Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dolaks

Laserowa Korekta WZROKU

Polecane posty

Gość gość
Cieszę się że u kogoś wszystko poszło dobrze, ale nie każdy ma to co chce . Jestem szczęśliwa, że akurat miałam ten zabiegu a nie inny. Jestem bardzo zadowolona z efektów. A co do pytania, zabieg robiłam w CMO Laser, jak ją wybierzesz na pewno nie będziesz żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy zabieg wszczepienia soczewki fakijnej jest tak samo skuteczny jak korekcja laserowa? Czy z wadą -11D istnieje nadzieja na odzyskanie dobrego wzroku? Bardzo by mi zależało na pozbyciu się wady i przestaniu noszenia okularów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oba rodzaje tych zabiegów są skuteczne, tylko wszystko zależy od Twojej wady oczu i predyspozycji. Soczewka fakijna jest przeznaczona dla osób z wadą od -7 do -23D, więc myślę że u Ciebie jak najbardziej jest nadzieja na dobry wzrok. Najlepiej będzie jak wybierzesz się na badania i skonsultujesz je z lekarzem, pamiętaj że podstawą jest wybranie dobrego specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellagrall
Laserowa korekta wzroku to trudna decyzja bo jednak chodzi o ingerencję w nasze oczy, jednak czasem nie mamy już innego wyjścia - tak było w moim przypadku. Trzeba było operować ale bez wahania oddałem się w ręce przemiłej dr Szendzielorz (ukłony) z Centre de la Vision. W klinice zaopiekowano się mną profesjonalnie i nie było żadnego problemu by podczas operacji informować o przebiegu moją przerażoną małżonkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla mnie decyzja o zrobieniu zabiegu nie była wcale trudna. Kilku dosyć bliskich znajomych miało wcześniej zabiegi korekcji laserowej, które zakończyły się sukcesem. Tak więc ja też zdecydowałam się na ten krok. Na szczęście przeszłam pozytywnie kwalifikacje. Termin korekcji mam wyznaczony na początku grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiałam się nad tym zabiegiem i w końcu zdecydowałam, że zapiszę się na wizytę kwalifikacyjną do soczewki fakijnej (to ja z wadą -12L i -12.75P). Czytałam i przekonały mnie zalety tego zabiegu np. może zostać w każdej chwili usunięta. Badania już niedługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, czytałam wszystkie informacje, ale dalej nie jestem pewna czy warto robić taki zabieg. Mam wadę - 1,25 i -1,5. Od jakiegoś czasu zastanawiała się nad takim zabiegiem. Chyba bardziej z powodu estetycznych- denerwują mnie już okulary, a soczewki bardzo wysuszają oko. Z wszystkich Waszych postów wynika,że wato ale przy większej wadzie. Nikt nie napisał za wiele co z osobami o małej wadzie wzroku. Proszę o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ella1205
Moja wada został zoperowana w Centre De La Vision w Krakowie i powiem, że byłam mega zadowolona. Klinika jest niepozorna ale pracują tam specjaliści w szczególności dr Szendzielorz, która przeprowadzała moją operację. Bardzo miła i fachowa kobieta. Cieszę się, że już nie muszę nosić okularów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To super, że wszystko dobrze skończyło się u Ciebie. Najważniejsze to trafić w dobre ręce. Ja też miałam to szczęście, że zapisałam się do bardzo fajnej lekarki. Jestem z Warszawy i tutaj robiłam korekcję. Zapisałam się do dr Gadomskiej z CMO Laser. U mnie też sukces na całej linii. Bardzo dobrze widzę po korekcji i nie mam żadnych skutków ubocznych. Jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parystka
Ja jestem z Wrocławia i chciałabym się do Spektrum zapisać, ale czy ktos może polecić któregoś z lekarzy? Nie chciałabym iść w ciemno, ale słyszalam wiele dobrych opinii o tym miejscu. Klinika robi wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebecca00
Ja robiłam laserową korekcję wzroku w Optegrze we Wrocławiu. Zabieg przeprowadzał lekarz Dominik Uram. Po korekcji nie miałam problemów ze wzrokiem, nie miałam komplikacji. Szybko doszłam do siebie. Prowadzę aktywny tryb, więc zależało mi, by nie robić przerwy w treningach. Miałam metodą Lentivu. Zastanawiałam się na metodą Lasik, ale właśnie ze względu na aktywny tryb wybrałam nowoczesną metodę Lentivu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie są najlepsze kliniki w Warszawie? Właśnie postanowiłam wziąć się za moje oczy. Chciałabym zrobić zabieg korekcji. Słyszałam, że najpierw trzeba zrobić szczegółowe badania, żeby zakwalifikować się do zabiegu. W W-wie jest dosyć sporo miejsc, gdzie wykonują zabieg korekcji i nie wiem, które wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie mogę polecić Ci CMO Laser. Miałam tam robioną korekcję i jestem bardzo zadowolona z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za namiar. Czy możesz też polecić mi lekarkę? W CMO Laserze aż cztery specjalistki zajmują się korekcją. Która Twoim zdaniem jest najlepsza. U kogo Ty robiłaś zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam, że każda z czterech lekarek jest świetną specjalistką. W internecie wszystkie mają pozytywne opinie wśród pacjentów. Więc możesz śmiało zapisać się do dowolnej lekarki. Dla przykładu moja starsza siostra miała zabieg u dr Archackiej a ja u dr Izdebskiej. Obie jesteśmy zadowolone z efektów korekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam wykonywany w gabinecie http://okulistyka-wasik.pl/ i jestem bardzo zadowolona z zabiegu. Polecam wszystkim wykonanie go jeśli tylko macie pogłębiającą się wadę. Jeśli kogoś nie stać, wiele gabinetów wykonuje takie zabiegi na raty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, ale ja planuję zabieg w Warszawie, dlatego też wybrałam klinikę CMO Laser. Już zapisałam się na wizytę do dr Izdebskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry wybór. Sama miałam wykonywany zabieg u tej lekarki jest ona świetną specjalistką . Dzięki niej już nie muszę nosić okularów i skończył się problem ciągłego ich poprawiania. A w następnym tygodniu idę na kolejną wizytę kontrolną, żeby sprawdzić czy wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laserowa korekcja to cud :) Czytałam Wasze wcześniejsze wpisy o trudnej decyzji o zabiegu. Ja osobiście podejmowałam decyzję przez 3 lata! Byłam na badaniach, zakwalifikowałam się do epi-lasika, ale nie umawiałam się od razu na zabieg i tak minęły 2 lata. Potem drugie podejście i tym razem w klinice mieli nowszą metodą femto-lasik. Zabieg miałam w sierpniu tego roku i dziś to żałuję, że tak późno:) Naprawdę nie ma się czego obawiać, tylko wybierajcie znane i sprawdzone kliniki, a przede wszystkim szukajcie opinii o lekarzach. Ja polecam Weiss Klinik Chorzów i doktor Annę Rogowską-Godelę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie laserowa korekcja jest super. Całkiem inne spojrzenie na świat. Decyzja o zabiegu była jedną z najlepszych w moim życiu. Tylko ja mieszkam w Warszawie i robiłam zabieg w CMO Laser, sprawdzona i bardzo dobra klinika. Dwoje moich znajomych też poddało się zabiegowi właśnie tam i wszyscy jesteśmy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a miał ktoś z Was zabieg Lentivu? Ja czytałam, że jest lepszy od lasika i zastanawiam się nad nim, ciekawi mnie czy faktycznie tak szybko dochodzi się po nim do siebie i można ćwiczyć itp. Jestem trenerką fitness, więc to dla mnie dość ważne, a wiem, że nie po każdym zabiegu można biegać, skakać... A powoli irytują mnie już soczewki. dajcie znać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bądź spokojna, teraz już raczej nie wykonują tych starych metod gdzie właśnie trzeba było uważać przy uprawianiu sportów. Spokojnie więc rozważaj laserową korekcję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście na rynku pojawiają się coraz nowsze metody korekcji. Nie ma jednak jednej uniwersalnej metody laserowej korekcji dla wszystkich. Dobór metody jest to sprawa indywidulana. Dana metoda może być bardziej lub mniej korzystna w odniesieniu do konkretnego pacjenta. Proszę pamiętać, że to lekarz na podstawie badań kwalifikacyjnych decyduje, który rodzaj zabiegu będzie najbardziej odpowiedni dla danej osoby. Jak ja robiłam korekcję, to lekarz dobierał mi metodę i bardzo dobrze, bo wszystko zakończyło się pomyślnie. A zostałam zakwalifikowana do EBK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niszi
no całkiem sporo jest tych metod jednak myślę że warto też zastanowić się nad lentivu - jest to dobra metoda, szybka i bezbolesna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, ale to nie do pacjenta należy decyzja, którą metodą będzie miał wykonywany zabieg. Nie jest tak, że jedna metoda jest dobra dla wszystkich. To lekarz decyduje, którą metodą będzie wykonywana korekcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Np. ja miałam epi-lasik, a moja kumpela EBK. Obie jesteśmy zadowolone z efektów. Wada została usunięta w obu przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skerka
a Lentivu? też jest to moim zdaniem dobra opcja, mialam w listopadzie robiona i chyba lepiej trafić nie moglam. widze ostro, fajnie, nic nie boli, także jak dla mnie to lepiej trafić nie mogłam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podstawa to dobrze dobrana metoda. W Twoim przypadku sprawdziła się ta opcja, a u innych EBK, czy też epi-lasik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lisska44
no albo lentivu? też jest to całkiem dobra opcja, w szczegolności ze normalnie funkcjonujesz już na 2 czy 3 dzień. także to jest mega wygodne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astygmatyczka500
Tak, astygmatyzm też jest do usunięcia. W klinice, w której ja robiłm - centre de la Vision można do bodajże do 6 cyl usunąć. Ja usuwałąm tylko wadę -4 i -4,5, wszystko poszło sprawnie i bez powikłań i dlatego też przy okazji polecam klinikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×