz się na operacje, bo ja od tego zaczęłam, szukałam długo dobrego szpitala- wybrałam klinikę w Białymstoku na Rocha- daleko ale jakoś wysoka i bardzo skuteczna operacja, ja już zapomniałam jak to jest chodzić w okularach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam klinikę w Białymstoku, tam sa specjaliści którzy nie maja żadnych wątpliwości ponieważ przeprowadzają bardzo dużo takich zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również polecam dr Michnowskiego z Białegostoku. Zabieg LENTIVU, który wykonał był bardzo szybki i bezbolesny. Oczywiście zabieg jest trochę "niekomfortowy" bo w końcu ktoś "gmera" Ci w oku, niemniej jednak już na drugi dzień widziałem bardzo dobrze. Rekonwalescencja również krótka, ok. 2 tyg. bez aktywności fizycznej, a potem? Całe życie bez okularów i soczewek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia denis
Na laserową korekcję wzroku na pewno warto wybrać się do Dzięgielewska Instytutu Oka w Warszawie. ;) Cena jak na taki zabieg, jest na prawdę przystępna. Poza tym lekarze bardzo profesjonalni z dużym doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kissimi
ja zdecydowałam się na Łódź i Optegrę. I nie mogłam lepiej wybrać - doskonały zabieg, znakomita opieka i już zapomniałam co to znaczy noszenie okularów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybbis
W Łodzi Optegra moim zdaniem jest najlepsza! fajnie że w końcu tam jest i można korzystać z ich usług! a korekcja u nich wzroku to pewna sprawa i bezpieczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beati

Miałam tydzień temu korekcję metodą Lentivu w Łodzi w Optegrze i czuję się bardzo dobrze, zero komplikacji. Widzę ostro, wszystko wyraźnie. Nie noszę oczywiście okularów, bo nie są mi już potrzebne. Miałam wadę -5 i na lewe -6 więc teraz nie ma porównania. Rano budze się i wszystko widzę, a kiedyś bez okularów to nawet nie widziałam budzika. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silonka

tak, w Łodzi jest to dosyć nowa klinika i szczerze mówiąc  sama się do nich na korekcję zapisałam! nie żałuję bo na prawdę świetna jest to opcja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernie

JA też miałam zabieg w Optegrze, ale w Rzeszowie. TRafiłam tam z polecenia znajomej do dr Zamorskiej. Miałam wadę -6 i -5 więc dla mnie zabieg był wybawieniem, koniec z okularami 🙂 Zabieg  był bezbolesny, zero komplikacji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flora

Dr Zmorska jest świetnym sepcjalistą 🙂 Też miałam zabieg w Optegrze w Rzeszowie, zabieg wykonywała dr Zamorska. Zdecydowałam się na metodę lentivu i nie żałuję, bo szybko doszłam do siebie, zero komplikacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość World33

To widzę, że Wy dziewczyny miałyście w Rzeszowie. Ja miałam laserową korekcje wzroku też w tej samej klinice tylko, ze w Krakowie. I przeprowadzała mi ją pani dr Edyta Sacha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaWalasek

Wy widze, miałyście laserową korektę wzroku lentivu, a moja mama miała w Optegrze zabieg Clearvu , który jest idealny dla osób po 40 roku życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunlight22
Dnia 28.07.2019 o 10:42, Gość World33 napisał:

To widzę, że Wy dziewczyny miałyście w Rzeszowie. Ja miałam laserową korekcje wzroku też w tej samej klinice tylko, ze w Krakowie. I przeprowadzała mi ją pani dr Edyta Sacha.

Bardzo dobra pani dr, pani Sacha, tez przeprowadzała mi zabieg. bardzo kompetentny lekarz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Binura

o widze ze jednak warto zgłosić się do Optegry - a że mają w różnych miejscahc to się chyba bardzo opłaca do nich zgłosić! sama zastanawiam sie czy w zimie nie skorzystać z takiej oferty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koniakowa88

Pewnie, ze warto, z tego co widziałam to mają siec kliniki  w Polsce. ja akurat mieszkam w krakowie więc tutaj  miałam zabieg  w Optegrze, zabieg Lentivu.  Jestem bardzo zadowolona, nie miałam tez zadnego zespołu suchego oka i inne takie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cherubinka7
Dnia 27.09.2019 o 11:10, Gość Koniakowa88 napisał:

Pewnie, ze warto, z tego co widziałam to mają siec kliniki  w Polsce. ja akurat mieszkam w krakowie więc tutaj  miałam zabieg  w Optegrze, zabieg Lentivu.  Jestem bardzo zadowolona, nie miałam tez zadnego zespołu suchego oka i inne takie. 

Tydzien po zabiegu można swobodnie pójść na basen, Nastepnego dnia na upartego mozna by wrócić do pracy, ja jednak z racji tej, ze pracuję przed komputerem wolałam wziąc sobie l4 na 3 dni i dopiero potem wrócić 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

Jestem jak najbardziej za laserową korekcją wzroku. Moja siostra rok temu poddała się korekcie wzroku w Centre de la Vision u Dr Papierniak (Kraków) . Bardzo szybko doszła do siebie i w sumie “z dnia na dzień” pozbyła się okularów.  Przez tydzień była na L4 bo oczka były wrażliwe ale zażywała zwykły apap i ketonal i to wystarczyło żeby zniwelować ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kettenkaruselka

laserowa korekcja wzroku jest super wyjściem dla osób, chcących miec lepszy komfort codziennego życia. od siebie na pewno polecam metodę Clearvu, która miałam w Optegrze. mam skończone 40 lat i na to sie po prostu kwlaifikowałam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juleczka77
Dnia 27.12.2019 o 17:19, Gość Kettenkaruselka napisał:

laserowa korekcja wzroku jest super wyjściem dla osób, chcących miec lepszy komfort codziennego życia. od siebie na pewno polecam metodę Clearvu, która miałam w Optegrze. mam skończone 40 lat i na to sie po prostu kwlaifikowałam. 

Czesć, a mozesz powiedzieć cos więcej ? Moja mama ma 50 lat, nada sie może na taką laserową korekcję ? nie ukrywam, ze mnie zaciekawiłaś 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bikka

Ja korektę wzroku mialam w Optegrze w Rzeszowie i szczerze mówiąc na lepszą klinikę to nie mogłam trafić. Dokładnie i bardzo dobrze przeprowadzony zabieg. Ostrość wzroku mi wróciła i jestem mega zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kettenkaruselka
Dnia 31.12.2019 o 18:13, Gość juleczka77 napisał:

Czesć, a mozesz powiedzieć cos więcej ? Moja mama ma 50 lat, nada sie może na taką laserową korekcję ? nie ukrywam, ze mnie zaciekawiłaś 😉

Myslę, że się nada 😉 Bo czemu by nie. Generalnie jest to laserowa korekcja przeznaczona da osób po 40-stym roku życia więc na pewno 😉 Musiałabyś się skontaktować i zobaczyć co i jak.  ja w końcu nie nosze okularów, normalnie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klinika SPEKTRUM ma bardzo dobrą renomę jeśli chodzi o laserową korekcję wzroku, najpierw należy udać się na wizytę kwalifikacyjną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja robiłam korekcję wzroku, jeszcze przed pandemią w Optegrze. Bardzo zadowolona jestem że udało mi się przed pandemią bo w końcu dobrze i dokładnie widzę....a tego wlasnie mi trzeba było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a w której Optegrze? bo ja we Wrocławiu u Pana Nawrota - bardzo jestem zadowolona ze trafiłam na tak dobrego i kompetentnego specjalistę tóry dokładnie i rzetelnie odpowiedział na moje pytania a sam zabieg dobrze  zrobiony!! super bo nie muszę nosić okularów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie we Wrocławiu jest bardzo dobra ta klinika,. szczerze mówią poczułąm sie mega zaopiekowana u nich i dzięki wspaiałym lekarzom mam przywrócony dobry wzrok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam, zresztą każda Optegra jest dobra! ja osobiście mam doświadczenie z tą w Rzeszowie ale nie mysle ze leczą identycznie w kazdej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nie tylko w rzeszowie ale także w Wawie jest dobra miejscówka z tej Optegry. Ja jestem bardzo zadowolona i szczerze mówiac cieszę się ze wlasnie do nich trafiłam i udało mi się dobrze wyleczyć mój wzrok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no bo w PL jest wiele dobrych klinik. też Optegra dobra jest w Krakowie - dobrze leczą i wspomagają. Ja mam wyleczoną wadę wzroku i cieszę się ze na trafiłam na takich specjalistów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×