Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dolaks

Laserowa Korekta WZROKU

Polecane posty

Gość gość
Zabieg korekcji laserowej wykonywany jest w miejscowym znieczuleniu i nic pacjent nie czuje. Do tego korekcja trwa bradzo krótko, bo ok. 10 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty gdzie robiłaś korekcję? Czy po zabiegu od razu wracasz do domu, czy przez jakis czas zostajesz w klinice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam w CMO Laser, tego samego dnia wracasz do domu, najlepiej jak ktoś po Ciebie przyjedzie, bo lepiej nie prowadzić samochodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zamierzam prowadzić samochodu. Niestety nikt raczej po mnie nie przyjedzie, więc planuję wrócić taksówką. Z tego co słyszałam, to można sobie samemu poradzić po korekcji, bez asysty. Wiem, że kilka dni po korekcji może być trudniejsze, ale zakwalifikowałam się do EBK, więc liczę, że rekonwalescencja przebiegnie w miarę łagodnie. Zabieg tuż, tuż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że można sobie samemu poradzić, ale... warto zwrócić uwagę, żeby nie schylać się, nie podnosić nic ciężkiego, nie sprzątać (bo kurz może dostać się do oka itd.). Trzeba po prostu chronić siebie i oczy! No i oczywiście po zabiegu kilka dni jest światłowstręt, obraz może być niewyraźny, więc w tym sensie opieka zalecana. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynna33
Ja chciałam robić metodą Lasik, ale na rozmowie kwalifikacyjnej odradzili mi, bo to jest już trochę stara metoda i są lepsze i bardziej nowoczesne. Zdecydowałam się na zabieg metodą Lenivu i naprawdę jest wszystko ok. Nic mi się nie dzieje z oczami, nie muszę już nosić okularów i wszystko widzę. Nie bolą mnie oczy wieczorem, a jak nosiłam okulary to pod wieczór się męczyłam już przy oglądaniu filmu czy komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super, ja miałam zabieg EBK i też wszystko skończyło się pełnym sukcesem. Oczy szybko się zagoiły po korekcji, a wzrok mam teraz idealny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszkowaa
ja długo szukałam odpowiedniej kliniki na taki zabieg. według mnie nie warto robić zabiegu w klinice nieznanej. ja robiłam sobie zabieg w klinice spektrum to dla mnie marka z historią i doświadczeniem, no i mają najlepszych specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja robiła EBK w CMO Laser. Uważam, że są super. 100% profesjonalizmu. Miałam korekcję trzy miesiące temu. Teraz widzę doskonale bez okularów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka wada została usunięta? Też zakwalifikowałam się do EBK. Mam w tej chwili -5 OP oraz -4,5 OL. Bardzo bym chciała pozbyć się wady i nie nosić już okularów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groszkowaa
ja po laserowej korekcie wzorku praktycznie nastęnego dnia już widziałam dużo lepiej, po zabiegu bardzo doszłam do siebie, cieszę się, że to zrobiła, bo dzięki zabiegow mogę teraz wrócić do sportu co wczesniej byó utrudnione, no i cieszę się ze trafiłam na świetnego specjalsitę jak dr Marek Ćwirko, który przywrócił mój wzrok do porządku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja też widziałam dobrze praktycznie zaraz na drugi dzień po zabiegu EBK. A po trzech miesiącach od korekcji jest super. Oczy już się dawno zagoiły i mogę w pełni cieszyć się nowym wzrokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evija
ja z kolei miałam Lentivu - i po paru dniach doskonale się juz czułam i funkcjonowałam. Świetnie że są takie możliwości bo inaczej to bym męczyła się chyba dalej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja pierwotnie tez myślałam o Lentivu. Niestety nie miałam pewności, co do skuteczności tej metody. Z jednej strony internauci chwalą te metodę, z drugiej sporo osób wyraża negatywne opinie na temat Lentivu. Sporo osób pisze, że to żadna nowość, tylko nazwa jest nowa - tzw. chwyt marketingowy. Miałam mieszane uczucia, dlatego też zdecydowałam się na zabieg EBK. I jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy udało się usunąć wadę całkowicie? Jaką miałaś wadę przed zabiegiem? Czy miałaś jakieś powikłania po zabiegu EBK? Jak długo goiły się oczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożenka_Mic
Też miałam EBK, bez powikłań, bez niespodzianek - wszystko jak opisywali mi w klinice :D . Co prawda jestem dopiero dwa tygodnie po, nic nie boli, żyje normalnie, czasem jeszcze tracę ostrość ale już coraz rzadziej. Cieszę się jak dziecko, że już mam to za sobą! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w grouponie szukaj, jest dużo taniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TYLKO LENTIVU , RESZTA TO PRZEŻYTEK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NickyMinaj
miałąm zabieg lentivu przeprowadzany jakis czas temu . Na temat innych metod się nie wypowiadam . Ja przede wszytskim wybrałam bardzo dobrą klinikę , która przeprowadza tego typu zabiegi . Podobało mi się np to ,ze miałam rozszerzony pakiet badań kwalifikacyjnych w optegrze . żadna inna klinika nie oferuje tego typu pakietów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja miałam EBK i według mnie to najlepsza metoda, do jakiej mogłam zostać zakwalifikowana. Wada została usunięta całkowicie, a sama rekonwalescencja przebiegła wzorowo, bez żadnych powikłań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to dobrze, że u Ciebie wszystko poszło tak gładko. A napiszesz jeszcze proszę jaką wadę miałaś usuwaną. Też zostałam zakwalifikowana do EBK. Niedługo będę miała zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed zabiegiem miałam -4 i -4,5. Teraz mam zero :) A Ty jaką wadę będziesz miała usuwaną? I kiedy dokładnie masz zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam laserowe usuwanie prezbiopii w Gdyni w klinice medycyny estetycznej Laguna Estetica http://lagunaestetica.pl Polecam :) Mogę czytać bez okularów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam troszkę większą wadę -5,25 OP i -5,5 OL. A zabieg zaplanowany jest na przyszły tydzień we wtorek. Troszkę się boję, ale liczę, że wreszcie pozbędę się wady. Napiszę, jak już będę po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam spore minusy (-12L i 12,75P), zastanawiam się czy mam szanse na laserową korekcje i czy to da efekt. Miał ktoś może podobnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam trochę mniejszą wadę niż Ty- -8.75P i -9.25L i niestety nie zostałam zakwalifikowana do laserowej korekcji ale mam wszczepioną soczewkę fakijną i jest wszystko ok, także głowa do góry, zawsze jest jakieś rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za szybką odpowiedź. A gdzie miałaś robiony zabieg? Chyba muszę wybrać się na konsultacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielkość wady to tylko jedno z kilku kryteriów kwalifikacji do zabiegu korekcji laserowej. Zdarzają się przypadki, w których pacjent z wadą poniżej -10D nie zostaje zakwalifikowany do korekcji laserowej, nie ze względu na wielkość wady tylko z innych przyczyn. Wtedy alternatywą jest zabieg wszczepienia soczewki fakijnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×