Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asia123

Paczki z Anglii do Polski - jakie ceny?

Polecane posty

Gość ja wysylalam
2 razy na swieta przez Delta Parcel i jestem bardzo zadowolona, na pewno jeszcze skorzystam z ich uslug,wydaje mi sie ze oni tylko wysylala paczki raz w tygnodniu, wiec to moze byc dla kogos problem. placilam 20 f za chyba 15 kilo...... z londynu. info o firmie jest chyba na londynku.net .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjkl
ja wysylalam przez Eagle transport PL - UK, bylo to 6 paczek po 30kg, wszystko doszlo po tygodniu, nic nie uszkodzone i nikt mi w pudlach nie grzebal, ale bylo to prawie 2 lata temu, nie wiem czy ta firma dziala. sprawdzajcie firmy przed wysylka, czasem lepiej zaplacic 5 f drozej a miec pewnosc ze dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za ten post tyle razy,ale ciągle pisało, że mój wpis nie udało się zamieścić, więc klikałam i klikałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIN to faktycznie dobry pomysł - to broker kurierski, więc ceny są przystępne. Z pewnością wyjdzie Wam taniej niż w przypadku dużych firm kurierskich. A do tego przesyłka powinna trafić na czas, bo z tego co wiem, to raczej nie mają problemów z opóźnieniami. Najlepiej wejść na stronę i samemu obliczyć koszt przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, to zależy od firmy, w przypadku AIN taką paczkę sam sobie obliczasz na ich stronie, wystarczy znać wagę, wskazać miejsce docelowe i mechanizm oblicza cenę przesyłki. A, że są terminowi to też wielki plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etomii
Przewioze paczki z Polski z/do dowolnego miejsca po trasie: Lublin - Radom - Warszawa - Poznan - Grodzisk wlkp - Berlin - Magdeburg - Hannover - Dortmund - Antwerpia - Gent - Dunkierka - Dover - Canterbury - London - Cambrigde - Peterborough - Grantham - Doncaster - Leeds Paczki beda zawiezione pod drzwi adresata. Tanio poniewaz i tak jade po tej trasie. Odpowiadam na maile i smsy. b.tomasz@wp.pl tel. +48 724862723 GG 2008000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guapo
Witam, Moge polecic firme Eagle Transport (prosze nie mylisc z Eagle Trans Lub Eagel expres kilka razy sie na nich nacialem). Maja biuro, przynajmniej sa wiarygodni i ja bylem zadowolony z ich uslug. Podaje strone eagletransport.co.uk. Moze nie sa najtansi ale z dostawa nie ma problemu. Czasami warto zaplacic wiecej i miec swiety spokoj niz pozniej po swiecie szukac paczek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axis
Czy ktos zna rzetelnych i spawdzonych przewoznikow, ktorzy dostarczaja paczki z East Middlands do Malborka (Pomorskie)? Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziak:)
Hej! Przyłączam się do pytania, poszukuję taniego i sprawdzonego sposobu na wysłanie paczki z Anglii do Polski. Ktoś ma jakiś pomysł?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berto_Lucci
Witam. Jesli chodzi o przesylki zagraniczne to polecilbym Wam brokera. Ja wysylam z apaczka.pl, mysle ze z nimi najbardziej sie oplaca, bo na paczki miedzynarodowe maja cos takiego jak gwarancje najnizszej ceny. Na prawde spoko rozwiazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GNOMlesny
slyszalem o nich od znajomego, ktory wspolpracuje z firmami niemieckimi i belgijskimi, nie wiem jak to jest w przypadku anglii ale ogolnie sa polecani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziak:)
Dzięki wielkie za pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znaczy ze ...
poelcam Delta Parcel -wysylalam z nimi juz 4 razy i wszystko bez problemu. koszt za 15 kg 18 f i potem za kazdy kilo 1 funt. wyjezdzajac w kazdy piatek/ czy sobote rano. ja mieszkam we wschodnim lodnynie i u mnie odbieraja paczke przewaznie w piatek/ewentulanie czwartek i na dolny slask dochdozi we wtorek/srode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaweitmann
Moim zdaniem najlepiej wychodzi przesyłanie przez prywatne firmy, takie jak Abbey Eurotrans. Taniej, niż Royal Mail, i szybko. www.abbeyeurotrans.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzygitta
Johanessexpress dpd. Do 30 kg płace tylko 20f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzygitta
Oplata za 1-paczke do 31kg jest stala i wynosi 19.90f 1- 1- paczka czyli do 31kg oplata stala =19.90 2- 2 - paczki czyli do 62kg oplata stala =40.00 3- 3 - paczki czyli do 93kg oplata stala =60.00 4- 4- paczki czyli do 124kg oplata stala =80.00 5- 5- paczek czyli do 155kg oplata stala =100.00 Johann express

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucky-trans
Witam oferuję przewozy kurierskie paczek jeżdżę za stawkę kilometrową 0.89 gr trasy międzynarodowe 0,93 gr trasy Krajowe. Samochód osobowy marki Ford Mondeo MK2 Kombi 1.8 TD 92KM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cena paczki przesyłanej z Anglii do Polski zależy przede wszystkim od jej wagi - jak już się ja zna to wtedy można szybko obliczyć jak przedstawiać się będą koszty (tak jak to ma choćby wspomniany jakiś czas temu ain).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosz psia mac patrz pani
witam ja wysylam przez Eagle Trans www.eagletrans.eu Paczki: każdy kilogram 1,1 brutto minimalna opłata - za 20 kg z góry 22 opłata Cargo za każdą paczkę w opakowaniu kartonowym - 4 dopłata do przesyłek w opakowaniu innym niż kartonowe 2 Odbiór z innych miejscowości - 0.30 za 1 km odległości od Londynu licząc w obie strony przesyłki powyżej 50kg cena umowna - prosimy o kontakt przesyłki gabarytowe (powyżej 1 metra) wagę obliczamy według wzoru: Wysokość(cm) x szerokość(cm) x długość(cm) -------------------------------------------------------------------------------- 6000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość England.pl
BEZPŁATNE PRZELEWY DO POLSKI ! - Bezpłatne przelewy dla wpłat internetowych. - Bardzo wysoki kurs funta! - Pieniądze błyskawicznie na koncie odbiorcy! - Potwierdzenie SMS-em! - Obsługa w języku polskim! - Wygodnie bez wychodzenia z domu! BEZPŁATNE PRZELEWY Z POLSKI DO W. BRYTANII ! - Po najlepszym kursie! - Błyskawicznie na koncie odbiorcy! - Powiadomienie SMS! - Na życzenie klienta bankowe potwierdzenie na wskazany e-mail. Przy większych transakcjach istnieje możliwość negocjacji kursu. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów! Zarejestruj się już dziś na www.england.pl UWAGA: Jeżeli nie korzystasz z bankowości internetowej. Standardowa opłata za przelew wynosi 5 funtów niezależnie od przesyłanej kwoty. Zapraszamy do współpracy. Tel /fax 01789 267 167 Mob 07841 679 442 e-mail: transfer@england.pl GG 9443678 www.england.pl Firma England.pl Ltd jest zarejestrowana w Companies House pod numerem 6776982, w HM Revenue and Customs jako Money Services Busines pod numerem 12255373 oraz w Financial Services Authority pod numerem 524 126

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drive Trans
DRIVE TRANS Firma oferuje usługi w zakresie: - transport osób i przesyłek -motory, skutery, meble, sprzęt AGD i RTV -zlecenia indywidualne ATRAKCYJNE CENY Kontakt: PL- 48 665504040 UK - 07765637370 Biuro 48 607669070, bertani22@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×