Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Asia123

Paczki z Anglii do Polski - jakie ceny?

Polecane posty

Gość Malgoorzadkka
Cena zależna jest od wagi paczki. Ja zawsze wysyłam do Anglii przesyłki za pośrednictwem Euro-Paki. Zobacz sobie tutaj https://euro-paka.pl/cennik/miedzynarodowy ich cennik. Można sobie wybrać konkretnego przewoźnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cywik
świetna sprawa z Euro-paką. można porównać przewoźników w jednym miejscu i wybrać konkretnego. a do UK to co święta wysyłam prezenty dla sieostrzenic i nigdy nie było problemu z dostarczeniem! nawet przed świetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olimia
no a teraz przed świętami to na pewno taka strona euro-paka będzie bardzo przydatna! wybór musi być najtrafniejszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceny niskie nie są w przesyłkach zagranicznych jeśli interesuje nas jakiś w miarę sensowny czas dostarczenia paczki. Trzeba porównywać bo w zależności od wielkości i masy różni przewoźnicy mają różne ceny, czasami trafiają się promocje - warto szukać. A jak komuś się nie chce to ta firma jest Ok https://www.epaka.pl/ to znany i duży pośrednik więc nie będzie z nim problemu, to nie jest firma krzak, która może się zawinąć lub nie wywiązać się z umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artimo
Polecam popatrzeć na https://www.euro-paka.pl/ Fajne ceny, na stronie wszystko można ustawić jaka paczka itp. i szybko idzie wysyłka. Od kilku miesięcy korzystam z euro-paka i nie zawiodłem się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kommo
No moim zdaniem mają ceny jedne z lepszych - i czas dostarczenia przesyłki szybki! wiec nie ma co się zastanawiać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosini
Też się zgadzam, z euro-paką wychodzi tanio i mega krótko trwa wysyłka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika011
Ja korzystam z GlobKurier bardzo sobie cenie ich usługi, paczka dochodzi w 4 do 6 dni,zawsze dbają o paczkę,jej zawartość dochodzi w całości mimo,że zamawiam różne rzeczy często w szklanych butelkach,różne herbatki i zioła nic nie jest zgniecione nawet opakowania od kosmetyków,Można śledzić paczkę przez internet.A na każdą kolejną przesyłkę dostaję kod rabatowy 12%. To się opłaca.Mają do wyboru dużo przewozników, najlepszy i najtańszy FedEx.Jak ktoś chce sprawdzić to tu jest link /pp/4785424

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika011
Tu jest link /pp/4785424

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika011
jeszcze raz podaję poprawny link GlobKurier.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endżilo
wg mnie najlepsza opcja jest wysyłka przez euro-pakę. Tanio, szybko i bezpicznie zawsze mi dochodzą paczki z uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qweati
Do mnie właśnie dotarła paczka z euro-paka.pl i bardzo krótko na nią czekałam, dobrze zapakowana. Na stronie wszystko czytelnie było z zamówieniem. Następnym razem też będę zamawiać przez nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ogromne problemy z kontaktem z firmą Angliapolska.pl w sprawie zaginionej paczki. Kobieta w Biurze Obsługi Klienta powiedziała żeby jej pytań nie zadać bo NIE JEST WRÓŻKĄ (?) A teraz odkłada słuchawkę, zbywa mnie w mailu i zablokowała na Facebooku. Na stronie Angliapolska jest tylko jeden adres mailowy, a odpowiedzi pisze ta sama kobieta - nie wiem jak się nazywa bo powiedziała mi przez telefon że nie ma obowiązku mi sie przedstawiać - co jest tylko dowodem na poziom obsługi klienta w firmie Angliapolska.pl. Czy ktoś ma dla mnie jakaś radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorszy serwis ( lub raczej go brak) to SzybkaPaczka. NIE POLECAM. Zanim zlecilem tej firmie wysylke mojej paczki zrobilem rozeznanie, kto jest w stanie zagwarantowac szybka (pilna) dostawe. Przed zlozeniem zlecenia zostalem zapewniony , ze paczka dojdzie z Wielkiej Brytanii do 4 ech pracujacych dni. Mija juz siodmy pracujacy dzien i po wielu telefonach i emailach dowiaduje sie, ze paczka podobno nie opuscila Wielkiej Brytanii.....i nikt nie jest w stanie jej zlokalizowac?!!! W jednym z emaili nawet postawiono mi pytanie "prosze opisac jak ta paczka wygladala i czy ma pan jej zdjecie?" Zawartosc paczki ma wysoka wartosc pieniezna oraz przede wszystkim sentymentalna i miala byc wykorzystana na bardzo waznej uroczystosci rodzinnej jutro rano. Naprawde brak slow.... Obsluga Klienta tzw. Szybkiej Paczki przestala odpisywac na moje prosby natychmiastowego odnalezienia paczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam firmę Super Paczki, ja korzystam z ich usług. Orientacyjne ceny są na ich stronie http://superpaczki.pl/ ale polecam zadzwonić i dokładnie zapytać o cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×