Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dolaks

Laserowa Korekta WZROKU

Polecane posty

Gość gość
dzwoń do optegry to się dowiesz, gorzej jaka skuteczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wiosnę i lato zawsze pełno naganiaczy na laserową korektę, rozważcie, przed zakupami grouponowymi, czy macie kwalifikację do zabiegu, jacyś tacy niezdecydowani są często, czy tak, czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są tak wygodne soczewki do noszenia, uwodnione np. Johnson Hydraclear Oasys czy jednodniowe Focus, ja nie widzę różnicy, nie czuję ich na oku, to po co pakować się operację laserową, zawsze to ryzyko powikłań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaJHuc
Myślę, że podstawową kwestią jest wybór odpowiedniego miejsca i lekarza - od profesjonalizmu i doświadczenia zależy powodzenie zabiegu. Moi znajomi byli pacjentami Centre de la Vision. Na każdym etapie (łącznie z przygotowaniem do zabiegu) otrzymali wsparcie i dokładne instrukcje dotyczące tego, w jaki sposób mają o siebie dbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W każdej klinice dostajesz zalecenia po zabiegu. Zgodzę się, że trzeba wybierać klinikę po specjaliście. Potem jakość obsługi i sama klinika. Warto wiedzieć, że lekarze pracują w kilku klinikach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gridi
Polecam poczytać opinie o specjaliście i o klinice. Mnie to uspokoiło przed zabiegiem i utwierdziłam się, że będzie dobrze. Miałam zabieg we Wrocławiu w Optegrze. Jestem 3 miesiące po zabiegu, nie mam komplikacji, wszystko jest ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świadomy pacjent
Opinie w internecie nt klinik są często niestety nieprawdziwe i mało wiarygodne. Nie ma sensu czytać opinii o samej klinice. W ogóle wybieranie miejsca zabiegu pod kątem kliniki jest bez sensu. O wiele lepsze przełożenie mają opinie o samym lekarzu. Laserowa korekcja wzorku to zabieg dość prosty, popularny. W Polsce praktycznie w każdym regionie znajdują się specjaliści których można polecić i do których warto iść na zabieg. Trzeba szukać możliwie blisko swojego miejsca zamieszkania i potem sprawdzić opinie nt samego specjalisty. Iść na zabieg tam gdzie dany specjalista pracuje. Niestety w naszym kraju laserowa korekcja wzorku nie jest jeszcze refundowana i póki co nie ma widoków by się to zmieniło. Wielka szkoda ale niestety trzeba przygotować się na wydatek rzędu kilku tysięcy (3-4 tyś zł na jedno oko). Często też wada nie jest zniwelowana zupełnie i pozostaje w zmniejszonym stopniu (np. z -8 do -1,5). Oczywiście to kwestia indywidualna ale pacjenci są o tym uprzedzani. Jednak w znaczącej większośc***acjenci są zadowoleni z efektu operacji. Polecam obejrzeć relacje prawdziwych pacjentów na YT: https://www.youtube.com/watch?v=5aKBCzTker0 (relacja pielęgniarki- instrumentariuszki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laserowej korekcie mowię dzis nie, optegrze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_szymill
wiadomo, że warto poczytać o klinice, lakarzu, porównać oferty. Ja prawie rok czasu szukałam kliniki. Nie chciałam iść do peirwszego lepszego lekarza, bo niestety zabieg nie jest tani i chcę mieć pewność, że bł dobrze przeprowadzony. Miałam w Optegrze w Warszawie i jestem bardzo zadowolona. Profesjonalne podejście do pacjenta, lekarz był do mojej dyspozycji, poświęcił mi czas, mogłam się go wszyskto wypytać. Po zabiegu zero komplikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto szukać opinii o samych lekarzach. Pracuję w wielu przypadkach w kilku klinikach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vurion22
Takie rzeczy jak krótkowzroczność, nadwzroczność czy np. zez faktycznie można poddać korekcie jednak wiele osób nie radzi sobie z rozpoznaniem takich wad. Artykuł http://zdroweoczy.expert/korekta-wad-wzroku-wady-mozna-poprawic/ pomógł mi i to bardzo mam nadzieje, że informacje tu zawarte dla kogoś też okażą się pomocne. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulka236
ja wybieram się na zabieg lentivu . kupiłam na go na grouponie Optegry ,i jestem juz po badaniach kwalifikacyjnych ;) wszytsko przeszłam pozytywnie , teraz juz tylko zabieg mnie czeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poinformuj nas o efekcie koniecznie o efekcie. jak z widzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia11111
bez przesady, komplikacje? Większość moich znajomych, którzy zdecydowali się na korekcję laserem, widzi normalnie i żadnych komplikacji nie mają. A soczewki wcale wygodnie nie są plus najlepiej je ściągać po 10h. Całe życie nosiłam soczewki i niestety, ale pracuję po 16 – 20, w dodatku przed laptopem, i miałam dosyć soczewek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1278
A jakieś opinie o klinice ArtLife w Gdańsku? Bardzo zależy mi żeby porozmawiać z kimś, kto miał tam przeprowadzany zabieg laserowej korekty wzroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenn4
@gosia11111, a gdzie robiłaś zabieg?? Szukam jakiejś dobrej kliniki gdzie zrobią to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia11111
ja akurat robiłam w Gdańsku, właśnie w ArtLife i całym sercem ich polecam, ale w dużych miastach na pewno znajdziesz sensowną klinikę, popatrz na opinie, przejdź się tam, porozmawiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baobao40
Ja miałam i szczerze polecam! :) Widzę super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agoolqa
A kogo polecacie w województwie dolnośląskim? Szukam tylko sprawdzonego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskawkropki
Spektrum z Wrocławia znasz? Ja chodzę do dr Cwirko, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LunaK78
Generalnie sama rozważam poddanie się zabiegowi za jakiś czas. Pierwsze podejście robiłam parę lat temu ale musiałam przełożyć zabieg ze względu na długą rehabilitację po wypadku:( Mąż mojej znajomej poddał się laserowej korekcie wzroku cztery miesiące temu w Centre de la Vision . Poprawa jest ogromna i tym bardziej mnie to mobilizuje, by umówić się na wizytę. Całe dorosłe życie noszę okulary, wystarczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Treszka
a Lentivu? nie myślałaś o takim zabiegu? moim zdaniem jest to świetna i wygodna opcja - nie dość że długo się nie czeka na zabieg to jeszcze po samej korekcji szybko wraca się do normalnego funkcjonowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowadzi do Optegra, prowadzi do Optegra, prowadzi do Optegra, prowadzi do Optegra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się nad laserem, tylko ten koszt badań wstępnych mnie blokuje trochę. Wywalić 300 zł i usłyszeć, że jednak nie? Jaki odsetek ludzi nie kwalifikuje się do zabiegu i z jakich powodów? Ma ktoś takie informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha! tu ci gwarancji nikt nie da chyba.... ile ludzi nie kwalifikuje się? trudno powiedzieć.... Na pewno możesz się nie zakwalifikować jeśli masz dużą wadę, duże źrenice lub przez bardzo długi cza snosisz soczewki. Badania warto zrobić, bo dowiesz się przy okazji czy wszystko jest w porządku z twoimi oczami. Różne kliniki wykonują różne badania, ja bardzo Ci polecam Weiss Klinik, robią badania dwukrotnie przed i po rozszerzeniu źrenic, jest bardzo dużo tych badań. Wszystko trwa jakieś 2-3 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koszko
ja myślę że Optegra jest bardzo dobra klinika żeby zrobic korekcję wzroku. ja sama robiłam Lentivu i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowadzi do Optegra, prowadzi do Optegra, prowadzi do Optegra, prowadzi do Optegra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po badaniach w Weiss Klinik i kwalifikuję się do EBK. Zabieg mam mieć 3 października. Uczucia mieszane, z jednej strony radość, z drugiej teraz strach i obawy :) Mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze. Co się czuje w trakcie zabiegu? Na co się przygotować? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×