Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asia123

Paczki z Anglii do Polski - jakie ceny?

Polecane posty

Gość Europarcels.eu
Witam Oferujemy przesyłki 30 kg Wielka Brytania-Polska oraz Polska-Wielka Brytania za 25 funtów lub 120 PLN brutto. W cenie przesyłki: -transport od drzwi do drzwi -ubezpieczenie do 5000 PLN za każdą paczkę Pełna oferta na www.europarcels.eu lub pod numerami telefonów Polska +48 795 000 662 Wielka Brytania +44 75 22 91 36 46 info@europarcels.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiufiuf
Polecam http://www.pegasus-przesylki.pl/ Przesyłki ekspresowe Siedziba w Anglii: 28-29 The Broadway Londyn W5 2NP Tel.: +44 77 221 94 689 +44 77 387 57 004 Biuro w Polsce: al. Zjednoczenia 102 Zielona Góra 65-001 Tel.: +48 696 220 583 +48 668 243 537 +48 662 718 029 pegasus777@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuliaJulka
Ja mogę Ci zaproponować polfasta... www.polfast.pl Zależy co chcesz wysyłać. Oni akurat najbardziej odpowiadają moim potrzebom szczególnie że ubezpieczenie gratis i niestandardowe gabaryty... Jak ktoś potrzebuje pomocy z wysłaniem paczki to chętnie pomogę bo mam spore doświadczenie (przeprowadzki itp.!!) Zapraszam na maila mowmijulia@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edit82
Ja korzystam z firmy expresowepaczki.pl ze względu na atrakcyjne ceny paczek do 10 kg - tylko 10 funtów. Później dolicza się funta za każdy kilogram, czyli 14 kg = 14 funtów. Paczki 20-30 funtów kosztują 20F. Paczki są ubezpieczone i można je śledzić na stronie firmy. Firma odbiera paczki na terenie całego UK i doręcza w całej Polsce. Koszt wysyłki z Polski do UK jest taki sam. Kontakt: http://www.expresowepaczki.pl/ - POLSKA: 530424185 - ANGLIA: 07581338005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapoznalam sie z wielkoma firmami przewozowymi z racji, ze dosc czesto wysylam paczki do Polski i teraz jestem juz wierna firmie Bluefenix, do 20 kg oplata wynosi 20 funtow, kazdy kolejny kg to 1 funt. zadnych dodatkowych kosztow typu opakowanie w folie, ubezpieczenie czy tym podobne. ludzie sa bardzo mili, paczki dochodza w idealnym stanie. naprawde polecam http://bluefenix.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 568454163
Ja caly czas wysylam paczki do pl.od trzech lat notoroczynie co 3 miesiace.i wszystkie te dobre paczki , polskie paczki (online) itp sa poprostu do dupy.ile ja sie nauzeralam.najl;epiej dla mnie jest teraz.wysylam paczke przez polski sklep.25 funtow za 25 kg i nie mam zadnych problemow. z poczty angiel tez sie da , tylko ze te paczki moga zginac w pl,koszt na poczcie ang 6.40 za kilogram. TVN chcial nawet program zrobic tu w uk jak paczki gina w polsce.wiec zawoze paczke do polskiego sklepu i oni do domu zawoza , nie mam prawa zginac taka paczka , bo panowie do adrestat domu ja wioza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adinho
Witam od jakiegos dluzszego czasu wysylam paczki przez firme Angel Trans.pl i jeszcze ani razu nie mialem problemu jak mowia tak jest np. dostaje info ze odbior paczki u mnie z domu bedzie w sobote lub w niedziele i doreczenie w PL wtorek, nie trzeba czekac caly dzien w domu a na koniec i tak nikt nie przyjedzie oni zewsze zadzwonia 1,5 godziny wczesniej przed przyjazdem no i nie wymyslaja sobie dodatkowych oplat tak jak mialem w dwoch wczesniejszych firmach i jak zapytalem kuriera A ZA CO TE DODATKOWE FUNTY mam dac to on jakajac sie odpowiadal no bo tak wychodzi , wiec nie moge narzekac na ANGEL TRANS oby tak dalej Pozdrawiam oczywiscie cala firme no i czekam w sobote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taką paczkę 0,5 to lepiej wysłac listem poleconym, dojdzie w 4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio dostałam paczke od rodziców. 2 kartony - razem ok 50 kg, zapłaciłam 30 funtów. Wysyłając taka sama cena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej wyslac przewoznikami. Dotrze w ciagu 24 godzin... moze byc max do 4h spóżnienia. Ale nie 4 dni i takie pieniadze placic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Mitcham
Czesc wszystkim ostatnio zmienilam firme kurierska na angeltrans.pl i oni maja dosc tanio no i dopasowuja sie do klienta np. mozna zaoszczedzic na ubezpieczeniu poniewaz nie jest musowe tak jak indziej klient decyduje czy chce miec ubezpieczona paczke czy nie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia34
Ja tanio wysyłam paczki z wysylamtaniejPL, ceny zależą od wagi ale są na prawdę przystępne. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adinho
Ja wyslalem ostatnio paczke 7 Kg za 24 funty z ubezpieczeniem przez ANGEL TRANS i doszlo w 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelika WoodGreen
Witam Ja ostatnio wysylalam paczke z Angli do Polski szla 3 dni i zaplacilam tylko 24 Funty o calym przebiegu transportu bylam informowana kiedy kurier z firmy Angel Trans bedzie i odbierze paczke i w Polsce tez wczesniej zadzwonili i informowali o ktorej dokladnie bedzie kurier z paczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbigniew201
Paczka UK Polska UK najtaniej w expresowepaczki.pl ceny: do 10kg = 10 funtów powyżej 10kg = 1 funt za kg paczka od 20-30kg = 20 funtów Doręczane co tydzień Ubezpieczone do 1000funtów Pozdrawiam Tel. angielski 07934210800 lub wejdź na stronę www.expresowepaczki.pl i zamów kuriera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzelika Croydon
Witam ja wysyłam co tydzień od 5-10 paczek przez Angel Trans wszystko zawsze dochodzi wszystko na czas bez żadnych problemów. Więc myśle ze mogę śmiało ich polecić. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatrans
www.tatrans.pl Przesyłka z UK do PL do 20kg - 20,00 / 100,00zł dopłata za każdy następny kilogram - 1,00 / 5,00zł Przesyłka z PL do UK - do 20kg - 20,00 / 100,00zł dopłata za każdy następny kilogram - 1,00 / 5,00zł dodatkowo do ceny przesyłki należy doliczyć opłatę CARGO - 5,00 / 25,00zł Przesyłki wielkogabarytowe - wycena indywidualna Palety EURO - wycena indywidualna Przesyłki długie, nietypowe - wycena indywidualna Przeprowadzki - wycena indywidualna Zaopatrzenie sklepów, firm - wycena indywidualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezadwolony
Przenigdy ale to przenigdy nie korzystajcie z kuriera angliapolska!! Absolutne dno!juz nizej niz oni to nie mozna upasc!wystrzegajcie sie sebastiana moczaly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majapackage
Paczka do 10kg koszt 15 funtów jest ona rejestrowana i można ją śledzić w internecie. Czas dotarcia na miejsce zawsze w następnym tygodniu. Pełne ubezpieczenie i list przewozowy. Zapraszam zlecenia@majapackage.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.Eagletrans.eu - wieźlismy kołyskę dla Ksiecia i Ksieznej Kate Middleton Zapraszamy paczki przesyłki przeprowadzki z / do Anglii Londynu... ObsługujemyDolny śląsk, całą Polskę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wysylajcie ta firma EAGLE TRANS (info@eagletrans.eu) ta Firma jest do d**y!!!!!!!!!!!!!!! czekajac na dostarczenie paczki w umowiony dzien, dowiedzalam sie ze nawet nie wyjechala z Polski, mieso i wedliny warte 600zl nadaja sie tylko do kosza!!!! A im jest bardzo przykro!!!!! smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuję przesłać ciężką paczkę [nie na palecie] waga ok. 68kg i wymiary 138x69x42cm. Jaką firmą najtaniej można to wysłać z UK do Polski? Muszę posiadać śledzenie przesyłki dla tej paczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość z bremen
Darecki przewozy to dziada i oszust!!! zarezerwowałem telefonicznie bilet 2 tyg przed terminem a tydzień przed wyjazdem z Bremen do Polski dałem ostateczną decyzję o wyjeździe a ten oszust nie przyjechał. Nie odbierał telefonów bo miał je 2 na swojej stronie. czekaliśmy od 7 rano do 14 na ulicy na tego szmaciarza. A on tłumaczył się później że nie jeździ w ciemno! jak w ciemno skoro 2 tyg przed czasem było wszystko zabukowane. Nie polecam po 100 kroć chyba że ktoś chce żeby go spotkał taki los jak mnie. Aha i jeszcze mam potwierdzenie smsem od niego o treści (ok), że niby wszystko miało być w porządku. Zaznaczam jeszcze że mój telefon jak i mojego kolegi był cały czas dostępny i jakoś dziwnym trafem nie mógł się do nas dodzwonić skoro my dzwoniliśmy do znajomych żeby załatwiać innego busa bądź autokar. Oszust, jeszcze raz oszust!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodojolo
Kiedyś musiałam na szybko koleżance dosłać kilka rzeczy z jej domu i przypadkiem trafiłam w necie na eurospedycję – są naprawdę ok, już następnego dnia byli u mnie pod domem zabrali wszystko i w 4 dni dojechali do Londka :D Zrzędziłam potem, że długo coś, ale koleżanka mi powiedziała, że 4 dni to w ogóle jej dotychczasowy rekord, więc najwyraźniej mogę polecić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serdecznie NIE polecam firmy Pegasus. Korzystalam z ich uslug kilka razy i niestety zawsze byly jakie problemy . Poczawszy od czasu doreczenia paczki ( podaja dokladny dzien a przyjezdzaja dzien pozniej) do odbioru kiedy to po potwierdzeniu daty kurier sie nie pojawia bez zadnej wiadomosci lub telefonu. Unikajcie wiec Pegasusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×