Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asia123

Paczki z Anglii do Polski - jakie ceny?

Polecane posty

Gość Karotella
Polecam firmę jamtrans z Lublina. Bardzo szybko i mila obsluga. Firma stosunkowo nowa, ale prowadzki ją laska, która już wczesniej dzialala w transporcie. Chyba jezdza po calym kraju. adres znajdziecie w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Best 4 Trans Ltd
Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy Państwu serwis najwyższej klasy .Gwarantujemy Państu 100% satysfakcji. Przesyłki kurierskie Polska – Anglia – Polska twojapaczka.co.uk Oferujemy państwu przewóz wszystkich możliwych ładunków: - Paczki. - Motory, skutery, rowery. - sprzęd rtv i agd. - Przeprowadzki. Docieramy w każde miejsce w UK i Polsce. Nawiążemy stałą współprace. Możliwośc płacenia kartami płatniczymi. Zapraszamy na stronę twojapaczka.co.uk Kontakt pod numerami angielskimi: 01782 267 502 / 0 7514 92 01 01 Kontakt pod numerem Polskim: (091) 88 560 59

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darecki
Zapraszam na strone www.dameltpl.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fly maker
http://paczki.co.uk/index.php Ja juz kilka razy wysylalem przez nich. Do 20 kg - 30 funtow. Usluga od drzwi do drzwi. Paczka dochodzi od 3 do 5 dni. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy komus to sie przyda, ale korzystam z uslug roznych firm, juz od dobrych kilku lat. Zdazylam sie przejechac na kilku i to niezle. Jak dotad najlepsza okazala sie Polska Paczka adres ich strony to www.polskapaczka.co.uk , maja konkurencyjne ceny i w ogole nie doliczaja pieniedzy za dojazd (obsluguja cala Wielka Brytanie) no i plusem jest to, ze mozna sledzic status przesylki. Minusem natomiast, ze trzeba byc w domu przez caly dzien kiedy zamawia sie przyjazd kuriera no, ale tylko do godziny 5-tej. Ogolnie bardzo fajna firma i z przyjemnoscia polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wysylalam
w tamty roku na swieta , zplacilam 20f za ok .10kg (20f to minimum), paczka doszla w ciagu chyba 3 dni ,w sumie bez problmu, jedynie jak ja ladowli to spadla i sie lekko poobijala,ale nic sie nie stalo, i mialam wyslac znowu pzrez ta sama firme,ale idiotka skasowalam ih numer i kompletnie nie pamietam nazwy. Najpaarwdopodobniej wybieriore Della Parcel www.delta-parcel.co.uk bo wiem ze operuja juz od kilku lat, i sa tani - min.18f za 15 kg + 1f za kg, a moja paczka to tak ma 15-16 . A jak nie to EAGLETRANS ww.eagletrans.eu , chociaz kosztuje 26f za 20kg,ale przynajmniej wiem,ze odbiora w niedz.a przywioza w srode.wiec calkiem ok. Ja wybieram firme ,ktora pzrede wszystkim ma ang. landline i najlkepeij takze polski, a potem juz dzownie i sie dowiaduje ile i czy z ubzepieczniem czy bez, treaz zauwazylam ze sa wymagania o do rozmiarow paczek i wtedy wychodzi drozej ,wiec trzeba tez sie zapytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slick416
Polecam nowa firme ktora obsluguje caly londyn i bieszczady door to door po nadaniu paczki max 2 dni i sa pod drzwiami tel w polsce 602 639 818 wystarczy wyslas sms a sie kontaktuja maja super ceny jechalam ta firma do domu i powiem ze samochody wysokiej klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, niedawno korzystałam z usług firmy Polska Paczka. Ceny mają niskie w porównaniu z innym firmami - nie doliczają żadnych dodatkowych opłat i odbierają przesyłki z terenu całej Anglii co jest wielkim plusem. Wystarczy wejść na ich stronę www.polskapaczka.co.uk i wszystko jest napisane, ewentulanie można zadzwonić do nich na informacje gdzie odpowiedzą na pytania. Pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el_Karolcio
Witam, Mam pewien problem, kolega wysłał mi paczke z Anglii z 2 telefonami i zapłacił 7.29 za 1,18 kg. Jest wysłane tzw. Airmail Small Packets. Paczka idzie juz 3 tydzien i nic nie ma... Moze ktos tez tak mial i doszlo ale po miesiacu czy dluzej prosze o konkretne i szybkie odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol2679
Ja dużo wysyłam airmailem i raz nawet paczka doszła po miesiącu.Po 15 dniach roboczych od wysłania mozesz składać reklamację wypelniając specjalny druk i potem czekasz na odzew nawet do 3 miesiecy.Po za tym takich drogich rzeczy nie wysyła sie airmeilem bo odszkodowanie po uznaniu reklamacji jesli paczka zagineła wynosi do 36 funtów.Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurier express
Witam i zapraszam do korzystania z naszych usług. Mamy do zaoferowania transport paczek, przesyłek oraz przeprowadzek na terenie POLSKA IRLANDIA ANGLIA POLSKA. Przesyłki odbieramy i dostarczamy do domu klienta po atrakcyjnych cenach. Szczegółowych informacji dowiedzą się Państwo telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej. KURIER EXPRESS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PACZKI ANGLIA
www.paczkianglia.pl Paczka do 20kg już od 25 funtów,do 30kg już od 30 funtów. Firma specjalizuje się w transporcie drogowym i usługach kurierskich w systemie DOOR TO DOOR między Polską a Anglią. W zakres Naszych usług wchodzą: *PRZEWÓZ PACZEK, MEBLI, SPRZĘTU RTV-AGD, *PRZESYŁKI SPECJALNE: MOTOCYKLE, SKUTERY, ROWERY. *ZAOPATRZENIE SKLEPÓW, *PRZEPROWADZKI. Misją Naszej firmy jest zapewnienie najwyższej jakości oferowanych przez Nas usług, dlatego każde zlecenie jest traktowane indywidualnie. Nasze usługi charakteryzują się wysoką jakością, krótkim czasem dostawy oraz dbałością o Klienta, dla którego szybki i bezpieczny transport jest podstawą do funkcjonowania i realizacji własnych przedsięwzięć. W celu zapewnienia jeszcze większego bezpieczeństwa korzystamy z systemu bezpośredniego monitorowania, dzięki temu Klient ma zawsze pełną informację o swojej przesyłce. www.paczkianglia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darecki
Profesjonalny ,tani i bezpieczny przewóz przesyłek z/do Polski, Anglii i Irlandii. Odbiór i dostawa pod wskazany adres. Przeprowadzki, transport motocykli. Zapewniamy krótkie terminy realizacji i konkurencyjne ceny. Informacje i zamówienia na stronie: www.dameltpl.pl lub pod numerami telefonów 0048 22 641 73 24 + 48 785 79 79 79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yres
W dniu 29.08.2009 jadę do Anglii Mercedesem Sprinterem Maxi na trasie Poznań - Sheffield. Chętnie zabiorę dowolną ilość towaru. Pomogę przy załadunku. Wymiary samochodu: Długość 4,2 m Szerokość: 1,7m Wysokość: 1,9m Ładowność 1360 kg Mogę załadować w którymś z miast w zachodniej Polsce i dostarczyć do dowolnego miasta w Anglii. Samochód można obejrzeć na stronie www.sprinter.blox.pl Super ceny! Zadzwoń, a na pewno się dogadamy! Kontakt: 0-512-534-024

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do niemnogosc...
WIESZ CO TY TAM WYZEJ- NIE CHODZI O WYSYLANIE PACZEK Z TOWARAMI JAK NP JEDZENIE CZY COS I NIE OBCHODZI MNIE CO JEST W POLSCE NA POLKACH-TE PACZKI SA ROWNIEZ PO TO ZE SKORO MIESZLKA KTOS W UK 3-4 LATA I MA SWOJE MEBELKI,POLECZKI,PIERDOLKI,RZECZY WLASNE TO JEST TEGO SPORO I NIE ZOSTAWI TEGO WRACAJAC NA STALE DO POLSKI... SKORO NIE WIESZ O CZYM PISZESZ TO NIE PISZ WCALE.... CO TY MYSLISZ ZE LUDZIE CHCA CHLEB PACZKA WYSYLAC?? WIDOCZNIE NIE BYLES NIGDY ZA GRANICA I NIE WIESZ JAK WIELE RZECZY ZBIERA SIE TU PRZEZ LATA... wLASNE TELEWIZORY, POLKI,KOMPUTERY NIE MOWIAC O CIUCHACH I INNYCH RZECZACH NIEZBEDNYCH DO NORMALNEGO MIESZKANIA... NO CHYBa ze jestes na tyle bogsaty ze stac cie kupywac i za granica, potem zostawiac i w polsce od nowa,tylko ze polska co do sprzetow jest 100 lat za murzynami i jakosciowo i cenowo,a wiec skoro nic na ten temat nie wiesz to sie nie udzielaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z zagranicy
co za bzdury ktos wypisal u gory sprzety typu tel,komp sa w zblizonej cenie a co do jakosci to myslisz ze malemu chinczykowi pracujacemu za miske ryzu robi roznice czy towar pojedzie do uk czy pl oj ktos chyba zostal te 100 lat za murzynami bez urazy a pomysly na wysylanie dziwnych rzeczy biora sie niestety z biedy slyszalem o przypadku ze koles pojechal do polski autem bo mial cos do przywiezienia no i wiozl 50 litrow opalowego w kufrze z dzieckiem na pokladzie zeby taniej przejechac a samochod pokazac. POJEBUSY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lublin-transport.pl
Zajmujemy się transportem przesyłek z Polski do Wielkiej Brytanii i z Wielkiej Brytanii do Polski. W zakres naszych usług wchodzą zarówno przewóz małych paczek, jak i paczek dużych, palet, quadów, motocykli, skuterów, rowerów, części samochodowych, kompleksowe przeprowadzki a także zaopatrzenie dla polskich sklepów w Wielkiej Brytanii. Każdy klient jest dla nas najważniejszy dlatego też wszystkie zlecenia traktowane są z najwyższą starannością. Zrobiłeś zakupy na angielskim eBay? Kupiłeś elektronikę, motocykl, quad lub cokolwiek innego? Zadzwoń, a odbierzemy zakupiony towar i bezpiecznie dostarczymy Ci do domu. Szczegóły na naszej stronie www.lublin-transport.pl lub pod numerem telefonu +48 886 444 111, gg: 15574522

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KT TRANS
Nasza firma zajmuje się transportem przesyłek na trasie Irlandia-Anglia-Polska.Zapewniamy wysoka jakosc naszych usług.Wszystkie przesyłki są ubezpieczone. Zapraszamy na stronke:www.kttrans.co.uk Cena już od 20 funtów za 10kg 25 funtów za 20kg 30 funtów za 30kg Sprawdż nasze promocje!!! Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catrinaltd
Nasza firma Catrinaltd oferuje, legalnie i profesionalnie ANGLIA ,SZKOCJA,POLSKA,WALIA CENA PACZKI DO 30KG -to 20 funtów+5 funtów -w przypadku wyslania tylko 1 paczki za dojazd kuriera, Przy wysylce 2 i wiecej paczek z jednego adresu, oplata tylko 20 funtów za paczke ,mozliwosc wplaty w zlotówkach na polskie konto za jedna paczke 100zl+25zl koszt przyjazdu kuriera ,Przy wysylce 2 i wiecej paczek koszt to tylko 100zl od paczki, TO TYLKO 0.66£ ZA KG Czas dostarczenia paczki 3-5 dni roboczych Opcja śledzenia losów przesyłki po numerze listu przewozowego, pozwoli Państwu uzyskać informacje na temat aktualnego statusu przesyłki Kurier odbiera przesylki w kazdy dzien roboczy, Catrinaltd kontakt 24h pod numerem tel 07725230767 gg747666 catrinaltd@op.pl http://www.catrinatrans.co.uk/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbychu
Polecam firme PaczkiAnglia. www.paczkianglia.pl Dowoza paczki i ludzi od drzwi do drzwi. Czas dowozu paczki to chyba 4 dni robocze. Ceny do negocjacli, mila obsluga. Nie zawiodli mnie na swieta paczka wyslana 19.12 doszla 23.12 Szczerze ich polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty biznesmen,a czym ty sie tam zajmujesz?Chyba ostro ciagasz tam gdzies na victorii co?Nawet jak kobieta zmywa kible to napewno ma lepiej niz ty.Zadna praca nie hanbi,a na taki mozg to juz nic nie pomoze. Teraz do normalnych ludzi mam pytanie.Wysylal ktos moze paczke do Norwegii? Ja czekam juz miesiac i nie wiem czy nie powinienem o tym zapomniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty biznesmen,a czym ty sie tam zajmujesz?Chyba ostro ciagasz tam gdzies na victorii co?Nawet jak kobieta zmywa kible to napewno ma lepiej niz ty.Zadna praca nie hanbi,a na taki mozg to juz nic nie pomoze. Teraz do normalnych ludzi mam pytanie.Wysylal ktos moze paczke do Norwegii? Ja czekam juz miesiac i nie wiem czy nie powinienem o tym zapomniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mdrabitt
Witam...Ostatnio tez mialem problem ze znalezieniem taniej firmy do przewiezienia moich paru paczek do polski( drobiazgi niepotrzebne mi tutaj chcialem rodzince wyslac). widze ze jest wiele firm ktore sie tym zajmuja.Ja znalazlem http://europarcelplus.com/ Zamowilem i gosciu przyjechal nastepnego dnia i odebral paczki. Mialem je w Polsce po 3 dniach.Napewno godna polecenia firma. jedna paczka u nich kosztuje 20.00. Wiej chyba to jedna z tanszych ofert. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolentala
MOJA PACZKA ZOSTAŁA NADANA W ANGLII 20 LUTEGO I DO DZIS TJ,11 MARCA JEJ NIE MAM.PACZKE WYSŁAŁAM PRZEZ , Best 4 Trans Ltd (biuro@best4trans.pl.TELEFON PODANY JAKO POLSKI NA STR INTERNETOWEJ NIE ODPOWIADA.PRZEWOŹNIK DYSPONUJE MOIM MAILEM I NR TELEFONU I NIE RACZY ZADZWONIC I PRZEPROSIĆ,BĄDŹ WYTŁUMACZYĆ ZWŁOKE.TAM SĄ WAŻNE DLA MNIE RZECZY JESTEM BARDZO NERWOWA I CHORA Z TEGO POWODU.NIE POLECAM TEJ FIRMY.WSZCZYNAM POSTĘPOWANIE PRZED SADEM.Czy ktoś miał podobne problemy z tą firmą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojarexpress
Witam. Oferuję paczki Polska- Anglia- Polska juz od 100 zl za 20 kg a w okresie Wielkanocnym od 90. Przy wiekszej ilosci mozliwosc negocjacji cen. Czas realizacji max 4 dni(zazwyczaj 2-3). Dla stałych klientow mamy znizki i promocje. Zajmujemy sie rowniez przeprowadzkami. Kontakt: wojar.express@gmail.com Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violta
witajcie Swietna firma jest: Importpol. Za 30kg place 15 funtow jesli wysylam naraz dwie paczki (czyli 60kg- 30 funtow). A jesli przyjezdzaja odebrac tylko jedna kasuje 20funtow,,, wiec sie bardziej oplaca od razu wyslac dwie. Paczki ida niecaly tydzien :) Pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 maja wysłałam 2 paczki do Polski przez Best4Trans. Do dzisiaj nie doszły do adresata, pani w punkcie przyjęc tylko rozklada ręce. Do Polski wysłałam wiele cennych rzeczy osobistych i nie mam pojęcia jak je odzyskac, gdyz telefony kontaktowe nie odpowiadają. Czy ktos mial podobny problem? Co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×